Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W Czerwcu się okaże co nam los da w darze 🐣 Czerwcowe 2 kreseczki ❤
Odpowiedz

W Czerwcu się okaże co nam los da w darze 🐣 Czerwcowe 2 kreseczki ❤

Oceń ten wątek:
  • amaniii Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :) Dziś wypada u mnie termin @, oczywiście zastanawiam się czy testować czy nie 🤷🏻‍♀️ Jeżeli chodzi o objawy to w zasadzie żadnych specjalnych, poza bólem głowy który dokucza mi od 3 dni.. korci mnie zatestować, ale się boje.. owulka na pewno była, od razu działaliśmy i jakoś tak pokładam mała nadzieje w ten cykl🙈😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania, jeszcze za wcześnie u mnie na test. A jak Twoje plamienia?
    Maja, a stałoby się coś, jakbyś nie posłuchała lekarza i wzięła jeszcze 2 dni do powtórki bety? Wynik masz podwyższony. Albo fasolka próbuje się wgryźć i warto ja wspomóc albo próbowała i niestety się nie udało. Dowiesz się za 2 dni. Ja bym nie słuchała lekarza. Niby specjaliści, maja wiedzę i doświadczenie, ale ja tam na 100% nie ufam.

  • Dusia91 Znajoma
    Postów: 24 26

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glendolinaa wrote:
    Jeszcze nie, termin za tydzień dopiero, ale już czuje, ze cykl nieudany i nastawiam się na lipiec. Wole w ta stronę i się miło zaskoczyć, niż nastawiać na ciąże i bardzo cierpieć.
    Zrobiłam owulaka i wyglada prawie pozytywnie.

    https://zapodaj.net/ab51e71794b51.jpg.html

    Ale ja akurat w teorie o pozytywnych owulakach w ciąży nie wierze.
    hej co do pozytywnych owulacyjnych w ciąży wiele się naczytałam... Twierdzą ze zawsze w ciąży wyjdzie pozytywny natomiast nie każdy pozytywny oznacza ciążę 🤷🏼‍♀️przyznam się ze ja skorzystałam z tego ze w domu mialam niewykorzystane i zrobiłam jakieś 8dpo, kreska testowa bordowa jak nigdy nawet podczas owulacji nie miałam takiej... Dziś czekam na drugi wynik bety więc u mnie się potwierdzilo 🤷🏼‍♀️

  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glendolinaa wrote:
    Hania, jeszcze za wcześnie u mnie na test. A jak Twoje plamienia?
    Maja, a stałoby się coś, jakbyś nie posłuchała lekarza i wzięła jeszcze 2 dni do powtórki bety? Wynik masz podwyższony. Albo fasolka próbuje się wgryźć i warto ja wspomóc albo próbowała i niestety się nie udało. Dowiesz się za 2 dni. Ja bym nie słuchała lekarza. Niby specjaliści, maja wiedzę i doświadczenie, ale ja tam na 100% nie ufam.
    Chyba tak zrobię ze do środy jeszcze będę brała normalnie tymbardziej ze na początku tego cyklu przepisała mi 3 opakowania „na zaś” to dopiero 11dpo ovulce wiec mam nadzieje ze wyłapałam sam początek 🙏

    20s640t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie25 wrote:
    Też zastanawiam się nad tymi testami albo nad ich monitorem. Wiecie coś więcej o nich? albo o tym monitorze? warte to tyle kasy?

    Dżoana13 Witam Cię, przykro mi z powodu Twojej straty ;( i będę trzymać kciuki za dwie kreseczki w lipcui za pozytywne rozwiązanie w marcu! <3

    Misia881 Każdy ma wzloty i upadki. Mamy prawo do tego przecież. U Ciebie nie jest jeszcze nic przesądzone więc trzymam kciuki za ten cykl jeszcze!

    Czy lipcowy wątek już powstał?

    Wątek jest :)

    Jeśli chodzi o monitor to mój pierwszy cykl z nim więc nie wiem a mam go tylko dlatego że mój mąż go wylicytował na allegro za 50 zlotych inaczej bym go nie kupowała

  • Żonkil Autorytet
    Postów: 956 818

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    Chyba tak zrobię ze do środy jeszcze będę brała normalnie tymbardziej ze na początku tego cyklu przepisała mi 3 opakowania „na zaś” to dopiero 11dpo ovulce wiec mam nadzieje ze wyłapałam sam początek 🙏

    Na pewno wyłapałaś sam początek. 11dpo to bardzo wcześnie, bądź dobrej myśli!

    Starania od 01.2020
    - 05.2020 💔cb
    -07.2020 💔poronienie 8tc Aniołek [*]

    eb856b1cbf.png

    6c781ed246.png
  • Angie25 Ekspertka
    Postów: 238 51

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glendolinaa wrote:
    Jeszcze nie, termin za tydzień dopiero, ale już czuje, ze cykl nieudany i nastawiam się na lipiec. Wole w ta stronę i się miło zaskoczyć, niż nastawiać na ciąże i bardzo cierpieć.
    Zrobiłam owulaka i wyglada prawie pozytywnie.

    https://zapodaj.net/ab51e71794b51.jpg.html

    Ale ja akurat w teorie o pozytywnych owulakach w ciąży nie wierze.

    Ale oszukaństwo, ja myślałam, że Ty dostałaś małpe!
    No to u Ciebie jest nadzieja jeszcze! Trzymam kciuki, żeby się udąło jeszcze teraz, jak nie to spotkamy się na testowaniu w lipcu.

    Majaaa, moim zdaniem to mega wcześnie dlatego wynik taki niski. Ja bym się już zaczęła powoli cieszyć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    Chyba tak zrobię ze do środy jeszcze będę brała normalnie tymbardziej ze na początku tego cyklu przepisała mi 3 opakowania „na zaś” to dopiero 11dpo ovulce wiec mam nadzieje ze wyłapałam sam początek 🙏

    11 dpo, beta 7 to bardzo prawdopodobne, ze to początek:) trzymam kciuki, powodzenia!:)

  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny trzymacie mnie na duchu! W środę biege znowu na betę a duphaston biorę dalej jak brałam :)

    Kasiulka03 lubi tę wiadomość

    20s640t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie25 wrote:
    Ale oszukaństwo, ja myślałam, że Ty dostałaś małpe!
    No to u Ciebie jest nadzieja jeszcze! Trzymam kciuki, żeby się udąło jeszcze teraz, jak nie to spotkamy się na testowaniu w lipcu.

    Majaaa, moim zdaniem to mega wcześnie dlatego wynik taki niski. Ja bym się już zaczęła powoli cieszyć :)

    Już czuje jej wredny oddech na plecach. Może nawet nie każe na siebie małpa czekać do niedzieli, albo złośliwie się spóźni.
    Dusia, przez Ciebie będę codziennie sikać na owulaki;D
    W ogóle jestem ciekawa na jakiej podstawie działają. One wyłapują beta hcg już takie bardzo niskie wartości?
    Próbowałam coś o tym czytać, ale dla mnie to mit, albo przypadek. A i tak mnie nie dotyczy, bo wyszedł „prawie”, a to duża różnica.
    Maja, nie dziękuj. Jesteśmy tu po to, żeby się wzajemnie wspierać.

  • Pewska Autorytet
    Postów: 1762 1291

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amaniii wrote:
    Hej wszystkim :) Dziś wypada u mnie termin @, oczywiście zastanawiam się czy testować czy nie 🤷🏻‍♀️ Jeżeli chodzi o objawy to w zasadzie żadnych specjalnych, poza bólem głowy który dokucza mi od 3 dni.. korci mnie zatestować, ale się boje.. owulka na pewno była, od razu działaliśmy i jakoś tak pokładam mała nadzieje w ten cykl🙈😁

    Testuj, jak juz termin @ masz to spokojnie powinno byc widac i nie bedziesz sie zastanawiac :)

    Maja a z dym dupkiem to dziwna sprawa ze kazala odstawic.
    W ogole to zauwazylam ze lekarze jak widza nidka bede to zakladaja jakby ciazy nie bylo...:/

    Żonkil lubi tę wiadomość

    2017 - syn 💙
    2019 - poronienie
    2020 - 2x cb
    2021 - cb

    2021-
    08.07 - II 🍀
    9.07 - Beta 40 mlU 🍀
    12.07 - Beta 310 mlU 🍀
    15.07 - Beta 590 mlU
    19.07 - Beta 1200 mlU
    23.07 - 5t3d pęcherzyk 7mm 🍀
    30.07 - 6t3d 0,5 cm Cudu 😍
    06.08 - 7t3d 1,1 cm Maleństwa ❤
    18.08 -9t1d 2,3 cm Dzieciątka ❤
    09.09 - 12t2d 5,47cm Szczęścia 💗
    02.11 - 20t0d 380g Radości 💗
    16.12 - 26t2d 1000g Miłości 🍓
    14.01 - 30+3 1600g Dzidziusia 👶
    16.02 - 35+1 2500g Córeczki 🍓
    15.03 - córcia 💗

    2023-
    16.06 - 10mm Cudu z ❤

    preg.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewska, mi się wydaje, ze lekarze cały I trymestr traktują z przymrużeniem oka. Ale może ja na takich trafiałam, do ginekologów miałam od zawsze pecha.

  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez się dziwie bo na wizycie powiedziała „jak tylko będzie Pani w ciąży proszę do mnie dzwonić zwiększymy dawkę duphastonu...”
    Może nie skojarzyła mnie po smsie 🤷‍♀️
    Spytała się jej kiedy powtórzyć betę i kiedy się do niej zgłosić ale pewnie odpisze mi po dyżurze...

    Anetynka lubi tę wiadomość

    20s640t.png
  • Anetynka Przyjaciółka
    Postów: 119 140

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    Tez się dziwie bo na wizycie powiedziała „jak tylko będzie Pani w ciąży proszę do mnie dzwonić zwiększymy dawkę duphastonu...”
    Może nie skojarzyła mnie po smsie 🤷‍♀️
    Spytała się jej kiedy powtórzyć betę i kiedy się do niej zgłosić ale pewnie odpisze mi po dyżurze...

    Ja tez bym brala dalej duphaston. Ja jak zadzwonilam odnosnie plamien to tez od razu gun spisala ciaze na straty ale dala mi duphaston na zasadzie “mozemy sprobowac”, plamienia ustaly, beta na razie rosnie, droga jeszcze dluga ale co wyplakalam tamtego wieczora to moje, wiec ja tez staram sie z dystansem podchodzic do tego co mowia lekarze, a 2 dni wiecej brania duphastonu na pewno nie zaszkodzi, co najwyzej cykl sie przesunie jesli sie okaze ze to nie ciaza. Ale ja mam u ciebie dobre przeczucie 😄

    15.06. ⏸
    06.07. ❤️
    uwo9vfxmb46afor5.png
  • Dusia91 Znajoma
    Postów: 24 26

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glendolinaa wrote:
    Już czuje jej wredny oddech na plecach. Może nawet nie każe na siebie małpa czekać do niedzieli, albo złośliwie się spóźni.
    Dusia, przez Ciebie będę codziennie sikać na owulaki;D
    W ogóle jestem ciekawa na jakiej podstawie działają. One wyłapują beta hcg już takie bardzo niskie wartości?
    Próbowałam coś o tym czytać, ale dla mnie to mit, albo przypadek. A i tak mnie nie dotyczy, bo wyszedł „prawie”, a to duża różnica.
    Maja, nie dziękuj. Jesteśmy tu po to, żeby się wzajemnie wspierać.
    Ja czytałam ze to taki jakby efekt uboczny bo hcg jest podobne do lh 🤷🏼‍♀️ nie wiem... Nie polecają tej metody żeby się niepotrzebnie nie nakręcać no ale ja oczywiście zrobiłam 🙈

  • Dastiny Autorytet
    Postów: 869 525

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, powtórzyłam dziś test i byłam na becie jak radziłyście. Czekam na wyniki a test zrobiłam clearblue 25 mlu/ml
    https://naforum.zapodaj.net/dd675acea09d.jpg.html

    Pewska lubi tę wiadomość

    Pcos
    Insulinoopornosc

    Luty 2020 cb
    Październik 2020 cb
    3x UIU ❌

    2024 kwalifikacja do programu invi
    Kariotyp ok☑️
    Marzec 2025 💉🥚
    4 zarodki ❄️❄️❄️❄️

    16.03 2026 transfer 5.1.1
    Progesteron 5 ng/ml
    Besins, cyclogest, prolutex, estrofem
    5dpt pozytywny test
    7dpt beta 23,7 mlu/ml prog 23,73 ng/ml
    9dpt beta 24 mlu/ml prod 24,70
    11dpt ❌
    badania trombofilia rozszerzona białko s 99,4
    białko c 138,4
    Tsh 1,8
    Ft3 2,57
    Ft4 1.0
    MTHFR C677T C/T
    P/c p. Beta 2 glicoproteine
    IgM i IgG negatywne
    Nie stwierdzono obecności LA
    APTT i PTT-LA lekko poniżej normy

    16.04
    Progesteron 19,10ng/ml
    Estradiol 109 pg/ml
    Estrofem 3x1
    Agolutin 1x1
    Cyclogest 2x1

    17.04
    Transfer 4BB ❌
    18.05
    Transfer 6BB
    6dpt cień na facelle
    7dpt beta
  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dusia91 wrote:
    Ja czytałam ze to taki jakby efekt uboczny bo hcg jest podobne do lh 🤷🏼‍♀️ nie wiem... Nie polecają tej metody żeby się niepotrzebnie nie nakręcać no ale ja oczywiście zrobiłam 🙈
    Dusia, daj znać jak beta dziś!
    I powiedz mi ile byłaś dni po kiedy miałaś wynik 20 bety?

    20s640t.png
  • amaniii Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dastiny wrote:
    Hej dziewczyny, powtórzyłam dziś test i byłam na becie jak radziłyście. Czekam na wyniki a test zrobiłam clearblue 25 mlu/ml
    https://naforum.zapodaj.net/dd675acea09d.jpg.html


    Ewidentnie jest kropeczek :) gratulacje :D

  • Kate28 Autorytet
    Postów: 310 137

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana13, Witamy Cię :) Trzymam kciuki za Twoje starania :D

    Majaaaa, ja będąc na Twoim miejscu brałabym dalej dupka. Zaszkodzić nie powinien a w przypadku ciąży na pewno pomoże. :) Jestem pełna nadziei, że Ci się udało. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2020, 16:10

    💔 Aniołek - 05.11.2018 - 7tyg

    👩🏼
    ✅ TSH 1,170 μIU/ml,
    ✅ FT3 3,40 pg/ml,
    ✅ FT4 1,18 ng/dl,
    ✅ Toxoplazma gondi IgM 0.2 COI,
    ✅ Toxoplazma gondi IgG <0.1IU/ml,
    ✅ OB 4.0 mm/h,
    ✅ Glukoza 4,81 mmol/l,
    ✅ Morfologia -> leukocyty 4,90.
    ✅Progesteron,
    ✅Cytologia (grupa II),
    ✅Prolaktyna 10,00
    ✅FHS 9,63
    ✅LH 7,54
    ✅Estradiol 75,10,
    ✅Testosteron 30,50.

    🧔🏼:
    ✅FSH 5,05
    ✅ LH 7,59
    ✅Testosteron 570
    ✅TSH 1,569
    ✅Prolaktyna 11,86.
    ❌Morfologia 1%


    💊kwas foliowy

    ,,Ciężko jest czekać na coś, co może się nigdy nie przydarzyć. Ale jeszcze ciężej jest z tego zrezygnować, kiedy wiesz, że to jedyna rzecz, której pragniesz"
  • basia_siaa Przyjaciółka
    Postów: 134 36

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam takie pytanie czy jeżeli bierze się luteinę w 2 fazie cyklu to jest sens robić badanie progesteronu 7dpo???

    Gratuluje wszystkim przyszłym🤰😍
    Podczytuje Was, ale staram się nie nakręcać by się znów nie rozczarować 🙃

    11.06.2009 Córeczka M. <3
    12.2019 HSG
    10.04.2020 Córeczka W. 15tydz. 💔

    PAI-1 4G heterozygotyczny

    ab0fdc51e4.png
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ