X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W maju wiosna jest w rozkwicie 🌸 rośnie we mnie nowe życie 🤰🏼


Odpowiedz

W maju wiosna jest w rozkwicie 🌸 rośnie we mnie nowe życie 🤰🏼



Oceń ten wątek:
  • flower 🌸 Ekspertka
    Postów: 149 278

    Wysłany: 25 maja, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    @flower jakbym mogła wiedzieć czy leczyliście męża u androloga? Jak tak to u którego? :) szukany kogoś poleconego..


    Dr. Wolski w Warszawie. Mąż jest po trzech wizytach u niego, w lipcu/sierpniu zaplanowana kolejna. Na pierwszej od razu miał zrobione USG, zleconą masę badań, od razu dostał też leki. My jesteśmy zadowoleni, parametry nasienia jak widać w stopce też skoczyły. Niedługo kontrola - mam nadzieję, że dalej są na takim samym poziomie. 🙄

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    👩 29
    Hormony 🆗 ( LH - 7,70 IU/l, FSH - 6,76 U/l, Prolaktyna - 325 mU/l, DHEA-S 196 ug/d, Estradiol 40,95pg/ml )
    USG 🆗
    Cykle 25-28 dni
    Psychoterapia od października 2023 r. (stwierdzona depresja i zaburzenia lękowe)
    👨 28
    Październik 2023 - OAT II, ŻPN, wysoka prolaktyna (Koncentracja 4,09 mln/ml, całkowita liczba 17,59 m/próba, morfologia 1 %) 😨
    ➡️ Agapurin, Bromocorn, TenFertilON
    Grudzień 2023 r. - Koncentracja 37,82 mln/ml, Całość 177,75 mln, Ruch a+b 42,95 %, morfologia 8 %, fragmentacja - 🆗

    29.04 ➡️ HSG 🆗 jajowody drożne

    15.06 ⏸️ 14 cykl starań 🤯
    17.06 beta 1 125 mlU/ml
    19.06 beta 2 817 mlU/ml
    21.06 beta 6 686 mlU/ml

    05.07 zarodek 9,2 mm z bijącym 💗
    ➡️ 01.08 - pobranie krwii do NIFTY (zdrowy chłopak) 💙
    ➡️ 8.08 - USG I trymestru + PAPPA (wszystko ok 😍)
  • załamana Przyjaciółka
    Postów: 68 30

    Wysłany: 25 maja, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przyszłam zaktualizować mój status i się pożegnać.
    Dwa dni temu partner kazał mi się wyprowadzić, co uczyniłam wczoraj. Byliśmy ostatnio na wyjeździe, na którym było wspaniale. Mieliśmy jedną sprzeczkę, nieistotną. Po sprzeczce zachowywał się normalnie, przytulał, całował. W dniu powrotu miałam wizytę u lekarza. Dostałam zastrzyk na owulację, a także informację, że parametry nasienia są złe - szło to w kierunki in vitro. Jednak lekarz powiedział, że skoro byłam już stymulowana, to by zrobić zastrzyk i mimo wszystko się postarać przez 3 kolejne dni. Powiedziałam o tym partnerowi. Po powrocie do domu zrobił mi awanturę z powodu tamtej sprzeczki. Kolejnego dnia powiedział o rozstaniu (z powodu tego, jak ja się zachowałam podczas tej sprzeczki, którą nagrał). Puściłam to nagranie wielu osobom, nikt tam nie widzi mojej winy, nic się właściwie nie wydarzyło. Powiedział, że nie chce mnie już w swoim życiu. Wczoraj się wyprowadziłam.
    Dzisiaj dowiedziałam się od jego mamy, że on nie chce dziecka, a ja jestem dla niego za młoda.
    Doskonale o tym wiedział prawie 3 lata temu, gdy wchodził ze mną w związek! Wiedział ile mam lat, wiedział, że pragnę mieć dziecko.
    Czuję się oszukana. Jest mi bardzo, bardzo przykro.

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

  • Missi Autorytet
    Postów: 657 856

    Wysłany: 25 maja, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Miłego dnia ❣️

    Ja ostatnie dwa dni we Włoszech. Okres nadal się nie pojawił, brzuch jakby przestał boleć.
    Test z wczoraj wysechł i ewidentnie jest druga kreska. Tylko czy to ciążowa czy po zastrzyku z Ovitrelle to nie mam pojęcia, szanse są 50/50. Stwierdziłam, że nie będę kupować już tutaj testów tylko poczekam do powrotu. Jeśli okres się nie pojawi to w poniedziałek polecę po przylocie na betę i tyle.
    Ale nie nastawiam się w ogóle.
    Ale trzymajcie kciuki dziewczyny! Za o was myślę codziennie!

    flower 🌸, Nieprzejrzysta, BillieJean, monii00, Frajda, pp2018, Ann1997, Chochlik12, martysiaczki lubią tę wiadomość

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,
    morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • Nieprzejrzysta Autorytet
    Postów: 252 445

    Wysłany: 25 maja, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monii00 wrote:
    Spróbuj też naturalnymi sposobami, ja pije dodatkowo herbatę z pokrzywy od okresu do owulacji. Są przeciwskazania więc nie dla wszystkich. Co do soku z buraków - smakuje jak ogórek kiszony z barszczem 😅 dużo warzyw i owoców z żelazem i będzie dobrze 🙂 poradzić się lekarzy też warto tylko trzeba znać zasady wchłaniania 🍀

    Może spróbuje ten sok z buraka 😅 Można go kupić w większości sklepów?
    Właśnie z tymi lekarzami jest problem, bo nie znam nikogo, aż tak kompetentnego 🙄
    Ale za rady bardzo dziękuję 😀

    pp2018 lubi tę wiadomość

    Zaczynamy 7 mc starań... 👣 🍀
    -18.09.24 r. Prog. 29.61
    Beta 63.73 ❤️
    -16.09.24r. Nieśmiałe II kreseczki ❤️
    -Progesteron 7dpo 11.09.24r.-27,60 💪
    -Mthfr - Brak mutacji
    -Podejrzenie Hashimoto, guzki na tarczycy.
    -Niedowaga ⚖️
    -Od dzieciństwa problemy z serduchem 💔💉
    ASD II,
    - Arytmia od 2021r.
    -Anemia (Czerwiec 2024r.)
    Z mężem mamy po 28 lat
    💒26.09.2020r.
  • flower 🌸 Ekspertka
    Postów: 149 278

    Wysłany: 25 maja, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    załamana wrote:
    Dziewczyny, przyszłam zaktualizować mój status i się pożegnać.
    Dwa dni temu partner kazał mi się wyprowadzić, co uczyniłam wczoraj. Byliśmy ostatnio na wyjeździe, na którym było wspaniale. Mieliśmy jedną sprzeczkę, nieistotną. Po sprzeczce zachowywał się normalnie, przytulał, całował. W dniu powrotu miałam wizytę u lekarza. Dostałam zastrzyk na owulację, a także informację, że parametry nasienia są złe - szło to w kierunki in vitro. Jednak lekarz powiedział, że skoro byłam już stymulowana, to by zrobić zastrzyk i mimo wszystko się postarać przez 3 kolejne dni. Powiedziałam o tym partnerowi. Po powrocie do domu zrobił mi awanturę z powodu tamtej sprzeczki. Kolejnego dnia powiedział o rozstaniu (z powodu tego, jak ja się zachowałam podczas tej sprzeczki, którą nagrał). Puściłam to nagranie wielu osobom, nikt tam nie widzi mojej winy, nic się właściwie nie wydarzyło. Powiedział, że nie chce mnie już w swoim życiu. Wczoraj się wyprowadziłam.
    Dzisiaj dowiedziałam się od jego mamy, że on nie chce dziecka, a ja jestem dla niego za młoda.
    Doskonale o tym wiedział prawie 3 lata temu, gdy wchodził ze mną w związek! Wiedział ile mam lat, wiedział, że pragnę mieć dziecko.
    Czuję się oszukana. Jest mi bardzo, bardzo przykro.

    Kochana, trzymaj się mocno ! Pamiętam Twoje wcześniejsze posty i to, że nie miałaś wsparcia w temacie dziecka od partnera.
    Bardzo mi przykro, że zmarnował Ci tyle czasu, na pewno jest Ci ciężko po rozstaniu ale wierzę, że spotkasz kogoś odpowiedniego, kto będzie chciał mieć z Tobą dziecko i będzie dawał Ci odpowiednie wsparcie.
    Zaczynasz nowa, wierzę że lepsza drogę ☀️

    martysiaczki lubi tę wiadomość

    👩 29
    Hormony 🆗 ( LH - 7,70 IU/l, FSH - 6,76 U/l, Prolaktyna - 325 mU/l, DHEA-S 196 ug/d, Estradiol 40,95pg/ml )
    USG 🆗
    Cykle 25-28 dni
    Psychoterapia od października 2023 r. (stwierdzona depresja i zaburzenia lękowe)
    👨 28
    Październik 2023 - OAT II, ŻPN, wysoka prolaktyna (Koncentracja 4,09 mln/ml, całkowita liczba 17,59 m/próba, morfologia 1 %) 😨
    ➡️ Agapurin, Bromocorn, TenFertilON
    Grudzień 2023 r. - Koncentracja 37,82 mln/ml, Całość 177,75 mln, Ruch a+b 42,95 %, morfologia 8 %, fragmentacja - 🆗

    29.04 ➡️ HSG 🆗 jajowody drożne

    15.06 ⏸️ 14 cykl starań 🤯
    17.06 beta 1 125 mlU/ml
    19.06 beta 2 817 mlU/ml
    21.06 beta 6 686 mlU/ml

    05.07 zarodek 9,2 mm z bijącym 💗
    ➡️ 01.08 - pobranie krwii do NIFTY (zdrowy chłopak) 💙
    ➡️ 8.08 - USG I trymestru + PAPPA (wszystko ok 😍)
  • załamana Przyjaciółka
    Postów: 68 30

    Wysłany: 25 maja, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flower 🌸 wrote:
    Kochana, trzymaj się mocno ! Pamiętam Twoje wcześniejsze posty i to, że nie miałaś wsparcia w temacie dziecka od partnera.
    Bardzo mi przykro, że zmarnował Ci tyle czasu, na pewno jest Ci ciężko po rozstaniu ale wierzę, że spotkasz kogoś odpowiedniego, kto będzie chciał mieć z Tobą dziecko i będzie dawał Ci odpowiednie wsparcie.
    Zaczynasz nowa, wierzę że lepsza drogę ☀️

    Dziękuję <3 chociaż jest tak ciężko i tak bardzo to boli... Zabrał mi sporo czasu, a na koniec, zamiast porozmawiać i wyjaśnić, to wolał obarczyć mnie winą i kazać się wyprowadzić. Dobrze, że mam gdzie...

  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 519 785

    Wysłany: 25 maja, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    załamana wrote:
    Dziewczyny, przyszłam zaktualizować mój status i się pożegnać.
    Dwa dni temu partner kazał mi się wyprowadzić, co uczyniłam wczoraj. Byliśmy ostatnio na wyjeździe, na którym było wspaniale. Mieliśmy jedną sprzeczkę, nieistotną. Po sprzeczce zachowywał się normalnie, przytulał, całował. W dniu powrotu miałam wizytę u lekarza. Dostałam zastrzyk na owulację, a także informację, że parametry nasienia są złe - szło to w kierunki in vitro. Jednak lekarz powiedział, że skoro byłam już stymulowana, to by zrobić zastrzyk i mimo wszystko się postarać przez 3 kolejne dni. Powiedziałam o tym partnerowi. Po powrocie do domu zrobił mi awanturę z powodu tamtej sprzeczki. Kolejnego dnia powiedział o rozstaniu (z powodu tego, jak ja się zachowałam podczas tej sprzeczki, którą nagrał). Puściłam to nagranie wielu osobom, nikt tam nie widzi mojej winy, nic się właściwie nie wydarzyło. Powiedział, że nie chce mnie już w swoim życiu. Wczoraj się wyprowadziłam.
    Dzisiaj dowiedziałam się od jego mamy, że on nie chce dziecka, a ja jestem dla niego za młoda.
    Doskonale o tym wiedział prawie 3 lata temu, gdy wchodził ze mną w związek! Wiedział ile mam lat, wiedział, że pragnę mieć dziecko.
    Czuję się oszukana. Jest mi bardzo, bardzo przykro.

    Podejrzewam, że jak to facet boi się przyznania do słabości i strachu. Szkoda, że tak się to skończyło. 🫂 Trzymaj się.

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 25 maja, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana to cholernie przykre co Cię spotkało ;( ale wierzę, że czeka Cię prawdziwa miłość i godny mężczyzna, z którym założycie szczęśliwa rodzinę, ja poznalam męża po rozstaniu z podłym facetem (świeżo po poronieniu ciąży z tamtym typem) i naprawdę to był taki moment życia że nic mi się nie chciało, myślałam że już nic dobrego mnie nie czeka, a los się odmienił i mamy córeczkę ❤️ u Ciebie też wyjdzie słońce, nie ma co tracić czasu na takich facetów kłamców !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja, 11:21

    monii00, Jadzia19, martysiaczki lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • monii00 Autorytet
    Postów: 929 1259

    Wysłany: 25 maja, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieprzejrzysta wrote:
    Może spróbuje ten sok z buraka 😅 Można go kupić w większości sklepów?
    Właśnie z tymi lekarzami jest problem, bo nie znam nikogo, aż tak kompetentnego 🙄
    Ale za rady bardzo dziękuję 😀
    Kupuję w dino w szklanej butelce (lodówka) i mi smakuje. Spróbuj, może będzie ok. Jeśli nie ten to następny, pytaj z polecenia, większość ma opinie w internecie.

    Nieprzejrzysta lubi tę wiadomość

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 29.08 wizyta gin prywatnie
    preg.png
  • załamana Przyjaciółka
    Postów: 68 30

    Wysłany: 25 maja, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak bardzo dziękuję Wam za wsparcie. Tylko czy jest jeszcze dla mnie szansa? Mam 37 lat. I zaczynam od zera... :( Boję się.

  • monii00 Autorytet
    Postów: 929 1259

    Wysłany: 25 maja, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    załamana wrote:
    Dziewczyny, przyszłam zaktualizować mój status i się pożegnać.
    Dwa dni temu partner kazał mi się wyprowadzić, co uczyniłam wczoraj. Byliśmy ostatnio na wyjeździe, na którym było wspaniale. Mieliśmy jedną sprzeczkę, nieistotną. Po sprzeczce zachowywał się normalnie, przytulał, całował. W dniu powrotu miałam wizytę u lekarza. Dostałam zastrzyk na owulację, a także informację, że parametry nasienia są złe - szło to w kierunki in vitro. Jednak lekarz powiedział, że skoro byłam już stymulowana, to by zrobić zastrzyk i mimo wszystko się postarać przez 3 kolejne dni. Powiedziałam o tym partnerowi. Po powrocie do domu zrobił mi awanturę z powodu tamtej sprzeczki. Kolejnego dnia powiedział o rozstaniu (z powodu tego, jak ja się zachowałam podczas tej sprzeczki, którą nagrał). Puściłam to nagranie wielu osobom, nikt tam nie widzi mojej winy, nic się właściwie nie wydarzyło. Powiedział, że nie chce mnie już w swoim życiu. Wczoraj się wyprowadziłam.
    Dzisiaj dowiedziałam się od jego mamy, że on nie chce dziecka, a ja jestem dla niego za młoda.
    Doskonale o tym wiedział prawie 3 lata temu, gdy wchodził ze mną w związek! Wiedział ile mam lat, wiedział, że pragnę mieć dziecko.
    Czuję się oszukana. Jest mi bardzo, bardzo przykro.
    Chociaż jego mama była z Tobą szczera. Myślę, że rozminęliście się w celach życiowych i etapach życia. Tylko brakło mu odwagi, żeby z Tobą porozmawiać o tym wszystkim i znalazł błahy powód. Miałam przed mężem związek 2 lata. Chłopak trzymał mnie w złotej klatce. Np. powiedział, że nie pójdę na studia. Nie znałam jego przyjaciół. Związek na odległość to coś strasznego - wymaga dużo cierpliwości i zrozumienia. Porozmawiałam z nim na poważnie, nie zrozumiał to go zostawiłam. Nie wspomnę, że jak byłam z moim mężem to jego obecna dziewczyna do mnie wypisywała. Zjechałam go, że podaje moje personalia.. Nie uprawialiśmy seksu, ta odległość mnie od niego odpychała bo się widywaliśmy potem raz na miesiąc, nie zbudowałam zaufania do niego. Ta dziewczyna była w szoku z uwagi na to była ciekawa mojej wersji.. Mój mąż bez problemu takie zaufanie zbudował. Każda z Nas ma jakiś bagaż doświadczeń i życzę Ci żebyś znalazła partnera, z którym będziesz miała upragnione dziecko i stworzysz dobrą relacje ❤️

    BillieJean lubi tę wiadomość

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 29.08 wizyta gin prywatnie
    preg.png
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 396 570

    Wysłany: 25 maja, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    załamana wrote:
    Dziewczyny, przyszłam zaktualizować mój status i się pożegnać.
    Dwa dni temu partner kazał mi się wyprowadzić, co uczyniłam wczoraj. Byliśmy ostatnio na wyjeździe, na którym było wspaniale. Mieliśmy jedną sprzeczkę, nieistotną. Po sprzeczce zachowywał się normalnie, przytulał, całował. W dniu powrotu miałam wizytę u lekarza. Dostałam zastrzyk na owulację, a także informację, że parametry nasienia są złe - szło to w kierunki in vitro. Jednak lekarz powiedział, że skoro byłam już stymulowana, to by zrobić zastrzyk i mimo wszystko się postarać przez 3 kolejne dni. Powiedziałam o tym partnerowi. Po powrocie do domu zrobił mi awanturę z powodu tamtej sprzeczki. Kolejnego dnia powiedział o rozstaniu (z powodu tego, jak ja się zachowałam podczas tej sprzeczki, którą nagrał). Puściłam to nagranie wielu osobom, nikt tam nie widzi mojej winy, nic się właściwie nie wydarzyło. Powiedział, że nie chce mnie już w swoim życiu. Wczoraj się wyprowadziłam.
    Dzisiaj dowiedziałam się od jego mamy, że on nie chce dziecka, a ja jestem dla niego za młoda.
    Doskonale o tym wiedział prawie 3 lata temu, gdy wchodził ze mną w związek! Wiedział ile mam lat, wiedział, że pragnę mieć dziecko.
    Czuję się oszukana. Jest mi bardzo, bardzo przykro.
    To co teraz napiszę może Cię zaboleć... Ten chłopczyk to zwykły dupek!! Typowy Piotruś pan co to myśli, że świat należy tylko do niego a jego ego poszybowała trochę za wysoko... Niedługo spadnie i pier**lnie mocno o ziemię... Wtedy on będzie próbował do Ciebie wrócić... Na pewno tak bedzie! Będzie przepraszał, żałował nawet będzie przychodził do Twoich bliski... Znam niestety taki typ, zawsze działa tak samo...

    Ty się trzymaj, będzie ciężko, będzie bardzo ciężko, ale się pozbierasz! Z podwójną siłą!

    Teraz wyplac się wyrzuć z siebie żal i smutek, a później żyj. 🍀

    Za chwilę przyjdą zmiany i będą dużo piękniejsze niż to co do tej pory przeżyłaś. Powodzenia i się trzymaj!:*

    BillieJean lubi tę wiadomość

    Starania od : 10.2021
  • Nieprzejrzysta Autorytet
    Postów: 252 445

    Wysłany: 25 maja, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monii00 wrote:
    Kupuję w dino w szklanej butelce (lodówka) i mi smakuje. Spróbuj, może będzie ok. Jeśli nie ten to następny, pytaj z polecenia, większość ma opinie w internecie.
    Super, sprawdzę z chęcią 😜Dobrze, że mam 2 Dina w okolicy 😅

    pp2018 lubi tę wiadomość

    Zaczynamy 7 mc starań... 👣 🍀
    -18.09.24 r. Prog. 29.61
    Beta 63.73 ❤️
    -16.09.24r. Nieśmiałe II kreseczki ❤️
    -Progesteron 7dpo 11.09.24r.-27,60 💪
    -Mthfr - Brak mutacji
    -Podejrzenie Hashimoto, guzki na tarczycy.
    -Niedowaga ⚖️
    -Od dzieciństwa problemy z serduchem 💔💉
    ASD II,
    - Arytmia od 2021r.
    -Anemia (Czerwiec 2024r.)
    Z mężem mamy po 28 lat
    💒26.09.2020r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana, bardzo współczuję 😒sytuacja okropna, ale lepiej że się wyklarowało teraz.
    37 lat? Pewnie, że jest szansa.


    Tak btw. moja koleżanka niestety poroniła, ciąża zatrzymała się na etapie 4 tygodnia. Także jak lekarz mówi, że progesteron to czasy Gierka to racji nie ma.
    Dziewczyna po biochemie, teraz ciąży, która się zatrzymała, będzie miała łyżeczkowanie.
    Jak się zajdzie w ciążę to potem długa droga do jej utrzymania 😞

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

  • Bb96 Znajoma
    Postów: 25 5

    Wysłany: 25 maja, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, chciałabym starać się o maleństwo, ale w 2dc braliśmy pyrantelum. Czy odłożyć starania na kolejny miesiąc czy można teraz ? Nie do pytałam lekarza, a może któraś z Was ma taką wiedzę :) dzięki za odpowiedź

  • Frajda Ekspertka
    Postów: 142 258

    Wysłany: 25 maja, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w sobotę ☺️
    Przykro czytać te dzisiejsze wiadomości.
    @Załamana, bardzo współczuję Ci tej sytuacji, masz prawo teraz do smutku, żalu, łez. Widziałam wcześniejsze Twoje wpisy i niestety nie wyglądało to dobrze. Dziecka muszą chcieć obie strony. Szkoda, że Twój były partner od razu się nie określił w tym temacie i po prostu Cię oszukał. Mimo to nie poddawaj się, jeszcze wyjdzie słońce ☀️
    @Nopek przykro mi, że to spotkało Twoją koleżankę 🫂
    @Missi kciuki zaciśnięte 🤗
    @Ultramaryna gratulacje! ❤️

    90&92
    Starania o pierwsze🤱 od I 2022
    🍀🤞🏻
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 519 785

    Wysłany: 25 maja, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    załamana wrote:
    Dziewczyny tak bardzo dziękuję Wam za wsparcie. Tylko czy jest jeszcze dla mnie szansa? Mam 37 lat. I zaczynam od zera... :( Boję się.

    Oczywiście, że jest szansa. 🫂
    Trzymam kciuki, żebyś odnalazła szczęście.

    pp2018 lubi tę wiadomość

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • załamana Przyjaciółka
    Postów: 68 30

    Wysłany: 25 maja, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam dziewczyny. Tak mi smutno, tak mi źle... Umówiłam wizytę u psychiatry - dostałam leki, by trochę się znieczulić. Umówiłam też psychologa na dzisiaj. Muszę jakoś siebie ratować... :(

    Jadzia19, BillieJean, pp2018, martysiaczki lubią tę wiadomość

  • KasiaWitaminka Koleżanka
    Postów: 58 87

    Wysłany: 25 maja, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    załamana wrote:
    Dziewczyny, przyszłam zaktualizować mój status i się pożegnać.
    Dwa dni temu partner kazał mi się wyprowadzić, co uczyniłam wczoraj. Byliśmy ostatnio na wyjeździe, na którym było wspaniale. Mieliśmy jedną sprzeczkę, nieistotną. Po sprzeczce zachowywał się normalnie, przytulał, całował. W dniu powrotu miałam wizytę u lekarza. Dostałam zastrzyk na owulację, a także informację, że parametry nasienia są złe - szło to w kierunki in vitro. Jednak lekarz powiedział, że skoro byłam już stymulowana, to by zrobić zastrzyk i mimo wszystko się postarać przez 3 kolejne dni. Powiedziałam o tym partnerowi. Po powrocie do domu zrobił mi awanturę z powodu tamtej sprzeczki. Kolejnego dnia powiedział o rozstaniu (z powodu tego, jak ja się zachowałam podczas tej sprzeczki, którą nagrał). Puściłam to nagranie wielu osobom, nikt tam nie widzi mojej winy, nic się właściwie nie wydarzyło. Powiedział, że nie chce mnie już w swoim życiu. Wczoraj się wyprowadziłam.
    Dzisiaj dowiedziałam się od jego mamy, że on nie chce dziecka, a ja jestem dla niego za młoda.
    Doskonale o tym wiedział prawie 3 lata temu, gdy wchodził ze mną w związek! Wiedział ile mam lat, wiedział, że pragnę mieć dziecko.
    Czuję się oszukana. Jest mi bardzo, bardzo przykro.


    Hej Kochana, wiesz, myślę że się dobrze stało. Pomyśl sobie że czka na Ciebie coś dużo lepszego, partner który będzie Cię szanował, kochał i wspierał. Pamiętam, jak sama "straciłam" 5 lat w nieudanym związku i w wieku 35lat po rozstaniu myślałam, że już za późno na rodzinę dzieci itp. Ale nie poddałam się, znalazłam nową miłość. Mój obecny narzeczony jest cudownym mężczyzną, o którym nawet nie śniłam, że będzie mnie tak rozpieszczał, wspierał i kochał. W porównaniu do poprzedniego niebo a ziemia. Ty też i każda z nas zasługuje na wspierającego, troskliwego, kochającego partnera. A także takiego, który będzie też kochającym ojcem dla Twojego dziecka. Teraz mam 37lat czyli tyle co Ty i nie uważam, aby to było za późno na starania. Jeśli naturalne próby nie przyniosą rezultatu, podejdziemy do invitro. Zostało nam jeszcze kilka lat :D

    Ty ewentualnie mogłabyś pomyśleć o zabezpieczeniu swojej płodności i zamrożeniu jajeczek na później (moja przyjaciółka nad tym się zastanawia, która ma 36lat i obecnie bez partnera)

    Przytulam Cię i wierzę, że będziesz miała jeszcze upragnioną dzidzię 👶 ❤️

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

    👩🏼 (37) 6cs ⭐️
    cykl miesiączkowy i owulacja ✅
    morfologia, B 12, ferrytyna, żelazo, insulina, glukoza, Tsh - 1.61 ✅
    LH:FSH - 0,5 Fsh - 11, wit D - 36,7
    Amh - 0,66 🥹

    👨🏻 (40)
    nasienie ✅

    💕💍 marzec 2023r
    👶🏼 start starań marzec 2024r
    🍇 🥑 start diety płodnościowej maj 2024r

    💊 Fertistim, Nac, Koenzym Q10, laktoferyna, jod, tran, wit D+K , A+E, magnez, hepaset pro, dhea, olej z wiesiołka i czarnuszki, sok z pokrzywy i aleosu
  • KasiaWitaminka Koleżanka
    Postów: 58 87

    Wysłany: 25 maja, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    załamana wrote:
    Dziękuję Wam dziewczyny. Tak mi smutno, tak mi źle... Umówiłam wizytę u psychiatry - dostałam leki, by trochę się znieczulić. Umówiłam też psychologa na dzisiaj. Muszę jakoś siebie ratować... :(

    Tak zadbaj o siebie, to najlepsze co możesz teraz zrobić ❤️

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

    👩🏼 (37) 6cs ⭐️
    cykl miesiączkowy i owulacja ✅
    morfologia, B 12, ferrytyna, żelazo, insulina, glukoza, Tsh - 1.61 ✅
    LH:FSH - 0,5 Fsh - 11, wit D - 36,7
    Amh - 0,66 🥹

    👨🏻 (40)
    nasienie ✅

    💕💍 marzec 2023r
    👶🏼 start starań marzec 2024r
    🍇 🥑 start diety płodnościowej maj 2024r

    💊 Fertistim, Nac, Koenzym Q10, laktoferyna, jod, tran, wit D+K , A+E, magnez, hepaset pro, dhea, olej z wiesiołka i czarnuszki, sok z pokrzywy i aleosu
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ