Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W lipcu upały 🌞rozbiera mnie Stary 👙spłodzimy bobasa🚼byle na golasa 🕺!
Odpowiedz

W lipcu upały 🌞rozbiera mnie Stary 👙spłodzimy bobasa🚼byle na golasa 🕺!

Oceń ten wątek:
  • Chantelle Autorytet
    Postów: 457 385

    Wysłany: 19 lipca 2023, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tetyda wrote:
    Mam wyniki!
    88,5 mIU/ml czyli przyrost 114.6% 🥹

    🥳

    ✨ 2 cs

    Długa przerwa w staraniach…

    6 👧🏼 35 👩🏽 42 👨🏼

    🐈 + 🐈‍⬛
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8834

    Wysłany: 19 lipca 2023, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Eniana chyba podpytywała, czy jest już wybrana przewodnicząca. Ale to było na początku miesiąca 🤔
    Eniana, tak no pytała, pamiętam, ale nie określiła się, że chciałaby 🤷🏼‍♀️
    Eniana 🥳 chodź tu i mów, czy chcesz?!🙃

    Niaha lubi tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Chantelle Autorytet
    Postów: 457 385

    Wysłany: 19 lipca 2023, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    Helloooooooł

    Szybkie cytaty na sierpniowy wąteczek podrzucam :D :D

    🦠Sierpień nadchodzi🌞, wino się chłodzi🍷, a Stary na dniach bobasa spłodzi 👶👩‍❤️‍👨🦠

    ✨W sierpniu Wiruski🦠, opanują nasze brzuszki🤰, będą z tego małe Cytruski 🍋

    ✨ W sierpniu piękne słońce świeci🌞, będzie z tego dużo dzieci👶✨

    ✨Sierpień końcówka lata🌞, poskutkuje na Starego ptaka🐦, będzie jajeczko🥚 i dzieciąteczko👶✨

    Dobre 😂

    ✨ 2 cs

    Długa przerwa w staraniach…

    6 👧🏼 35 👩🏽 42 👨🏼

    🐈 + 🐈‍⬛
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 19 lipca 2023, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku lipca przygotowałam kilka i zapisałam na później 😁😁😁

    W gorącym🌡️ sierpniu bobasa👶 pod chmurką⛅ zrobimy, a piękną wiosną go mocno przytulimy🤗
    W sierpniu dzieciaczki👦👧 zrobimy, we wiosnę🌳 nasze życie odmienimy☺️
    W sierpniu bobasa👶 zrobimy💕, a już wkrótce dobre nowiny🍼 obwieścimy.
    W sierpniu się mocno pobrudzimy🥵, a na wiosnę dzieciątko👶 przytulimy🤗
    W sierpniu się mocno spocimy💦, a we wiosnę dzieciaka nakarmimy 🍼
    W sierpniu🌞 dzidziusia👶 zrobimy💕, a już na wiosnę go w domu ugościmy🏡
    W sierpniu bobasa👶 zrobimy, a na wiosnę dobrymi nowinami ze światem się podzielimy📢

    Chantelle, Angi90 , Marzycielka, Paucia, Lipcowa lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Chantelle Autorytet
    Postów: 457 385

    Wysłany: 19 lipca 2023, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausia wrote:
    Maminka gratulacje ❤️ atwoje kreska ciążowa 10dni po lepsza niż mój test owu na 2 dni przed nią😂

    Tedyka piękny przyrost !

    Cukrus patrząc na lab to tez bym myślała ze nie było. A na jakiej podstawie wiesz kiedy była?

    Ja bede Was zamęczać,bo nie mam kogo😂

    Za 2 dni niby mam mieć owu … niby bo ani śluzu i sucho ani piku,a zawsze ładnie mi pokazywało.

    https://zapodaj.net/plik-5NKnjO9lgn

    Czy jest szansa,że z tego jeszcze bedzie pik czy kolejny cykl bezowulacyjny ?

    Chce tez zamówić termometr do mierzenia temperatury na co powinnam zwrócić uwagę?

    Kurczę, no chyba jest szansa na pik. Ja miałam identyczną kreskę na dwa dni przed 🤗

    ✨ 2 cs

    Długa przerwa w staraniach…

    6 👧🏼 35 👩🏽 42 👨🏼

    🐈 + 🐈‍⬛
  • eM 🌺 Autorytet
    Postów: 1239 2511

    Wysłany: 19 lipca 2023, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Wpadam zostawić Wam trochę ciążowych wirusków 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🤰🤰🤰🤰🤰
    Kibicuje Wam wszystkim bardzo mocno!! 🤍🤍🤍

    A tu fotka mojego 1.2-centymetrowego Człowieczka 🤍

    IMG-20230719-125211.jpg

    Ps. Nie patrzcie na odrost 🙈 w sobotę nowe mani w końcu. 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2023, 13:01

    Angi90 , Chantelle, PustynnyKwiat, Hope..., Miminka, Niaha, Emka06, KarolinaAnastazja, Claire, bialy_wilczek, iskierka✨, Mamausia, Cukruś, Zosis, nick nieaktualny, Ominoki, balbina28, xMartaa, Wrazluwa, Marzycielka, Paucia, Kasia111, Wron Kraa, Lipcowa, ELka, Marti27, Butterfly23, gattina, Zuzanna99 lubią tę wiadomość

    👩'95 👨'94
    👦08.2020 👼07.2022👦02.2024

    ⏳01.2025 starania o 👶
    ⏸️18.08.2025 (10dpo)
    🤰19.08.25 - beta - 14.3, prog 20
    🤰21.08.25 - beta - 55,4
    🤰23.08.25 - beta - 148
    🤰27.08.25 - beta - 848, prog 12
    🤰04.09.25 - 6+0 - 0,288 cm z serduszkiem ❤️
    🤰18.09.25 - 8+0 - 1,59 cm 🫛
    🤰15.10.25 - 11+6 - 5,5 cm 👶
    🤰21.10.25 - prenatalne, 7 cm zdrowy dzidziuś 👶
    🤰12.11.25 - wstydzioch 🫣
    🤰10.12.25 - córeczka 🥹🌸
    🤰16.12.25 - połówkowe - 418g dziewczynki 🦋
    🤰11.02.26 - 28+6 - 1500g 🦋
    🤰24.02.26 - USG III trymestru ❤️
    __________________________
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy, niewydolność ciałka żółtego.

    preg.png
  • Chantelle Autorytet
    Postów: 457 385

    Wysłany: 19 lipca 2023, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM 🌺 wrote:
    Cześć! Wpadam zostawić Wam trochę ciążowych wirusków 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🤰🤰🤰🤰🤰
    Kibicuje Wam wszystkim bardzo mocno!! 🤍🤍🤍

    A tu fotka mojego 1.2-centymetrowego Człowieczka 🤍

    IMG-20230719-125211.jpg

    Ps. Nie patrzcie na odrost 🙈 w sobotę nowe mani w końcu. 🙈

    Dziubulek 🥹🍀🥰

    eM 🌺 lubi tę wiadomość

    ✨ 2 cs

    Długa przerwa w staraniach…

    6 👧🏼 35 👩🏽 42 👨🏼

    🐈 + 🐈‍⬛
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8834

    Wysłany: 19 lipca 2023, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM, kruszynka ciotuni 🥹❤️❤️❤️
    Łapię!!!🍀

    eM 🌺 lubi tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 19 lipca 2023, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okazało się że gin do którego jeździłam nie będzie na razie przyjmował. Pomijam że wczoraj dostałam ESA z przesunieciem wizyty na wczoraj. Zapisałam się dzisiaj u siebie do młodej takiej zobaczymy go powie. Wizyta 18 sierpnia. Rok po stracie córci

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2955 3543

    Wysłany: 19 lipca 2023, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausia wrote:
    Maminka gratulacje ❤️ atwoje kreska ciążowa 10dni po lepsza niż mój test owu na 2 dni przed nią😂

    Tedyka piękny przyrost !

    Cukrus patrząc na lab to tez bym myślała ze nie było. A na jakiej podstawie wiesz kiedy była?

    Ja bede Was zamęczać,bo nie mam kogo😂

    Za 2 dni niby mam mieć owu … niby bo ani śluzu i sucho ani piku,a zawsze ładnie mi pokazywało.

    https://zapodaj.net/plik-5NKnjO9lgn

    Czy jest szansa,że z tego jeszcze bedzie pik czy kolejny cykl bezowulacyjny ?

    Chce tez zamówić termometr do mierzenia temperatury na co powinnam zwrócić uwagę?


    Głównie przez pik i skok temp

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2955 3543

    Wysłany: 19 lipca 2023, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! W tym cyklu się nie staraliśmy więc chodzi mi tylko o to czy owuu mogła byc bez stymulacji. Zostaje przy myśli, ze była owu 😁😁
    Wcześniejsze progi byly pow 20 bo zazwyczaj były 2 jaja z clo z monitoringiem, ale wtedy wydaje mi się, że rosną mi dużo za duże pęcherzyki.
    Zostaje przy myśli, że była owu i jest szansa na sierpniowy cykl nez stymulacji, ale z owulacja 😁😁
    W sierpniu tylko mierzenie temperatury na wyjeździe 😁
    Napisałam do mojej gin opisałam wszystko, że robiłam tez badania i kiedy mogę przyjść to powiedziała żeby przyjść po wakacjach na wizytę 😁 i że dobrze ze odstawiłam clo i teraz w sierpniu 😁
    Mam nadzieję, że jak nie zajdę w sierpniu to we wrześniu da mi clo i ovitrelle.
    Chyba, że powie nam że już mamy iść do kliniki

    Chciałam już iść we wrześniu do kliniki, ale jak wyniki nasienia będą Oki to dam jej jeszcze szanse i zobaczymy co mi powie 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2023, 13:35

    Chantelle, Hope... lubią tę wiadomość

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Czekajac_nacud Autorytet
    Postów: 269 402

    Wysłany: 19 lipca 2023, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tetyda wrote:
    Mam wyniki!
    88,5 mIU/ml czyli przyrost 114.6% 🥹
    Super ❤️

    Marzec 2023 CB
    Maj 2023 CB
    Czerwiec 2023 CB
    10.07 ⏸️
    12.07 19.98 ❤️
    25.07 pierwsza wizyta, mam 2 mm, jest czynność serduszka ❤️
    18.08 mamy 2.17 cm ❤️
    08.09 5.54 cm Szczęścia❤️
    29.09 Helenka 💗
    20.10 11.57 cm zdrowej Dziewczyny ❤️
    10.11 połówkowe 469 g zdrowej Helenki 💗
    01.12 694 g Naszej Żabci🥰
    22.12 Słoneczko rośnie ❤️
    09.01. USG 3 trymestru 1565 g Helenki ❤️
    30.01 Skrzacik rośnie 🥰
    20.02 2500 g Helenki ❤️
    12.03 Helenka ma już 3200 g 🥰
    17.03.2024 9.00 Cesarzowa Helenka jest z Nami 3380 g i 54 cm ♥️
    15.08.2023 Nasz Dzień 💒
    age.png
  • Chantelle Autorytet
    Postów: 457 385

    Wysłany: 19 lipca 2023, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    Okazało się że gin do którego jeździłam nie będzie na razie przyjmował. Pomijam że wczoraj dostałam ESA z przesunieciem wizyty na wczoraj. Zapisałam się dzisiaj u siebie do młodej takiej zobaczymy go powie. Wizyta 18 sierpnia. Rok po stracie córci

    Matko, ile trzeba czekać… 🙄 No nic nie zrobimy Ewiwi, musimy się tu wszystkie wspierać w tych naszych bolączkach. Trzymaj się kochana 🍀

    ✨ 2 cs

    Długa przerwa w staraniach…

    6 👧🏼 35 👩🏽 42 👨🏼

    🐈 + 🐈‍⬛
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2955 3543

    Wysłany: 19 lipca 2023, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Cukruś, musisz się kierować normami podanymi w danym laboratorium. Więc tu wychodzi, że masz za niski progesteron. Ale dziewczyny z progiem 9 zachodzą w ciążę. Żeby mieć pewność czy owu była musiałabyś iść na usg.
    TSH samo Ci tak spadło? Przeciwciała też masz w normie, więc hashimoto chyba nie ma, ale to powie usg.


    Tak TSH mi samo tak spadło, w styczniu miałam 0,9 w maju 1,01 a teraz 0,7 no zobaczymy co mi powie endo w sierpniu, muszę tyle przeżyć w niepewności 😁 ale chyba j tak nie jest źle nawet jak coś zaczyna się rozwijać to szybko zadziałam w sierpniu

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 19 lipca 2023, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chantelle wrote:
    Matko, ile trzeba czekać… 🙄 No nic nie zrobimy Ewiwi, musimy się tu wszystkie wspierać w tych naszych bolączkach. Trzymaj się kochana 🍀
    Cóż zobaczymy. Akurat twin według mnie jeszcze nie tak odległy. Plus mam sporo innych spraw na początku sierpnia , to akurat spokojnie pozałatwiać. Martwię się tylko czy nie będę miała akurat małpy bo niby tak wychodzi. Ale cóż już nie zmieniam

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • Chantelle Autorytet
    Postów: 457 385

    Wysłany: 19 lipca 2023, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    Cóż zobaczymy. Akurat twin według mnie jeszcze nie tak odległy. Plus mam sporo innych spraw na początku sierpnia , to akurat spokojnie pozałatwiać. Martwię się tylko czy nie będę miała akurat małpy bo niby tak wychodzi. Ale cóż już nie zmieniam

    Testujesz jutro?

    ✨ 2 cs

    Długa przerwa w staraniach…

    6 👧🏼 35 👩🏽 42 👨🏼

    🐈 + 🐈‍⬛
  • Ominoki Przyjaciółka
    Postów: 93 156

    Wysłany: 19 lipca 2023, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balbina28 wrote:
    przeciez:

    -moglam byc po poronieniu i sprawdzac czy beta juz spada
    -moglam byc po serii poronien i obawiac sie czy ta ciaze uda sie utrzymac
    -moglam nie chciec byc w ciazy i sprawdzac to z dusza na ramieniu
    -moglam byc po gwalcie (skrajny przypadek, ale mozliwy!)

    Nadmienie, ze jak wchodze do labu to nigdy nie wdaje sie w rozmowy i mam kamienna mine, nie daje wiec przestrzeni na takie komentarze, a mimo to Panie ciagle mi to robia 😩 czy Wy tez sie spotkalyscie z takim zachowaniem?
    Znam przychodnię ginekologiczną, w której na korytarzu z głośnika słuchać serduszka z ktg. Normalnie głośnik na korytarzu i jeszcze tak chamsko podgłośnione.

    W liceum na WDŻ pani nas zabrała do tego gabinetu, wtedy myślałam, że to jest extra.
    Chodziłam tam do lekarza do momentu, gdy poroniłam.

    08.2015 👰🤵
    12.2015 💔👼
    04.2017 ❤️‍🔥👶
    💚🤞
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 19 lipca 2023, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 11DPO-🍚 ale nie z porannego moczu.
    Raczej czekam na 🐵

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 19 lipca 2023, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminka wrote:
    Cześć Dziewczynki 🥰 U mnie z rana tak 🥹


    20230719-053652.jpg

    Gratulacje 🤩🤩🤩

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 19 lipca 2023, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_arcysia wrote:
    Tak czekam do poniedziałku :)
    Na 100% 😀
    Chce zrobić test raz i nie mieć wątpliwości 😀

    Podziwiam 😁 chciałabym umieć tak jak Ty emocje trzymać na wodzy 😊

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ