X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Ja też zrobiłam ten, na którego ulotce było, że wykrywa powyżej 25.
    Facelle mimo ze jest niby od 25 ml to jest bardziej czuły niż 10.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah te sny to potrafią namącić w głowie. Cały zeszły cykl mi się sniły dzieci i brzuchy.

    W tym zaś ani raz. Za to mojej koleżance się sniłam z brzuchem :P Ale ja tam w sny prorocze nie wierze.

    Proszę Cię nie łam się. Wszystko się wyjaśni i wróci do normy.

    Ile czasu się staracie ?

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te zioła piłam na własną rękę :-( a moja ostatnia wizyta u gina była ponad dwa tyg temu i wyglądała tak, że położyłam się , włożył palce, ponaciskal, stwierdził że super wszystko. Nic więcej nie zapytał tylko krzyknął proszę, czyli zawołał następna pacjentke. Nie dał szansy, a ja chciałam porozmawiać. Ze staramy się 3 miesiąc, że nic, jakie badania mogę porobić, co zażywać jeszcze żeby zwiększyć szansę. Nie zrobił usg, a może coś jest nie tak?
    Pozostaje jeszcze test z krwi. może przed wizytą u ginekologa powinnam zrobić żeby ciążę wykluczyć, żeby wprowadzić odpowiednie leczenie? Kamilko, tak mi jest źle, humor mam okropny, tak się pozytywnie nastawilam a tu co...

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to faktycznie gina masz fatalnego :/prywatnie czy NFZ?

    gdzie mieszkasz ?

    Musisz koniecznie udać się do innego bo ten to jakiś olewacz. Jak w zeszłym cyklu była o mojej, to o wszystko wypytala, zbadała, zdrobiła USG dopochwowe, zbadała piersi - wszystko bez mojego proszenia. Omówiła wyniki badań i podniosła na duchu.

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na NFZ chodzę do niego. Jestem z Płocka, mazowieckie. Chciałabym zmienić go na taką osobę , która by mnie rozumiała i wspierała. Może to już się nie zmieni, trzeba zapłacić, by w końcu być z lekarza zadowolonym.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A piersi? Przez 6 lat jak chodzę do ginekologa, nikt mi nie zbadał ANI RAZU!! dopiero teraz sobie to uświadomiłam...
    W wieku 18 lat miałam dwa razy nadzerke. Jeden lekarz spapral sprawę- miałam poprawiana drugi raz. Potem znowu... Strasznie źle się potem czułam.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm no to nikogo nie polece, bo ja jestem z Krakowa.

    Ja i mąż korzystamy z Luxmedu. Jemu opłaca opiekę medyczną pracodawca, a za mnie mąż płaci 100 zł miesięcznie. W sumie jest do dobra opcja, bo mogę chodzić po lekarzach ile mi się podoba, no i wszystkie badania robią szybciutko i wyniki mam online. Zastanów się nad pakietem w takich placówkach, bo to się zazwyczaj bardziej opłaca niż chodzenie na prywatne wizyty. Szczególnie jak znajdziesz jakiegoś polecanego gina, który własnie w takich prywatnych placówkach przyjmuje.

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moja nawet mi dała kierowanie na USG piersi, po tym jak mnie zbadała, bo mnie bolały mocno w jednym miejscu, ale to były poprostu bóle przed okresem. Doskonale o tym wiedziała, ale skierowanie dała abyśmy obie miały pewność. Jeszcze mnie wtedy wysłała na takie szkolenie z samokontroli piersi, gdzie ćwiczyłam na manekinach itd ;P Fajna sprawa

    ckaidqk34aroni5a.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopo,powinnas zdecydowanie zmienic lekarza. Jesli chcesz miec pewnosc co do ciazy to zrob Beta hcg koszruje okolo 20-30 zl a masz pewnosc po kilku godzinach

    kamika23 lubi tę wiadomość

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatestowalam sobie he,oczywiscie negatyw. Ale co tam w srode jeszcze raz.choc to i tak za wczesnie. Moze pojde na bete co mi szkodzi.

    kamika23 lubi tę wiadomość

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Te zioła piłam na własną rękę :-( a moja ostatnia wizyta u gina była ponad dwa tyg temu i wyglądała tak, że położyłam się , włożył palce, ponaciskal, stwierdził że super wszystko. Nic więcej nie zapytał tylko krzyknął proszę, czyli zawołał następna pacjentke. Nie dał szansy, a ja chciałam porozmawiać. Ze staramy się 3 miesiąc, że nic, jakie badania mogę porobić, co zażywać jeszcze żeby zwiększyć szansę. Nie zrobił usg, a może coś jest nie tak?
    Pozostaje jeszcze test z krwi. może przed wizytą u ginekologa powinnam zrobić żeby ciążę wykluczyć, żeby wprowadzić odpowiednie leczenie? Kamilko, tak mi jest źle, humor mam okropny, tak się pozytywnie nastawilam a tu co...
    Antylopo, ile masz lat? Bp jesli mniej niz 35 to po 3 miesiacach staran naprawde nic sie nie dzieje-statystycznie potrzeba 6 miesiecy ;) wiem, ze to trudne, ale trzeba duuuzo cierpliwosci. Na jakiej podstawie wyznaczylas sobie owulacje?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam mniej niż 35;) w tym miesiącu mierzylam temperaturę i patrzyłam na wykres ten ovufriendowy. Najpierw wyznaczył mi ovu na 13 dc. Potem zmienił na 11, a całkiem niedawno znów przeskoczylo na 13 dc.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moja gin też mi tak mówi "spokojnie, trzeba przez 6 miesięcy regularnie współżyć a jak się nie uda to bedziemy szukać przyczyny".

    No ale wiadomo jak to jest, każda z nas chce żeby się udało jak najszybciej.

    Ja mam 23 lata staramy się 4 cykl, ale już nie mogę się doczekać. Jak słysze "jesteś młoda, masz czas" to troche się wkurzam, bo to że jest się młodym, nie oznacza, że łatwo i szybko uda się zajść. A nie chcę rodzic dopiero koło 30.

    No ale nie ma co się wkurzać, trzeba walczyć ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak kamilko, czuje to samo. Mąż się już nawet niecierpliwi. Dzisiaj aż mu się oczy rano świeciły, zapytał i co, nie ma jeszcze? Nie powiedziałam mu, że rano robiłam test i ze nic nie wyszło. Czytam oczywiście fora, że kobitom wychodzą negatywne pomimo ciąży itd. Ale chyba nie ma co się łudzić. Objawy co prawda jakieś tam są, no ale takie to mam co miesiąc.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bardzo go kocham i chciałabym nam zrobić piękny prezent na święta.

    Moja siostra cioteczna w swoją rocznicę ślubu poronila, zabieg, łzy... Więc dobrze wiem że u niektórych życie nie jest kolorowe. Może ja grzesze, że tak narzekam?

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Mam mniej niż 35;) w tym miesiącu mierzylam temperaturę i patrzyłam na wykres ten ovufriendowy. Najpierw wyznaczył mi ovu na 13 dc. Potem zmienił na 11, a całkiem niedawno znów przeskoczylo na 13 dc.
    Wdroż sobie od przyszłego miesiąca testy owulacyjne, bo wydaje mi się, że na podstawie samych temperatur to ciężko ustalić coś - chyba, że mierzy się pół roku, rok. Przestrzegasz zasad mierzenia? Stała pora, jak o innej godzinie to dodajemy lub odejmujemy 0,1 za każdą godzinę, jak termometr w buzi to najpierw trzymamy około minuty zanim włączymy i zaczniemy pomiar.
    Jak długie masz normalnie cykle?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mój na szczęście się nie dopytuje i nie nakręca. Dobrze, że chociaż on to bierze na spokojnie, bo byśmy chyba oboje zwariowali, a tak to tylko ja jestem strzępkiem nerwów.

    Wczoraj mu powiedziałam o teście, to mnie pocieszył i stwierdził, że może jest za wczesnie lub to jest jego wina i że jak się do marca nie uda to pójdzie na badania. Sam z siebie czaicie :O Ah kocham go <3

    No ja też mam co miesiąc jakieś objawy, więc już nie biorę tego na serio.

    Idź na bętę koniecznie :) i wracaj z dobrymi nowinami ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookie dobrze mówi: trzeba zacząć robić testy owu :) Ja też mam taki plan na przyszły cykl ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już spojrzałam na Twój wykres, jeżeli mierzysz o godzinach, które masz wpisane, to nie możesz wykresem się sugerować - mierzyć trzeba rano.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka mąż skarb :-)
    Cookiemonster, z tymi pomiarami było naprawdę różnie. Nie pochwalę się systematycznoscia. Starałam się mierzyć zawsze rano, mierzylam pod językiem, termometr jest z jednym miejscem po przecinku, może dlatego ciężko cokolwiek zinterpretować?
    Jeśli chodzi o testy owulacyjne, stosowalam w tym cyklu, żaden nie wyszedł pozytywnie . Zaczęłam je robić tak jak pisali w ulotce, jest to nasz trzeci cs od odstawienia tabletek. Pierwszy cykl od odstawienia miałam 27 dni, drugi 26 a teraz juz 30 dzień i ani drgnie. Cały czas kremowy śluz, czasami przechodzący w rozciagliwy .

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ