X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 16 lutego 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew w moczu jest zawsze złym zjawiskiem. Powinnaś może zrobić badanie moczu czym prędzej ? Jeżeli jest za dużo krwinek czerwonych i białych to niedobrze

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 16 lutego 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa szczypie ale lekko i tylko przy koncówce sikania. Nie mam jakiegoś strasznego bólu o którym piszesz....Troche bardziej bolało jak się położyłam z nadzieją że jeszcze usnę ale nie dało rady własnie. Jak siedze i chodze to nic nie boli.....

    To jest napewno krew z moczem ;/ Już nie mam wątpliwpści. W dodatku są takie malutkie skrzepy ;/ Zapisalam sie na jutro do internisty bo dzis juz nie ma terminów. Badanie moczu na bank zrobie, bo na bank mi lekarz jutro karze, aczkolwiek z tym bedzie problem bo tylko za pierwszym razem rano udalo się normalnie sikac a potem juz tylko po kropelce. Dopiero przed chwila znów siknełam i krew jest ciemno czerwona :/

    W miedzy czasie sobie zrobiłam wodę przegotowaną z kwasem askorbinowym, podobno to ma pomagać i mam to pić po szklace co godzine (info od pielęgniarki w rodzinie)....Byle by choć trochę do jutra przeszło....

    ckaidqk34aroni5a.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 16 lutego 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam.. nie panikuj. Zapalenie cewki i pęcherza. Urofuraginum po 4 tabletki 2 razy dziennie ( juz dzisiaj powinno minac jak niejest az tak zaawansowane ) . Albo lekarz i niolicin... :)

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 16 lutego 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopko.. zapomnialam przecinka, a i tak wychodzi 49 tys z czyms. Jak sprawdzałam normy to 6-7 tydzien.. :-)

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 16 lutego 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa jak juz zarezerwowalam to pojde jutro do tego lekarza a w między czasie kupie to urofuraginum. Kurcze mam nadzieje ze nadzieje ze bedzie lepiej... Dzieki za rady kobiety :*

    A myślicie ze może to mieć jakis związek z ewentualna ciaza? W tym momencie wolalabym @ niż to wszystko :/

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 16 lutego 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech... nie odpowiem Ci... Wiem tylko, że konieczne bd wyleczenie tego.

    Wiecie co? Jak np. ktoś opowiada o jakichs chorobach to ja zaraz sobie to wyobrażam i jak słyszę, to mnie to boli. Rozumiecie? Nie mogę słuchać. Tak bardzo się wczuwam xd Teraz kamilka napisała o tym zapaleniu a mnie normalnie aż skręca ... :P

    Inaa, mój boże, to dobrze, bo już się wystraszyłam, że nas robisz w bambuko (sorki) po tych wczorajszych wiadomosciach, że jakas klientka uroiła sobie ciążę :P

    Kamilka nie wiem, czy to może mieć związek z ciążą.
    Jutro koniecznie zrób test. Który dzień bd po owu ?

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Antylopa nie przeżywaj tak :* Bo ściągniesz na siebie ból całego świata :P

    Ja myśle Inaa że to w sumie nie jest takie ważne jaka ta beta jest teraz. Jak sprawdzisz przyrost i będzie ładny to wszystko spoko ;) A więcej dowiesz się na wizycie niedługo ;)

    Własnie tak mi przyszło do głowy z tą ciążą, bo już nie raz natknęłam się na wypowiedź że u wielu dziewczyn byl to pierwszy z objawów ciąży....dlatego boję się trochę brać jakieś leki teraz....

    Test chętnie bym zrobiła tylko jak jeśli zamiast zwykłego moczu mam krew ? W krwi mam ten patyk zanurzyć czy jak :P Jesli jutro juz krwi nie będzie to test zrobię przed wizytą u lekarza, bo mam o 10:20

    dzisiaj jest 11 dpo... przez to wszystko nie zmierzyłam temperatury, więc nie wiem co i jak...

    antylopaa lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha spokojnie antylopko <3 jak mogłabym Was robic w bambuko. Po prostu gafa, a też mnie koleżanka zmyliła... ah nie wiem czy robic jutro tą drugą bete? Jak narazie dobrze sie czuje.. jak myślicie?


    Ja też sie zaraz wczuwam i juz zacisnam cewke i mam wrazenie ze szczypie hahaha ;-). To przykra choroba , tule <3 . Dobrze, że szybko da się ja wyleczyc i życzę żeby zwiastowała grocha :* !

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kobietki u mnie tak nadal @ brak przed chwila miałam chwilowymoże 30 sekundowy dość mocny bół brzucha i cos mi poleciała tak czułam myslałam ze dostałam okres poleciałam do wc a tamnic czysto brzuch już nie boli czekam jeszcze 3 godzinki i jak nadal nie bedzie to ide po test ;)
    Kamilka a ty nie lekcewarz krwi w moczu może to być zapalenie pęcherza a może być coś bardziej groźniego nie chce cie straszyć ale moja teściowa tez tak miała i piekło ją tylko przy końcówce sikania potem była krew diagnoza po kilkuletnim leczeni bo nikt jej nie wierzył że od takiego lekkiego piczenia może nastapić siilniejszy bół i okazało sie że ma raka idź do lekarza i rób badania i to jak najszybciej

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa zrobisz po swojemu :) ja tylko powiem ze gdybym była na Twoim miejscu to chciałabym sprawdzić czy przyrasta jak należy :)

    inaa lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa a ty się nawet nie zastanawiaj czy iść na bete tylko leć i to jak najszybciej sprawdzić czy rośnie ja w ciązy która poroniłam też się czułam dobrze bete miałam raz robioną było wszystko ok a 3 tyg później poroniłam

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to już mnie boli wszystko :-/ nie rozmawiajmy już o bólach ani krwi please

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że zrób przyrost Ina. Chetnie sie dowiemy, ile juz maleństwo komóreczek więcej naprodukowało ;)


    Ach, jak ja bym tez tak chciała... :(:(:(:(:(:(:(

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i zaczyna mnie boleć brzuch tak jak na @ :) zobaczymy co z tego wyjdzie

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola oczywiście ja sobie zdaje sprawę i nie mam zamiaru tego bagatelizować. Przecież od razu umówiłam się do lekarza :) Ale nie chce czytać internetów i wkręcać sobie chorób nerek czy raków, bo to mi raczej nie pomoże. Równie dobrze mogę mieć zwykłe zapalenie pęcherza albo inne świństwo więc gdybanie nic mi nie da.

    Karola wiem że nikomu nie chcesz źle, ale nie strasz Iny poronieniem itd. Tylko się będzie stresować. Zakładamy że u niej jest i będzie wszystko w porządku i koniec kropka. Lepiej żeby poszła na tą betę z własnej woli a nie pod wpływem strachu ;)

    Czasami mnie denerwuje, jak ktoś odpowiada komuś na posty właśnie w taki sposób przywołując tragiczne wydarzenia ze swojego życia, bo to raczej nikomu nie pomoże, tylko zestresuje. Oczywiście po to są fora żeby dzielić się swoimi historiami, ale nie straszmy się na wzajem kobietki proszę Was :)

    Oczywiście nie obrażaj się na mnie, bo nic złego do Ciebie nie mam :* Takie tylko moje luźne spostrzeżenia na temat tych wypowiedzi i wypowiedzi wielu innych dziewczyn które przeżyły straty i jakieś choroby ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie mam zamiaru się obrażać na Ciebie ale Tyle sie Inaa starała o dziecko i nie chiałabym by potem żałowała że nie poszła na bete sprawdzić co sie dzieję lepiej ja namówić na bete i bedzie ona spokojniejsza no i my tez ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rozumiem Karola ;) Najważniejsze żeby było wszystko okej u naszych zatrollowanych i ich trollatek :)

    Później się odezwę, a tym czasem informuje że po wypiciu 0,5 l płynów udało mi się wysikać i to bez pieczenia i bez krwi! Normalny mocz ! Ale i tak pójde do lekarza itd. skontrolować co jest grane ;)

    Karola - mama Julci i ... ? lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jutro jadę z nasieniem małżeńskim na badanie. Trochę się stresuję, żeby wszystko się udało!! Próbkę pobierzemy w domu... bo do oddania na miejscu nie bd go namawiać, to i tak stresujące wydarzenia nie tylko dla niego ale i dla mnie też :(

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jednak bede musiała kupic ten test okresu nadal brak brzuch bolał tylko kilka minut eh coekawe co z tego wyjdzie no nic zaczynam sie przyzwyczajać że moga wyjść 2 kreski zobaczymy - nawet bym sie cieszyła :)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa no to trzymam kciuki za wyniki męża :) Mam nadzieję, że mój też się wkońcu zapisze. Jeszcze musi chwile poczekać bo był niedawno chory, ale juz pytał co i jak to mu podesłałam strony z informacjami, klinikami i labami i ma to sam załatwić ;)

    Karola leć po test i rób koniecznie :) 3mam kciuki za pozytyw ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ