X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W maju wiosna jest w rozkwicie 🌸 rośnie we mnie nowe życie 🤰🏼


Odpowiedz

W maju wiosna jest w rozkwicie 🌸 rośnie we mnie nowe życie 🤰🏼



Oceń ten wątek:
  • emilgiana Ekspertka
    Postów: 191 325

    Wysłany: 10 maja, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Nopek wiesz co, jeżeli do teraz jest ok, to może jakimś dziwnym niefartem trafia na dołek proga lub po prostu tyle jej wystarczy aby utrzymać aktualnie ciąże. Jeżeli nie ma możliwości załatwienia sobie proga szybciej, to trzymam kciuki aby wszystko było ok do niedzieli i wtedy wywalczyła coś, co wesprze ten naturalny progesteron.

    emilgiana oj da się być strasznie rozchwianym. Bardzo się cieszę, że chociaż ten Twój gin ma takt i daje Ci wsparcie. Dobrze trafiłaś. :) Takich ludzi nam trzeba w staraniach. No 26 lat... Po co się interesować, młoda pani, to proszę się starać i d... nie zawracać. A jak przyjdziesz w wieku 30+ to narzekania, że czemu tak późno i czasu już mało. :p


    Mam wrażenie, że to dokładnie tak wygląda 🫣
    Do 30tki: 'Aa co to Pani wymyśla, jest Pani młoda i do zobaczenia za 5 lat'
    Po 30tce: 'O, no to dopiero teraz Pani przychodzi?!'
    Zawsze będzie się za młodym albo za starym.

    martysiaczki, pp2018, Britta, Jadzia19 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Nopek wiesz co, jeżeli do teraz jest ok, to może jakimś dziwnym niefartem trafia na dołek proga lub po prostu tyle jej wystarczy aby utrzymać aktualnie ciąże. Jeżeli nie ma możliwości załatwienia sobie proga szybciej, to trzymam kciuki aby wszystko było ok do niedzieli i wtedy wywalczyła coś, co wesprze ten naturalny progesteron.

    emilgiana oj da się być strasznie rozchwianym. Bardzo się cieszę, że chociaż ten Twój gin ma takt i daje Ci wsparcie. Dobrze trafiłaś. :) Takich ludzi nam trzeba w staraniach. No 26 lat... Po co się interesować, młoda pani, to proszę się starać i d... nie zawracać. A jak przyjdziesz w wieku 30+ to narzekania, że czemu tak późno i czasu już mało. :p
    @rolka355
    Boli ją niestety brzuch. Wcześniej nie załatwi, zresztą ona średnio wierzy w tą ciążę. Przed owu lekarz powiedział, że pęcherzyk za mały, no ale zaszła. Zobaczymy co wyniknie.

  • emilgiana Ekspertka
    Postów: 191 325

    Wysłany: 10 maja, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treaclynat wrote:
    Mamausia gratulacje!
    Emilgiana - nie przejmuj się, to nie jest kwestia winy tylko teraz diagnostyki i działania. Niektórym przypadłoby się szkolenie z empatii.


    Ja mam jutro okolo 10dpo, wiec sobie pierwszy raz zatestuje z rana, a co tam. Nie czuję żadnych objawów, ale fajnie wygląda wykres z temperaturą bo mam cały czas schodki w górę i dziś rano temperatura pokazywała mi 37.05 ( choć to akurat było po wstawaniu do toalety z dwie godziny wcześniej, więc tam sobie zawsze w wykresie odejmuje)

    Oj tak, masz rację. Ale po takim szkoleniu przydałby się egzamin i połowy opieki zdrowotnej byśmy nie mieli 😅
    Chociaż tutaj to akurat prywatna klinika. Tym bardziej szok.

    Trzymam zaciśnięte kciuki! 🍀💚 Temperaturka bardzo obiecująca 😊 a z tymi objawami to fajnie wytłumaczyła ostatnio chyba @siesiepy

    Treaclynat lubi tę wiadomość

  • monii00 Autorytet
    Postów: 936 1273

    Wysłany: 10 maja, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rolka355 wrote:
    Ja też miałam bardzo niski progesteron, ale lekarz mówił, że jeśli nie ma bóli, plamień itp to widocznie tyle mój ogranizm potrzebuje, by utrzymać ciążę, i ciąża się trzymała, aż trzeba było łyżeczkować, ze względu na puste jajo. Jeśli by samoczynnie się poroniło to by było lepiej.
    To samo powiedział mój gin. Plus taki z tych sytuacji, że każda ciąża oczyściła się sama. Moja znajoma miała taki krwotok, że karetka ją zabierała i potem miała jeszcze łyżeczkowanie. Nadal ma złe wyniki badań, w szczególności żelazo..

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 07.10 wizyta gin NFZ
    🧬 18.10 połówkowe
    preg.png
  • emilgiana Ekspertka
    Postów: 191 325

    Wysłany: 10 maja, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @siesiepy a ja bym w drugą stronę pojechała - nad morze i też tylko na weekend. Bo miałam wielkie marzenia o Dominikanie ale mogę sobie w internecie pooglądać co najwyżej 🤣 póki co jest wykończeniówka, która jak sama nazwa wskazuje - ma za zadanie wykończyć człowieka 🤣

    pp2018, Britta lubią tę wiadomość

  • Mamausia Autorytet
    Postów: 702 1463

    Wysłany: 10 maja, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilgiana wrote:
    Mam wrażenie, że to dokładnie tak wygląda 🫣
    Do 30tki: 'Aa co to Pani wymyśla, jest Pani młoda i do zobaczenia za 5 lat'
    Po 30tce: 'O, no to dopiero teraz Pani przychodzi?!'
    Zawsze będzie się za młodym albo za starym.

    Genialne w punkt z tymi komentarzami.
    A po 40 ‚ A teraz nie ma sensu już nic robić’

    Britta, Jadzia19 lubią tę wiadomość

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa

    preg.png
  • pp2018 Autorytet
    Postów: 1134 1309

    Wysłany: 10 maja, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mamausia, jaka piękna krecha! Wspaniałe wieści!

    @Emigliana, bardzo to przykre, że usłyszałaś coś takiego.  Przytulam Cię mocno. Cieszę się, że ten drugi ginekolog jest zaangażowany i daje wsparcie. Mam nadzieję, że dzięki diagnostyce właśnie w młodym wieku poprawicie statystki odnośnie rodzicielstwa :)

    Ja już po rezonansie. Mam nadzieje, że był w trakcie badania radiolog (poza technikiem) i że jakby coś było niepokojącego, to by informowali od razu. Wyniki do 10 dni roboczych. Dalej średnio się czuję, ale jestem skołowana. Miałam mieć gastroskopie jutro, ale przesunęłam. Wystarczy ciału tych wrażeń...

    A w tym cyklu biorę Pueria Uno i na razie nie wracam do Fertisimu, bo moje cykle jak go brałam bardzo dziwnie wyglądały. Daruje sobie też monitoring cyklu w tym miesiącu. Robię dosłownie minimum w każdej dziedzinie i już niewiele od siebie wymagam. Za to doceniam pracę z domu moją i męża i że mąż przejął większość obowiązków domowych. Regeneracja czas start!

    Macie dziewczyny piękne destynacje podróżnicze. Mam nadzieję, że wyjazdy dojdą do skutku i będziecie cieszyć się nimi jak nie wiem co!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 13:26

    Kinia92 lubi tę wiadomość

    38 👱‍♀️, 37🧔‍♂️ AMH 0,82
    28.05.24 ⏸️ 4.07.24 💔 Janek [8+3] trisomia w obrębie 8 chromosomu
    🧬 PAI-1 i MTHFR 1298A>C (hetero)

    📊TSH 2,25
    ft4 15,70 (37%)
    Żelazo 127
    Ferrytyna 41,77
    Kw. fol. 16,43 (4,80-37,30)
    B12 652,40 (197-771)
    Wit. D 58,90
    Progesteron 8dpo 12
    Estradiol 8dpo 97

    6.09, 8.09 ⏸️
    9.09 beta 704, prog 39,50, tsh 3,09
    11.09 beta 1861, prog 43
    14.09 tsh 1,65
    18.09 GS i YS

    KIR AA

    preg.png
  • emilgiana Ekspertka
    Postów: 191 325

    Wysłany: 10 maja, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monii00 wrote:
    To samo powiedział mój gin. Plus taki z tych sytuacji, że każda ciąża oczyściła się sama. Moja znajoma miała taki krwotok, że karetka ją zabierała i potem miała jeszcze łyżeczkowanie. Nadal ma złe wyniki badań, w szczególności żelazo..

    Eh.. i jak wierzyć lekarzom? :/ jeszcze niektórzy z nich przestrzegają przed takimi forami
    Ale gdyby nie takie forum to człowiek by już totalnie zgłupiał. Ja dzięki Wam zmieniłam ginekologa i za to będę zawsze wdzięczna, do końca życia (cokolwiek by się nie stało). I ile wykonałam badań na własną rękę, bo czytałam tu zza krzaka (ok. 2 lat)- a lekarz nigdy nie zaproponował.
    Bardzo mi przykro z powodu każdej takiej historii 😢

  • monii00 Autorytet
    Postów: 936 1273

    Wysłany: 10 maja, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilgiana wrote:
    Mam wrażenie, że to dokładnie tak wygląda 🫣
    Do 30tki: 'Aa co to Pani wymyśla, jest Pani młoda i do zobaczenia za 5 lat'
    Po 30tce: 'O, no to dopiero teraz Pani przychodzi?!'
    Zawsze będzie się za młodym albo za starym.
    Każdy mądry lekarz powie, że im wcześniej tym lepiej. Nie bez powodu nasze matki, babki i prababki miały dzieci w młodym wieku. Sama chętnie bym urodziła w wieku 21 lat, ale wtedy dopiero poznałam swojego męża.. nie jestem aż tak szalona 😂
    Rób to co czujesz, nie przejmuj się tym bałaganem wokół 🌸

    emilgiana lubi tę wiadomość

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 07.10 wizyta gin NFZ
    🧬 18.10 połówkowe
    preg.png
  • Mamausia Autorytet
    Postów: 702 1463

    Wysłany: 10 maja, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilgiana wrote:
    Hej wszystkim ;)
    U mnie 14 dni po zastrzyku i melduję biel.
    Mąż ponownie wykonał pełną diagnostykę i wczoraj usłyszeliśmy, że 'wina' leży tylko i wyłącznie (i już niezaprzeczalnie) po mojej stronie. Całkiem mnie to dobiło..
    Przepłakałam całą noc. Czekam na @ i na wizytę u mojego ginekologa. Mam przepisany clo od 2dc, ale nie wiem, czy będę podejmowała próbę, bo wydaje mi się to bez sensu.

    @Mamausia 🤞🏼🤞🏼 czekam na Twoje nowiny 🍀
    @pp2018 dobrze, że idziesz na rezonans, z takimi urazami nie ma żartów. Daj znać jak przebiegło ;)

    Życzę wszystkim miłego dnia i cudownego, słonecznego weekendu 💚

    Co to za stwierdzenie ,że wina jest po Pani stronie.

    Rozumiem mąż ma dobre wyniki, u Pani trzeba coś poprawić - pytanie czy wiedzą co?

    Ja mając 24 lata i nie mogac zajść w ciążę byłam przez rok stymulowana clo ,mimo braku owulacji !

    Poszłam do nowego lekarza.Na dzień dobry drożność jajowodów mimo młodego wieku(bo on nie patrzyła wiek,a słucha by wywnioskować ,gdzie leży problem), potem zmiana leków ,bo moje jajniki już nie odpowiadały. Na miesiąc przed IUI i po 2 miesiącach u nowego lekarza byłam w ciąży.

    Pomyślcie o zmianie,bo mi to się w głowie nie mieści.


    Swoją drogą ja teraz zaszłam znów u tego samego lekarza po 11 latach i znów tylko 1 wizycie.


    pp2018 lubi tę wiadomość

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa

    preg.png
  • Hibiskus Autorytet
    Postów: 334 307

    Wysłany: 10 maja, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Ja tak na świeżo po monitoringu - 15 dc, pęcherzyk 11,3 mm po Puregonie...przecież to nie ma sensu;/ nie wiem dlaczego ona nie kazała mi odpuścić tego cyklu całkiem ;/ jaki to ma sens, jak w tamtym cyklu miałam już piękny 19 mm pęcherzyk w 13 dc (!) Przecież to jest cykl stracony, a ona mi kazała dokupić Fostimon (z racji, że lepiej na niego zareagowałam niż na Puregon) i mam brać do środy...w środę kolejny monitoring....Jestem załamana, bo to nie są tanie rzeczy i uczciwiej byłoby powiedzieć, że w tym cyklu po prostu się nie uda, zamiast robić mi złudna nadzieję i naciągać na kolejne wizyty i leki....

    Starania o pierwsze👶

    ✅PCOS --> brak regularnych miesiączek, brak owulacji

    ✅Pierwszy cykl stymulowany--> ❎
    ✅Drugi cykl stymulowany--> ❎
    ✅ Trzeci cykl stymulowany --> ❓
    Pierwszy monitoring - 10 dc - 10.06 - jajniki drobnopecherzykowe
    11-16.06 - zastrzyki Fostimon
    17.06 - drugi monitoring

    🌼 Pozostałe leki/ suple: Formetic (metformina), Dostinex (raz w tyg.), Fertistim, Wit. D, Omega 3, Wiesiołek
  • Hach Autorytet
    Postów: 951 903

    Wysłany: 10 maja, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausia wrote:
    Co to za stwierdzenie ,że wina jest po Pani stronie.

    Rozumiem mąż ma dobre wyniki, u Pani trzeba coś poprawić - pytanie czy wiedzą co?

    Ja mając 24 lata i nie mogac zajść w ciążę byłam przez rok stymulowana clo ,mimo braku owulacji !

    Poszłam do nowego lekarza.Na dzień dobry drożność jajowodów mimo młodego wieku(bo on nie patrzyła wiek,a słucha by wywnioskować ,gdzie leży problem), potem zmiana leków ,bo moje jajniki już nie odpowiadały. Na miesiąc przed IUI i po 2 miesiącach u nowego lekarza byłam w ciąży.

    Pomyślcie o zmianie,bo mi to się w głowie nie mieści.


    Swoją drogą ja teraz zaszłam znów u tego samego lekarza po 11 latach i znów tylko 1 wizycie.

    To fajny ten lekarz, jak sie na wizycie zachodzi 🤭👍 oczywiście się śmieje 😁 powiedz mi, jak Twoja beta!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 13:43

    monii00, Mamausia lubią tę wiadomość

    Starania od: grudnia 2022
    Droznosc jajowodów ✅ 09.2023r.
    Badanie na trombofilie
    Trimbofilia ✅
    Mutacja MTHR ❌
    PAI I ❌
    KIR ✅
    Wymazy MUCHA ✅
    ⏸ 13.06.2024 w 1️⃣9️⃣ CS
    Beta 14.06.2024 1576
    Prog 14.4 14.06.2024
    15.06 pęcherzyk ciazowy 4.6 mm
    16.06 betq 3676
    Prog 20.7
    Zarodek 7 mm z ❤ 134/min
    preg.png
  • emilgiana Ekspertka
    Postów: 191 325

    Wysłany: 10 maja, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mamausoa no tylko lać i słuchać czy żyją.. jakieś nieporozumienie.

    @pp2018 dziękuję Ci 💚 nic dziwnego, że statystyki są jakie są, skoro młodzi są tak zbywani. Ja zawsze chciałam wcześnie dziecko. W wieku 18 lat usłyszałam, że MOŻE mam PCOS i mam brać antykoncepcję, bo jestem jeszcze młoda i PCOS samo przejdzie. A to była równia pochyła..

    Dobrze, że udało się zrobić rezonans i badanie przebiegło spokojnie.
    Regeneruj się i wracaj do pełni sił z podwójną mocą 😊

    pp2018 lubi tę wiadomość

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 10 maja, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hibiskus wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Ja tak na świeżo po monitoringu - 15 dc, pęcherzyk 11,3 mm po Puregonie...przecież to nie ma sensu;/ nie wiem dlaczego ona nie kazała mi odpuścić tego cyklu całkiem ;/ jaki to ma sens, jak w tamtym cyklu miałam już piękny 19 mm pęcherzyk w 13 dc (!) Przecież to jest cykl stracony, a ona mi kazała dokupić Fostimon (z racji, że lepiej na niego zareagowałam niż na Puregon) i mam brać do środy...w środę kolejny monitoring....Jestem załamana, bo to nie są tanie rzeczy i uczciwiej byłoby powiedzieć, że w tym cyklu po prostu się nie uda, zamiast robić mi złudna nadzieję i naciągać na kolejne wizyty i leki....

    Beznadzieja. Powiedziałabym otwarcie, że chcę ten cykl zakończyć a nie dalej ładować w dupę jakieś w ciul drogie hormony - to nie jej ciało, nie jej kasa więc łatwo sobie takie eksperymenty urządzać. A od następnego cyklu żądała powrotu do wcześniejszej formy stymulacji lub jeszcze szybszego podawania letrozolu (2-6). Ewentualnie całkowitej zmiany substancji na clo. To się w mi w głowie nie mieści co robi Twój lekarz. :/

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • monii00 Autorytet
    Postów: 936 1273

    Wysłany: 10 maja, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilgiana wrote:
    Eh.. i jak wierzyć lekarzom? :/ jeszcze niektórzy z nich przestrzegają przed takimi forami
    Ale gdyby nie takie forum to człowiek by już totalnie zgłupiał. Ja dzięki Wam zmieniłam ginekologa i za to będę zawsze wdzięczna, do końca życia (cokolwiek by się nie stało). I ile wykonałam badań na własną rękę, bo czytałam tu zza krzaka (ok. 2 lat)- a lekarz nigdy nie zaproponował.
    Bardzo mi przykro z powodu każdej takiej historii 😢
    Mój gin też przestrzega przed forum. Tak jak napisałam wcześniej, z jednej strony go rozumiem bo sama mam takie sytuacje w urzędzie, z drugiej strony nie można wrzucać każdego do jednego worka. Powiedział o forach bo miał ostre spięcie z pacjentką, wymuszała na nim badania.. Lepiej być przygotowanym na takie rozmowy i lekarze to też ludzie. Powiedziałam wprost o moich objawach tzn. podejrzenie trombofilii i dopytał o różne kwestie. Powiedział też o następnym kroku. Myślę, że trzeba rozmawiać przede wszystkim. Postawa "daj mi bo Ci płacę" nic tu nie da. Mój gin też dostał ostatnio tj. w styczniu żółtą kartkę bo dziwnie mnie potraktował, po czasie myślę że może miał zły dzień i nie wiedział czego oczekuję. Na koniec powiedziałam.. a jednak coś się znalazło i było mu głupio sądząc po jego minie 😂

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 07.10 wizyta gin NFZ
    🧬 18.10 połówkowe
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaleźć lekarza, który jest dobry to też nie lada wyzwanie. U mnie w mieście ciężko, musiałabym jeździć do mniejszego miasta obok. Moja ciocia pracuje u takiego cudotwórcy.
    W mieście jak jest jeden godny polecenia to wizyta na NFZ za 2 miesiące, z pzu za 1,5 😐nie chce ładować kasy prywatnie.
    Ale się sfrajerzylam, długo nie było do odbioru zamówienia z doz to zamówiłam na allegro. I teraz będę miała 4 opakowania witamin 😵‍💫
    Hibiskus, z takim lekarzem zastanawiałbym się nad zmianą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 14:01

  • Mamausia Autorytet
    Postów: 702 1463

    Wysłany: 10 maja, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ponieważ dużo z Was wiadomie się suplementują, jaki komplet witamin na początku ciąży?

    Ja jestem nielekowa i przyjmuje minimum.

    Aktualnie biorę tylko kwas foliowy aliness i zastanawiam się czy warto dołożyć coś jeszcze - te komplety witamin z drogerii czy aptek jakoś mnie nie przekonują,a na składach się nie znam.

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa

    preg.png
  • Treaclynat Ekspertka
    Postów: 137 247

    Wysłany: 10 maja, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausia wrote:
    Dziewczyny ponieważ dużo z Was wiadomie się suplementują, jaki komplet witamin na początku ciąży?

    Ja jestem nielekowa i przyjmuje minimum.

    Aktualnie biorę tylko kwas foliowy aliness i zastanawiam się czy warto dołożyć coś jeszcze - te komplety witamin z drogerii czy aptek jakoś mnie nie przekonują,a na składach się nie znam.



    Ja polecam serie z health Labs - OmegaMe prenatal i little me trimestr 1.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 14:19

    Mamausia, Jadzia19 lubią tę wiadomość

    1993
    5 cs
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 10 maja, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausia wrote:
    Dziewczyny ponieważ dużo z Was wiadomie się suplementują, jaki komplet witamin na początku ciąży?

    Ja jestem nielekowa i przyjmuje minimum.

    Aktualnie biorę tylko kwas foliowy aliness i zastanawiam się czy warto dołożyć coś jeszcze - te komplety witamin z drogerii czy aptek jakoś mnie nie przekonują,a na składach się nie znam.
    Bardzo fajne witaminy dla ciężarnych + starających się to PrenaCare Complete i PrenaCaps Multi1 + DHA :) Są jeszcze Little Me ale pamiętam, że drogie.

    Mamausia, Jadzia19 lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pregna start, jak czytałam skład to mi odpowiada. Mam jeszcze omega 3 i magnez, ale to od zawsze biorę. Nie chcę wydawać mnóstwa kasy na suplementy, których składy są podobne.

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ