Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W grudniu ☃️ seks na każdym kroku ❤️🔥, będę mamą w nowym roku! 🤰
Odpowiedz

W grudniu ☃️ seks na każdym kroku ❤️🔥, będę mamą w nowym roku! 🤰

Oceń ten wątek:
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GlamAnonimRe wrote:
    Pognałam ochoczo do Rosska po Facelle i zrobiłam z nie wiem którego sika: https://ibb.co/f1gxbZH
    Coś tam jest, aczkolwiek może to testowa, więc jutro rano powtórzę.
    Ja widze :)

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Elenaa Autorytet
    Postów: 729 837

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj o 19 gin 🙈 trzymajcie kciuki żeby było wszystko dobrze boję się co mi powie 🥺 będę pierwszy raz dopiero 🤣🙈

    Meeg, M94, siesiepy, Ona11, Niemampomyslunanick, Atomówka , Mart768, Anett93, oloska, Cotakoza, SandraH.97, Evondita82, .aś. lubią tę wiadomość

    24 👩🏼‍🌾 | 30 👨🏻‍🌾
    Badania ✅️

    👩🏼‍🤝‍👨🏽05.2017

    💍09.2020

    💒03.2022

    Starania od 09.2022

    02.03 - ⏸️❤️
    07.11.23 - Wiktor 🤱🏼 54cm, 3340g 🥰

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elenaa wrote:
    Dziewczyny dzisiaj o 19 gin 🙈 trzymajcie kciuki żeby było wszystko dobrze boję się co mi powie 🥺 będę pierwszy raz dopiero 🤣🙈
    Pierwszy raz w życiu? :D

    Elenaa lubi tę wiadomość

  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GlamAnonimRe wrote:
    Pognałam ochoczo do Rosska po Facelle i zrobiłam z nie wiem którego sika: https://ibb.co/f1gxbZH
    Coś tam jest, aczkolwiek może to testowa, więc jutro rano powtórzę.

    Coś tam przebija, widzę to! Do dosikania :)

    Atomówka - beta to pewnie formalność. Kiedy masz wynik?

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • GlamAnonimRe Ekspertka
    Postów: 135 266

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę sikała wieczorem i rano, jestem przygotowana 😎 Aczkolwiek obstawiam fałszywy cień, a te owulaki pozytywne to jakaś anomalia, bo jeśli @ przyjdzie w terminie (a nie zdarzyło mi się nigdy inaczej), to znaczy, że trzeba szukać głębiej. A to już jakiś plan. :)

    Każdy o coś walczy.
    Każdy o czymś marzy.

    04.2021 ⏸️ (7cs)
    01.2022 👶(CC)
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzę. 🤞 Niestety w listopadzie te facelle strumieniowe pokazywały mi nawet sporo wyraźniejsze kreski bez ciąży 🤷
    Oby ciemniała!!! :)
    Dziewczyny pisały, że lepsze są te paskowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2022, 15:25

    GlamAnonimRe lubi tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GlamAnonimRe wrote:
    Pognałam ochoczo do Rosska po Facelle i zrobiłam z nie wiem którego sika: https://ibb.co/f1gxbZH
    Coś tam jest, aczkolwiek może to testowa, więc jutro rano powtórzę.
    Rano stoję pod kibelkiem. 😈

    GlamAnonimRe lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Ona11 Autorytet
    Postów: 430 497

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GlamAnonimRe ja widzę i trzymam mocno kciuki, żeby niedługo była taka grubiutka jak ta wczorajsza Choco :D

    siesiepy, M94 lubią tę wiadomość

    11.22- 5t cb 💔

    14.02.23- ⏸️ beta 37,2 🍀
    13.10.23- Oliwka ♥️
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arieen wrote:
    siesiepy witaj w euthyroxowej ekipie😎
    Ja też witam w tej grupie :) aktualnie 5x w tygodniu mam 75 a w weekend 50. Tsh 0.640

    siesiepy, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • GlamAnonimRe Ekspertka
    Postów: 135 266

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Ja widzę. 🤞 Niestety w listopada te facelle strumieniowe pokazywały mi nawet sporo wyraźniejsze kreski bez ciąży 🤷
    Oby ciemniała!!! :)
    Dziewczyny pisały, że lepsze są te paskowe
    Dlatego pozostałe mam już paskowe, bo te strumieniowe mnie też już raz oszukały. :(

    Każdy o coś walczy.
    Każdy o czymś marzy.

    04.2021 ⏸️ (7cs)
    01.2022 👶(CC)
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 00:43

    siesiepy, agentka93, Meeg, Beezi, Mart768, Anett93, Claire, oloska, ChocoMonster lubią tę wiadomość

  • Niemampomyslunanick Autorytet
    Postów: 1602 3234

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GlamAnonimRe wrote:
    Pognałam ochoczo do Rosska po Facelle i zrobiłam z nie wiem którego sika: https://ibb.co/f1gxbZH
    Coś tam jest, aczkolwiek może to testowa, więc jutro rano powtórzę.

    Coś tam przebija, może dopiero beta startuje, tym bardziej, że test robiony nie z pierwszego sika 😊. Trzymam kciuki żeby rano już się ładniejsza krecha zrobiła 🥰.

    🧔🏻1986 & 👩🏻1992 & 🩷2024 & 🩵2025

    🍀⏳📅:
    03 grudnia 2022 - ⏸️
    16 stycznia 2023 - 💔 9t4d/7t4d - poronienie samoistne

    🍀⏳📅:
    20 maja 2023 - ⏸️ - rośnij mój tęczowy Maluszku 🙏🌈
    21 stycznia 2024 - Antosia już z nami 🩷 3410g, 54cm, 10/10pkt 🥹

    age.png

    🍀⏳📅:
    12 listopada 2024 - ⏸️
    4 lipca 2025 - Jasiek już z nami 🩵 3400g, 54cm, 9/10pkt 🥹 PPROM 36t5d 🥲

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja97 wrote:
    Ja też witam w tej grupie :) aktualnie 5x w tygodniu mam 75 a w weekend 50. Tsh 0.640
    O kurcze a ja myślałam, że to jakieś dziwne dawkowanie dostałam bo też 5 dni inne a 2 inne 😄 Czyli to normalne.

  • Atomówka Autorytet
    Postów: 495 1083

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GlamAnonimRe wrote:
    Pognałam ochoczo do Rosska po Facelle i zrobiłam z nie wiem którego sika: https://ibb.co/f1gxbZH
    Coś tam jest, aczkolwiek może to testowa, więc jutro rano powtórzę.
    Też coś widzę! Trzymam kciuki żeby była jutro mocniejsza ✊

    GlamAnonimRe lubi tę wiadomość

    98 k
    97 m

    07.2022 - ciąża biochemiczna
    08.2023- zdrowa księżniczka <3

    03.03.2026 - II <3
    04.03.2026 - beta 23,9
    06.03.2026 - beta 69,8
    16.03.2026 - pęcherzyk ciążowy 0,87 cm
    24.03.2026 - 0,97cm dzidziusia z serduszkiem <3

    age.png
    preg.png
  • Atomówka Autorytet
    Postów: 495 1083

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idawoll wrote:
    Coś tam przebija, widzę to! Do dosikania :)

    Atomówka - beta to pewnie formalność. Kiedy masz wynik?
    Dzisiaj pewnie przed 18 pojawię się na becie.
    Ostatnio miałam wyniki ok. 3 h po badaniu, myślę że nie będą później niż jutro rano 😁

    M94, Anett93 lubią tę wiadomość

    98 k
    97 m

    07.2022 - ciąża biochemiczna
    08.2023- zdrowa księżniczka <3

    03.03.2026 - II <3
    04.03.2026 - beta 23,9
    06.03.2026 - beta 69,8
    16.03.2026 - pęcherzyk ciążowy 0,87 cm
    24.03.2026 - 0,97cm dzidziusia z serduszkiem <3

    age.png
    preg.png
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomówka wrote:
    Hej! Melduje się z sikańcem! 😁
    Coś jest ale dalej mnie w niczym nie upewnia. Muszę się zebrać na betę po wizycie u gina bo nie wytrzymam.

    https://ibb.co/GCMmPSf

    Nooo jest zdecydowanie ciemniej ❤️🤞🍀 gratulacje ❤️🤞🍀

    Atomówka lubi tę wiadomość

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • Claire Autorytet
    Postów: 1063 1903

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GlamAnonimRe wrote:
    Dlatego pozostałe mam już paskowe, bo te strumieniowe mnie też już raz oszukały. :(
    Ile jesteś dpo? Trzymam kciuki żeby to było to!

    age.png
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GlamAnonimRe wrote:
    Pognałam ochoczo do Rosska po Facelle i zrobiłam z nie wiem którego sika: https://ibb.co/f1gxbZH
    Coś tam jest, aczkolwiek może to testowa, więc jutro rano powtórzę.
    No faktycznie coś widać, widać 😃 trzymam kciuki 🤞🍀

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • GlamAnonimRe Ekspertka
    Postów: 135 266

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claire wrote:
    Ile jesteś dpo? Trzymam kciuki żeby to było to!
    9dpo najprawdopodobniej :)

    Claire lubi tę wiadomość

    Każdy o coś walczy.
    Każdy o czymś marzy.

    04.2021 ⏸️ (7cs)
    01.2022 👶(CC)
  • oli23 Ekspertka
    Postów: 231 448

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za bety!! 🍀🍀

    A ja dziś się popłakałam jak mąż do mnie zadzwonił z wynikami badań nasienia - mamy morfo 4%!! Ilość 100mln/ml, w calości ok. 300 mln! Pogorszyła nam się jedynie ruchliwość, szczególnie typu b, a+b słabo ale a+b+C wychodzi ok. Nieruchliwych mamy 51%, we wrześniu było 65%, więc tu chyba mamy poprawę. Ilościowo tych ruchliwych, po przeliczeniu procentów chyba ok..

    Claire, Namisa, Niemampomyslunanick, M94, dominikawa, siesiepy, agentka93, Ona11, Paprota9418, Emka06, oloska, SandraH.97, Akczi, Evondita82, Pfry, Sara30, ChocoMonster, Mart768, .aś., Anett93, Beezi lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️26 - ✅
    🙋🏼28 - morfologia 0%❌ /4% ✅🥺

    12.2022-10.2023 -przerwa w staraniach

    29.10 13 dpo ⏸️🍀
    30.10 14 dpo beta 237.73 mlU/mL
    02.11 17 dpo beta 811.97 mlU/mL prog 35.3 ng/mL
    17.11 3,5 mm Fasolki z bijącym ❤️
    02.01 I prenatalne - 7,3 cm brykającego szkraba, ryzyka niskie 🎉
    15.02 276g, mamy dziewczynkę 💞
    27.02 II prenatalne, 362g wstydnisi 🌷
    9.05 III prenatalne, 1480g zdrowej Kruszynki - 8 percentyl 🥺🙏
    6.06 2400g Uparciuszki, waga już w normie 🥰
    25.06 - planowane CC??🍀🤯🤞🫶


    Razem od 2016 ❤️ 09.2020👰🏻‍♀️🤵🏼

    preg.png
‹‹ 211 212 213 214 215 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ