Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W lipcu upały 🌞rozbiera mnie Stary 👙spłodzimy bobasa🚼byle na golasa 🕺!
Odpowiedz

W lipcu upały 🌞rozbiera mnie Stary 👙spłodzimy bobasa🚼byle na golasa 🕺!

Oceń ten wątek:
  • Chantelle Autorytet
    Postów: 457 385

    Wysłany: 19 lipca 2023, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    U mnie 11DPO-🍚 ale nie z porannego moczu.
    Raczej czekam na 🐵

    To jeszcze wcześnie, więc nic bym nie przekreślała 😊 Tym bardziej, że nie z porannego moczu. Kciuki zaciśnięte ✊🏼

    ✨ 2 cs

    Długa przerwa w staraniach…

    6 👧🏼 35 👩🏽 42 👨🏼

    🐈 + 🐈‍⬛
  • balbina28 Autorytet
    Postów: 270 565

    Wysłany: 19 lipca 2023, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Miminka ogromne gratulacje 😍❤️



    O kurczaki toż to jak za darmo 😯 sama się rozglądam za roślinkami co by na sąsiadkę nie musieć później patrzeć. A takie duże też bez problemu się przyjmą w ziemię?

    Pani powiedziala, ze jak sie bedzie dbac o nawodnie to bedzie git:) i na razie tak jest. Podlewamy codziennie. Jak jestes z okolic Poznania to moge dac namiar

    Niaha lubi tę wiadomość

    😺32 lata
    🍀starania od 12/2022
    ⚡️endometrioza, cechy adenomiozy


    03.2023 💔 cb
    07.2023 💔 cp

    ✨IVF ✨
    03.02.25 Punkcja 6 zarodków
    04.03.25 Transfer 5BA
    10.03.25 6dpt 35,12
    11.03.25 7dpt 58,22
    14.03.25 10dpt 301,69
    20.03.25 16dpt 3617,00 prog 85 Pierwsze USG pęcherzykowe 🤍
    27.03.25 Mamy 💖

    preg.png
  • balbina28 Autorytet
    Postów: 270 565

    Wysłany: 19 lipca 2023, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ominoki wrote:
    Znam przychodnię ginekologiczną, w której na korytarzu z głośnika słuchać serduszka z ktg. Normalnie głośnik na korytarzu i jeszcze tak chamsko podgłośnione.

    W liceum na WDŻ pani nas zabrała do tego gabinetu, wtedy myślałam, że to jest extra.
    Chodziłam tam do lekarza do momentu, gdy poroniłam.

    O matko, co to za wymysly. 😪😩

    😺32 lata
    🍀starania od 12/2022
    ⚡️endometrioza, cechy adenomiozy


    03.2023 💔 cb
    07.2023 💔 cp

    ✨IVF ✨
    03.02.25 Punkcja 6 zarodków
    04.03.25 Transfer 5BA
    10.03.25 6dpt 35,12
    11.03.25 7dpt 58,22
    14.03.25 10dpt 301,69
    20.03.25 16dpt 3617,00 prog 85 Pierwsze USG pęcherzykowe 🤍
    27.03.25 Mamy 💖

    preg.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 19 lipca 2023, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś wrote:
    Moon a wiesz może czy jeżeli nie było owu to temp jest bardziej w górze czy utrzymuje się na jednakowym poziomie co przed domniemanym owu?
    Ja normalnie miałam skok, bo mój pęcherzyk przerasta, nie pęka robi się LUF a przy takim LUFie mimo wszystko przekształca się taki niepęknięty w ciałko żółte które produkuje progesteron. Dlatego progesteron może nawet wskazywać na owulacje mimo że jej nie ma i temperatura normalnie skacze...

    dlatego 100% pewność czy do owulacji doszło może nam dać ciąża, ewentualnie monitoring daje też bardzo bardzo dużą pewność

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Landrii Autorytet
    Postów: 492 476

    Wysłany: 19 lipca 2023, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogłam się męża posłuchać i was i iść dzisiaj na betę od razu a nie się w testy bawić. Jest bladzioch. Czy on by wyszedł przy becie 3,7? Nie wiem czy nie jest zalany, mam jeszcze drugi i nie wiem czy powtarzać czy jutro po prostu iść na krew. Co myślicie?
    https://zapodaj.net/plik-STqwslsKgp

    balbina28, Wrazluwa, Marzycielka, ELka lubią tę wiadomość

    Zostałam mamą 25.04.2024 💓
  • bialy_wilczek Autorytet
    Postów: 557 1236

    Wysłany: 19 lipca 2023, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrii wrote:
    Mogłam się męża posłuchać i was i iść dzisiaj na betę od razu a nie się w testy bawić. Jest bladzioch. Czy on by wyszedł przy becie 3,7? Nie wiem czy nie jest zalany, mam jeszcze drugi i nie wiem czy powtarzać czy jutro po prostu iść na krew. Co myślicie?
    https://zapodaj.net/plik-STqwslsKgp

    Landrii tak jak dziewczyny pisały było powtórzyć betę była byś w 100 % pewna. Z takich testów z moczu to ufała bym średnio. 😒

    Niaha, xMartaa lubią tę wiadomość

    👩 - 33
    👱‍♂️- 30
    Starania- 11.2022r. 💗
    CB - ( 4.06- 6t 💔 ) :(
    9.07.2023 - Tłuste kreski 🤭
    12.07.2023 - Beta 6412,00 😍
    14.07.2023 - Beta 13974,00 <3 <3
    24.07.2023 - Bliźniaki 🥰👶👶 Rośnijcie Nasze Kropeczki🥰💟
    5.10.2023 - Chłopaki 👶👶💙💙
    11.01.2024 - Pierwszy Misiu: 1660g 🐻💙, drugi Misiu: 1950g 🐻💙
    02.02.2024 - Filipek-2110💙, Franio-2550💙 🍀🤱

    Ciąża 2k2o 🤰

    ______________

    30 czerwca 2025 -Czekamy Misiu 🥹🩵🐻
  • Niemampomyslunanick Autorytet
    Postów: 1602 3234

    Wysłany: 19 lipca 2023, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrii wrote:
    Mogłam się męża posłuchać i was i iść dzisiaj na betę od razu a nie się w testy bawić. Jest bladzioch. Czy on by wyszedł przy becie 3,7? Nie wiem czy nie jest zalany, mam jeszcze drugi i nie wiem czy powtarzać czy jutro po prostu iść na krew. Co myślicie?
    https://zapodaj.net/plik-STqwslsKgp

    Ile jesteś dpo? Idź dla pewności jutro rano na betę, bo tak to się tylko zamęczysz tym zastanawianiem się!

    🧔🏻1986 & 👩🏻1992 & 🩷2024 & 🩵2025

    🍀⏳📅:
    03 grudnia 2022 - ⏸️
    16 stycznia 2023 - 💔 9t4d/7t4d - poronienie samoistne

    🍀⏳📅:
    20 maja 2023 - ⏸️ - rośnij mój tęczowy Maluszku 🙏🌈
    21 stycznia 2024 - Antosia już z nami 🩷 3410g, 54cm, 10/10pkt 🥹

    age.png

    🍀⏳📅:
    12 listopada 2024 - ⏸️
    4 lipca 2025 - Jasiek już z nami 🩵 3400g, 54cm, 9/10pkt 🥹 PPROM 36t5d 🥲

    age.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2954 3543

    Wysłany: 19 lipca 2023, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Się pochwale dziewczyny dostałam ten voucher od ovufriend do diagnostyki: Testosteron całkowity, Androstendion, DHEA-SO4, SHBG
    Wartość ponad 250 zł 😁😁
    Się cieszę 😁😁 pomaszeruje sobie w nastepnym cyklu 😁😁

    alauda, Niaha, Hope..., Chantelle, Angi90 , Ominoki, eM 🌺, iskierka✨, moonflower, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Landrii Autorytet
    Postów: 492 476

    Wysłany: 19 lipca 2023, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niemampomyslunanick wrote:
    Ile jesteś dpo? Idź dla pewności jutro rano na betę, bo tak to się tylko zamęczysz tym zastanawianiem się!
    Taki mam właśnie zamiar.
    Dzisiaj 33dc 15 dni po owu
    Dwa dni temu na teście nic nie było, wtedy też Beta pokazała te 3,7

    Zostałam mamą 25.04.2024 💓
  • M_arcysia Autorytet
    Postów: 1375 1221

    Wysłany: 19 lipca 2023, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka wrote:
    Podziwiam 😁 chciałabym umieć tak jak Ty emocje trzymać na wodzy 😊

    W pierwszej ciąży tak mnie nosiło, doszukiwałam się objawów, chciałam testować najlepiej od razu, mierzyłam temp 😀
    Teraz nic nie robię, gdzieś tam myślę trochę o tym i wierzę,że się udało tak czuję bynajmniej ale z dystansem.
    Po dwóch poronieniach boje się,że znów coś będzie nie tak więc wolę się nie cieszyć i nie jarać za wczasu heh
    A Ty kiedy zatestujesz ??

    Marzycielka lubi tę wiadomość

    2017 - 👶
    05/2022 - poronienie zatrzymane 6tc
    01/2023 - poronienie zatrzymane 10tc
    Kariotyp mój ✅
    Kariotyp męża ✅
    Estriadol,prolaktyna,progesteron,
    FSH ✅
    DHEA-S04 ✅
    Witd.D- 46,6 ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ❎
    ANA 4 dodatnie, miano 1:320

    On:
    Morfologia 4% za to nadrabiają ilością,żywotnością i ruchliwością (wszystkie te parametry dużo ponad normę 💪)
    Fragmentacja DNA plemnika : 11% 👌

    24.07 ⏸️
  • balbina28 Autorytet
    Postów: 270 565

    Wysłany: 19 lipca 2023, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrii wrote:
    Mogłam się męża posłuchać i was i iść dzisiaj na betę od razu a nie się w testy bawić. Jest bladzioch. Czy on by wyszedł przy becie 3,7? Nie wiem czy nie jest zalany, mam jeszcze drugi i nie wiem czy powtarzać czy jutro po prostu iść na krew. Co myślicie?
    https://zapodaj.net/plik-STqwslsKgp

    To jest ewidentna kreska, lec na bete!

    😺32 lata
    🍀starania od 12/2022
    ⚡️endometrioza, cechy adenomiozy


    03.2023 💔 cb
    07.2023 💔 cp

    ✨IVF ✨
    03.02.25 Punkcja 6 zarodków
    04.03.25 Transfer 5BA
    10.03.25 6dpt 35,12
    11.03.25 7dpt 58,22
    14.03.25 10dpt 301,69
    20.03.25 16dpt 3617,00 prog 85 Pierwsze USG pęcherzykowe 🤍
    27.03.25 Mamy 💖

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 19 lipca 2023, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balbina28 wrote:
    Pani powiedziala, ze jak sie bedzie dbac o nawodnie to bedzie git:) i na razie tak jest. Podlewamy codziennie. Jak jestes z okolic Poznania to moge dac namiar

    Niestety daleko mam, jestem z północy, ale przynajmniej wiem, w jakie ceny celować 😁

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 19 lipca 2023, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balbina28 wrote:
    Dziewczyny, dlaczego Panie pobierajace krew pozwalaja sobie na komentarze jak tylko uslysza ze krew idzie na bete?😭

    Juz kolejny raz mi sie to zdarza. Kobieta pobiera krew i mowi „to co mam teraz czarowac nad ta probowka?” Odpowiedzialam jej beznamietnie, ze nie.

    przeciez:

    -moglam byc po poronieniu i sprawdzac czy beta juz spada
    -moglam byc po serii poronien i obawiac sie czy ta ciaze uda sie utrzymac
    -moglam nie chciec byc w ciazy i sprawdzac to z dusza na ramieniu
    -moglam byc po gwalcie (skrajny przypadek, ale mozliwy!)

    Nadmienie, ze jak wchodze do labu to nigdy nie wdaje sie w rozmowy i mam kamienna mine, nie daje wiec przestrzeni na takie komentarze, a mimo to Panie ciagle mi to robia 😩 czy Wy tez sie spotkalyscie z takim zachowaniem?

    Po ostatnim takim komentarzu wlasnie wyszedl mi spadek. Mam nadzieje, ze to nie jest zly omen, ale znowu zrobilo mi sie niedobrze na te mysl.

    Szczerze? Jak ja bym jej odpowiedziała na taki komentarz, to by jej buty pospadały 😉
    I następnym razem by się ugryzła w ten swój za długi jęzor!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2023, 16:04

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
  • Wrazluwa Autorytet
    Postów: 604 749

    Wysłany: 19 lipca 2023, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrii wrote:
    Mogłam się męża posłuchać i was i iść dzisiaj na betę od razu a nie się w testy bawić. Jest bladzioch. Czy on by wyszedł przy becie 3,7? Nie wiem czy nie jest zalany, mam jeszcze drugi i nie wiem czy powtarzać czy jutro po prostu iść na krew. Co myślicie?
    https://zapodaj.net/plik-STqwslsKgp


    Landrii kochana nie rób sobie tego. Tylko się zadręczasz i jesteś w niepewności.

    Leć jutro na betę :) będziesz wiedziała :)

    31.12.2023 👰‍♀️🤵‍♂️
    03.07.2023 Beta 12,3 mlU/ml
    zostań ze mną kwiatuszku 🌺
    05.07.2023 Beta 40,3 🥹
    10.07.2023 Beta 493 🥹
    20.07.2023 2 mm człowieczka z czynnością serduszka ❤️
    10.08.23 2,4 cm człowieczka :)))
    26.10.2023 Całe 320g miłości :)

    Zuzia się urodziła 11.03.2024 3370 g 55 cm

    age.png


    2025 - cel - rodzeństwo dla Zuzi
  • Landrii Autorytet
    Postów: 492 476

    Wysłany: 19 lipca 2023, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrazluwa wrote:
    Landrii kochana nie rób sobie tego. Tylko się zadręczasz i jesteś w niepewności.

    Leć jutro na betę :) będziesz wiedziała :)
    Wiesz co, wolałam sprawdzić zwykłym testem za 7zl niż od razu wydawać 50 na betę. Bo gdyby test wyszedł biały a za chwilę bym miała okres no to nie żal, ale jakbym wydała 50zl tylko po to, żeby na wieczór zobaczyć @ to bym se w brodę pluła.

    Zostałam mamą 25.04.2024 💓
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 19 lipca 2023, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM 🌺 wrote:
    Cześć! Wpadam zostawić Wam trochę ciążowych wirusków 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🤰🤰🤰🤰🤰
    Kibicuje Wam wszystkim bardzo mocno!! 🤍🤍🤍

    A tu fotka mojego 1.2-centymetrowego Człowieczka 🤍

    IMG-20230719-125211.jpg

    Ps. Nie patrzcie na odrost 🙈 w sobotę nowe mani w końcu. 🙈

    Cudo, cudo jeszcze raz cudo 🤩🤩🤩🤩

    eM 🌺 lubi tę wiadomość

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 19 lipca 2023, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_arcysia wrote:
    W pierwszej ciąży tak mnie nosiło, doszukiwałam się objawów, chciałam testować najlepiej od razu, mierzyłam temp 😀
    Teraz nic nie robię, gdzieś tam myślę trochę o tym i wierzę,że się udało tak czuję bynajmniej ale z dystansem.
    Po dwóch poronieniach boje się,że znów coś będzie nie tak więc wolę się nie cieszyć i nie jarać za wczasu heh
    A Ty kiedy zatestujesz ??

    Myślę, że w piątek albo w sobotę 🤣
    W poniedziałek powinnam dostać @, ale już widzę, że nie wytrzymam do poniedziałku z moją Grażyną 🙈

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
  • tetyda Autorytet
    Postów: 449 794

    Wysłany: 19 lipca 2023, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrii, no ja tam widzę jakiś cień, ale po co się zadręczać? Zrób betę i będzie czarno na białym już.
    Trzymam kciuki ✊🏻❤️

    👩🏻+🧔🏻= ❤️ 2017
    👩🏻+🧔🏻= 💍 13.08.2020 Oświadczyny w Rzymie ❤️
    👩🏻+🧔🏻= 🐶 22.07.2022 Psynek ❤️
    👩🏻+🧔🏻= 💒 16.09.2022

    Starania o pierwsze dziecko od początku 2022 roku.
    Leczenie w klinice:
    05.2023 - 1cs Letrozol
    06.2023 - 2cs Letrozol+Ovitrelle
    15.07 ⏸️ 🥹❤️
    17.07 - 41,9 mlU/ml ❤️
    19.07 - 88,5 mlU/ml ❤️
    03.08 - pierwsza wizyta, 4mm, jest serduszko 🥳
    26.10 - dziewczynka? 🥺🩷
    15.11 - 372g pięknej dziewczynki, witaj Jagna ❤️
    17.01 - 1650g 🥰
    19.02 - Nasz największy cud, Jagusia 🩷 34+6, 2790g, 51 cm.

    👩🏻 28l.
    AMH - 4.01
    Sono-hsg - Jajowody drożne ✅

    🧔🏻 36l.
    Morfologia nasienia 1%
    Badanie USG jąder w porządku 💪🏻

    age.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8834

    Wysłany: 19 lipca 2023, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś wrote:
    Się pochwale dziewczyny dostałam ten voucher od ovufriend do diagnostyki: Testosteron całkowity, Androstendion, DHEA-SO4, SHBG
    Wartość ponad 250 zł 😁😁
    Się cieszę 😁😁 pomaszeruje sobie w nastepnym cyklu 😁😁
    Też mam! Piąteczka 👋

    Laski... Rekord!!! 4h u fryzjera 🥵🤣🤣🤣

    Cukruś, Niaha, Paucia lubią tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 19 lipca 2023, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrii wrote:
    Mogłam się męża posłuchać i was i iść dzisiaj na betę od razu a nie się w testy bawić. Jest bladzioch. Czy on by wyszedł przy becie 3,7? Nie wiem czy nie jest zalany, mam jeszcze drugi i nie wiem czy powtarzać czy jutro po prostu iść na krew. Co myślicie?
    https://zapodaj.net/plik-STqwslsKgp

    Jest bladzioch 🤞
    Kochana zrób betę dla własnego spokoju 🤗🤗🤗

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ