Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W maju zatestowane ⏸️ zimą będą rozpakowane 👶👣
Odpowiedz

W maju zatestowane ⏸️ zimą będą rozpakowane 👶👣

Oceń ten wątek:
  • nulka_23 Autorytet
    Postów: 1261 774

    Wysłany: 2 września 2021, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ves, to jest to turystyczne o którym pisałaś? Duże się wydaje, zawsze myślałam że te turystyczne są mniejsze żeby z dzieckiem biwakować w namiocie 😂😂

    Oo aż mi się teraz przypomniał przypadek dziewczyny mieszkającej dwa domy dalej! Cała ciążę nosiła w brzuchu chłopca a przy porodzie wyszła dziewczynka 😂 mówiła że dobrze że była przytomna bo by nie uwierzyła że to jej. Najlepsze że na usg chodziła do swojego teścia 😂😂 no ale to było jakieś 15 lat temu więc też kawałek czasu :)

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 2 września 2021, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ves, ooo sama to złożyłaś ? Brawo Ty :)
    Na przyszłość: Musisz kliknąć na forum, potem dodać zdjęcie, potem kliknąć w 500 na 500 i potem kopiujesz ten ostatnim kod BBcode

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • nulka_23 Autorytet
    Postów: 1261 774

    Wysłany: 2 września 2021, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna, a miałaś na połówkowych wagę podawaną?

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 2 września 2021, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nulka_23 wrote:
    Martyna, a miałaś na połówkowych wagę podawaną?

    Właśnie cholera nie :(

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 2 września 2021, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna piękne zdjęcia, ale fajnie że synek pozował.

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • nulka_23 Autorytet
    Postów: 1261 774

    Wysłany: 2 września 2021, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może na Ukrainie nie podają? Ciężko mi sobie wyobrazić skąd oni wiedzą ile to maleństwo waży 😲
    Nie mogę się doczekać poniedziałku :( oszaleje do tego czasu ale dobrze że i tak udało mi się przyspieszyć wizytę 😂

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 2 września 2021, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nulka_23 wrote:
    Może na Ukrainie nie podają? Ciężko mi sobie wyobrazić skąd oni wiedzą ile to maleństwo waży 😲
    Nie mogę się doczekać poniedziałku :( oszaleje do tego czasu ale dobrze że i tak udało mi się przyspieszyć wizytę 😂

    Możliwe ze nie podają , albo może na tym etapie nie jest to jeszcze takie ważne ? 🤷🏼‍♀️ Podobno wagę określa się po kości biodrowej 🧐

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Ves Autorytet
    Postów: 285 222

    Wysłany: 2 września 2021, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka tak to właśnie to😊 chyba standardowe 120x60 materac. Takie do 3 lat niby. Pod namiot to chyba tylko kosz Mojżesza się zmieści🤣🤣

    Tak właściwie to sama (mąż jedynie zrobił sobie przerwę od pracy zdalnej - przyszedł i wyciągnął wszystko i tak zostawił 😅 a jego komentarz : no jakby nie zaczął to byśmy nie złożyli hahaha, a prosiłam go wczoraj wieczorem, ale faktycznie styrany fizycznie był 💪😏)
    Martyna dziękuję! ☺️Właśnie klikałam to co piszesz tylko najpierw na forum >500x500 >dodaj zdjęcie... Czyli kolejność ma znaczenie🤔

    Próba :
    bf6f9cd4e59e.jpg
    To już znam przyczynę! Nie kopiowało mi się wszystko 😋

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2021, 16:10

    Eve lubi tę wiadomość

    Starania od 8.2019
    12.2019 - cb
    5.2020 - 8tc - puste jajo
    11.2020 - cb
    28.06.21 - 💓

    3-5.2021 Aromek 2x1
    Od 5.2021 Neoparin 1x1

    Kariotypy ✔️
    🧖‍♀️
    PAI-1 heterozygotyczny
    MTHFR A1298C i C677T heterozygotyczny
    TSH, Glikemia, PRG, Immunofenotyp ✔️
    💊Pregna Plus, Pregna DHA, Acard, Neoparin, Sorbifer
    f2w3tqywqeqf09uu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosalie wrote:
    Nie moge ruszyc z wyprawka w ogole, bo nie znam plci.. o to najbardziej mi chodzi. No i jednak latwiej sie buduje wiez itp jak juz mozna mowic po imieniu itp
    15 wrzesnia mam dziadowe usg z luxmedu, potem 23 polowkowe, ale nie mogla mi dzis przedluzyc zwolnienia, bo za wczesnie i najprawdopodobniej bede musiala jakas wizyte prywatna ogarnac za tydzien, zeby miec zwolnienie 🙄

    Wy wszystkie od dluzszego czasu juz wiecie, do tego wiekszosc czuje ruchy, a ja nie wiem nic i nie czuje nic i mnie to denerwuje juz. W ogole mam dzis zly dzien

    Rosalie pociesze cię że u mnie 20 tydzień a ruchów też nie czuję 🙂
    Trzymam kciuki żeby maluch się pokazał na kolejnej wizycie 😘😘😘

    Mnie dziś jeszcze brzuch boli i właśnie się musiałam położyć. Mam nadzieję że mi przejdzie i chociaż na jakiś spacer pójdę.

  • nulka_23 Autorytet
    Postów: 1261 774

    Wysłany: 2 września 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z ciekawości, dlaczego zdecydowaliście się na turystyczne a nie np. na takie standardowe drewniane?

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 2 września 2021, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ves, działa! Umiesz!☺️

    Ves lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Alis96 Autorytet
    Postów: 690 656

    Wysłany: 2 września 2021, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dzisiaj zły dzień. Tak mlja mówiłam. Dziewczyna która zastępuje rezygnuje z macierzyńskiego ktory miała brać na rok. Wiedziałam że tak będzie. I niestety zostaje bez macierzynskiego. Jedyne co mi zostanie to zasilek po ustaniu zatrudnienia. Gdyby szefowa byla ok , miałabym macierzyński. Nigdy im tego nie zapomne. 😓😓

    preg.png
  • Ves Autorytet
    Postów: 285 222

    Wysłany: 2 września 2021, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka turystyczne będzie do rodziców i ew jakąś podróż 😉
    Standardowe chyba też będzie... Jak się u nas zmieści🤣🤣 a jak nie to kosz Mojżesza - jeszcze myślę, ale mam czas.

    Alis przykro mi😔

    Starania od 8.2019
    12.2019 - cb
    5.2020 - 8tc - puste jajo
    11.2020 - cb
    28.06.21 - 💓

    3-5.2021 Aromek 2x1
    Od 5.2021 Neoparin 1x1

    Kariotypy ✔️
    🧖‍♀️
    PAI-1 heterozygotyczny
    MTHFR A1298C i C677T heterozygotyczny
    TSH, Glikemia, PRG, Immunofenotyp ✔️
    💊Pregna Plus, Pregna DHA, Acard, Neoparin, Sorbifer
    f2w3tqywqeqf09uu.png
  • Alis96 Autorytet
    Postów: 690 656

    Wysłany: 2 września 2021, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma wróci prędzej czy później. Żałuję teraz że nie poszłam na zwolnienie od razu. Kawał jedzy żeby kobieta kobiecie tak. Jeszcze nie ona za to płaci. Masakra.

    preg.png
  • nulka_23 Autorytet
    Postów: 1261 774

    Wysłany: 2 września 2021, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis, tak mi przykro :( jakas Grażyna biznesu Cię zatrudnia... Myslisz że celowo ściągnęła tą dziewczynę żeby Cie zwolnić?

    Ves, rozumiem 🙂

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 2 września 2021, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis, ale myśle ze ta kobieta nie zrobiła tego specjalnie… No bo nie wyobrażam sobie rezygnować z czasu z dzieckiem tylko żeby zrobić na złość obcej osobie

    EDIT: aaa, chyba chodzi Ci o szefową. To bardzo słabe z jej strony

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2021, 16:40

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Alis96 Autorytet
    Postów: 690 656

    Wysłany: 2 września 2021, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Alis, ale myśle ze ta kobieta nie zrobiła tego specjalnie… No bo nie wyobrażam sobie rezygnować z czasu z dzieckiem tylko żeby zrobić na złość obcej osobie

    EDIT: aaa, chyba chodzi Ci o szefową. To bardzo słabe z jej strony

    Szczerze ??
    Mogła mi podmienic aneksem a czas określony. I mialbym macierzynski. Nie mówię tu o tej dziewczynie a o szefowej. Nie takie przekręty robila. Kawal pipy z niej. Poczawszy od jej zakazu zachodzenia w ciążę. Tylko dla mnie. Gdy bede szła po swiadectwo nawet nie bede pytala czy pójdzie mi na rękę. Bo wiem że nie a bedzie ze mnie tylko drwic. Żałuję tylko ze tyle tam pracowałam. I szłam ze wszyskim na reke. A o mnie nie myślał tam nikt. To państwowa praca. Masakra. .

    preg.png
  • Nunakala Autorytet
    Postów: 631 506

    Wysłany: 2 września 2021, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis bardzo słabe… przykro mi:(

    8.2019 👦
    10 cs o rodzeństwo🛑 i 3 mc-ch
    Niespodziewanie ⏸ 17.06
    ❤️7.07

    11.08 będzie 👧 test panorama 👌

    34bw43r8hka2lxc7.png
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 2 września 2021, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis96 wrote:
    Szczerze ??
    Mogła mi podmienic aneksem a czas określony. I mialbym macierzynski. Nie mówię tu o tej dziewczynie a o szefowej. Nie takie przekręty robila. Kawal pipy z niej. Poczawszy od jej zakazu zachodzenia w ciążę. Tylko dla mnie. Gdy bede szła po swiadectwo nawet nie bede pytala czy pójdzie mi na rękę. Bo wiem że nie a bedzie ze mnie tylko drwic. Żałuję tylko ze tyle tam pracowałam. I szłam ze wszyskim na reke. A o mnie nie myślał tam nikt. To państwowa praca. Masakra. .

    Rozumiem. Zakaz zachodzenia w ciąże - jakaś kpina…
    Strasznie mi przykro :(

    Alis96 lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Alis96 Autorytet
    Postów: 690 656

    Wysłany: 2 września 2021, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zła jestem , ale nie mam na to wpływu. Po prostu liczyłam na ludzki odruch z jej strony.

    preg.png
‹‹ 191 192 193 194 195 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ