Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W lipcu upały 🌞rozbiera mnie Stary 👙spłodzimy bobasa🚼byle na golasa 🕺!
Odpowiedz

W lipcu upały 🌞rozbiera mnie Stary 👙spłodzimy bobasa🚼byle na golasa 🕺!

Oceń ten wątek:
  • Miminka Autorytet
    Postów: 882 1193

    Wysłany: 27 lipca 2023, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca, 21:54

    👩31🧔‍♂️ 33

    2024 👶💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2023, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminka wrote:
    Booooosz Dziewczyny, kto będzie prowadził lipcowy wątek jak sie lipiec skończy? 🙈 zadna z pierwszych postów nie zasfasolkowana 😔 nooo Lipcowa będzie za chwile 🤞🤞🍀🍀 ale chyba już w lipcu nie zdarzy zastestowac ☺️

    Oby Angi wysikała II kreseczki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2023, 08:45

    Miminka, Angi90 lubią tę wiadomość

  • Miminka Autorytet
    Postów: 882 1193

    Wysłany: 27 lipca 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi liczymy na Ciebie! 🥰🤞🤞🤞🍀🍀🍀

    Niaha, Angi90 lubią tę wiadomość

    👩31🧔‍♂️ 33

    2024 👶💙
  • tetyda Autorytet
    Postów: 449 794

    Wysłany: 27 lipca 2023, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PustynnyKwiat wrote:
    Jak myślicie, to mogą być jeszcze pozostałości po zastrzyku ? Test o czułość 10ml z superpharm " life"

    A test apteki jakoś babyboom miał 25ml i taka może poświata..ale to może ja ją wymyślam.

    Wstawiam zdjęcie tego o czułości 10ml

    https://ibb.co/PQ3Zt61
    https://ibb.co/MCpWMN0

    Nawet go otworzyłam, widziałam że nie które laseczki też tak robia 🤣 ( zastrzyk był 15.07)

    Jezu już sama nie wiem 😳😟 miesiączka ma być jakoś 01.08 ( jutro ostatni dzień duphaston ( wiec od niego zawsze te 4/5 dni i @ sie pojawia

    Jak tak policzyłam, to jesteś 12 dni po ovi. U mnie w 11 dniu jeszcze wychodziły kreski po zastrzyku, ale były one cieniem cienia, a u Ciebie dość ładnie to wygląda. Albo poczekaj do 14 dnia po zastrzyku i wtedy testuj znowu albo beta 😊

    PustynnyKwiat lubi tę wiadomość

    👩🏻+🧔🏻= ❤️ 2017
    👩🏻+🧔🏻= 💍 13.08.2020 Oświadczyny w Rzymie ❤️
    👩🏻+🧔🏻= 🐶 22.07.2022 Psynek ❤️
    👩🏻+🧔🏻= 💒 16.09.2022

    Starania o pierwsze dziecko od początku 2022 roku.
    Leczenie w klinice:
    05.2023 - 1cs Letrozol
    06.2023 - 2cs Letrozol+Ovitrelle
    15.07 ⏸️ 🥹❤️
    17.07 - 41,9 mlU/ml ❤️
    19.07 - 88,5 mlU/ml ❤️
    03.08 - pierwsza wizyta, 4mm, jest serduszko 🥳
    26.10 - dziewczynka? 🥺🩷
    15.11 - 372g pięknej dziewczynki, witaj Jagna ❤️
    17.01 - 1650g 🥰
    19.02 - Nasz największy cud, Jagusia 🩷 34+6, 2790g, 51 cm.

    👩🏻 28l.
    AMH - 4.01
    Sono-hsg - Jajowody drożne ✅

    🧔🏻 36l.
    Morfologia nasienia 1%
    Badanie USG jąder w porządku 💪🏻

    age.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 27 lipca 2023, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PustynnyKwiat wrote:
    Jak myślicie, to mogą być jeszcze pozostałości po zastrzyku ? Test o czułość 10ml z superpharm " life"

    A test apteki jakoś babyboom miał 25ml i taka może poświata..ale to może ja ją wymyślam.

    Wstawiam zdjęcie tego o czułości 10ml

    https://ibb.co/PQ3Zt61
    https://ibb.co/MCpWMN0

    Nawet go otworzyłam, widziałam że nie które laseczki też tak robia 🤣 ( zastrzyk był 15.07)

    Jezu już sama nie wiem 😳😟 miesiączka ma być jakoś 01.08 ( jutro ostatni dzień duphaston ( wiec od niego zawsze te 4/5 dni i @ sie pojawia
    Powiem tak, u mnie 8 dni po zastrzyku już jest cioteczny kuzyn cienia, u Ciebie jak na 12dpo kreski są różowe.
    Ja bym zrobiła dziś betę i za dwa dni, jak wyjdzie że spada albo ujemna dopiero wtedy odstawiłabym dupka, nie wcześniej.

    PustynnyKwiat lubi tę wiadomość

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2023, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PustynnyKwiat trzymam kciuki, żeby to była ciąża. Pewna odpowiedź da Ci podwójna beta tak jak Dziewczyny piszą. Albo chociaż powtórny test.

    PustynnyKwiat lubi tę wiadomość

  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 27 lipca 2023, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    PRZYPOMINAM O GŁOSOWAAAAAAAAAAAANIUUUUUUUUUUUU!!!!
    Kiedy wyniki?? 🤩🤪

    KarolinaAnastazja, Niaha, Chantelle lubią tę wiadomość

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2953 3543

    Wysłany: 27 lipca 2023, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi. Skoro jestem jeszcze na czczo to mogę jechać jeszcze oddać krew na te badania z vouchera?
    Czy ogólnie jest jakaś zasada przy pobieraniu krwi, że nie można późno tylko najlepiej po wstaniu?

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 27 lipca 2023, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś wrote:
    Dziewczyny głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi. Skoro jestem jeszcze na czczo to mogę jechać jeszcze oddać krew na te badania z vouchera?
    Czy ogólnie jest jakaś zasada przy pobieraniu krwi, że nie można późno tylko najlepiej po wstaniu?

    jeśli chodzi o prolaktynę powinna być wykonana jak jesteś wypoczęta, na czczo bez nerwów i max 2 godziny po wstaniu

    nie wiem jakie tam masz badania. ale to się tyczy chyba tylko prolaktyny a reszta to na spokojnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2023, 09:27

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 27 lipca 2023, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    Kiedy wyniki?? 🤩🤪


    OSTATNI DZIEŃ GŁOSOWANIA!!!!!!!!!!!! JUTRO WYNIKI Z RANA :DDD
    https://forms.gle/dFFqkEqKxHR5jfnX6

    Na razie 79 głosów, dwa tytuły idą "łeb w łeb" :D

    moonflower, Miminka, Putka2022, Lipcowa, Niaha, Angi90 , PustynnyKwiat, Chantelle lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2953 3543

    Wysłany: 27 lipca 2023, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    jeśli chodzi o prolaktynę powinna być wykonana jak jesteś wypoczęta, na czczo bez nerwów i max 2 godziny po wstaniu

    nie wiem jakie tam masz badania. ale to się tyczy chyba tylko prolaktyny a reszta to na spokojnie.


    Testosteron całkowity, Androstendion, DHEA-SO4, SHBG
    Taka są w voucherze

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 27 lipca 2023, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy testosteronie znalazłam informację ze wydziela się skokowo i żeby badanie wykonać z rana

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Beige Autorytet
    Postów: 416 331

    Wysłany: 27 lipca 2023, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czy bardziej meczy mnie czekanie na dni płodne czy na testowanie 😅 chyba na dni płodne bo jak mam mieć okres to wiem od razu 🫣

    👩🏽 31 l.
    👨🏽‍💻 33 l.

    1.10.2023r - ⏸️
    2.10.2023r - beta HCG 439,54
    4.10.2023r - beta HCG 945,58 (przyrost 111,8%)
    20.10.2023r - cudne, bijące ♥️
    1.12.2023r - pierwsze prenatalne :) 13+3 … chyba mamy synka 😊🫣
    29.13.2024r - Wizyta kontrolna (brak zdjęcia, USG…)
    16.01.2024r - Połówkowe 100% synek 🩵 ☺️ wszystko dobrze 🥰
    26.01.2024r - wizyta kontrolna (beznadziejna, 2 min usg…) zmiana lekarza!
    7.02.2024r - wizyta NFZ (zmiana lekarza ☺️) doktorka świetna, ale czekanie 3h na wizytę 😵‍💫
    Z bąbelkiem wszystko dobrze 😍
    20.02.2024r - glukoza 😥💦
    28.02.2024r - wizyta NFZ czekanie 3h. Wszystko dobrze, moje serduszko ma 913g 🩵 (przejście na prywatne wizyty) 26 + 1
    20.03.2024r - USG III trymestru
    25.03.2024r - kolejna wizyta
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2953 3543

    Wysłany: 27 lipca 2023, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    Przy testosteronie znalazłam informację ze wydziela się skokowo i żeby badanie wykonać z rana


    Czyli co, lepiej jutro z samego rana? To będzie 4dc

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Nowaa Debiutantka
    Postów: 8 9

    Wysłany: 27 lipca 2023, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim Staraczkom! Chciałabym dołączyć do tak zacnego grona ;)
    Krótko o mnie ;) staramy się od zeszłego roku, niestety pierwsza próba zakończona ciążą pozamaciczną. Strata odcisnęła troszkę swoje piętno i do aktywnych starań wróciliśmy w bieżącym miesiącu. I ku Naszemu zdziwieniu i z dużą dozą niepewności podchodzimy do sprawy ale wczorajszy test Facelle pokazał jasną różową drugą kreseczkę. Dzisiaj powtórka z testem innej firmy, jeśli wyjdzie pozytyw to w piątek oznaczę betę ;)

    Trzymam kciuki za siebie i za Was tutaj!

    Beige, Rozzzzi, nick nieaktualny, moonflower, Putka2022, Amunicja, Kasia111, KoKos, Chantelle lubią tę wiadomość

  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2953 3543

    Wysłany: 27 lipca 2023, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba lepiej dzisiaj odpuszczę. Napisane było żeby zrobić 2-5 dc max 7 dc więc chyba jak jutro pojadę w 4dc to nic się nie stanie

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Smerfetka_1988 Ekspertka
    Postów: 170 270

    Wysłany: 27 lipca 2023, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja melduję dziś wredna @ . Miłego dnia życzę :-)

    20 cs
    Starania od 09.2021
    05.2022 cb :(

    JA : 35 lata Mąż : 35 lata

    2014 Dominik
    2015 Zuza
    2018 Natalia
    2020 Aleksandra
  • Claire Autorytet
    Postów: 1063 1903

    Wysłany: 27 lipca 2023, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminka wrote:
    Booooosz Dziewczyny, kto będzie prowadził lipcowy wątek jak sie lipiec skończy? 🙈 zadna z pierwszych postów nie zasfasolkowana 😔 nooo Lipcowa będzie za chwile 🤞🤞🍀🍀 ale chyba już w lipcu nie zdarzy zastestowac ☺️
    Właśnie też się zastanawiałam 😄 Przyszło mi jedynie do głowy że możemy przekopiować tytuł i założyć drugi taki sam wątek, żebyśmy miały też ten kalendarz z wizytami na pierwszej stronie 😊

    Miminka lubi tę wiadomość

    age.png
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 27 lipca 2023, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claire wrote:
    Właśnie też się zastanawiałam 😄 Przyszło mi jedynie do głowy że możemy przekopiować tytuł i założyć drugi taki sam wątek, żebyśmy miały też ten kalendarz z wizytami na pierwszej stronie 😊
    Myślę że dobry pomysł! 👍

    Edit: dziewczyny 🤰 mało się tu udzielam bo jeszcze po poronieniu staram się podchodzić chłodno, ale mam nadzieję że z wami zostanę na lipcowym i będę bardziej aktywna 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2023, 10:35

    bialy_wilczek lubi tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2023, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka_1988 wrote:
    Cześć dziewczyny ja melduję dziś wredna @ . Miłego dnia życzę :-)

    Przytulam

    Smerfetka_1988 lubi tę wiadomość

‹‹ 194 195 196 197 198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ