Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"
Odpowiedz

" W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"

Oceń ten wątek:
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 26 lutego 2023, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    @Lipcowa, już trochę lepiej, znalazłam specjalistę w PL i czekam na wizytę z nadzieją, że wcale nie będzie tak źle🥺
    czyli lecisz z zębem do Pl?

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 26 lutego 2023, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, coś tam pobieżnie nadrobiłam, ale dzisiaj znowu zalatany dzień z dziećmi.

    Coś pisałyście o implantacji i plamieniu.

    Nigdy (czy to w udanych ciążach czy to w tych straconych) nie miałam żadnego plamienia implantacyjnego. Taki może mam organizm. Także jak widać różnie to bywa:)

    Blond27 lubi tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 26 lutego 2023, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evondita82 wrote:
    Witam! Trzymam kciuki, jeśli są dzisiaj jakieś testujące!
    Mam szybkie pytanie.. Jestem 14dc. Przedwczoraj wyłapałam na teście owu pięknego piczora. Wczoraj też test pozytywny, ale nie aż taki mocny jak dzień wcześniej. Czy w takim przypadku zaznaczacie w apce tez drugi pozytywny? Czy skupiacie się na tym pierwszym? 🤔

    Na Twoim miejscu wpisalabym tylko ten mocniejszy :)

    Natosia wrote:
    Cześć dziewczyny, coś tam pobieżnie nadrobiłam, ale dzisiaj znowu zalatany dzień z dziećmi.

    Coś pisałyście o implantacji i plamieniu.

    Nigdy (czy to w udanych ciążach czy to w tych straconych) nie miałam żadnego plamienia implantacyjnego. Taki może mam organizm. Także jak widać różnie to bywa:)

    Ja miałam, przez jakieś dwa dni przed pozytywnym testem, ale nie przez cały czas i to był tylko śluz zabarwiony odrobina brązowej krwi. Było to bardzo delikatne i myślałam ze nadchodzi miesiączka bo podobnie wygladaja moje nieszczęsne plamienia przed 🤷‍♀️

    Evondita82 lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Abietis Ekspertka
    Postów: 134 191

    Wysłany: 26 lutego 2023, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Abietis czyli owulacja potwierdzona? Myślałaś nad drożnością?

    Myślałam, jak zbiore siły to pójdę do gina z wynikami męża i pewnie będziemy dalej działać, szukając problemu..

    preg.png

    9cs
    👩
    Pcos
    Hormony, monitoring, krzywa ✅

    👨
    Nasienie ✅
  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1329 1569

    Wysłany: 26 lutego 2023, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Lipcowa
    Myślę, ze bardzo możliwe jeśli zdiagnozowano IV stopień, szkoda ze diagnoza przez laparo.
    Zbadaj sobie AMH teraz po laparo. Jest jeden drożny jajowod wiec jest nadzieja. Warto tez zrobić biopsje bo jednak po zabiegach tez lubi pojawiać się zapalenie.

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 26 lutego 2023, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evondita no szalony ten Twój wykres, niby czeka się do pierwszego PIKu i ten pierwszy właśnie bierze się pod uwagę 🤷‍♀️
    Dziewczyny uwaaaagaa! Do 18 proszę o wypełnienie ankietki i ruszamy z nowym wątkiem! :D
    Link:
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXdMRhP-U4jJ9D0pywMueCFa76LADH1QarKXiDtbEH9z0qiA/viewform?usp=sf_link

    Sagi, Karina, Lipcowa, Ancalime, Niaha, MP25, Blond27, .aś., Paucia, Evondita82, Stysia16, Patisonek 25, Spencer, Domi94, Pfry lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 26 lutego 2023, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natosia wrote:
    czyli lecisz z zębem do Pl?

    Tak🙄 Tutaj mimo dobrej opieki odczuwam, że nadal mało jest robione z tym zębem i dziąsłami, a w marcu i tak będę ze swoją kotką na zabiegu w PL, więc przy okazji ogarnę

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 26 lutego 2023, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Evondita no szalony ten Twój wykres, niby czeka się do pierwszego PIKu i ten pierwszy właśnie bierze się pod uwagę 🤷‍♀️
    Dziewczyny uwaaaagaa! Do 18 proszę o wypełnienie ankietki i ruszamy z nowym wątkiem! :D
    Link:
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXdMRhP-U4jJ9D0pywMueCFa76LADH1QarKXiDtbEH9z0qiA/viewform?usp=sf_link
    Zrobione 😃😃straaaaasznie dużo tego ciężko wybrać 🤣

    rozalaa lubi tę wiadomość

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Abietis Ekspertka
    Postów: 134 191

    Wysłany: 26 lutego 2023, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Evondita no szalony ten Twój wykres, niby czeka się do pierwszego PIKu i ten pierwszy właśnie bierze się pod uwagę 🤷‍♀️
    Dziewczyny uwaaaagaa! Do 18 proszę o wypełnienie ankietki i ruszamy z nowym wątkiem! :D
    Link:
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXdMRhP-U4jJ9D0pywMueCFa76LADH1QarKXiDtbEH9z0qiA/viewform?usp=sf_link
    Zagłosowane ✅

    rozalaa lubi tę wiadomość

    preg.png

    9cs
    👩
    Pcos
    Hormony, monitoring, krzywa ✅

    👨
    Nasienie ✅
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 26 lutego 2023, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk trzymam kciuki! W końcu musi to się skoczyć 🥺🍀

    Evondita ja mierzę do pierwszego piku, później odpuszczam bo mogą dziać się różne cuda 😉
    Jesteś pewna, że nie wystąpiło nic co mogłoby zaburzyć temperature? 😊

    Abietis gino na pewno ułoży jakiś plan działania 😊 będzie dobrze 😊

    Mainlylife amh i badanie nasienia zrobimy w marcu 😊 i od razu zapisałam się na inną konsultacje 😊

    rozalaa lecimy z tym 🔥🔥

    rozalaa, Evondita82, Bialeekk lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Karina Autorytet
    Postów: 707 808

    Wysłany: 26 lutego 2023, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Evondita no szalony ten Twój wykres, niby czeka się do pierwszego PIKu i ten pierwszy właśnie bierze się pod uwagę 🤷‍♀️
    Dziewczyny uwaaaagaa! Do 18 proszę o wypełnienie ankietki i ruszamy z nowym wątkiem! :D
    Link:
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXdMRhP-U4jJ9D0pywMueCFa76LADH1QarKXiDtbEH9z0qiA/viewform?usp=sf_link
    Zagłosowane, ale na kilka. Ciężko się zdecydować 😀

    22.06.23 ⏸
    12.03.24 🩵18:35 Dominik 3900g 60cm

    age.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 26 lutego 2023, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalaa gdzieś umknęła Ci jeszcze moja propozycja na tytuł 😅

    "Złapię piczora, później Starego, pod koniec roku będzie bobas z tego" 😊

    Karola :), nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 26 lutego 2023, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina wrote:
    Zagłosowane, ale na kilka. Ciężko się zdecydować 😀
    A to można na kilka🤣🤣?? Ja to sierota jestem jednak

    Karina lubi tę wiadomość

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 26 lutego 2023, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    Zrobione 😃😃straaaaasznie dużo tego ciężko wybrać 🤣
    No jak tyle się laski naprodukowały to weź nie wstaw, jeszcze się ktoś pogniewa :( i tak pewnie coś mogłam pominąć, ale cóż :P

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Karina Autorytet
    Postów: 707 808

    Wysłany: 26 lutego 2023, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    A to można na kilka🤣🤣?? Ja to sierota jestem jednak
    Można można, mam nadzieję że tym nie zamieszałam w wynikach. Bardzo dużo dobrych tytułów 😀

    Karola :) lubi tę wiadomość

    22.06.23 ⏸
    12.03.24 🩵18:35 Dominik 3900g 60cm

    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 26 lutego 2023, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa, cholercia, no właśnie, już dorzucam :P

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 26 lutego 2023, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski wrzucam link w stopkę bo zaraz się zgubi :P

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1449

    Wysłany: 26 lutego 2023, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    Tak🙄 Tutaj mimo dobrej opieki odczuwam, że nadal mało jest robione z tym zębem i dziąsłami, a w marcu i tak będę ze swoją kotką na zabiegu w PL, więc przy okazji ogarnę
    Okropne rzeczy 😵‍💫 oby w końcu ktoś się tym porządnie zajął :(

    Bialeekk lubi tę wiadomość

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 26 lutego 2023, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Evondita no szalony ten Twój wykres, niby czeka się do pierwszego PIKu i ten pierwszy właśnie bierze się pod uwagę 🤷‍♀️
    Dziewczyny uwaaaagaa! Do 18 proszę o wypełnienie ankietki i ruszamy z nowym wątkiem! :D
    Link:
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXdMRhP-U4jJ9D0pywMueCFa76LADH1QarKXiDtbEH9z0qiA/viewform?usp=sf_link

    Zagłosowałam 😁 świetne propozycje 👍

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 26 lutego 2023, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina wrote:
    Można można, mam nadzieję że tym nie zamieszałam w wynikach. Bardzo dużo dobrych tytułów 😀

    Też wybrałam kilka, a właściwie 9 🤫
    Ciężko byłoby ograniczyć się tylko do 1 😅

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
‹‹ 352 353 354 355 356 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ