Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W lipcu seksy i szaleństwa, w kwietniu rodzą się maleństwa!
Odpowiedz

W lipcu seksy i szaleństwa, w kwietniu rodzą się maleństwa!

Oceń ten wątek:
  • Iskra444 Autorytet
    Postów: 1706 2374

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi wrote:
    Boli mnie dziś podbrzusze, wiadomo, że teraz będę wszystko rozkminiała, niech ktoś powie, że to nic złego takie kłucie.
    To nic złego! 😘

    Izi lubi tę wiadomość

    Iskierka - 2018👧🏼
    11.2020 - cb
    02.2021 - cb
    03.2021 - diagnostyka 🧔🏻- teratospermia, asentospermia, testosteron⬇️ - rozpoczęcie leczenia
    07.2021 - ⏸ 💖
    Iskiereczka - 2022😍

    f2w3skjodu7e6olv.png
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayax wrote:
    Bartosz Dworecki, przyjmuje w Katowicach. Na znanym lekarzu możesz poczytać opinie i zobaczyć gdzie przyjmuje. U mnie sprawił, że zaraz zaczynam 8tc :)

    Chodziłam do Dworeckiego na Luxmed 😊
    Bardzo fajny lekarz!

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2414 1961

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    29b00694b790.jpg

    Całe 1.75 cm szczęścia. ;) Mały bałwanek 😅

    Kajucha95, MałaMi*, Blondyna.B, KaJa, coma, nick nieaktualny, Wojcinka, Izi, annaanja, nick nieaktualny, Czytoto, Axon, Kate1811, Zagadka919, Szyszka90, .Paula., Gizmo 11 lubią tę wiadomość

    Biochem - 2017 r

    Franek 👼- 36 tc (*) 2670g/50cm 20.03.2021 (Sn) - kolizja pepowinowa

    Maciej 💙 - 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022r. (Cc)

    Pozamaciczna w bliźnie po cc - 10.11.2022 r.
  • Kajucha95 Autorytet
    Postów: 720 871

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy91 wrote:
    29b00694b790.jpg

    Całe 1.75 cm szczęścia. ;) Mały bałwanek 😅
    Hej Bałwanku 🥰

    Lucy91 lubi tę wiadomość

    13.07 ⏸️ 💕🤰🏼
    Czekamy na Ciebie, Synku 💙

    3jgxyx8dm6498f15.png
  • Ola_Pola Koleżanka
    Postów: 50 27

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po pozytywnych sikaczach poszłam dzisiaj na betę (wcześnie bo 26 dzień cyklu. Cykle mam 30 dniowe, ale owu wyliczyla mi owulację w 14 DC) beta wyszła 91.33 jednak norma w lab od 1-10 tyg ciąży wynosi 202. Zglupialam. Moja przyjaciółka jest w ciąży i trzy miesiące temu robiła betę z wynikiem 43 i norma od 60.. w tym samym laboratorium. Nic kompletnie z tego nie rozumiem

    https://ibb.co/5K82g0B

    ckaiyx8dv7bnq9lq.png
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy91 wrote:
    29b00694b790.jpg

    Całe 1.75 cm szczęścia. ;) Mały bałwanek 😅

    😍😍😍

    Lucy91 lubi tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Kajucha95 Autorytet
    Postów: 720 871

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powiedzcie, może macie wiedzę, mam progesteron 111,patrze w necie, że norma na 1 trymestr jest do 45...
    Mam się martwić, że jest wysoki? Biore ta luteinę, wcześniej duphaston. Oszaleje

    13.07 ⏸️ 💕🤰🏼
    Czekamy na Ciebie, Synku 💙

    3jgxyx8dm6498f15.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_Pola wrote:
    Dziewczyny po pozytywnych sikaczach poszłam dzisiaj na betę (wcześnie bo 26 dzień cyklu. Cykle mam 30 dniowe, ale owu wyliczyla mi owulację w 14 DC) beta wyszła 91.33 jednak norma w lab od 1-10 tyg ciąży wynosi 202. Zglupialam. Moja przyjaciółka jest w ciąży i trzy miesiące temu robiła betę z wynikiem 43 i norma od 60.. w tym samym laboratorium. Nic kompletnie z tego nie rozumiem

    https://ibb.co/5K82g0B

    Zrobiłaś beta HCG czy zwykle HCG?

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Kajucha95 Autorytet
    Postów: 720 871

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A okej, w ogóle inne jednostki są w necie...
    Ja mam 111 nmol/l, w necie ng/ml 🙈🙈🙈

    13.07 ⏸️ 💕🤰🏼
    Czekamy na Ciebie, Synku 💙

    3jgxyx8dm6498f15.png
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_Pola wrote:
    Dziewczyny po pozytywnych sikaczach poszłam dzisiaj na betę (wcześnie bo 26 dzień cyklu. Cykle mam 30 dniowe, ale owu wyliczyla mi owulację w 14 DC) beta wyszła 91.33 jednak norma w lab od 1-10 tyg ciąży wynosi 202. Zglupialam. Moja przyjaciółka jest w ciąży i trzy miesiące temu robiła betę z wynikiem 43 i norma od 60.. w tym samym laboratorium. Nic kompletnie z tego nie rozumiem

    https://ibb.co/5K82g0B

    Masz piękną bete jak na ten dzień cyklu😍 normami sie nie przejmuj, każdy lab ma inne te normy i czasami tak głupio napisane. Wszystko jest w porządku😊

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Kajucha95 Autorytet
    Postów: 720 871

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sory za panikę, juz sobie w necie przeliczyłam. Jednostki z neta 34,wiec w normie.
    Ciąża to taki szczęśliwy okres... Taaa kuzwa, na zawał zejdę niedlugo

    13.07 ⏸️ 💕🤰🏼
    Czekamy na Ciebie, Synku 💙

    3jgxyx8dm6498f15.png
  • coma Autorytet
    Postów: 2322 2715

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciazy tez tak wszystko badalam i wizyta co tydzien, dwa :D :D Takze rozumiem Cię.

    Ale serio - dużo łatwiej jest i spokojniej jak mniej wiesz i rzadziej się badasz. I tak w tym 1 trym na nic nie masz wpływu.

    Kajucha95, Iskra444 lubią tę wiadomość

    uIHap1.png
  • Kajucha95 Autorytet
    Postów: 720 871

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_Pola wrote:
    Dziewczyny po pozytywnych sikaczach poszłam dzisiaj na betę (wcześnie bo 26 dzień cyklu. Cykle mam 30 dniowe, ale owu wyliczyla mi owulację w 14 DC) beta wyszła 91.33 jednak norma w lab od 1-10 tyg ciąży wynosi 202. Zglupialam. Moja przyjaciółka jest w ciąży i trzy miesiące temu robiła betę z wynikiem 43 i norma od 60.. w tym samym laboratorium. Nic kompletnie z tego nie rozumiem

    https://ibb.co/5K82g0B
    Jesteś w ciąży jak nic :D te normy w zależności od labu są inne, ale taki wynik świadczy o ciąży :)

    13.07 ⏸️ 💕🤰🏼
    Czekamy na Ciebie, Synku 💙

    3jgxyx8dm6498f15.png
  • Ola_Pola Koleżanka
    Postów: 50 27

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Zrobiłaś beta HCG czy zwykle HCG?
    Beta HCG.
    Dokładnie to samo oznaczenie z koleżanką. Te same jednostki, różnica 3miesiecy i inne normy. Nic nie rozumiem.
    Powtórzę betę po 2 dniach, ale trochę się zmartwiłam. Choć staram się nie nakręcać bo to dopiero mój 1 cykl starań.

    ckaiyx8dv7bnq9lq.png
  • Kajucha95 Autorytet
    Postów: 720 871

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coma wrote:
    Ja w pierwszej ciazy tez tak wszystko badalam i wizyta co tydzien, dwa :D :D Takze rozumiem Cię.

    Ale serio - dużo łatwiej jest i spokojniej jak mniej wiesz i rzadziej się badasz. I tak w tym 1 trym na nic nie masz wpływu.
    Ten progesteron to sobie przy okazji zrobiłam, bo bylam na tych badaniach ciążowych od lekarza, chciałam sprawdzić progesteron bo miałam te plamienia i krwiaka.
    Chyba już serio nic nie będę badać, co ma być to będzie, niech dzidzia tam rośnie grzecznie 🙈

    coma lubi tę wiadomość

    13.07 ⏸️ 💕🤰🏼
    Czekamy na Ciebie, Synku 💙

    3jgxyx8dm6498f15.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_Pola wrote:
    Beta HCG.
    Dokładnie to samo oznaczenie z koleżanką. Te same jednostki, różnica 3miesiecy i inne normy. Nic nie rozumiem.
    Powtórzę betę po 2 dniach, ale trochę się zmartwiłam. Choć staram się nie nakręcać bo to dopiero mój 1 cykl starań.

    Nigdy nie porównuj swojej bety do bety kogoś innego. Każda z Nas ma inny organizm, w innych dniach mamy owulacje jak i zagnieżdżenie:) beta bardzo ładna, ważny jest nie tyle sam wynik co przyrost po 2 dniach 😊 po cichu gratuluję i życzę ładnego przyrostu 😊

    Kajucha95, Izi lubią tę wiadomość

  • coma Autorytet
    Postów: 2322 2715

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i cudnie :D

    ja wiem, ze ja brzmie jak przemądrzała stara kwoka czasem za co przepraszam :D

    Kajucha95 lubi tę wiadomość

    uIHap1.png
  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy91 wrote:
    29b00694b790.jpg

    Całe 1.75 cm szczęścia. ;) Mały bałwanek 😅

    Cudziak <3 <3 <3

    Lucy91, Lucy91 lubią tę wiadomość

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • Ola_Pola Koleżanka
    Postów: 50 27

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayax wrote:
    Nigdy nie porównuj swojej bety do bety kogoś innego. Każda z Nas ma inny organizm, w innych dniach mamy owulacje jak i zagnieżdżenie:) beta bardzo ładna, ważny jest nie tyle sam wynik co przyrost po 2 dniach 😊 po cichu gratuluję i życzę ładnego przyrostu 😊

    Ja nie porównuje wyniku tylko normy tego samego lab. dla 1-10tydz. Ciąży. Różnica 3 miesięcy .
    U niej obok wyniku 1-10 tydz ciąży norma od 60-....
    U mnie norma 1-10 tydz ciąży norma od 202

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2021, 12:28

    ckaiyx8dv7bnq9lq.png
  • MałaMi* Autorytet
    Postów: 407 312

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coma wrote:
    O, z Bielska. Czesc! Kocham Bielsko:)

    Ja tam nie znam lekarzy kompletnie ale trzymam kciuki!
    Taka odpowiedź mnie bardzo cieszy 😁

    2021 -Starania o pierwsze 👶🏻🥰
    19.02.2022- ⏸🥺🤰🏻
    22.02.2022- beta 3752,6💞🥺🥺
    24.02.2022- beta 7111,7 💞🥺😍
    28.02.2022- dzidzia 4,5mm, mamy ❤
    14.03.2022- dzidzia 17,1mm ❤
    13.04.2022- I prenatalne, dzidzia 6.67cm 🎀🤰🏻💞
    09.05.2022- babyBOY! 160g szczęścia💙
    01.06.2022- badania połówkowe 350g szczęścia 💙
    16.10.2022 - Ignacy 🥰♥️
    Cudzie trwaj! 🥰😊
    👰-24 PCOS? IO
    Fertistim, PregnaStart, Euthyrox 37.5, Glucophage,Wit.D, Wit.B12
    🤵-26 Fertistim, Wit.D, MACA, NAC, Q10, Wit.B12, Wit.C, Cynk, Selen
    4lata po 👰🤵
    👫+🐕
‹‹ 298 299 300 301 302 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ