X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W listopadzie lecą liście i dwie kreski na teście:)
Odpowiedz

W listopadzie lecą liście i dwie kreski na teście:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc jak widać po Waszych wypowiedziach - zasada jest taka, że jest brak zasady 😜 i każdy "model" serduszkowania może się sprawdzić 😉




    Mlodamezatka lubi tę wiadomość

  • bella88 Autorytet
    Postów: 433 480

    Wysłany: 27 października 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Więc jak widać po Waszych wypowiedziach - zasada jest taka, że jest brak zasady 😜 i każdy "model" serduszkowania może się sprawdzić 😉

    Dokładnie. Ostatnio patrzyłam w wykresy ciążowe i powiem szczerze, że wszystko jest możliwe. Mój wykres w tym cyklu to już wogole jakiś płaski mimo że ovu mi wyznaczył ale bardzo powoli rosnie ta temp. Jak popatrzylam z swój cykl 4 lata temu jak zaszłam w ciążę to wtedy też mi tak wolno rosła i wzięłam ja za cykl stracony a tu pięknie II kreseczki były. Oby i teraz się udało 😊

    25 cs o drugie maleństwo
    29.04 10dpo - ||
    05.05 16dpo Beta 1113 mlU/ml, Prog 35,60 ng/ml
    07.05 18dpo Beta 2307 mlU/ml
    Wizyta 29.06 godz. 18.45 prenatalne
    oar8skjo7l38xs7t.png
  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 27 października 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Więc jak widać po Waszych wypowiedziach - zasada jest taka, że jest brak zasady 😜 i każdy "model" serduszkowania może się sprawdzić 😉

    Dokładnie. Niestety nie na złotego środka dla wszystkich i każda para musi popróbować różnymi sposobami :)

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 27 października 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ☺️ zrobiłam sobie dziś test ciążowy tak o nawet nie z rana po prostu lubię sobie siknac na testy 🤣 i widziałam cień drugiej kreski ale za chwilę zniknęła ale został jakby cień cienia i teraz mam pytanie czy Wy też coś widzicie czy mój mózg już sobie sam ją dorysowuje, taki mini zarys 🤣 jestem teraz około 7-8dpo, wiem, że to za wcześnie ale nie umiem wytrzymać 🤣🤷‍♀️
    https://zapodaj.net/5f91c8c090858.jpg.html

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 27 października 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakochanaaw wrote:
    Cześć dziewczyny ☺️ zrobiłam sobie dziś test ciążowy tak o nawet nie z rana po prostu lubię sobie siknac na testy 🤣 i widziałam cień drugiej kreski ale za chwilę zniknęła ale został jakby cień cienia i teraz mam pytanie czy Wy też coś widzicie czy mój mózg już sobie sam ją dorysowuje, taki mini zarys 🤣 jestem teraz około 7-8dpo, wiem, że to za wcześnie ale nie umiem wytrzymać 🤣🤷‍♀️
    https://zapodaj.net/5f91c8c090858.jpg.html

    Niestety nic nie widzę. ☹️

    zakochanaaw lubi tę wiadomość

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 27 października 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarilla wrote:
    Niestety nic nie widzę. ☹️

    Kurczę chyba zacznę się bać jak ja już mam zwidy takie 🤣 no nic, czekam na termin @ i wtedy zobaczę 😁😁😁

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 27 października 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakochanaaw, ja niestety też nic nie widzę:(

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 27 października 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakochanaaw wrote:
    Kurczę chyba zacznę się bać jak ja już mam zwidy takie 🤣 no nic, czekam na termin @ i wtedy zobaczę 😁😁😁

    Nie martw się, my tu wszystkie widujemy zwidy.
    Widzę że też starasz się od 2017 roku jak ja, tylko u mnie te starania tak na poważnie zaczęły się w sierpniu 2018 roku. Mieliśmy 3 miesiące przerwy w staraniach więc teraz mam 12 cs. Różnica wieku w naszych związkach też widzę podobna 😆

    Ja niestety muszę czekać cierpliwie do przyszłego roku z badaniami. Mam takie poczucie że że mną ok, z partnerem nie bardzo ale on ma za miesiąc operację a później czekaja go rehabitki. Nie chcę go dodatkowo ciągnąć do androloga ale ewidentnie potrzebujemy pomocy.
    Czekam na owulacje jak na zbawienie ale nie dopisuje tutaj terminu testowania bo nie wiem czy w ogóle uda mu się dojść podczas starań. Ostatni wytrysk miał 2 miesiące temu a serduszkujemy 2,3 razy w tygodniu...
    Zaczyna mnie to wszystko męczyć.

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 27 października 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakochanaaw wrote:
    Cześć dziewczyny ☺️ zrobiłam sobie dziś test ciążowy tak o nawet nie z rana po prostu lubię sobie siknac na testy 🤣 i widziałam cień drugiej kreski ale za chwilę zniknęła ale został jakby cień cienia i teraz mam pytanie czy Wy też coś widzicie czy mój mózg już sobie sam ją dorysowuje, taki mini zarys 🤣 jestem teraz około 7-8dpo, wiem, że to za wcześnie ale nie umiem wytrzymać 🤣🤷‍♀️
    https://zapodaj.net/5f91c8c090858.jpg.html
    Widzę i sadzac po tym ile jestes dpo to ma prawo być taka kreseczka. Mysle ze za dwa dni powinna byc bardziej widoczna

    zakochanaaw lubi tę wiadomość

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 27 października 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarilla wrote:
    Nie martw się, my tu wszystkie widujemy zwidy.
    Widzę że też starasz się od 2017 roku jak ja, tylko u mnie te starania tak na poważnie zaczęły się w sierpniu 2018 roku. Mieliśmy 3 miesiące przerwy w staraniach więc teraz mam 12 cs. Różnica wieku w naszych związkach też widzę podobna 😆

    Ja niestety muszę czekać cierpliwie do przyszłego roku z badaniami. Mam takie poczucie że że mną ok, z partnerem nie bardzo ale on ma za miesiąc operację a później czekaja go rehabitki. Nie chcę go dodatkowo ciągnąć do androloga ale ewidentnie potrzebujemy pomocy.
    Czekam na owulacje jak na zbawienie ale nie dopisuje tutaj terminu testowania bo nie wiem czy w ogóle uda mu się dojść podczas starań. Ostatni wytrysk miał 2 miesiące temu a serduszkujemy 2,3 razy w tygodniu...
    Zaczyna mnie to wszystko męczyć.

    No my od 2017 tak z pomocą lekarzy itp. wcześniej prawie półtora roku po prostu bawiliśmy się sobą z nadzieją, że może się uda, bez parcia i nawet bez samoobserwacji, ale w końcu zaczęłam się tym wszystkim interesować i zwróciłam uwagę, że jest problem, więc zaczęłam szukać dobrego lekarza i tak naprawdę dopiero w marcu tego roku znalazłam ginekolog, która w końcu coś zdiagnozowała i zaczęła działać.
    Ojej to rzeczywiście jest duży problem :/ mam nadzieję, że po operacji i rehabilitacji coś się poprawiło u Was lub będzie się na tyle dobrze czuć żeby się zdiagnozować. Trzymam kciuki by się udało jak najszybciej ze wszystkim ❤️

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 27 października 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakochanaaw wrote:
    Cześć dziewczyny ☺️ zrobiłam sobie dziś test ciążowy tak o nawet nie z rana po prostu lubię sobie siknac na testy 🤣 i widziałam cień drugiej kreski ale za chwilę zniknęła ale został jakby cień cienia i teraz mam pytanie czy Wy też coś widzicie czy mój mózg już sobie sam ją dorysowuje, taki mini zarys 🤣 jestem teraz około 7-8dpo, wiem, że to za wcześnie ale nie umiem wytrzymać 🤣🤷‍♀️
    https://zapodaj.net/5f91c8c090858.jpg.html

    A może rzeczywiście. Jak się tak baaardzo dokładnie przyjrzeć, to widać cień cienia ;)

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
  • StarającaSię Autorytet
    Postów: 731 540

    Wysłany: 27 października 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakochanaaw wrote:
    Cześć dziewczyny ☺️ zrobiłam sobie dziś test ciążowy tak o nawet nie z rana po prostu lubię sobie siknac na testy 🤣 i widziałam cień drugiej kreski ale za chwilę zniknęła ale został jakby cień cienia i teraz mam pytanie czy Wy też coś widzicie czy mój mózg już sobie sam ją dorysowuje, taki mini zarys 🤣 jestem teraz około 7-8dpo, wiem, że to za wcześnie ale nie umiem wytrzymać 🤣🤷‍♀️
    https://zapodaj.net/5f91c8c090858.jpg.html
    Widać.co prawda słaba kreska ale jest.miałam też taką słabą nawet 10dpo

    4x córka😁❤️🤪

    ex2bzbmhtxo2wcnz.png
  • StarającaSię Autorytet
    Postów: 731 540

    Wysłany: 27 października 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://m.fotosik.pl/u/karolcia3428/album/2528742
    Moje tak wyglądały 10dpo

    4x córka😁❤️🤪

    ex2bzbmhtxo2wcnz.png
  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 27 października 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakochanaaw wrote:
    Cześć dziewczyny ☺️ zrobiłam sobie dziś test ciążowy tak o nawet nie z rana po prostu lubię sobie siknac na testy 🤣 i widziałam cień drugiej kreski ale za chwilę zniknęła ale został jakby cień cienia i teraz mam pytanie czy Wy też coś widzicie czy mój mózg już sobie sam ją dorysowuje, taki mini zarys 🤣 jestem teraz około 7-8dpo, wiem, że to za wcześnie ale nie umiem wytrzymać 🤣🤷‍♀️
    https://zapodaj.net/5f91c8c090858.jpg.html
    Jak się tak przyglądam z bliska to coś tam przebija. Powtórz test za 2 dni, jak faktycznie już teraz wyszedł cień to powinno być bardziej widoczne. Trzymam kciuki!

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 27 października 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella88 wrote:
    Dokładnie. Ostatnio patrzyłam w wykresy ciążowe i powiem szczerze, że wszystko jest możliwe. Mój wykres w tym cyklu to już wogole jakiś płaski mimo że ovu mi wyznaczył ale bardzo powoli rosnie ta temp. Jak popatrzylam z swój cykl 4 lata temu jak zaszłam w ciążę to wtedy też mi tak wolno rosła i wzięłam ja za cykl stracony a tu pięknie II kreseczki były. Oby i teraz się udało 😊

    Trzymam kciuki zeby historia się powtórzyła ;)

    U mnie temp w fazie fl jakas taka śmiesznie skacząc, a teraz w fazie lutealnej też jakos tak powoli płasko wzrasta tempka :p ja o wykresie w tym cyklu to sama nie wiem co myśleć, balam sie na początku ze bedzie moze bezowulacyjny, no ale jednak of wyznaczyl owu.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 27 października 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakochanaaw wrote:
    Cześć dziewczyny ☺️ zrobiłam sobie dziś test ciążowy tak o nawet nie z rana po prostu lubię sobie siknac na testy 🤣 i widziałam cień drugiej kreski ale za chwilę zniknęła ale został jakby cień cienia i teraz mam pytanie czy Wy też coś widzicie czy mój mózg już sobie sam ją dorysowuje, taki mini zarys 🤣 jestem teraz około 7-8dpo, wiem, że to za wcześnie ale nie umiem wytrzymać 🤣🤷‍♀️
    https://zapodaj.net/5f91c8c090858.jpg.html

    Chyba wiem o którym miejscu mówisz, jak zblize i sie przyjrzę to jakis tam cien cienia cienia widzę, aczkolwiek lepiej poki co nie bierz tego za jakis znak, bo mi takie cienie też się pojawiały (moze to kreska fabryczna). Odczekaj ze 2 dni i powtórz w pierwszego moczu. Trzymam kciuki zeby jednak okazało się ze to jest to.

    zakochanaaw lubi tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 27 października 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Chyba wiem o którym miejscu mówisz, jak zblize i sie przyjrzę to jakis tam cien cienia cienia widzę, aczkolwiek lepiej poki co nie bierz tego za jakis znak, bo mi takie cienie też się pojawiały (moze to kreska fabryczna). Odczekaj ze 2 dni i powtórz w pierwszego moczu. Trzymam kciuki zeby jednak okazało się ze to jest to.

    Dziękuję ☺️
    Nie biorę tego za znak właśnie choć ten cykl jest inny, ja jakoś inaczej do tego wszystkiego podchodzę, bardziej spokojnie i co najważniejsze myślę bardzo pozytywnie, aż jestem w szoku bo ja to taki borsuk ponurak jestem i zawsze widzę na czarno a teraz jakoś tak pozytywnie i nawet jak przyjdzie @ to czuję, że przyjmę to ze spokojem na klatę. Nie będę przeżywać jak zawsze, wiadomo smutno pewnie się zrobi ale czuję w sobie pokłady nadzieji że będzie dobrze ;) dużo mi daje to ze jajniki zaczęły pracować! ❤️

    doomi03 lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 27 października 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StarającaSię wrote:
    https://m.fotosik.pl/u/karolcia3428/album/2528742
    Moje tak wyglądały 10dpo
    Jak ja zrobilam pierwszy w 8dpo to tez pod swiatlo tylko bylo widac

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 27 października 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakochanaaw wrote:
    Cześć dziewczyny ☺️ zrobiłam sobie dziś test ciążowy tak o nawet nie z rana po prostu lubię sobie siknac na testy 🤣 i widziałam cień drugiej kreski ale za chwilę zniknęła ale został jakby cień cienia i teraz mam pytanie czy Wy też coś widzicie czy mój mózg już sobie sam ją dorysowuje, taki mini zarys 🤣 jestem teraz około 7-8dpo, wiem, że to za wcześnie ale nie umiem wytrzymać 🤣🤷‍♀️
    https://zapodaj.net/5f91c8c090858.jpg.html

    Coś widzę ☺️ zobacz może pod światło? 🤔 Ja w pierwszej ciąży nie wytrzymałam i zrobiłam 3 dni przed spodziewaną miesiączka i też miałam cień cienia 😅

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 27 października 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonia94 wrote:
    Coś widzę ☺️ zobacz może pod światło? 🤔 Ja w pierwszej ciąży nie wytrzymałam i zrobiłam 3 dni przed spodziewaną miesiączka i też miałam cień cienia 😅

    Pod światło widać tak samo jak normalnie ;p nic wyraźniej nie widać 🤪 ja mam @ dostać dopiero między 4-6 listopada 🤣 także zaszalałam sobie haha w sumie to fizycznie czuje się tak jak zawsze, piersi już okropnie bolą (szczególnie lewa pierś) i boli mnie ciągle podbrzusze z tym, że w tym cyklu doszło mi co jakiś czas takie pociągnięcie w jajnikach, że na chwilę mnie z bólu zgina ale to w ostatnich dniach chyba 3 razy mi się zdarzyło.

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ