X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W maju wiosna jest w rozkwicie 🌸 rośnie we mnie nowe życie 🤰🏼


Odpowiedz

W maju wiosna jest w rozkwicie 🌸 rośnie we mnie nowe życie 🤰🏼



Oceń ten wątek:
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 17 maja, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flower 🌸 wrote:
    Dziewczyny, u mnie już po plamieniu, okres się nie rozkręcił. Teraz biorę pod uwagę opcje, że może przesunęła się owulacja i to było plamienie owulacyjne chociaż nigdy takiego nie miałam 😅 albo po prostu plamienie po stosunku, bo wtedy je zauważyłam i trwało jakoś do 12 h po, albo po prostu jakieś anomalie po badaniu HSG, bolą mnie piersi ale mam tak zawsze w drugiej połowie cyklu.


    Tez sobie wmawiałam takie plamienie... u mnie bylo w 15 dc trwało 2 dni! Tak 2 dni.... stwierdziłam ze uszkodziliśmy cos przy zbyt ostrym seksie bo zaczelam plamic zaraz po... to bylo plamienie brazowe ale i krew.... 9 dni później hcg bylo mega wysokie juz 🤣 a teraz ten zbyt ostry seks pyskuje 🤣

    grazka0022, BillieJean, monii00, flower 🌸, Chochlik12, emilgiana, Jadzia19, constella, Britta, Gosiaczek, Gipsowka93 lubią tę wiadomość

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Cukrzyca ciążowa na insulinie, clexane, aspiryna.. ciąża wysokiego ryzyka.
    Wizyty: 12.10, 1.11, 20.11 (kardiolog), 19.12, 16.01, 13.02 i wywołanie 😳
    preg.png
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1072 2176

    Wysłany: 17 maja, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Tez sobie wmawiałam takie plamienie... u mnie bylo w 15 dc trwało 2 dni! Tak 2 dni.... stwierdziłam ze uszkodziliśmy cos przy zbyt ostrym seksie bo zaczelam plamic zaraz po... to bylo plamienie brazowe ale i krew.... 9 dni później hcg bylo mega wysokie juz 🤣 a teraz ten zbyt ostry seks pyskuje 🤣

    Ale zaśmiałam z tego :D "a teraz ten zbyt ostry seks pyskuje " :D

    PaulaG, monii00, emilgiana, Jadzia19 lubią tę wiadomość

    Start starania: Marzec 2024

    7 cs ⭐️
    5 cykl naturalny
    2 cykle stymulowane Clo + duphaston ❌

    23-08 - rozpoczęcie🩸
    9/10- 09 - owulacja 🥚

    👩25 lat
    👨26 lat
    🐶3 lata

    *Wit C, wit D, Kwas foliowy, Omega 3, Euthyrox 25, Feristim

    *Feristim Men

    📆📆
    02-09 - usg piersi
    07-09 - badania w klinice


    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • flower 🌸 Ekspertka
    Postów: 149 278

    Wysłany: 17 maja, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Tez sobie wmawiałam takie plamienie... u mnie bylo w 15 dc trwało 2 dni! Tak 2 dni.... stwierdziłam ze uszkodziliśmy cos przy zbyt ostrym seksie bo zaczelam plamic zaraz po... to bylo plamienie brazowe ale i krew.... 9 dni później hcg bylo mega wysokie juz 🤣 a teraz ten zbyt ostry seks pyskuje 🤣

    Hahah, świetne. 😅 Poprawilas mi humor 🤣🤣

    PaulaG lubi tę wiadomość

    👩 29
    Hormony 🆗 ( LH - 7,70 IU/l, FSH - 6,76 U/l, Prolaktyna - 325 mU/l, DHEA-S 196 ug/d, Estradiol 40,95pg/ml )
    USG 🆗
    Cykle 25-28 dni
    Psychoterapia od października 2023 r. (stwierdzona depresja i zaburzenia lękowe)
    👨 28
    Październik 2023 - OAT II, ŻPN, wysoka prolaktyna (Koncentracja 4,09 mln/ml, całkowita liczba 17,59 m/próba, morfologia 1 %) 😨
    ➡️ Agapurin, Bromocorn, TenFertilON
    Grudzień 2023 r. - Koncentracja 37,82 mln/ml, Całość 177,75 mln, Ruch a+b 42,95 %, morfologia 8 %, fragmentacja - 🆗

    29.04 ➡️ HSG 🆗 jajowody drożne

    15.06 ⏸️ 14 cykl starań 🤯
    17.06 beta 1 125 mlU/ml
    19.06 beta 2 817 mlU/ml
    21.06 beta 6 686 mlU/ml

    05.07 zarodek 9,2 mm z bijącym 💗
    ➡️ 01.08 - pobranie krwii do NIFTY (zdrowy chłopak) 💙
    ➡️ 8.08 - USG I trymestru + PAPPA (wszystko ok 😍)
  • emilgiana Ekspertka
    Postów: 191 325

    Wysłany: 17 maja, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Siesiepy 🤞🏼🍀

    Miłego dnia! 🩷

  • Kinia92 Autorytet
    Postów: 360 429

    Wysłany: 17 maja, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy trzymam kciuki! :)

    Miłego dnia dla Was dziewczyny!

    10 cs 👶

    02.2020 👧
    08.2021 👼

    03.2024
    LH 12,6
    FSH 10,4
    AMH 0,53

    05.2024 dieta i zmiana supli
    09.2024 badania na pasożyty + powtórka badań hormonalnych 🤞
    09.2024 wizyta u nowego lekarza
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 519 785

    Wysłany: 17 maja, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Owulacja była; dominacji estrogenowej nie ma ;) Kwas foliowy ładny tylko pytanie czy przyjmujesz w formie metylowanej ?

    A jest jakiś jeszcze powód by brać metylowany oprócz MTHFR?

    Siesiepy i jak tam? 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja, 11:54

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4722 5851

    Wysłany: 17 maja, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    A jest jakiś jeszcze powód by brać metylowany oprócz MTHFR?

    Siesiepy i jak tam? 🍀

    Obecne wytyczne Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 17 maja, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję że znowu nie zdałam testu ciążowego, zupełnie bez zaskoczenia. :)

    Dzisiaj więc ostatni dzień proga, 1dc planowo w niedzielę, poluję na termin USG aby zobaczyć czy torbiel się wchłonęła.

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Treaclynat Ekspertka
    Postów: 137 247

    Wysłany: 17 maja, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy 🫂

    Ja też umówiłam się dziś na przyszły piątek na cytologię i USG. Zobaczymy czy wszystko jest w porządku czy jednak może coś tam się porobiło od ostatniej wizyty.

    U mnie 2dc, zaczęłam pić olej z wiesiołka i zioła ojca sroki, dodatkowo włączyłam elektrolity na czas miesiączki dla lepszego nawodnienia oraz w moim przypadku też na czas miesiączki obowiązkowo żelazo z laktoferyna. Oby ten cykl był szczęśliwszy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja, 12:20

    Britta lubi tę wiadomość

    1993
    5 cs
  • Missi Autorytet
    Postów: 661 862

    Wysłany: 17 maja, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flora1234 wrote:
    No to jest właśnie pytanie... chciałabym jeszcze coś na tej wizycie w szpitalu ugrać przy okazji, ale skierowanie mam od takiej trochę przypadkowej babki, do której trafiłam bo był termin w dobrym momencie do sprawdzenia tego polipa. Na skierowaniu mam tylko info że jest polip, choć jest też zdiagnozowana niepłodność. Nie wiem kto będzie robił zabieg w szpitalu. No i tak się zastanawiam czy by tu jeszcze nie pójść do jakiegoś lekarza przed wizytą w szpitalu, bo jak już trafię na oddział to podejrzewam nikt nie będzie ze mną specjalnie gadał...

    Missi, dzięki na info o histero <3 Trzymam za Ciebie też mocno kciuki, to jest takie przykre jak z nadzieją już liczysz na to, że to wreszcie nadchodzi wyjaśnienie i szczęśliwe rozwiązanie, a tu ciągle coś nowego wyskakuje... :( Jak nie urok to hmm... no wiadomo ;p Czy z tą drożnością jeszcze coś robisz dalej?

    Siesiepy, czekamy, czekamy na dobre wieści!


    Nie, bo dzięki temu że póki co mam ładny lewy jajowod to korzystamy z niego. Ale miałam pierwszy cykl stymulowany żeby wywołać owulacje z dwóch jajników jednocześnie a nie czekać na owulacje z jajnika po drożnej stronie.

    Jadzia19, Flora1234 lubią tę wiadomość

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • Lilinka Autorytet
    Postów: 308 209

    Wysłany: 17 maja, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flora1234 wrote:
    Mi też dziewczyny podpowiedziały tutaj, że moja krzywa wskazuje na hipoglikemię i z tego co szukałam dieta podobna jak przy IO, niski indeks, ale ważne też żeby jeść często (co 3h) i nie dopuszczać do stanu tej hipoglikemii (niedocukrzenia). Ale to taka wiedza z internetów, zastanawiam się nad konsultacją z dietetykiem. Widzę że kreseczek brak (🥺), ale robi się słodko jak się wszystkie tego ulepku na krzywej opijemy :p mnie trochę mdliło w pierwszej godzinie ale poza tym spoko.
    Dzięki, właśnie też myślę o jakiejś konsultacji z dietetykiem klinicznym, zaobserowalam jakis czas temu konta na insta hormonalna_przestrzeń i zdrowy_sukces i jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy tych dziewczyn, myślę, że własnie lepiej by mi wszystko wytlumaczyly niz nie jeden lekarz i chyba , u ktorejs z nich tez jest kurs o interpretacji wynikow badań to musze obczaić :D

    Niestety kreseczek u mnie nigdy nie bylo ani nawet cienia kreseczki 😭 w tamtym cyklu odpuscilam testowanie juz widzac moj niski prog w 7dpo i teraz tez nie wiem czy jest sens przy moim prog. W sumie tez nie testuje jakoś niecaly rok, bo do tej pory @ mialam jak w zegarku co do dnia wiec nawet nie mialam jak sprawdzać, a teraz wlasnie mam taka loterię, bo z cykli 28 dniowych, zrobily sie od 24 do 30 dni.

    👦 29 l.
    - podstawowe wyniki nasienia ✅
    - posiew (e.coli ) ❌
    👩 30 l.
    - bolesne stosunki - pochwica/endometrioza?
    - AMH 0,85 (12.2023)
    - Za niskie wyniki hormonów prog i estradiol
    - D3 35 (04.2024) -> 89 (07.2024)✅
    - TSH 0,95 (07.2024) ✅
    -hiperprolaktynemia?
    - bakterie w posiewie

    03.2024: Naprotechnolog
    + Model Creightona

    05/06. 2024:
    Pierwszy cykl stymulowany -lametta (jest owulacja,7dpo estrdiol 76, prog 11,9, nie ma ciąży ❌)

    06/07. 2024:
    Drugi cykl stymulowany - lametta (3 pęcherzyki, 1 pękł, 7dpo estradiol 77, prog 12,6) nie ma ciąży ❌

    07/08.2024
    Trzeci cykl stymulowany - lametta (7dpo estradiol 98, ptogesteron 19,97) nie ma ciąży ❌

    🔜 20.09 laparoskopia diagnostyczna ?

    💊 Suplementy:
    D3 (Vigantoletten)
    Up Fertil Woman ( od 06.2024 )
    Biosteron (04.2024 - 07.2024)
    Olej z wiesiołka ( od 11.2023 do 04.2024 i w formie tabletek od 07.2024)
    Koenzym Q10 + E ( od 07.2024)
    NAC (od 07.2024)

    💊 Leki:
    Lametta
    Dostinex
    Glucophage
  • Malamia Autorytet
    Postów: 756 1140

    Wysłany: 17 maja, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej dziewczyny, ostatnio odpadłam z forum. Potrzebowałam totalnie wyluzować. I prawie mi się udało, do dziś rana. Chciałam skoczyć do sklepu po coś dobrego na kolację i stwierdziłam, że kupię winko w myśl hipotetycznej Hani. Jednak jakoś tak uznałam, że jestem 8 dpo to może zatestuję, żeby mieć pewność, że nie zobaczę ⏸️ i wtedy ze spokojną głową wyluzuje się wieczorem. No i bardzo żałuję, że to zrobiłam. Wydaje mi się że przebija się cień, często sobie urajałam tą kreskę w głowie, ale tym razem mam wrażenie, że ona tam jest. Jednak to 8 dpo i to nie był test z porannego moczu. Test czułości 10, ale czy to możliwe…
    Wybaczcie, że tak z bomby tu wpadłam po takim czasie, część nowych osób w ogóle mnie nie kojarzy, ale nie chcę narazie mówić mężowi. Wydaje mi się, że to może być coś nie tak z testem albo z moją głową 😅 a komuś musiałam się wygadać, bo od rana chodzę jak na szpilkach 😬

    BillieJean, Anulek84, Mamausia, Britta, brilka lubią tę wiadomość

    17 cykl 😶
    ________________________

    Starania od 07.2018.
    01.2019 💔
    7 cs szczęśliwy🍀
    5.04.2019. ⏸️
    25.04.19. ♥️
    26.11.2019. 👶🏻🩵

    👩🏻’97 🧔🏻‍♂️’93
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 519 785

    Wysłany: 17 maja, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamia wrote:
    Hej hej dziewczyny, ostatnio odpadłam z forum. Potrzebowałam totalnie wyluzować. I prawie mi się udało, do dziś rana. Chciałam skoczyć do sklepu po coś dobrego na kolację i stwierdziłam, że kupię winko w myśl hipotetycznej Hani. Jednak jakoś tak uznałam, że jestem 8 dpo to może zatestuję, żeby mieć pewność, że nie zobaczę ⏸️ i wtedy ze spokojną głową wyluzuje się wieczorem. No i bardzo żałuję, że to zrobiłam. Wydaje mi się że przebija się cień, często sobie urajałam tą kreskę w głowie, ale tym razem mam wrażenie, że ona tam jest. Jednak to 8 dpo i to nie był test z porannego moczu. Test czułości 10, ale czy to możliwe…
    Wybaczcie, że tak z bomby tu wpadłam po takim czasie, część nowych osób w ogóle mnie nie kojarzy, ale nie chcę narazie mówić mężowi. Wydaje mi się, że to może być coś nie tak z testem albo z moją głową 😅 a komuś musiałam się wygadać, bo od rana chodzę jak na szpilkach 😬

    Wszystko jest możliwe. Myślę, że beta z krwi rozwieje Twoje wątpliwości. Trzymam kciuki. ✊🏻🍀

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 519 785

    Wysłany: 17 maja, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy wy też jesteście takie zmęczone po owulacji? Mnie dziś większość rzeczy męczy dwa razy bardziej, a jeszcze w pracy ostatnie dwa dni miałam wyjątkowo pracowite plus ogólne rozdrażnienie.😅 Najchętniej to bym się walnęła spać.

    martysiaczki, Chochlik12 lubią tę wiadomość

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • martysiaczki Autorytet
    Postów: 374 904

    Wysłany: 17 maja, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Dziewczyny, czy wy też jesteście takie zmęczone po owulacji? Mnie dziś większość rzeczy męczy dwa razy bardziej, a jeszcze w pracy ostatnie dwa dni miałam wyjątkowo pracowite plus ogólne rozdrażnienie.😅 Najchętniej to bym się walnęła spać.

    Mam to samo! Wczoraj jak przyszłam z pracy, położyłam się na chwilę i spałam ponad 2h..

    👧🏻1995
    🧑🏻1991

    28.05.2024 ⏸️ 13 dpo - beta 142,39 mIU/ml
    31.05.2024 - beta 432,00 mIU/ml
    18.06.2024 - 6,8 mm bejbika z bijącym serduszkiem ❤️
    29.07.2024 - niskie ryzyka - 6,5 cm szczęścia ❤️
    20.08.2024 - 130 g małego człowieka ❤️
    31.08.2024 - pierwsze kopniaki ❤️
    13.09.2024 - połówkowe, dziewczynka na pokładzie! 🩷

    🔜 wizyta 08.10.2024

    💊 acard 150, prenasol dha, magne b6 forte

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Dziewczyny, czy wy też jesteście takie zmęczone po owulacji? Mnie dziś większość rzeczy męczy dwa razy bardziej, a jeszcze w pracy ostatnie dwa dni miałam wyjątkowo pracowite plus ogólne rozdrażnienie.😅 Najchętniej to bym się walnęła spać.
    Tak, tylko zawsze wypada na tygodniu, a po pracy udzielam dzieciom korepetycji i jak wracam to padam na twarz 🥲
    W weekend kiedyś wypadała, połowę przeleżałam, piękny czas.

  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 438 1062

    Wysłany: 17 maja, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Dziewczyny, czy wy też jesteście takie zmęczone po owulacji? Mnie dziś większość rzeczy męczy dwa razy bardziej, a jeszcze w pracy ostatnie dwa dni miałam wyjątkowo pracowite plus ogólne rozdrażnienie.😅 Najchętniej to bym się walnęła spać.

    Tak… właśnie wstałam z drzemki 😂😂😂

    👧🏻 28
    👦🏼 26
    8cs o pierwsze maleństwo 👶🏻
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 438 1062

    Wysłany: 17 maja, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamia wrote:
    Hej hej dziewczyny, ostatnio odpadłam z forum. Potrzebowałam totalnie wyluzować. I prawie mi się udało, do dziś rana. Chciałam skoczyć do sklepu po coś dobrego na kolację i stwierdziłam, że kupię winko w myśl hipotetycznej Hani. Jednak jakoś tak uznałam, że jestem 8 dpo to może zatestuję, żeby mieć pewność, że nie zobaczę ⏸️ i wtedy ze spokojną głową wyluzuje się wieczorem. No i bardzo żałuję, że to zrobiłam. Wydaje mi się że przebija się cień, często sobie urajałam tą kreskę w głowie, ale tym razem mam wrażenie, że ona tam jest. Jednak to 8 dpo i to nie był test z porannego moczu. Test czułości 10, ale czy to możliwe…
    Wybaczcie, że tak z bomby tu wpadłam po takim czasie, część nowych osób w ogóle mnie nie kojarzy, ale nie chcę narazie mówić mężowi. Wydaje mi się, że to może być coś nie tak z testem albo z moją głową 😅 a komuś musiałam się wygadać, bo od rana chodzę jak na szpilkach 😬

    Malamia, idź na betę, nie będziesz musiała kminić… ♥️
    Trzymam kciuki, żeby to było to. 😄

    Jadzia19, Malamia lubią tę wiadomość

    👧🏻 28
    👦🏼 26
    8cs o pierwsze maleństwo 👶🏻
  • Flora1234 Przyjaciółka
    Postów: 77 125

    Wysłany: 17 maja, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamia wrote:
    Hej hej dziewczyny, ostatnio odpadłam z forum. Potrzebowałam totalnie wyluzować. I prawie mi się udało, do dziś rana. Chciałam skoczyć do sklepu po coś dobrego na kolację i stwierdziłam, że kupię winko w myśl hipotetycznej Hani. Jednak jakoś tak uznałam, że jestem 8 dpo to może zatestuję, żeby mieć pewność, że nie zobaczę ⏸️ i wtedy ze spokojną głową wyluzuje się wieczorem. No i bardzo żałuję, że to zrobiłam. Wydaje mi się że przebija się cień, często sobie urajałam tą kreskę w głowie, ale tym razem mam wrażenie, że ona tam jest. Jednak to 8 dpo i to nie był test z porannego moczu. Test czułości 10, ale czy to możliwe…
    Wybaczcie, że tak z bomby tu wpadłam po takim czasie, część nowych osób w ogóle mnie nie kojarzy, ale nie chcę narazie mówić mężowi. Wydaje mi się, że to może być coś nie tak z testem albo z moją głową 😅 a komuś musiałam się wygadać, bo od rana chodzę jak na szpilkach 😬

    Czekamy na dalsze wieści! Tymczasem… co zrobić z winem 😅

    Jadzia19, Malamia lubią tę wiadomość

    Kilkuletnie starania

    Indywidualne wizyty u różnych specjalistów
    Diagnostyka w poradni leczenia niepłodności NFZ
    W trakcie diagnostyki w nurcie przyczynowego leczenia niepłodności (napro)

    Ona 31
    hormony w normie
    niedrożność jednego jajowodu

    On 36
    obniżone parametry nasienia, poprawione suplementacją
    morfologia 2% (ale w przeliczeniu na ilość w normie)
    _______
    październik '23 - HSG, prawy niedrożny
    lipiec '24 - histeroskopia, planowane usunięcie polipa trzonu macicy
  • flower 🌸 Ekspertka
    Postów: 149 278

    Wysłany: 17 maja, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś znowu krwawienie, na razie jasno czerwona krew, ale dużo, na bank zaczyna się okres 😔 dziś 22 dc.
    Zrobiłam jeszcze test - negatywny.

    No nic, ja dziś napije się wina, a w poniedziałek umawiam nas na pierwszą wizytę w klinice. 🥺

    👩 29
    Hormony 🆗 ( LH - 7,70 IU/l, FSH - 6,76 U/l, Prolaktyna - 325 mU/l, DHEA-S 196 ug/d, Estradiol 40,95pg/ml )
    USG 🆗
    Cykle 25-28 dni
    Psychoterapia od października 2023 r. (stwierdzona depresja i zaburzenia lękowe)
    👨 28
    Październik 2023 - OAT II, ŻPN, wysoka prolaktyna (Koncentracja 4,09 mln/ml, całkowita liczba 17,59 m/próba, morfologia 1 %) 😨
    ➡️ Agapurin, Bromocorn, TenFertilON
    Grudzień 2023 r. - Koncentracja 37,82 mln/ml, Całość 177,75 mln, Ruch a+b 42,95 %, morfologia 8 %, fragmentacja - 🆗

    29.04 ➡️ HSG 🆗 jajowody drożne

    15.06 ⏸️ 14 cykl starań 🤯
    17.06 beta 1 125 mlU/ml
    19.06 beta 2 817 mlU/ml
    21.06 beta 6 686 mlU/ml

    05.07 zarodek 9,2 mm z bijącym 💗
    ➡️ 01.08 - pobranie krwii do NIFTY (zdrowy chłopak) 💙
    ➡️ 8.08 - USG I trymestru + PAPPA (wszystko ok 😍)
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ