Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W Czerwcu się okaże co nam los da w darze 🐣 Czerwcowe 2 kreseczki ❤
Odpowiedz

W Czerwcu się okaże co nam los da w darze 🐣 Czerwcowe 2 kreseczki ❤

Oceń ten wątek:
  • Ankaaa Koleżanka
    Postów: 31 36

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzone: beta 67 (wg. norm koniec 3 tygodnia, więc się zgadza dziś 21dc) :)

    nick nieaktualny, Angie25, Żonkil, nickt, Nativip, Pewska, MayMasza, nick nieaktualny, OlaNova lubią tę wiadomość

  • Lizamichelle Przyjaciółka
    Postów: 88 29

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie25 wrote:
    Dziewczyny dziwna sprawa.
    Przez te jazdy z tym cyklem co chwilę badam sobie śluz. Teraz próbowałam sobie zbadać i śluz mam wodnisty ale tak jakby były oprócz tego grudki sera. Niewiele jest tego śluzu. Mialyscie tak kiedyś? Co to może oznaczać?

    Takie dotykanie co chwilę i sprawdzenie może tez wzmagać infekcje i podraznienia

  • Oliwia23 Autorytet
    Postów: 661 885

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankaaa wrote:
    Potwierdzone: beta 67 (wg. norm koniec 3 tygodnia, więc się zgadza dziś 21dc) :)

    Gratulacje !! 💚

    Ankaaa lubi tę wiadomość

    👱‍♀️27 lat
    💔6 tc 08.2020
    💔8 tc 03.2021

    👶Mikołaj 22.11.2022 💙
  • Oliwia23 Autorytet
    Postów: 661 885

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie25 wrote:
    Dziewczyny dziwna sprawa.
    Przez te jazdy z tym cyklem co chwilę badam sobie śluz. Teraz próbowałam sobie zbadać i śluz mam wodnisty ale tak jakby były oprócz tego grudki sera. Niewiele jest tego śluzu. Mialyscie tak kiedyś? Co to może oznaczać?

    Mam dziś dokładnie to samo! Wodnisty i białe grudki, takie połączenie wodnistego z kremowym( chociaż grudki to za dużo powiedziane) 🤔🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2020, 21:22

    👱‍♀️27 lat
    💔6 tc 08.2020
    💔8 tc 03.2021

    👶Mikołaj 22.11.2022 💙
  • Angie25 Ekspertka
    Postów: 238 51

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizamichelle wrote:
    Takie dotykanie co chwilę i sprawdzenie może tez wzmagać infekcje i podraznienia

    Infekcji nie podejrzewam, nic mnie nie piecze nie goni do toalety, wszystko tak jak zawsze.
    Wiem, że nie powinno się tam grzebać za dużo 🤦‍♀️

  • Angie25 Ekspertka
    Postów: 238 51

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankaaa wrote:
    Potwierdzone: beta 67 (wg. norm koniec 3 tygodnia, więc się zgadza dziś 21dc) :)[/QUOTE

    Super!!! Chociaż jakieś dobre wiadomości!! ❤

  • Żonkil Autorytet
    Postów: 956 818

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Żonkil a Ty w ostatnim cyklu miałaś biochemiczna ?

    Niestety tak, albo wczesne poronienie, lekarz nie był pewien. Teraz w tym cyklu ciekawa jestem jak to się potoczy. Mam cichą nadzieję, że owu była późno i jeszcze nic nie jest stracone.

    Starania od 01.2020
    - 05.2020 💔cb
    -07.2020 💔poronienie 8tc Aniołek [*]

    eb856b1cbf.png

    6c781ed246.png
  • Nativip Przyjaciółka
    Postów: 131 28

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glendolinaa wrote:
    10258f7f5e28.jpg
    Czy to już pozytyw? Nie ogarniam tych facelle. Niby testowa ciemniejsza, ale tez i węższa niż kontrolna. Zawsze miałam te z Allegro i te są dla mnie dziwne.

    Dla mnie pozytywny. Gratuluję 😍😍

    Ona 36 lat
    Badania ok
    Fertistim, Folian, kwas omega 3-6-9

    On 36 lat
    cukrzyca
    w trakcie badan

    milionowy cs....... :(
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nativip wrote:
    Dla mnie pozytywny. Gratuluję 😍😍
    Ale to jest owulak ;D
    Glendolinaa jak dla mnie pozytyw,

    Nativip lubi tę wiadomość


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Nativip Przyjaciółka
    Postów: 131 28

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankaaa wrote:
    Potwierdzone: beta 67 (wg. norm koniec 3 tygodnia, więc się zgadza dziś 21dc) :)

    Super 😉😉

    Ona 36 lat
    Badania ok
    Fertistim, Folian, kwas omega 3-6-9

    On 36 lat
    cukrzyca
    w trakcie badan

    milionowy cs....... :(
  • Nativip Przyjaciółka
    Postów: 131 28

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    Ale to jest owulak ;D
    Glendolinaa jak dla mnie pozytyw,

    Hahah myślałam że ciążowy. W takim razie moze to dobry znak 😉😉😉

    Ona 36 lat
    Badania ok
    Fertistim, Folian, kwas omega 3-6-9

    On 36 lat
    cukrzyca
    w trakcie badan

    milionowy cs....... :(
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie25 wrote:
    Dziewczyny dziwna sprawa.
    Przez te jazdy z tym cyklem co chwilę badam sobie śluz. Teraz próbowałam sobie zbadać i śluz mam wodnisty ale tak jakby były oprócz tego grudki sera. Niewiele jest tego śluzu. Mialyscie tak kiedyś? Co to może oznaczać?

    Angie a te grudki to takie jakby zbitki kremowego śluzu takie jak krem nivea, czy twardy jak serek wiejski? Jakiś zapach specyficzny czy normalny?

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankaaa wrote:
    Potwierdzone: beta 67 (wg. norm koniec 3 tygodnia, więc się zgadza dziś 21dc) :)

    Gratulacje 🥳🤩
    Zaraź nas tymi fluidami ciążowym 🤰

    Ankaaa lubi tę wiadomość

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żonkil wrote:
    Niestety tak, albo wczesne poronienie, lekarz nie był pewien. Teraz w tym cyklu ciekawa jestem jak to się potoczy. Mam cichą nadzieję, że owu była późno i jeszcze nic nie jest stracone.

    Standardowe pytanie: mierzysz temperaturę? 🙈
    Wiele razy się spotkałam z opiniami ze po poronieniu lub ciąży biochemicznej nawet łatwiej zajść😊 także trzymam kciuki

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankaaa wrote:
    Potwierdzone: beta 67 (wg. norm koniec 3 tygodnia, więc się zgadza dziś 21dc) :)
    A kiedy miałaś owulke?

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankaaa wrote:
    Potwierdzone: beta 67 (wg. norm koniec 3 tygodnia, więc się zgadza dziś 21dc) :)

    Gratuluje:)

    Ankaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nativip wrote:
    Hahah myślałam że ciążowy. W takim razie moze to dobry znak 😉😉😉

    Za 2 tygodnie wstawię taki ciążowy;D
    A skoro pozytywny to jutro z chłopa nie zlaze;D

  • Żonkil Autorytet
    Postów: 956 818

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Standardowe pytanie: mierzysz temperaturę? 🙈
    Wiele razy się spotkałam z opiniami ze po poronieniu lub ciąży biochemicznej nawet łatwiej zajść😊 także trzymam kciuki

    Mierzę, ovu nawet mi wyznaczyła niby owulkę, ale ten skok był tak mizerny, a po paru dniach miałam kolejny skok też mizerny. A tempka taka mało ciążowa, jak zobaczyłam w sobotę, że nie podchodzi pod 37 to stwierdziłam, że nie chcę się denerwować i nie będę mierzyć do @ :D

    Starania od 01.2020
    - 05.2020 💔cb
    -07.2020 💔poronienie 8tc Aniołek [*]

    eb856b1cbf.png

    6c781ed246.png
  • Ankaaa Koleżanka
    Postów: 31 36

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    A kiedy miałaś owulke?

    Bardzo wcześnie 9dc

  • Angie25 Ekspertka
    Postów: 238 51

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Angie a te grudki to takie jakby zbitki kremowego śluzu takie jak krem nivea, czy twardy jak serek wiejski? Jakiś zapach specyficzny czy normalny?

    Zapach neutralny, grudki jak zrollowany papier toaletowy i też naprawdę minimalna ilość jedna czy dwie sztuki.

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ