X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W listopadzie lecą liście i dwie kreski na teście:)
Odpowiedz

W listopadzie lecą liście i dwie kreski na teście:)

Oceń ten wątek:
  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 30 października 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marczelinka2112 wrote:
    Hej dziewczyny😘 troszkę was tu podczytuje i trzymam kciuki za wszystkie testujące.
    Domki i Kitka ja też mam takie krótkie cykle, zazwyczaj 23-24 w porywach do 25 ale to niezbyt często. Dzisiaj mój 24dc, ale @ jeszcze nie ma. Brzuch jedynie pobolewa.. ale u mnie to nie liczę że coś będzie bo morfologia męża 0% i dopiero zaczęliśmy leczenie więc czekam cierpliwie.
    Bella trzymam kciuki ♥️♥️
    U mojego męża morfologia 1%,plus mało plemników i mało ruchliwe. I po 3 miesiącach brania suplementów, odstawienia kąpieli gorących, obniżyła się ilość plemników. Teraz mąż od 5 tygodni bierze pregnyl w dawce 5000j raz w tygodniu. Kuracja 12 zastrzyków. A Wy byliście u lekarza? U nas brak żylaków, trochę za niski testosteron.

    aliciaaa lubi tę wiadomość

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 30 października 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marczelinka2112 wrote:
    Hej dziewczyny😘 troszkę was tu podczytuje i trzymam kciuki za wszystkie testujące.
    Domki i Kitka ja też mam takie krótkie cykle, zazwyczaj 23-24 w porywach do 25 ale to niezbyt często. Dzisiaj mój 24dc, ale @ jeszcze nie ma. Brzuch jedynie pobolewa.. ale u mnie to nie liczę że coś będzie bo morfologia męża 0% i dopiero zaczęliśmy leczenie więc czekam cierpliwie.
    Bella trzymam kciuki ♥️♥️

    No to powodzenia, trzymam za Was obie dziewczyny mocno kciuki, zobaczymy co te nasze krótkie cykle nam przyniesia :)

    Czym będzie sie mąż leczył? Zauważyłam ze bardzo polecany jest Fertilman Plus i podobno po nim morfologia ładnie potrafi się poprawić (pamiętam dokładnie jedna dziewczynę u której męża z 1% poprawiła się morfologia aż na 12%). Ja w tym miesiącu kupilam mojemu zeby bral (nie badalismy jeszcze nasienia, ale stwierdziłam ze warto zeby i tak sobie bral).

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolka36l wrote:
    U mojego męża morfologia 1%,plus mało plemników i mało ruchliwe. I po 3 miesiącach brania suplementów, odstawienia kąpieli gorących, obniżyła się ilość plemników. Teraz mąż od 5 tygodni bierze pregnyl w dawce 5000j raz w tygodniu. Kuracja 12 zastrzyków. A Wy byliście u lekarza? U nas brak żylaków, trochę za niski testosteron.
    U nas plemników jest dużo tylko problem z tą morfologia, no i ruchliwość delikatnie poniżej normy. Z hormonów FSH też za nisko. Byliśmy u androloga, przepisał mężowi Clo i agapurin. Z tym że po miesiącu kazał zbadać testosteron i jak będzie ponad normę to kazał odrzucić ten clo. Ponadto kazał zrobić chromatyne plemnikowa i hba . Po 3 miesiącach z tymi wynikami i z seminogramem mamy do niego wrócić, chyba że te wyniki będą bardzo źle to wtedy szybciej. Dał mi troszkę nadzieję bo stwierdził że spotkał się z gorszymi wynikami i się udawało. A i jeszcze w USG też wyszło wszystko ok. A wy bierzecie coś na ten testosteron?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    No to powodzenia, trzymam za Was obie dziewczyny mocno kciuki, zobaczymy co te nasze krótkie cykle nam przyniesia :)

    Czym będzie sie mąż leczył? Zauważyłam ze bardzo polecany jest Fertilman Plus i podobno po nim morfologia ładnie potrafi się poprawić (pamiętam dokładnie jedna dziewczynę u której męża z 1% poprawiła się morfologia aż na 12%). Ja w tym miesiącu kupilam mojemu zeby bral (nie badalismy jeszcze nasienia, ale stwierdziłam ze warto zeby i tak sobie bral).
    Mój mąż brał przez 2 miesiące fertilman plus ale może za krótko bo morfologia jak była 0 to taka sama była po 3 miesiącach.. ale może faktycznie trzeba dłużej stosować żeby pomogło. Narazie trzymamy się zaleceń lekarza. Wyżej napisałam bo mąż bierze 😁

  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 30 października 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marczelinka2112 wrote:
    U nas plemników jest dużo tylko problem z tą morfologia, no i ruchliwość delikatnie poniżej normy. Z hormonów FSH też za nisko. Byliśmy u androloga, przepisał mężowi Clo i agapurin. Z tym że po miesiącu kazał zbadać testosteron i jak będzie ponad normę to kazał odrzucić ten clo. Ponadto kazał zrobić chromatyne plemnikowa i hba . Po 3 miesiącach z tymi wynikami i z seminogramem mamy do niego wrócić, chyba że te wyniki będą bardzo źle to wtedy szybciej. Dał mi troszkę nadzieję bo stwierdził że spotkał się z gorszymi wynikami i się udawało. A i jeszcze w USG też wyszło wszystko ok. A wy bierzecie coś na ten testosteron?
    Jak się starałam z córką to brał clo i udało się naturalnie. Teraz ma brać ten pregnyl i jak po 12 tygodniach nie zajdę to ma być zmiana leków albo coś dołoży. Pierwsze to polecił iui. Póki co chcemy spróbować, wkoncu mamy 2 dzieci a staramy się o trzecie. I to ostatni dzwonek bo AMH mam 2,8 tzn wszystkie hormony nam w normie. Tylko męża szwankuje. A o to trzecie staramy się od czerwca zeszłego roku.

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • in_co_gni_to Autorytet
    Postów: 421 655

    Wysłany: 30 października 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany Bella!!! Współczuję i czekam z Tobą :D

    Ja jestem przeszczęśliwa, bo udało mi się umówić do mojej ginekolog na monitoring cyklu, powiedziała że będziemy się często widziały w tym miesiącu.
    Zamówiłam suplementy różne dla siebie i dla M. Nowy termometr owu i w ogóle mam ogromne zaparcie, że w tym cyklu to już musi się udać 😁😂

    Angie1985, bella88, zakochanaaw, Sonia94, emdar lubią tę wiadomość

    1. 9 cykli starań
    2. Poronienie w 12 tc
    3. 1cs po poronieniu- córeczka, w 2018

    4. Od maja 2019 starania o drugie dziecko
    5. m. Oligoasthenoteratozoospermia , morfologia 0%
    6. 02.2020 cb
    7. 03.03.2020 II , 4.03.2020 bhcg 30.09 U/l, 06.03 bhcg 120, 9.03 bhcg 500,
    8.13.03 USG pęcherzyk ciążowy na razie bez zarodka
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 30 października 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane w to wiecie wszystko. Jaki powinien być poziom prolaktyny i tsh żeby nie utrudniał zajść w ciążę. Normy laboratoryjne znam. 🙂

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 30 października 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella trzymam kciuki incognito super że masz dobre wieści.

    in_co_gni_to, bella88 lubią tę wiadomość

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolka36l wrote:
    Jak się starałam z córką to brał clo i udało się naturalnie. Teraz ma brać ten pregnyl i jak po 12 tygodniach nie zajdę to ma być zmiana leków albo coś dołoży. Pierwsze to polecił iui. Póki co chcemy spróbować, wkoncu mamy 2 dzieci a staramy się o trzecie. I to ostatni dzwonek bo AMH mam 2,8 tzn wszystkie hormony nam w normie. Tylko męża szwankuje. A o to trzecie staramy się od czerwca zeszłego roku.
    O widzisz to jest nadzieja że po tym Clo plemniczki się poprawia 😁a z czym mieliście problem ze właśnie Clo dostał a teraz pregnyl?
    Oj marzy mi się 3 dzieci 😄 może kiedyś się uda....
    Kochana trzymam za Was kciuki!!

    Pszczolka36l lubi tę wiadomość

  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 30 października 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marczelinka2112 wrote:
    O widzisz to jest nadzieja że po tym Clo plemniczki się poprawia 😁a z czym mieliście problem ze właśnie Clo dostał a teraz pregnyl?
    Oj marzy mi się 3 dzieci 😄 może kiedyś się uda....
    Kochana trzymam za Was kciuki!!
    Wtedy miał ilosciowo mało plemników. W pierwszym badaniu w sztukach. W drugim 75000 w lutym. I wtedy startowalismy do iui. Miałam mieć hsg bo to było w wymogach. Umówiona wizyta na czwartek w kwietniu a we wtorek II kreski.
    Niestety nie wiem czemu teraz coś innego. To było 12 lat temu. A teraz jesteśmy starsi więc może potrzeba silniejszego leku. Może przez ten testosteron ze jest na dolnej granicy normy.Nie wiem, ale ten lekarz pomógł mi raz to i wierzę, że teraz pomoże. Pracuje w klinice leczenia nie płodności.

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 30 października 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marczelinka2112 wrote:
    O widzisz to jest nadzieja że po tym Clo plemniczki się poprawia 😁a z czym mieliście problem ze właśnie Clo dostał a teraz pregnyl?
    Oj marzy mi się 3 dzieci 😄 może kiedyś się uda....
    Kochana trzymam za Was kciuki!!
    I ja za Ciebie też trzymam kciuki. Za wszystkie starające ✊

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 30 października 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia150 wrote:
    A czym jest spowodowane brak wytrysku? Stres?

    Nie wiem. Krótko przed rozpoczęciem starań miał problem z kolanem, miał artroskopie z 4 miesiączka rehabilitacja a aktualnie od roku ma problemu z kręgosłupem. Obecnie czekamy na termin na neurochirurgi - mikrodiscektomia że względu na bardzo duża przepukline uciskajaca worek oponowy z całkowita dehydratacja kilku kręgów. Od 3 miesięcy codziennie bierze 1 tabl skudexa że względu na ból... Dlatego nie byliśmy u androloga.
    Problem z brakiem wytrysku ma odkąd go znam czyli od 8 lat. Na początku mnie to nie interesowało bo byliśmy młodsi. Nie myślałam o dzieciach. Od roku sytuacja jest coraz gorsza - do wytrysku dochodzi raz na miesiąc, raz na dwa miesiące.
    O zdiagnozowaniu mogę myśleć dopiero po operacji kręgosłupa i rehabilitacji dlatego, że on łapie stany depresyjne. Od 1,5 roku nie pracuje że względu na permanentny ból.
    Czytałam trochę o wytrysku wstecznym ale nie jestem lekarzem i nie chcę bawić się w domysły.
    Operacja ma być w listopadzie - czekam na dokładny termin.
    Liczę tylko na to że w styczniu będę mogła go umówić do seksuologa i androloga.

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 30 października 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella pojawily się wyniki?

    bella88 lubi tę wiadomość

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 30 października 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella, nie wiem jak Ty, ale chyba nie zasnę 😂😂
    Trzymam mocno kciuki!!

    bella88 lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • bella88 Autorytet
    Postów: 433 480

    Wysłany: 30 października 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie ma jeszcze tych chloernych wyników a w laboratorium nikt nie odbiera. Pewnie mają wywalone o tej godzinie odbierać telefony 🤣
    Też chyba nie zasnę. Siedzę jak na szpilkach i zamiast pracować to siedzę i odświeżam stronę z wynikami 😂

    25 cs o drugie maleństwo
    29.04 10dpo - ||
    05.05 16dpo Beta 1113 mlU/ml, Prog 35,60 ng/ml
    07.05 18dpo Beta 2307 mlU/ml
    Wizyta 29.06 godz. 18.45 prenatalne
    oar8skjo7l38xs7t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolka36l wrote:
    Wtedy miał ilosciowo mało plemników. W pierwszym badaniu w sztukach. W drugim 75000 w lutym. I wtedy startowalismy do iui. Miałam mieć hsg bo to było w wymogach. Umówiona wizyta na czwartek w kwietniu a we wtorek II kreski.
    Niestety nie wiem czemu teraz coś innego. To było 12 lat temu. A teraz jesteśmy starsi więc może potrzeba silniejszego leku. Może przez ten testosteron ze jest na dolnej granicy normy.Nie wiem, ale ten lekarz pomógł mi raz to i wierzę, że teraz pomoże. Pracuje w klinice leczenia nie płodności.
    Dokładnie! Trzeba wierzyć że lekarz się na tym zna.. ci pracujący w klinikach leczenia niepłodności na codzien zmagają się z różnymi przypadkami i wiedza co jak dziala.

  • Tysia150 Autorytet
    Postów: 806 675

    Wysłany: 30 października 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarilla wrote:
    Nie wiem. Krótko przed rozpoczęciem starań miał problem z kolanem, miał artroskopie z 4 miesiączka rehabilitacja a aktualnie od roku ma problemu z kręgosłupem. Obecnie czekamy na termin na neurochirurgi - mikrodiscektomia że względu na bardzo duża przepukline uciskajaca worek oponowy z całkowita dehydratacja kilku kręgów. Od 3 miesięcy codziennie bierze 1 tabl skudexa że względu na ból... Dlatego nie byliśmy u androloga.
    Problem z brakiem wytrysku ma odkąd go znam czyli od 8 lat. Na początku mnie to nie interesowało bo byliśmy młodsi. Nie myślałam o dzieciach. Od roku sytuacja jest coraz gorsza - do wytrysku dochodzi raz na miesiąc, raz na dwa miesiące.
    O zdiagnozowaniu mogę myśleć dopiero po operacji kręgosłupa i rehabilitacji dlatego, że on łapie stany depresyjne. Od 1,5 roku nie pracuje że względu na permanentny ból.
    Czytałam trochę o wytrysku wstecznym ale nie jestem lekarzem i nie chcę bawić się w domysły.
    Operacja ma być w listopadzie - czekam na dokładny termin.
    Liczę tylko na to że w styczniu będę mogła go umówić do seksuologa i androloga.
    Może jakiś Uraz z przeszłości? Jak mąż się z tym czuję?

    Mutacja genu m1ap u męża
    Biopsja mtese 09.2021(3 słomki)
    14.10.22 punkcja
    7 komórek 7 plemników ♥️
    15.10 3 komórki zapłodnione
    19.10 transfer (odwołany, zarodki zatrzymały się 18.10)
    04.2024 inseminacja nasieniem dawcy
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 30 października 2019, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella88 wrote:
    No nie ma jeszcze tych chloernych wyników a w laboratorium nikt nie odbiera. Pewnie mają wywalone o tej godzinie odbierać telefony 🤣
    Też chyba nie zasnę. Siedzę jak na szpilkach i zamiast pracować to siedzę i odświeżam stronę z wynikami 😂

    Z samego rana wchodze i mam nadzieję, że wyniki już będą 😊
    Trzymam kciuki ✊✊✊✊
    Dobrej nocy 😘

    bella88 lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • bella88 Autorytet
    Postów: 433 480

    Wysłany: 30 października 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    Z samego rana wchodze i mam nadzieję, że wyniki już będą 😊
    Trzymam kciuki ✊✊✊✊
    Dobrej nocy 😘
    Dobrej nocki. Ja odświeżam nadal dopóki nie padne. Jak tylko będzie wynik to napisze 😊 ape powiem szczerze że czuje się mega ciazowo więc jestem dobrej myśli 😊 oby tylko przyrost był taki jak powinien. Dzięki za kciuki 😘

    25 cs o drugie maleństwo
    29.04 10dpo - ||
    05.05 16dpo Beta 1113 mlU/ml, Prog 35,60 ng/ml
    07.05 18dpo Beta 2307 mlU/ml
    Wizyta 29.06 godz. 18.45 prenatalne
    oar8skjo7l38xs7t.png
  • StarającaSię Autorytet
    Postów: 731 540

    Wysłany: 31 października 2019, 05:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde bella długo to trwa!!czekamy dalej.zbieram się do pracy.Miłego dnia.

    4x córka😁❤️🤪

    ex2bzbmhtxo2wcnz.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ