X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W listopadzie lecą liście i dwie kreski na teście:)
Odpowiedz

W listopadzie lecą liście i dwie kreski na teście:)

Oceń ten wątek:
  • Mrs.C Ekspertka
    Postów: 242 206

    Wysłany: 30 października 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella88 wrote:
    Tak dwóch roznych firm. Byłam dziś w laboratorium i pytałam czy może tak być ze z krwi wychodzi a testy w domu nie. Otrzymałam odpowiedź że tak może być i z krwi są najbardziej wiarygodne. Jeżeli dzisiaj wyjdzie znowu pozytywną beta z krwi i będzie przyrost to na 100% ciąża mimo że testy nie wychodzą. Także czekam...
    Mocz napewno nie był rozcieczony bo dzisiaj robiłam z pierwszego porannego.
    Przepraszam że się wtrąca ale mi test wyszedł dopiero przy becie ponad 1000 także ja się już nie sugeruje testami. Gratulacje :*

    bella88 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kgoaqe99b.png
    15.05.2019 Aniołek [*]
    04.12 Dwie kreseczki
    05.12 PRG 13dpo- 59,03ng/ml
    05.12 beta 13dpo-155,9 ✊
    07.12 beta 15dpo- 493,2 ✊
    10.12 usg-widoczny pęcherzyk ciążowy
    13.12 beta 21dpo 5084,0
    21.12 usg-zarodek z ❤ walcz kropku
  • Olga856 Przyjaciółka
    Postów: 96 88

    Wysłany: 30 października 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpilkka wrote:
    Z jednej strony to troche was nie rozumiem ;) wiecie ze ten test juz tyle razy pokazal druga kreske falszywie a nadal go kupujecie ;) przeciez w rossmannie dpstepnych testow jest kilka rodzaji. W tym choc by pink strumieniowy tez o niskiej czulosci ;)
    Mogę wyrazić swoją opinię o pink testach tych super czułych. Według mnie one choć maja napisane, że są czulosci 10 kiepsko pokazują, sprawdzałam na własnym przykładzie. W tym samym dniu zrobiłam Bobo test czulosci 25 i właśnie pink test super czuły 10. Bobo test pokazał mocna i ciemno rozowa druga kreskę, a pink pokazał ja bardzo jasna testy były robione po godz 10.

    c55fyx8d83g33aob.png
  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 30 października 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga856 wrote:
    Mogę wyrazić swoją opinię o pink testach tych super czułych. Według mnie one choć maja napisane, że są czulosci 10 kiepsko pokazują, sprawdzałam na własnym przykładzie. W tym samym dniu zrobiłam Bobo test czulosci 25 i właśnie pink test super czuły 10. Bobo test pokazał mocna i ciemno rozowa druga kreskę, a pink pokazał ja bardzo jasna testy były robione po godz 10.
    Tak tu sie zgodze ze bobo test wykrywa jak by wiecej hormonu mimo ze jest 25. Na pinku mialam slaby cien :)

    Olga856 lubi tę wiadomość

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
  • Olga856 Przyjaciółka
    Postów: 96 88

    Wysłany: 30 października 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpilkka wrote:
    Tak tu sie zgodze ze bobo test wykrywa jak by wiecej hormonu mimo ze jest 25. Na pinku mialam slaby cien :)
    Ciekawe dlaczego tak jest.. Bo nie pierwszy raz słyszę taka opinie o pinku, teraz sama ją mogę potwierdzić. Może to taki ich chwyt reklamowy 🤔

    c55fyx8d83g33aob.png
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 30 października 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede wszystkim dziewczyny testy należy kupować w aptece i nie robić ich przed terminem miesiączki. My sobie nawet nie zdajemy sprawy ile razy jesteśmy w tzw ciąży biochemicznej a ogranizm normalnie dostaje okres. A potem rozpacz bo była nadzieja trzeba odczekać chociaż do terminu miesiączki lub dnia po. Wtedy będzie mniejsze rozczarowanie.

    Kitka_87, Karolkya, lorinka9191, Sleepyhead lubią tę wiadomość

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1985 wrote:
    Przede wszystkim dziewczyny testy należy kupować w aptece i nie robić ich przed terminem miesiączki. My sobie nawet nie zdajemy sprawy ile razy jesteśmy w tzw ciąży biochemicznej a ogranizm normalnie dostaje okres. A potem rozpacz bo była nadzieja trzeba odczekać chociaż do terminu miesiączki lub dnia po. Wtedy będzie mniejsze rozczarowanie.

    Tu się zgodzę tylko że czasem brak silnej woli :)

  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 30 października 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella88 - trzymam kciuki za dziś. Trzeba wierzyć, że w laboratorium mają rację :)

    Mnie w ciąży facelle wyszło mega blade w 14dpo. Ale nie wiem jaka beta bo jej nie robiłam. Nie czuję potrzeby :D Mam poza tym złotą zasadę, która wynika z obserwacji mojego organizmu - jak w 13 dpo pod wieczór nie mam zabarwionego śluzu, a temperatura wysoko to następnego dnia robię test.

    bella88 lubi tę wiadomość

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 30 października 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga856 wrote:
    Ciekawe dlaczego tak jest.. Bo nie pierwszy raz słyszę taka opinie o pinku, teraz sama ją mogę potwierdzić. Może to taki ich chwyt reklamowy 🤔
    Nie mam pojecia ale jak pink i ten drugi mi ponad tydzien wychodzily bardzo slabo to kupilam bobo test i dwie kreski pokazal wyraźne.

    Olga856 lubi tę wiadomość

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2281 4463

    Wysłany: 30 października 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1985 wrote:
    Przede wszystkim dziewczyny testy należy kupować w aptece i nie robić ich przed terminem miesiączki. My sobie nawet nie zdajemy sprawy ile razy jesteśmy w tzw ciąży biochemicznej a ogranizm normalnie dostaje okres. A potem rozpacz bo była nadzieja trzeba odczekać chociaż do terminu miesiączki lub dnia po. Wtedy będzie mniejsze rozczarowanie.

    Tylko o takich ciążach biochemicznych też dobrze wiedzieć, bo jak to nie będzie jedna a dwie, czy trzy to znaczy, że jest jakiś problem i należy wykonać jakieś badania.

    Kitka_87, szona lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wiesiołek u mnie zaczął działać 💪
    Co prawda do owulki jeszcze tydzień, więc nie wiem jak się przełóży to na płodny śluz, ale czuję dziś przy tym niepłodnym dość mokro 🤭🤫
    Wiem, że to nie gwarant zajścia w ciążę, ale cieszy mnie ta zmiana ☺️☺️☺️

  • Karolkya Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 30 października 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Chyba wiesiołek u mnie zaczął działać 💪
    Co prawda do owulki jeszcze tydzień, więc nie wiem jak się przełóży to na płodny śluz, ale czuję dziś przy tym niepłodnym dość mokro 🤭🤫
    Wiem, że to nie gwarant zajścia w ciążę, ale cieszy mnie ta zmiana ☺️☺️☺️

    Ile go już bierzesz? ja zastanawiam sie czy nei zacząc z nowym cyklem i w połączeniu z ziołami

    f2w3rjjgk1a9x4nj.png
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 30 października 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąża biochemiczna to raczej zjawisko fizjologiczne ale jak cały czas nie można zajść w ciążę to trzeba się zdiagnozować to pewne. Ja mimo że staram się krótko już się nauczyłam w oparciu o historie innych dziewczyn żeby nie testować wcześniej. Chcę sobie oszczędzić tego rozczarowania. Biedronka mi też było ciężko wytrzymać więc nie kupowałam wcześniej testów żeby nie kusił. 😋Szybko rano biegłam siusiu. Jeżeli okres nie będzie miał przyjść to nie przyjdzie.
    Trzymam kciuki za wszystkie szczęściary. I staraczki oczywiście. ❤️

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • Niedziela_2007 Przyjaciółka
    Postów: 106 168

    Wysłany: 30 października 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja odpada z listopadowego testowania... jestem po histero i miałam pidcinane ściany macicy aby ją powiększyć nieco bo mała jest i nie taki ksztalt ma jaki powinna... zostalo to od razu skorygowane i ten cykl mam odpuscic....
    Za to grudzień musi być udany :)
    Trzy nie baaardzo mocno kciuki za wasze II kreseczki i same pozytywne wiadomosci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2019, 13:23

    zakochanaaw lubi tę wiadomość

    hchyflw1xqzynzs2.png
    Starania od stycznia 2019
    03.2019 - cb
    07.2019 - ciąża obumarła 6 tydz, 8 tydz łyżeczkowanie
    10.2019 skierowanie na histeroskopię
    19.12 beta 464 :)
    27.12 beta 7687 :)
    3.01 beta 21495 :)
  • BB__Anna Ekspertka
    Postów: 242 203

    Wysłany: 30 października 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2020, 09:40

    37 l.
    Synek 24.01.2014 <3
    Ciąża pozamaciczna w 2017 (metotreksat)
    Starania od 9.2018...
    Uregulowana niedoczynność tarczycy
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 30 października 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedziela_2007 wrote:
    Dziewczyny ja odpada z listopadowego testowania... jestem po histero i miałam pidcinane ściany macicy aby ją powiększyć nieco bo mała jest i nie taki ksztalt ma jaki powinna... zostalo to od razu skorygowane i ten cykl mam odpuscic....
    Za to grudzień musi być udany :)
    Trzy nie baaardzo mocno kciuki za wasze II kreseczki i same pozytywne wiadomosci
    Dobrze że problem rozwiązany. Trzymam kciuki za twój świąteczny prezent. Ja mam mieć abrazje 17 grudnia i muszę pauzować 3 miesiące.

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolkya wrote:
    Ile go już bierzesz? ja zastanawiam sie czy nei zacząc z nowym cyklem i w połączeniu z ziołami

    Teraz drugi cykl ☺️ Łykam 2x2 tab. Oeparol ☺️

    Karolkya lubi tę wiadomość

  • StarającaSię Autorytet
    Postów: 731 540

    Wysłany: 30 października 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie facelle nigdy nie oszukał.jak nie byłam w ciąży to zawsze jedna kreska.jak zaszłam to 10dpo wyszedł bladzioch o 10.po południu to samo.testy mniej czułe na drugi dzień i 3 dni potem nic nie pokazywały.przy becie 47 na facelle mocniejsza kreska.potem jak beta spadła do 23 to już wiedziałam dlaczego mi tamte testy nie wychodziły.
    Bella czekamy na pozytywne wieści.

    bella88 lubi tę wiadomość

    4x córka😁❤️🤪

    ex2bzbmhtxo2wcnz.png
  • StarającaSię Autorytet
    Postów: 731 540

    Wysłany: 30 października 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba owulki nie będzie w tym cyklu.aplikacja nie wyznaczyła a powinna...czy to przez wysoką tempke na początku?

    4x córka😁❤️🤪

    ex2bzbmhtxo2wcnz.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 30 października 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W konteście ciazy biochemicznej - moja, stracona w 5 tyg. skłoniła mnie do badań. Wyszła ureaplasma, a później tez PAI hetero. Mój biochem wiec mógł mieć podłoże nie do końca fizjologiczne. I z tego względu czasami dobrze go wyłapać, żeby trochę poszerzyć diagnostykę.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 30 października 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StarającaSię wrote:
    U mnie chyba owulki nie będzie w tym cyklu.aplikacja nie wyznaczyła a powinna...czy to przez wysoką tempke na początku?

    No po wykresie nie widać owulacji może dopiero będzie...

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ