X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna super, ale to zleciało, pewnie odliczasz dni kochana :) Trzymam kciuki!

    Pełna Nadziei gratuluję córeczki :)

    Mnie się strasznie dłuży czas do tej wizyty następnej... Chciałabym już mieć ją za sobą, a tu połowa minęła, jeszcze dwa tygodnie.

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, aż miesiąc czekasz na wizyte??? Kurcze...gratuluje silnej woli, albo moze to niezależne od Ciebie?

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam silnej woli, już bym najchętniej poszła sprawdzić czy wszystko jest ok. I wariuje... Gin w przyszłym tygodniu ma cały tydzień wolny - ferie. I myślę czy nie iść do innego, ale sama nie wiem ;)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :), ja bym pewnie nie wytrzymała, ale z drugiej strony, im później pojdziesz, tym więcej zobaczysz ;)

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby tak, ale co zrobić jak już nie mogę wytrzymać ;) Miesiąc to bardzo długo...

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, to idź wcześniej do innego i już :)

    Karola555 lubi tę wiadomość

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny leżę w szpitalu :( dopiero dochodzę do siebie to co mnie spotyka to jakieś fatum opowiem że szczegółami później czeka mnie zabieg i nie tylko :( najgorsze malutka musiałam zostawić w domu z babciami i ja nam wyjść z baby bluesa :(

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei trzymaj się kochana ;*

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna nadziei... :( trzymaj sie

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pełna nadziei, matko...aż boję się zapytać o co chodzi...
    Trzymaj się i daj znać jak będziesz mogła...

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei bardzo współczuję!! Trzymaj się kochana !!! I daj nam znać o co chodzi jak znajdziesz czas.

    Dziewczyny ja będę mieć punkcję w czwartek o 11. Wczorajszy wynik progesteronu może wykluczyć świeży transfer, bo jest trochę za wysoki. Natomiast estradiol jest za niski jak na tę liczbę pęcherzyków, czyli dużo może być niedojrzałych. Jeszcze wczoraj zapodałam ostatnią - 10. dawkę puregonu, więc jeszcze estradiol powinien urosnąć. Dziś popołudniu powtarzam hormony i zobaczymy jak będzie.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna, czyli ewentualnie transfer będzie przełożony na nastepny miesiąc ale już z zamrożonych zarodków tak?
    Nawet jeśli, to juz przynajmniej bedzie lajtowy miesiac bo chyba wtedy to juz bez leków, tylko samo czekanie prawda?
    A jaki ten estradiol masz? Ciekawa jestem, bo czytałam ze na jedna dojrzała komórkę jest chyba koło 200 ng

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 1400 pg/ml, a na jedną dojrzałą komórkę jest tak jak piszesz 200, ale pg/ml. Czyli z tego wychodzi, że póki co będzie 7 ? Tzn. ja to też czytałam w necie, więc na 100% to nie wiem czy tak jest, a wszystko się i tak okaże w czwartek.
    Tak, wtedy criotransfer w lutym (o ile tym razem będzie wszystko oki). Na pewno będą leki, bo transfer będzie na cyklu sztucznym, bo po zastrzyku 26.12 przez jakieś 3 miesiące mam wstrzymaną naturalną owulację. Szkoda tylko tego czekania, no ale co zrobię jak nic nie zrobię :P

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, skomplikowane to wszystko, oby faktycznie od razu były bliźniaki, nie bedziesz musiała drugi raz sie stresować :p

    Ale wiesz co, ja znalazłam tez info gdzie pisza ze 150 pg tez jest ok na komórke, pewnie po ostatniej dawce Ci wzrośnie. No i jeśli dobrze się orientuje, to zastrzyk z ovitrelle powoduje ostateczne dojrzewanie komórki jajowej, wiec to dodatkowo je umocni.

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarka powiedziała, że ona mnie tak średnio widzi z bliźniakami, bo mam 169 cm i ważę 52 kg :> No ale to wszystko zależy od tego czy będą zarodki, ile ich będzie i jakiej jakości.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna trzymam kciuki za te wyniki, transfer itd :) musi się udać <3

    Pełna Nadziei trzymam kciuki za Twoje zdrówko <3 daj znać co to się podziało i nie martw się na zapas ;) A córeczce z babcią nic się nie stanie, jest w dobrych rekach na bank :*

    Karola no niestety tak to jest z tymi wizytami, szczególnie na początku się człowiek mega niecierpliwi. Ja do czasu zobaczenia serducha i zarodka mialam 3 wizyty no a ppotem to już kolejna za miesiąc... ostatnio u gina bylam przed swietami ale nie miałam USG od 6.12....potem 11.01 mialam genetyczne USG - naczekałam się prawie 5 tygodni ale było warto ;) teraz mam wizytę 23.01 więc pewnie stwierdzi że jak 2 tyg. temu było USG to mi nie będzie robił :P no ale może sie myle hehe ;) Tak czy siak to co chciałam powiedzieć to że po tym USG miedzy 11 -14 tygodniem już będziesz dużo bardziej cierpliwa zobaczysz ;) a niedługo mozesz sobie kupić detektor i będziesz spokojniejsza ;) mi mega pomaga ale muszę sie powstrzymywać żeby nie słuchać codziennie :P

    Sylwia a jak Ty się masz ?
    Inaa jesteś jeszcze z nami ?

    Ja byłam dziś na kontroli u endo... wyniki dobre, dawka letroxu bez zmian, kontrola za miesiąc (oczywiście nie było miejsc na luty tylko gdzies połowa marca - ale sie im nie dałam i powiedziałam że ja musze mieć kontrole co miesiąc więc mają coś znaleźć no i się znalazło na równo za miesiąc nagle miejsce) huehue :P
    Zawiozłam też mocz na badanie, starałam się jak najlepiej pozbyć bakterii z tamtych okolic...zobaczymy czy tym razem się pojawią :D

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika 5 tygodni jak dałaś radę to przetrwać ;) Ja z jednej strony to bym chciała iść gdzieś i zobaczyć czy wszystko ok a z drugiej to się boję ;) Może dam radę jeszcze te dwa tygodnie znieść hihi
    Dobrze, że wydębiłaś to miejsce u endo za miesiąc :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Lekarka powiedziała, że ona mnie tak średnio widzi z bliźniakami, bo mam 169 cm i ważę 52 kg :> No ale to wszystko zależy od tego czy będą zarodki, ile ich będzie i jakiej jakości.

    Oj, to Ty drobniutka jesteś :)
    No to chociaż niech bedzie jedno ale za 1 razem ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika, u mnie wszystko ok :)
    W tym cyklu jak mówiłam już jest wyścig- praca vs ciąża, choć ani jedno ani drugie jakoś sie nie pchają :D. Więc pewnie ani jedno ani drugie na razie się nie zmieni. Cały czas czekam na odzew z jakiś firm, z drugiej strony tak mi tu wygodnie...mam dobra pensje, dobra prace, mozliwość pracy z domu. Znam ludzi i wiem, czego sie spodziewać. W sumie, to takie zachowanie jakiego nie lubię i krytykuje ;), ale jakoś pod koniec roku miałam większego powera do zmian.
    Ale postanowiłam sobie że nic na siłę! Nie będę się zmuszac do niczego. Poczekam aż nabiore sił i chęci :p
    Na razie walczę z infekcją jakąś i zmęczeniem...gdyby nie to ze kicham i kaszle to uznałabym to za znak ;), bo przykładam głowe do poduszki i padam a rano nie mogę sie podnieść :). Zreszta, wszyscy w domu jesteśmy zdechlaki :)

    Ten cykl jest szalony bo nie wiem nic. Kiedy owu, kiedy po, nic. Ale że zbliża sie termin @ to mysle ze w piatek sikne po raz 1 :)

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia jasne że nic na siłę. To trzymam kciuki za piątek :)

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
‹‹ 373 374 375 376 377 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ