X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka gratuluję pięknych zdjęć i synka- jeżeli tak ma być. oczywiście jeszcze nie wszystko przesadzone aczkolwiek u mnie na prenatalnych już obstawial dziewczynę na 80%.

    Cookie. U ciebie Tez baby girl? A mówią, że mało się dziewczyn rodzi.

    Inaa kobito nie kasuj żadnego konta wariatko!!! Skąd będziemy wiedziały, co u ciebie, jak tak możesz nas zostawić?!?!

    :-(

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila no super teść:)

  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa .... ;( ogromnie mi przykro, ze tak sie skończyło. Co za lekarze? Konziecznie skargę pisz!
    Odpocznij troche, ale nas nie opuszczaj! Bedzie CIe nam brakować.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina jak się czujesz? Kiedy masz wizytę?

    Kamika czadowy teść i niespodziankę wam zrobił :)

    Inaa kurcze pisz skargę, nie możesz tak tego zostawić chociaż wiem, że najchętniej byś chciała o tym zapomnieć. I nie zostawiaj nas kochana!!!

    Antylopa ale Twoja panienka rośnie :) A nie dawno się rodziła :)

    Cookie gratuluję córeczki :)

    cookiemonster lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny prawda ;) teść poszalał ale jest kochany :) Co innego jakby nam ten wózek wciskali że to takim mamy na codzien jeździć i nie kupować innego...wtedy bym sie wkurzyła ale doskonale wiedzą że bez konsultacji z nami czy nam się podoba to mają nic nie kupować z takich rzeczy większych niż ciuszki :)

    Ja własnie wróciłam z luxmedu, byłam upuścić krew na badania tarczycy bo we wtorek kontrola u endo :) Śmigiem mi to dzisiaj poszło w pół godziny łacznie z dojazdem autkiem mimo korków ;) uwielbiam ten luxmed (pf pf żeby nie zapeszyć)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa, bardzo mi przykro :( naprawdę... wierzę, że kiedyś urodzisz zdrowe dzieciatko.

    Ps.
    Zanim usuniesz konto (co ci odradzam, mozesz po prostu sobie zrobic przerwę) spójrz Proszę na PW

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja badania robiłam to wszystko wyszło w normie miałam.
    Ostanio mało zorganizowana jestem ze wszystkim, brak siły na sprzątanie itd.

    Kamika to fajnie, że Ci szybko poszło z badaniami. Każdy ma jakieś preferencje co do większych zakupów, rozumiem, że sami chcecie je zrealizować, ale drugi wózek jako zastępczy to fajny pomysł :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ni jasne ja nie mowie ze ten wozek to zly pomysl hehe :) ja to juz mam takie wizhe ze zbieram zdjęcia i linki z neta do calej wyprawki i mam taka tablice w necie zrobiona z zakupami i inspiracjami hehe :) juz bym chetnie kupowala

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie że masz już pierwszy trymestr za sobą :) Też już bym chciała i ciężko mi wytrzymać do tej wizyty. Chociaż wiem że czas leci ;) był miesiąc teraz dwa tygodnie z hakiem. Chciałabym jednak wiedzieć czy z maluszkiem wszystko ok...

    U mnie wszyscy tzn. mężuś, córcia i synek chcą dziewczynkę ;) W sumie ja też bym chciała ale najważniejsze żeby zdrowe było :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika, fajny teść:)
    Karola, zleci, nie martw się.
    Antylopa, tak też baby girl :)
    Antonna, trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę,melduj zaraz po co i jak!!!

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slysze mojego malucha :) detektor przyszedl hihiiu

    Rosolina, antonna lubią tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrecz czadersko.:) slyszalam tez takie bulgotania i takie mocne halasy jakby nogami kopal :) polecam :D

    ckaidqk34aroni5a.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna, czekamy!

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hej :) Wizytę miałam o 19:30, a w domu byłam dopiero po 21 :> Kot tak miałczał, że najpierw musiałam się z nią pobawić. W sumie nadal miałczy, ale teraz to już mnie denerwuje :>

    Wracając do tematu :) Mam pęcherzyki!!! Zapytałam ile wg niej tych pęcherzyków będzie, bo ona je tam jakoś liczyła i mierzyła, to mówiła, że wydaje jej się, że na 15 można liczyć. Lekarka zdziwiona, że na tak małej dawce mam tego tyle. Oczywiście póki co nie wiadomo jaka jest tego jakość, no ale jakby ich nie było to by się w ogóle nie można było zastanawiać :) Pęcherzyki teraz mają około 1.3 cm i rosną w miarę równo. Mam przyjść na kolejną wizytę w poniedziałek, a punkcja będzie prawdopodobnie między środą, a piątkiem. Także może coś z teg będzie :) Już dostałam receptę na Clexane i Encorton, więc pewnie kiedyś tam po punkcji trzeba będzie to zacząć brać i wstrzykiwać. Dodatkowo mam pić Medargin, na ukrwienie macicy.

    ojejku, inaa, Rosolina, Sylwia_80, cookiemonster, polly8725 lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna to trzymam mocno kciuki:)!

    antonna lubi tę wiadomość

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    No hej :) Wizytę miałam o 19:30, a w domu byłam dopiero po 21 :> Kot tak miałczał, że najpierw musiałam się z nią pobawić. W sumie nadal miałczy, ale teraz to już mnie denerwuje :>

    Wracając do tematu :) Mam pęcherzyki!!! Zapytałam ile wg niej tych pęcherzyków będzie, bo ona je tam jakoś liczyła i mierzyła, to mówiła, że wydaje jej się, że na 15 można liczyć. Lekarka zdziwiona, że na tak małej dawce mam tego tyle. Oczywiście póki co nie wiadomo jaka jest tego jakość, no ale jakby ich nie było to by się w ogóle nie można było zastanawiać :) Pęcherzyki teraz mają około 1.3 cm i rosną w miarę równo. Mam przyjść na kolejną wizytę w poniedziałek, a punkcja będzie prawdopodobnie między środą, a piątkiem. Także może coś z teg będzie :) Już dostałam receptę na Clexane i Encorton, więc pewnie kiedyś tam po punkcji trzeba będzie to zacząć brać i wstrzykiwać. Dodatkowo mam pić Medargin, na ukrwienie macicy.
    Nooo w końcu! Idziesz na bliźniaki jak nic;) ile encortonu masz brać?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    No hej :) Wizytę miałam o 19:30, a w domu byłam dopiero po 21 :> Kot tak miałczał, że najpierw musiałam się z nią pobawić. W sumie nadal miałczy, ale teraz to już mnie denerwuje :>

    Wracając do tematu :) Mam pęcherzyki!!! Zapytałam ile wg niej tych pęcherzyków będzie, bo ona je tam jakoś liczyła i mierzyła, to mówiła, że wydaje jej się, że na 15 można liczyć. Lekarka zdziwiona, że na tak małej dawce mam tego tyle. Oczywiście póki co nie wiadomo jaka jest tego jakość, no ale jakby ich nie było to by się w ogóle nie można było zastanawiać :) Pęcherzyki teraz mają około 1.3 cm i rosną w miarę równo. Mam przyjść na kolejną wizytę w poniedziałek, a punkcja będzie prawdopodobnie między środą, a piątkiem. Także może coś z teg będzie :) Już dostałam receptę na Clexane i Encorton, więc pewnie kiedyś tam po punkcji trzeba będzie to zacząć brać i wstrzykiwać. Dodatkowo mam pić Medargin, na ukrwienie macicy.

    15???? Wow...no to jak zwykle rośnie jeden, góra dwa, jak u Rosoliny ;), no to jest chyba super wynik! No i w przyszłym tygodniu juz punkcja...matko, a jeszcze przed chwila dopiero mówiłaś ze czekasz na ten cykl, a to już :). Dawaj znać po kolejnej wizycie :)

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie jeszcze nie wiem ile, bo na razie miałam po prostu kupić i mieć w domu. Ale mam 100 tabletek po 5 mg. Przerażają mnie natomiast te ampułkostrzykawki od Clexane :o Ty sobie to wstrzykujesz? Nie wiem jak ja to wstrzyknę. Nie wiem, czy starczy mi tłuszczu na brzuchu, żeby to w to wbić haha

    Sylwia jest w porządku. Im więcej pęcherzyków tym lepiej, ale z drugiej strony czasem bywa tak, że jest ich mnóstwo, ale są kiepskie. Ciężko powiedzieć jak będzie u mnie. Dowiem się dopiero po punkcji. Dam znać, dzięki :*

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa to co cię spotkało to okrucieństwo i jedno z najgorszych chwil jakie mogą spotkać kobietę. Nie mam słów by to opisać. Widzę że jesteś silna kobieta nie uzalasz się nad sobą ale jak masz ochotę wykrzyczeć czemu cię to spotyka i naprzeklinac na wszystko to śmiało tego się nie krępuj masz prawo a nawet obowiązek by emocje gdzieś wyplynely. Jesteś cudowna i wierzę że życie jeszcze ci się odwdzieczy samymi radosnymi chwilami .

    Antonna trzymam bardzo mocno kciuki za ciebie i za te cudowne pęcherzyki. :)

    A reszta naszych zaciazonych trollinek niech się cieszy tym stanem bo szybko minie :) Kamika ja też chodziłam zarzygana dosłownie do 6 miesiąca prawie. Cały czas kibel :) więc rozumiem.

    Mało mnie bo Basia zabiera mi dużo czasu do tego ten baby blues cholera ! Ale też minie oby szybko jak u antylopy. Do tego słowa męża dziś mnie dobiły. Wiem że jestem chuda serio nic nie zostało po ciąży i zagadałam że ciekawe ile ważę na co on odpowiedział że wyglądam jakbym była chora i tak źle to jeszcze nie wyglądałam. Hm miło...

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
‹‹ 371 372 373 374 375 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ