X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne UDAŁO SIĘ! Zafasolkowana, ciężarna! Gratulujemy!
Odpowiedz

UDAŁO SIĘ! Zafasolkowana, ciężarna! Gratulujemy!

Oceń ten wątek:
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 10 września 2013, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka Ty obowiązkowo musisz za miesiąc umieścić swój nowy suwaczek. Gratuluję wszystkim nowym mamom, które dziś się dowiedzialy. Wiem że trochę Was jest...

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 11 września 2013, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny super ;) miło czytać takie wpisy. oczywiście gratuluję wszystkim przyszłym mamom i trzymam za waś mocno kciuki :D

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 11 września 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko Gratulacje :)

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strasznie się cieszę ;) gratulacje ;)

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 18 września 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakieś nowe fasolki na Ovu? Dawać pozytywne wibracje!!!

    Kto w ciąży? Kto????

    Palec pod budkę,
    Bo za minutkę
    Budka się zamyka
    Na czarnego byka,
    Buh cyk cyk, pajacyk.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 19 września 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, wchodzę tu co jakiś czas i nie widzę żadnych radosnych wiadomości! Nieładnie, a my przecież potrzebujemy wsparcia i podniesienia na duchu! :P

    "Na czarnego byka"? u nas się mówiło "Palca nie przymyka". ;D

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 19 września 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja się zgłaszam. We wtorek się dowiedziałam że będę mamusią :)

    celia, Martynika, Gosiaczek, weronika86, Matylda36, sylwiunia, Konwalia, MalutkaEve, BOBASEK, chce dzidziusia, basiulkaa_89, kalitria, Andzia33, Fedra lubią tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • Mrowwwka Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 19 września 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny a miala ktoras z Was taka sytuacje ze odczytala wynik po paru godzinach i byl zmieniony? tj ja wczoraj zrobilam sobie test po poludniu( bo sie naczytalam forum i mnie naszlo :D ) wynik od razu negatyw chociaz dziwnie rozmazany mysle sobie pewnie wadliwy ale ok negatyw.. zajelam sie swoimi sprawami po czym pozniej jak go chcialam wywalic to byly 2 wyraznie grube krechy .. nie ze delikatne czy wyblakle zwyczajne 2 kreski :) jestem do dzis w szoku bo po 14 miesiacach staran, setki testow zrobionych i nigdy nawet bladzioszka czy cien cienia nie mialam :) wiem tez ze testu nie odczytuje sie po uplywie no gora 10min, ale powiedzcie czy ktoras tak miala i okazalo sie to pozniej ciaza? Ahm dodam ze test dzis z rana negatywny.. Dzis moj 24 dzien cyklu(na mniej wiecej 28), a wczoraj 9 dzien po owulacji. Pozdrawiam i zycze z calego serca by sie udalo! :)

    Mrowwwka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kumpela tak miała, zmusiłam ją do zrobienia testu który po ok 3 minutach był negatywny. Po 20 minutach spojrzałam od niechcenia a tam dwie krechy i faktycznie była w ciąży :) Moja rada jest taka żebyś poszła na bete.

  • Mrowwwka Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 19 września 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za odpowiedz :) nie da rady isc na bete bo nie mieszkam w pl, ale zrobie test za jakies 4 dni i sie okaze.. :)

    Mrowwwka
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 19 września 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała_mi: gratulacje!!!

    mała_mi lubi tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które zaszłyście co ile dni serduszkowałyście?

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 22 września 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma reguły niestety, trzeba trafić w odpowiedni moment. Wszystko zależy od organizmu danej kobiety i armii partnera. Jak długo w Twoim śluzie są w stanie przeżyć jego plemniki itd.

    Ja 3 razy zaszłam w ciążę z moim mężem i za każdym razem cykl, w którym zaciążyłam był inny i inaczej wyglądała częstotliwość serduszkowania. To jest niestety jedna wielka niewiadoma i nawet u tych samych partnerów nie ma reguły.

    MalutkaEve, basiulkaa_89, mała_mi, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 23 września 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobasek, ja nie patrzyłam na to w ten sposób. Kochaliśmy się kiedy mieliśmy ochotę, czasem 2 razy dnia, czasem raz na dwa dni. Ja w dni płodne mam zwykle chcice i częstotliwość wzrasta 035.gif

    Nalka lubi tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 23 września 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    Jakieś nowe fasolki na Ovu? Dawać pozytywne wibracje!!!

    Kto w ciąży? Kto????

    Palec pod budkę,
    Bo za minutkę
    Budka się zamyka
    Na czarnego byka,
    Buh cyk cyk, pajacyk.

    U mnie trzeci dzień blada krecha z porannego sikańca, na 15 idę do lekarza, niech daje skierowanie na betę, jutro wyniki :).
    Nie nastawiam się, luzuję, wiem, że z taką bladziochą różne rzeczy się jeszcze mogą zadziać, ale się cieszę i mam dobre przeczucia, więc piszę, jeśli ma to podesłać Wam dobre wibracje w ten jesienny poranek :).

    MalutkaEve, Konwalia, Olgenek, Andzia33, Fedra lubią tę wiadomość

  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 23 września 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super! Gratuluję! Dzielcie się dziewczyny takimi wspaniałymi wiadomościami, bez krępacji proszę. ;)

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 23 września 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blada kreska to jednak kreska - pojawia się tylko wtedy, gdy jest ciąża. Z czasem staje się coraz wyraźniejsza. Ja 10dpo miałam ledwo co, nikt oprócz mnie by tego nie widział - dosłownie kropeczka pigmentu. Następnego dnia była już bledziutka kreska. Jeszcze dzień później tak samo blada - inny test.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 23 września 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy test, trzy dni temu, tak właśnie wyglądał, mąż stwierdził, że nic tam nie widzi, a ja owszem :). Ale wczoraj już zatwierdził obecność kreseczki.
    Wiem, że kreska, czy blada, czy nie, oznacza ciążę. Pisząc, że różne rzeczy mogą się z nią zadziać, chodziło mi o to, że to baardzo wcześnie, jestem nawet wciąż przed terminem miesiączki i po prostu organizm ma jeszcze czas na podjęcie innej decyzji, niż bym sobie życzyła. Ja jednak mam dobre przeczucia, trzymajcie za mnie kciuki :).
    Przy poprzedniej ciąży, która się nie utrzymała, miałam złe przeczucie od samego początku, a teraz... te negatywne emocje mi nie towarzyszą, sądzę, że będzie dobrze!

    MalutkaEve, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja trzymam :) nawet u nóg :D

    Martynika, Konwalia lubią tę wiadomość

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 24 września 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BOBASEK wrote:
    Dziewczyny które zaszłyście co ile dni serduszkowałyście?
    ps.zobacz na mój wykres !! a co do trzymania nug w górze to jest bzdura takie rzeczy w filmach robią mnie gin powiedział ,aby po miłym tuleniu nie wstać z łóżka i nie kompać się co najmniej godzinkę po serduszkowaniu ,aby te żołnierzyki mogły dość do celu

    kalitria, Andzia33 lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ