Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"
Odpowiedz

" W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 1 marca 2023, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi wrote:
    Dostałam okres, także na darmo wywalilam 84 zł 🙄😂
    Też tak raz miałam, test pokazał cień. Zrobiłam progesteron i betę a za chwilę okres

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 1 marca 2023, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    U mnie niestety się nie udało,
    beta-HCG 7,57 mIU/ml
    Odstawiam progesteron i czekam na 🐒.

    Jeszcze nie wiem co czuję 😅
    Tak jak sobie powtarzam od kilku dni, najważniejsze, że cokolwiek ruszyło do przodu. To daje nadzieję, że jest szansa. No i podobno ciało zapamiętuje ciążę, więc może w marcu się uda :)

    Strasznie mi przykro, przytulam mocno :(

    Niaha lubi tę wiadomość

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 1 marca 2023, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goshas71 wrote:
    Beta:
    262,90 mIU/ml

    Zgodnie z zakresem z laboratorium: 5tc 🥹

    Wspieram wszystkie biele i 🐒 - nie traćcie nadziei!
    Piękny wynik 🥰

    Blond27, Goshas71 lubią tę wiadomość

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 1 marca 2023, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się udało wkoncu umówić do endokrynologa na wizytę i dobrze że teraz zadzwoniłam nie po lekarzu bo pani doktor jest tylko 3 razy w miesiącu więc mam wizytę 07.03. badania zrobię sobie w sobotę chyba.
    Będę mieć dzień w biegu bo ja do endokrynologa a po południu córka do laryngologa i było by fajnie zebym miała blisko a tu kilkadziesiąt km trzeba zrobić.

    Blond27 lubi tę wiadomość

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 1 marca 2023, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsi ja byłam przekonana, że dostałam okres i dopiero w 4-5 dniu jego „trwania” zrobiłam test a tam wyraźne II i beta 80… sądziłam, że na bank biochem, bo jak ciąża ma się rozwijać z okresem a tu cyk wzrost 🤷🏻‍♀️
    Natura jest nieprzewidywalna…

    Papierowka, Blond27 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Olya Autorytet
    Postów: 310 804

    Wysłany: 1 marca 2023, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co myślicie o czymś takim, dodam, ze sytuacja nie dotyczy mnie.
    beta hcg

    Środa 2398 (usg sam pęcherzyk)
    piątek 2222 (usg wciąż brak zarodka)
    dziś 2995 (jest zarodek)

    Czemu beta tak skacze? Czemu taki mały przyrost?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2023, 15:09

    🤍 03.2018 - Rozpoczynamy starania 👶🏻
    🤍 08.2019 - Upragnione DWIE kreski 🤰🏼
    🤍 04.2020 - Jest i ONA 🤱🏼

    Czas na rodzeństwo… 👶🏻

    🤍 09.2022 - Ciąża biochemiczna 🥺💔
    🤍 01.02.2023 - Chwilo trwaj! ⏸️
    🤍 11.04.2023 - It’s a girl! 💗
    🤍 7.10.2023 - W końcu razem!🤱🏼


    age.png
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 1 marca 2023, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co mówi lekarz tej osobie? mega niska beta jak na widoczny zarodek. To to samo laboratorium?
    Sprawdzili przy usg jajowody i jajniki? Niepokojąco to wygląda moim zdaniem.

    Blond27 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Olya Autorytet
    Postów: 310 804

    Wysłany: 1 marca 2023, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agentka93 wrote:
    A co mówi lekarz tej osobie? mega niska beta jak na widoczny zarodek. To to samo laboratorium?
    Sprawdzili przy usg jajowody i jajniki? Niepokojąco to wygląda moim zdaniem.
    W piątek ma jeszcze raz skontrolować betę i usg

    🤍 03.2018 - Rozpoczynamy starania 👶🏻
    🤍 08.2019 - Upragnione DWIE kreski 🤰🏼
    🤍 04.2020 - Jest i ONA 🤱🏼

    Czas na rodzeństwo… 👶🏻

    🤍 09.2022 - Ciąża biochemiczna 🥺💔
    🤍 01.02.2023 - Chwilo trwaj! ⏸️
    🤍 11.04.2023 - It’s a girl! 💗
    🤍 7.10.2023 - W końcu razem!🤱🏼


    age.png
  • samantka Przyjaciółka
    Postów: 92 182

    Wysłany: 1 marca 2023, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy iść do gina w 5t2d czy poczekać do 6?

  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 1 marca 2023, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samantka wrote:
    Dziewczyny, czy iść do gina w 5t2d czy poczekać do 6?

    Gdybym miała znowu zdecydować to bym poczekała, żeby od razu mieć założona kartę ciąży itd.

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • samantka Przyjaciółka
    Postów: 92 182

    Wysłany: 1 marca 2023, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, Kamis, przykro mi! 💔 😔

    Niaha lubi tę wiadomość

  • samantka Przyjaciółka
    Postów: 92 182

    Wysłany: 1 marca 2023, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Gdybym miała znowu zdecydować to bym poczekała, żeby od razu mieć założona kartę ciąży itd.
    A w 5 nie założy?

  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 1 marca 2023, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samantka wrote:
    A w 5 nie założy?

    Nie znam się na tym ale mój chciał zobaczyć zarodek najpierw a miałam tylko pęcherzyk ciążowy i zoltkowy.

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 1 marca 2023, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samantka wrote:
    A w 5 nie założy?

    Większość lekarzy czeka na serduszko z założeniem karty

    Sagi, Blond27, Agata1992 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1329 1569

    Wysłany: 1 marca 2023, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, Kamis 😢 ściskam mocno ❤️

    Blond27, Niaha lubią tę wiadomość

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 1 marca 2023, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samantka wrote:
    Dziewczyny, czy iść do gina w 5t2d czy poczekać do 6?
    Jeśli nie masz żadnych dolegliwości to poczekaj do 6

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 1 marca 2023, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olya wrote:
    Dziewczyny co myślicie o czymś takim, dodam, ze sytuacja nie dotyczy mnie.
    beta hcg

    Środa 2398 (usg sam pęcherzyk)
    piątek 2222 (usg wciąż brak zarodka)
    dziś 2995 (jest zarodek)

    Czemu beta tak skacze? Czemu taki mały przyrost?
    Wyniki bardzo niepokojące, ja bym od razu skonultowala z innym lekarzem. Beta na tym etapie powinna sie podwajac

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Ona11 Autorytet
    Postów: 430 497

    Wysłany: 1 marca 2023, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy miałyście plamienie brązowe w ciąży? (OM 5+6)
    Właśnie zauważyłam niewielkie brązowe nitki w śluzie przy podcieraniu.
    Mój lekarz przyjmuje dopiero w poniedziałek i nie wiem, czy gdzieś iść na szybko, mocno zestresowałam 😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2023, 15:58

    11.22- 5t cb 💔

    14.02.23- ⏸️ beta 37,2 🍀
    13.10.23- Oliwka ♥️
  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1329 1569

    Wysłany: 1 marca 2023, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    U mnie niestety się nie udało,
    beta-HCG 7,57 mIU/ml
    Odstawiam progesteron i czekam na 🐒.

    Jeszcze nie wiem co czuję 😅
    Tak jak sobie powtarzam od kilku dni, najważniejsze, że cokolwiek ruszyło do przodu. To daje nadzieję, że jest szansa. No i podobno ciało zapamiętuje ciążę, więc może w marcu się uda :)

    A ile jesteś dpo?

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 1 marca 2023, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samantka wrote:
    Dziewczyny, czy iść do gina w 5t2d czy poczekać do 6?
    Mi lekarka kazała poczekac bo mówiła że może nie być serduszka o, nie potrzebny stres

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
‹‹ 389 390 391 392 393 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ