X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa... jejku juz myslalam, ze samo sie oczyściło. Ze odpoczywasz, a ty taka informacja. :( czy ludzie nie maja za grosz empatii? :(:( trzymaj sie!

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika.. No i pewnie bedziemy miec chłopaka- trollinka. Ślicznie widac buzie, i te raczki... :)
    Jesli mozesz, to wstaw te liczby :) robisz test pappa?

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina nie robie pappa bo podobno wszystko wygląda w pomiarach rewelacyjnie i nie ma takiej potrzeby :)

    Ryzyko skorygowane ( po uwzględnieniu wieku, braku cukrzycy i nadcisnienia)

    trisomia 21: 1:4963
    trisomia 18: 1:7403
    trisomia 19: <1:20000

    Zastanawiam się czy czasem nie znasz tej lekarki bo ona chyba coś z Ludwin & Ludwin ma tez doczynienia. Mam też wizytówke do jej prywatnego miejsca gdzie robi te USG na jeszcze podobno nowszym sprzęcie niż w tej harmonii

    EDIT: tak sobie oglądam te zdjecia i widzę że jeden pomiar CRL jest 6,56 mm jak był taki wygięty w łuczek i to jest 12t6d

    drugi pomiar już jest na 13t0d (wtedy był taki mega wyprostowany kręgosłup bo się tak mały wygiął), a pomiar główki na 13t2d .... czy to coś zmienia ? Cookie Ty pewnie wiesz ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2017, 19:28

    ckaidqk34aroni5a.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Rosolina nie robie pappa bo podobno wszystko wygląda w pomiarach rewelacyjnie i nie ma takiej potrzeby :)

    Ryzyko skorygowane ( po uwzględnieniu wieku, braku cukrzycy i nadcisnienia)

    trisomia 21: 1:4963
    trisomia 18: 1:7403
    trisomia 19: <1:20000

    Zastanawiam się czy czasem nie znasz tej lekarki bo ona chyba coś z Ludwin & Ludwin ma tez doczynienia. Mam też wizytówke do jej prywatnego miejsca gdzie robi te USG na jeszcze podobno nowszym sprzęcie niż w tej harmonii

    EDIT: tak sobie oglądam te zdjecia i widzę że jeden pomiar CRL jest 6,56 mm jak był taki wygięty w łuczek i to jest 12t6d

    drugi pomiar już jest na 13t0d (wtedy był taki mega wyprostowany kręgosłup bo się tak mały wygiął), a pomiar główki na 13t2d .... czy to coś zmienia ? Cookie Ty pewnie wiesz ;)
    Pomiarami się nie sugeruj, bo u mnie każda część ciała miała swój wiek - kość udowa inny, brzuszek inny, główka inny, a crl jeszcze inny;) plus te pomiary są właśnie takie, że dużo zależy od pozycji dziecka, więc ja trzymałabym się tego co było wg owulki wyznaczone. U mnie ostatnio też było do przodu, a podczas prenatalnych brzuszek wręcz wyprzedził OM,

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wyznaczałam wg owulki tylko leciałam od usg gdzie było 7t0d... po prostu. Teraz mam ustawione tak jak mi wyszło dzisiaj z tego najmniejszego pomiaru CRL (jak był przykurczony a nie na prosto), no bo mniejszy juz nie będzie tylko urośnie :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa trzymaj się tam dzielnie!! Jak tylko przetrwasz te niemiłe chwile w szpitalu, to będzie już tylko lepiej!

    Kamika gratulacje! :) Jak to jest możliwe, że takie małe dziecko wygląda już jak normalne dziecko, tylko 10 razy mniejsze :) Niesamowite :)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna no ja też byłam zdziwiona a teściowa jak zobaczyła to nie wierzyła że to dopiero ma jakieś 6,5 cm ten maluch :P O podejrzeniach płci męskiej nikomu nie mówiliśmy, tylko tutaj na forach :)

    W dodatku mój mnie przywołuje do porządku, że to ze doktorka powiedziała "jest szansa na chłopaka" znaczy tyle samo co jest szansa 50 na 50 ze chłopak lub dziewczynka i stwierdził że w takim wypadku ona nic o płci nie mówiła hahaha :P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a zdradzisz jak się nazywa ta lekarka? :)

    ja zapisałam się do tego ultramedica, widzę, że też mają taki sam sprzęt, volusion S8, ale expert dh live. już się nie mogę doczekać. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2017, 21:16

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina priv ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane... macie super hiper piękne i duże już dzieciaczki :* ! Gratuluje z całego serduszka !

    Ja się całkowicie odcinam , wczoraj przeżyłam koszmar bo czekałam na tym krześle głodna, zmeczona i wymarznięta do 17.30. Potem jednak było gorzej bo dali mi jakieś liche znieczulenie i obudziłam sie z bólem łyzeczkowania w połowie zabiegu- wyrwać sie nie umiałam bo miałam przywiązane rece i nogi. Jedyne co mogłam to krzyczeć z bólu i płakać. Zdecydowanie wywarło na mnie to taką traumę, że już nawet o żadnym dziecku nie myślę. Jedyne czego sie dowiedziałam to to , że przy nastepnej ciąązy ( już chciało mi sie smiać.. jaka nastepna) będe musiała brac clexane bo byc moze to było powodem obumierania.

    Życzę Wam cudownych ciąż, szczęśliwych rozwiązań. Jestem dumna, że założyłam ten wątek i znalazły się w nim tak cudowne osoby <3 ! Wręcz Was kocham, jesteście dla mnie jak siostry.

    Paaaa !!

    Ps. Można jakoś zmienić admina na grupie fb? Bo chciałabym usunąć konto z ovu i z grupy.

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa szkoda, że los tak Cię doświadczył :( Że musiałaś przez to przechodzić, aż dwa razy :/ To, że się wybudziłaś w trakcie zabiegu jest dla mnie w ogóle czymś niepojętym. Na szczęście masz to już za sobą i od teraz będzie coraz lepiej!! Powodzenia!

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa kochana tak bardzo Ci współczuję... brak mi słów na to co Cię spotkało:(

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane!!!

    Inaa strasznie mi przykro, że musiałaś przez to przechodzić :* Trzymaj się kochana!!!

    Kamika super maluch :)

    Nie mam siły ostatnio na nic, przychodzę do domu i leżę, czasem zasypiam wtedy jest lepiej. Śmieje się że moje maluchy nie ogarnięte ostatnio, bo nie mam siły... Ale powiedzieliśmy im i się cieszą, najlepiej to już by chcieli dzidzię hihi

    rybka lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o mój Boże Inaa :( złożyć skarge na konowałów ! Jak mogli taki błąd zrobić ? Czy to normalne ze sie przywiązuje do fotelaa ? Wybaczcie ale ja nie wiem ;(

    przykro że odchodzisz z grupy ale rozumiem, że musisz odpocząć :( Jeśli chcesz to ja moge zostać adminem na grupach - jeśli wszyscy się zgadzają, bo siedzę w domu i mam mega dużo czasu na ogarnianie takich rzeczy....


    trzymaj sie kochana :* My też Cie kochamy i czekamy że jeszcze do nas wrócisz <3

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    Nie mam siły ostatnio na nic, przychodzę do domu i leżę, czasem zasypiam wtedy jest lepiej. Śmieje się że moje maluchy nie ogarnięte ostatnio, bo nie mam siły... Ale powiedzieliśmy im i się cieszą, najlepiej to już by chcieli dzidzię hihi

    Zmęczenie i senność tylko czy jeszcze coś Cie męczy kochana ? :) tylko ja rzygam na tym wątku ? hahaha :D

    Kiedy wizyta ? :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzygać nie rzygam hehe. Ale jak wracam po pracy to tylko marzę żeby się położyć...

    Wizytę mam 1 lutego o 18, jeszcze 3 tygodnie...

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    Kochane... macie super hiper piękne i duże już dzieciaczki :* ! Gratuluje z całego serduszka !

    Ja się całkowicie odcinam , wczoraj przeżyłam koszmar bo czekałam na tym krześle głodna, zmeczona i wymarznięta do 17.30. Potem jednak było gorzej bo dali mi jakieś liche znieczulenie i obudziłam sie z bólem łyzeczkowania w połowie zabiegu- wyrwać sie nie umiałam bo miałam przywiązane rece i nogi. Jedyne co mogłam to krzyczeć z bólu i płakać. Zdecydowanie wywarło na mnie to taką traumę, że już nawet o żadnym dziecku nie myślę. Jedyne czego sie dowiedziałam to to , że przy nastepnej ciąązy ( już chciało mi sie smiać.. jaka nastepna) będe musiała brac clexane bo byc moze to było powodem obumierania.

    Życzę Wam cudownych ciąż, szczęśliwych rozwiązań. Jestem dumna, że założyłam ten wątek i znalazły się w nim tak cudowne osoby <3 ! Wręcz Was kocham, jesteście dla mnie jak siostry.

    Paaaa !!

    Ps. Można jakoś zmienić admina na grupie fb? Bo chciałabym usunąć konto z ovu i z grupy.

    Inaa...nie możesz tego gdzieś zgłosić???
    Ty mnie tak wspierałaś jak ja przezywałam swoją traumę...fajnie by bylo jakbyś została, tu nie musimy mówic tylko o ciążach...ale jeśli Twoja decyzja jest taka, jaka jest...rozumiem.

    Mam nadzieję ze jednak szybko zatrze Ci sie w pamięci ten okropny obraz- nie ze względu na kolejne dziecko, ale po prostu zeby o takich rzeczach nie pamiętać. Tak mi przykro że musisz przez to przechodzić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    kochane wszystko jest dobrze :) serducho 156 - 157 uderzen na minute (mierzyła 2 razy), kość nosowa jest, przezierność 1,5 mm, wymiar dwuciemieniowy 19,8 mm, długość CRL 65,5 mm , ryzyko jakichkolwiek chorób praktycznie żadne.... (dla ciekawych wstawie liczby jesli chcecie ?), łozysko na tylnej ścianie i wysoko ;)

    mam mase zdjęć (samych narządów mam zdjęć 9) i chyba 11 zdjęć dziecia :)
    wstawiam wszystko co w miare wyraźne ;) a no i coś tam nabąkneła że "jest wyrostek płciowy i prawdopodobnie, ale ona nie chce nic mówić zeby sie nie pomylić, ale sie jej wydaje że raczej chłopak...." ale to 3 razy mówiła żeby spokojnie do kolejnego USG czekać i sie nie nastawiać :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7a42b675c4e9.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5610a961f2e5.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/501f4f5d3c6c.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d05ec3bcb091.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/aeaef8b77447.jpg


    No w końcu byłby jakiś chłop! :D
    Kamika, super zdjęcia :)))), faktycznie, taka fasolina, a już mały człowiek. To mnie nie przestanie dziwić.

    Miki85 lubi tę wiadomość

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    Kochane... macie super hiper piękne i duże już dzieciaczki :* ! Gratuluje z całego serduszka !

    Ja się całkowicie odcinam , wczoraj przeżyłam koszmar bo czekałam na tym krześle głodna, zmeczona i wymarznięta do 17.30. Potem jednak było gorzej bo dali mi jakieś liche znieczulenie i obudziłam sie z bólem łyzeczkowania w połowie zabiegu- wyrwać sie nie umiałam bo miałam przywiązane rece i nogi. Jedyne co mogłam to krzyczeć z bólu i płakać. Zdecydowanie wywarło na mnie to taką traumę, że już nawet o żadnym dziecku nie myślę. Jedyne czego sie dowiedziałam to to , że przy nastepnej ciąązy ( już chciało mi sie smiać.. jaka nastepna) będe musiała brac clexane bo byc moze to było powodem obumierania.

    Życzę Wam cudownych ciąż, szczęśliwych rozwiązań. Jestem dumna, że założyłam ten wątek i znalazły się w nim tak cudowne osoby <3 ! Wręcz Was kocham, jesteście dla mnie jak siostry.

    Paaaa !!

    Ps. Można jakoś zmienić admina na grupie fb? Bo chciałabym usunąć konto z ovu i z grupy.
    Inaa, brak mi słów, tym bardziej, że ten szpital jeżeli chodzi o gin-poł cieszy się świetną reputacją w całej okolicy! Ale jak widać na konowałów można trafić wszędzie. Teraz odpocznij, złap oddech, ale nie odchodź od nas. Gwarantuję Ci, że wrócisz i że będzie lepiej, ale teraz potrzebujesz zrobić coś, żeby zatrzeć te wspomnienia. Może pojedziecie gdzieś na parę dni?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dobrze mówią :) Nie odchodź od nas całkiem i złóż skargę na lekarza....

    Słuchajcie mój teść jest szalony....:D Kupil wózek gondola plus spacerowka od sasiadki ktora wyjezdzala do anglii za uwaga: 100 zl haha totalnie niezniszczony bo stwierdzili ze super okazja a jak bedziemy do nich przyjezdzac to nie bedziemy musieli brac swojego wozka do malego auta tylko bedzie tam taki na miejscu haha :o prawie padlam na zawal... ... Jakas nieznana mi i chyba tania ale wózek wyglada dobrze :o

    No nie powiem szok, ale skoro taka okazja była to moze nie głupi pomysł.... przynajmniej nie bedziemy dymac z wózkiem na trasie Kraków - Kędzierzyn :O

    nie mogę tak mi się chce śmiać z tej akcji :P

    ESPIRO ATLANTIC 2009

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b071ab9d40a5.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/080badf4c395.jpg

    Ania-nowa lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
‹‹ 370 371 372 373 374 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ