Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"
Odpowiedz

" W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"

Oceń ten wątek:
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 1 marca 2023, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    To chyba jednak nie te witaminki bo już mi się kwasem odbija i tak mi ciężko. Cóż chyba trzeba to przetrwać. Jutro wieczorem idę do gina, to może coś poradzi.
    Kochana mi pomagały migdały, bo w pierwszej ciąży miałam ogromną zgagę i gaviscon.

    Sagi lubi tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 1 marca 2023, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    FAcelle wykryły mi ciążę przy becie 34
    Mi przy 32 ale nie robiłam wcześniej, a przy 32 już tą kreska była bez problemu dostrzegalna :)

    Blond27 lubi tę wiadomość

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2023, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Malinko kochana, ja również sie boję po stracie. Wtedy miałam, USG wczesne i był pęcherzyk, potem zarodek a potem trach nie ma serca..... Damy radę, wierzę mocno że w tej ciąży urodzimy zdrowe bobasy 💜💜💜 a którego masz wizytę?

    wspólczuje ogromnie straty, to jest tak okropny ból, i ta niepewnośc przy kolejnej ciąży. Ale wierzę, że żadna z nas stąd się nie wykruszy do terminu porodu :)

    wizytę mam 10.03

    A i moja przewidywana data porodu trochę nie pasuje do naszego tematu, wyznacza mi na 03.11:)

    Blond27, Niaha lubią tę wiadomość

  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 1 marca 2023, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowka wrote:
    A probowalas pic gazowane? Chociazby wode z cytryna, mnie to ratowalo w 1 ciazy, a najbardziej to
    Cola, ale wiadomo ;p

    Tak, muszynianka to moje panaceum teraz 😂

    Blond27, Papierowka lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 1 marca 2023, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina23 wrote:
    wspólczuje ogromnie straty, to jest tak okropny ból, i ta niepewnośc przy kolejnej ciąży. Ale wierzę, że żadna z nas stąd się nie wykruszy do terminu porodu :)

    wizytę mam 10.03

    A i moja przewidywana data porodu trochę nie pasuje do naszego tematu, wyznacza mi na 03.11:)

    Bo nie powinno być nazw miesięcy porodów w tematach, to już niejedna osobę wprowadziło w błąd.

    Blond27, Olya lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 1 marca 2023, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi daj znać jak sikniesz na facelaka ✊️✊️

    Ja się chwale moją potwierdzoną dzisiaj córeczką, jesteśmy po połówkowych.

    24928698e6ea.jpg

    Niaha, Sagi, Blond27, Agata1992, Ona11, Olya, Anka96, Ajo, Domi94, Kil, Emka06, Marteczka92, Paucia, Natosia, Anett93, Czytoto, Czuszka, Oli123, Papierowka, samantka, Meginka, paulina_ lubią tę wiadomość

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 1 marca 2023, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    Kamsi daj znać jak sikniesz na facelaka ✊️✊️

    Ja się chwale moją potwierdzoną dzisiaj córeczką, jesteśmy po połówkowych.

    24928698e6ea.jpg

    Jakie to wzruszające 🥹

    Blond27 lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 1 marca 2023, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Jakie to wzruszające 🥹
    No cudowne uczucie, te zwykłe badania u prowadzącego to nic w porowanianiu z tymi genetycznymi. Wzrusz na maksa ❤️❤️

    Blond27 lubi tę wiadomość

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 1 marca 2023, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna dziewczynka 😘🥰🥰

    Dziewczyny cola / gaz na zgagę?? Poważnie? Ja mam po coli zawsze zgagę, jak każdy jest inny 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2023, 11:10

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Agata1992 Ekspertka
    Postów: 240 326

    Wysłany: 1 marca 2023, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    Kamsi daj znać jak sikniesz na facelaka ✊️✊️

    Ja się chwale moją potwierdzoną dzisiaj córeczką, jesteśmy po połówkowych.

    24928698e6ea.jpg
    😍😍😍

    ♀️31 lat ♂️ 32 lata

    2018 👶

    08.02. ⏸️ 9dpo
    09.02. beta 19,25 🤞
    11.02. beta 90,45 (przyrost 389.5%)🍀
    13.03 1,58cm dzidziusia z serduszkiem ❤️

    07.04 pierwsze badania prenatalne 🤞

    PCOS
    Insulinooporność
    Niedomoga lutealna
    LUF?
    Cykle 34-36 dni

    preg.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 1 marca 2023, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Piękna dziewczynka 😘🥰🥰

    Dziewczyny cola / gaz na zgagę?? Poważnie? Ja mam po coli zawsze zgagę, jak każdy jest inny 🤣

    Spoko, u mnie mięta zawsze powodowała wymioty… przynajmniej był to jakiś sposób na skrócenie męczarni 😀

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Kamsi Autorytet
    Postów: 729 981

    Wysłany: 1 marca 2023, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faccele znowu jakiś dziwny, bo kreska Tak z boku bardzo

    👱🏻‍♀️27
    🧑🏻‍🦱29
    👧🏼 8.09.2020
    🍀 12.03.2024
    preg.png
  • Olya Autorytet
    Postów: 310 804

    Wysłany: 1 marca 2023, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    Faccele znowu jakiś dziwny, bo kreska Tak z boku bardzo
    Pokaz 😅 coś tu chyba robi Ci psikusa 😂😂

    🤍 03.2018 - Rozpoczynamy starania 👶🏻
    🤍 08.2019 - Upragnione DWIE kreski 🤰🏼
    🤍 04.2020 - Jest i ONA 🤱🏼

    Czas na rodzeństwo… 👶🏻

    🤍 09.2022 - Ciąża biochemiczna 🥺💔
    🤍 01.02.2023 - Chwilo trwaj! ⏸️
    🤍 11.04.2023 - It’s a girl! 💗
    🤍 7.10.2023 - W końcu razem!🤱🏼


    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 1 marca 2023, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    Kamsi daj znać jak sikniesz na facelaka ✊️✊️

    Ja się chwale moją potwierdzoną dzisiaj córeczką, jesteśmy po połówkowych.

    24928698e6ea.jpg

    Ale to musi być cudowne uczucie 🥰

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 1 marca 2023, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    Faccele znowu jakiś dziwny, bo kreska Tak z boku bardzo
    Pokaz! 😀

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Kamsi Autorytet
    Postów: 729 981

    Wysłany: 1 marca 2023, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2-F6-F19-B2-61-D8-4341-B7-A9-13229088-E1-B0.png

    Jade na bete to moze rano sie juz dowiem na czym stoję🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2023, 11:41

    Niaha, Sagi, Olya, Anett93, Papierowka lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️27
    🧑🏻‍🦱29
    👧🏼 8.09.2020
    🍀 12.03.2024
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 1 marca 2023, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kil wrote:
    @Niaha oddałaś krew na betę?xD

    Tak jest :) cały czas czekam na wyniki, jakoś niedługo powinny być 🤩

    Kamsi, Sagi, Blond27, Kil, Papierowka lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1329 1569

    Wysłany: 1 marca 2023, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    Faccele znowu jakiś dziwny, bo kreska Tak z boku bardzo

    Ja w tym cyklu robiłam i wyszedł mi wgl przez całość plus + a nie dwie kreski czy jedna

    Blond27 lubi tę wiadomość

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 1 marca 2023, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    2-F6-F19-B2-61-D8-4341-B7-A9-13229088-E1-B0.png

    Jade na bete to moze rano sie juz dowiem na czym stoję🙄
    Kamsi faktycznie po zbliżeniu widać kreskę lekka z boku. Trzymam kciuki za HCG!

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Kil Autorytet
    Postów: 713 1417

    Wysłany: 1 marca 2023, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    Kamsi daj znać jak sikniesz na facelaka ✊️✊️

    Ja się chwale moją potwierdzoną dzisiaj córeczką, jesteśmy po połówkowych.

    24928698e6ea.jpg

    Jakie cudowne zdjęcia <3

    Ona: 35
    On: 32

    16.01.2024 - 13 dpo - ⏸️🫶
    17.01.2024 - beta-HCG: 189 mlU/ml, Prog 26,1 ng/ml
    19.01.2024 - beta-HCG: 565 mlU/ml, Prog 21,7 ng/ml <3
    01.02.2024 - 0,42 cm mikro człowieczka <3 6t1d
    22.02.2024 - 2,4 cm Miśka <3 9w1d
    18.03.2024 - prenatalne Łódź
    21.03.2024 - kolejna wizyta


    preg.png
‹‹ 387 388 389 390 391 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ