Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕
Odpowiedz

W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕

Oceń ten wątek:
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 17 marca 2022, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalli95 wrote:
    Czesc w czwartek 👋
    Dziewczyny mogę prosić o pół kciuka dzisiaj o 15.30 na moją wizytę? 🥺 Dzisiaj wg om 6+4 więc może będzie serduszko i mam nadzieję ze jest ok ale przeżywam ten dzień juz od tygodnia to na pewno i chyba w głowie wszystkie scenariusze tej wizyty sobie odtworzylam żeby się przygotować psychicznie 🤯
    Obiecałam sobie ze jak bedzie ok to przestane panikować 😅 ciekawe jak z tym będzie...


    Czekamy na zdjęcie kropka ❤️🤞

    Kalli95, Blond27 lubią tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Babova Autorytet
    Postów: 2036 4991

    Wysłany: 17 marca 2022, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w czwartek dziewczyny! Przeziębienie na szczęście powoli odpuszcza ☺️ A i pogoda piękna, wiec aż się lepiej funkcjonuje od razu. Jak tam samopoczucie wasze? 🥰

    Blond27, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2022.
    1.10.2022 – ⏸ 🙏
    Beta 1.10. – 169,200, progesteron – 32,37
    Beta 3.10. – 399,130
    10.10. – pęcherzyk 6x7mm w macicy 🍀
    24.10. – 1cm Dzidziutka, jest serduszko! 💗
    7.11. – Dzidziut ma 2,3cm, rośnie zdrowo 💗
    2.12. – prenatalne – niskie ryzyka, w pełni zdrowy Dzidziutek ❤️
    2.01 – 200 gramów Synka 💙
    27.01 –połówkowe – zdrowy 400-gramowy Chłopiec 💙
    20.02 – 700 gramów ruchliwego Chłopczyka 🥰
    7.04 – USG III trymestru – 1634 gramy Syneczka 💙
    26.05 – 2800 gramów Szkraba gotowego do życia poza brzuchem 💙

    20.06 – Beniamin, 56 cm, 3190 g 🥰

    👩 27 l.
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto - euthyrox 88
    Regularne cykle
    Progesteron ✅
    Glukoza i insulina ✅
    Badania z 3dc ✅

    Pueria Duo, MagneB6 💊

    🧑 27 l.
    Wszystko w normie

    Solgar MaleMultiple 💊

    age.png
  • milam Autorytet
    Postów: 1216 828

    Wysłany: 17 marca 2022, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto dzisiaj sikał?
    Angelaaaa daaaaaalej nie ma??

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    🧒 2013
    🧒 2016
    648f824a16.png
  • cslza Autorytet
    Postów: 1526 1852

    Wysłany: 17 marca 2022, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bą Żur! Wstałam dziś o 5:45, wychodzę zacząć produktywny dzień! Marzy mi eoe weekend i kozliwisc wyspania, a już teraz wiem, że nie będzie mi dane 🥲

    Miłego dnia laski!

    P.S. testuje dziś ktoś? Jeśli tak, to trzymam kciukasy, za wizyty i bety też trzymam!

    Kalli95, Blond27 lubią tę wiadomość

    31.01.2018 Synek 👦 40+3
    7tc [*] 04.2022
    25.02.2023 Bliźnięta 🧑👩 30+6
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 17 marca 2022, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milam wrote:
    Kto dzisiaj sikał?
    Angelaaaa daaaaaalej nie ma??

    No niestety jeszcze nie ma ☹️☹️☹️

    Babova lubi tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Kalli95 Autorytet
    Postów: 1199 1562

    Wysłany: 17 marca 2022, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    No niestety jeszcze nie ma ☹️☹️☹️
    Mogłaś puścić oczko do tego przystojnego pana co pobiera krew moze by szybciej było 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2022, 07:39

    Babova, Angelaaaa, Aneta2506, Selenka lubią tę wiadomość

    6c04bbb91b.png
    06.2021 👼
    11.2021 👼
    25.10.2022 💙 Staś 2930 g 🧸
  • Babova Autorytet
    Postów: 2036 4991

    Wysłany: 17 marca 2022, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    No niestety jeszcze nie ma ☹️☹️☹️

    Przez przypadek polubiłam 😰
    Ależ oni Cię trzymają w nerwach, powinnaś ich pozwać 🤣

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2022.
    1.10.2022 – ⏸ 🙏
    Beta 1.10. – 169,200, progesteron – 32,37
    Beta 3.10. – 399,130
    10.10. – pęcherzyk 6x7mm w macicy 🍀
    24.10. – 1cm Dzidziutka, jest serduszko! 💗
    7.11. – Dzidziut ma 2,3cm, rośnie zdrowo 💗
    2.12. – prenatalne – niskie ryzyka, w pełni zdrowy Dzidziutek ❤️
    2.01 – 200 gramów Synka 💙
    27.01 –połówkowe – zdrowy 400-gramowy Chłopiec 💙
    20.02 – 700 gramów ruchliwego Chłopczyka 🥰
    7.04 – USG III trymestru – 1634 gramy Syneczka 💙
    26.05 – 2800 gramów Szkraba gotowego do życia poza brzuchem 💙

    20.06 – Beniamin, 56 cm, 3190 g 🥰

    👩 27 l.
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto - euthyrox 88
    Regularne cykle
    Progesteron ✅
    Glukoza i insulina ✅
    Badania z 3dc ✅

    Pueria Duo, MagneB6 💊

    🧑 27 l.
    Wszystko w normie

    Solgar MaleMultiple 💊

    age.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 17 marca 2022, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela 🤞🤞🤞

    Angelaaaa lubi tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Mgdra Autorytet
    Postów: 830 1473

    Wysłany: 17 marca 2022, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalli95 wrote:
    Czesc w czwartek 👋
    Dziewczyny mogę prosić o pół kciuka dzisiaj o 15.30 na moją wizytę? 🥺 Dzisiaj wg om 6+4 więc może będzie serduszko i mam nadzieję ze jest ok ale przeżywam ten dzień juz od tygodnia to na pewno i chyba w głowie wszystkie scenariusze tej wizyty sobie odtworzylam żeby się przygotować psychicznie 🤯
    Obiecałam sobie ze jak bedzie ok to przestane panikować 😅 ciekawe jak z tym będzie...


    ✊✊ trzymam kciuki 😊

    Angela ale Cie trzymają 😱

    Angelaaaa, Kalli95 lubią tę wiadomość

    💍 05.08.2018
    👰🤵 01.06.2019

    08.2019 - odstawienie tabletek anty i rozpoczęcie starań o pierwsze dziecko

    10.11.2019 - ⏸
    07.07.2020 - 👶 córeczka

    05.2021 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko
    14.02.2022 - ⏸
    29.10.2022 - 👶 córeczka
  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 17 marca 2022, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio nie wiem co zrobić z tymi badaniami. Tyle czekaliśmy na tą wizytę. Właśnie mi oznajmił że w kwietniu zaczyna projekt w Finlandii, więc życie przez kilka miesięcy w trybie 6 tygodni w pracy, dwa w domu. Nie do ogarnięcia jest zgranie tego wszystkiego.

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
  • verliebtindich Autorytet
    Postów: 2435 6157

    Wysłany: 17 marca 2022, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalli95 wrote:
    Czesc w czwartek 👋
    Dziewczyny mogę prosić o pół kciuka dzisiaj o 15.30 na moją wizytę? 🥺 Dzisiaj wg om 6+4 więc może będzie serduszko i mam nadzieję ze jest ok ale przeżywam ten dzień juz od tygodnia to na pewno i chyba w głowie wszystkie scenariusze tej wizyty sobie odtworzylam żeby się przygotować psychicznie 🤯
    Obiecałam sobie ze jak bedzie ok to przestane panikować 😅 ciekawe jak z tym będzie...

    Nie pół, tylko wszystkie kciuki na pokład!🤞🤞🤞🤞🤞🤞
    Powodzonka 💗

    Kalli95 lubi tę wiadomość

    24.03.2023: Zosia, 1950g, 48 cm 👶🥰🌷
    28.04.2025: Tadzio, 2900g, 49 cm 👶🏻😍🐣
  • 2+3 Autorytet
    Postów: 661 1197

    Wysłany: 17 marca 2022, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czwartkowo 🙂
    Trzymam kciuki za testy, bety i wizyty 😍
    Wczoraj jak już położyłam się spać dopadł mnie mega ból głowy.. a wstałam z jeszcze większym 😥 chyba zacznę po ścianach chodzić. Ledwo dzieci rozwiozłam gdzie trzeba 😐 oby szybko przeszło, bo jak tu pracować..
    Owu zbliża się mi wielkimi krokami 😁

    Angelaaaa, Kalli95 lubią tę wiadomość

    Na pokładzie:
    💙 09.2012 sn
    💜 04.2015 cc
    💜 05.2017 cc

    09.2019 cichutko marzy mi się 4...
    01.2022 starania na serio...
    03.2022 BC 💔😭

    16 cykl starań po BC...
    17.05.23 15:15 szok ⏸️ ❤️🌈
    18.05.23 beta 261,90 // prog 28,10 ❤️🙏
    29.05.23 beta 29165 😲❤️ // prog 17,20 😥🙏
    30.05.23 wizyta - pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym, bez echa zarodka ❤️🙏
    13.06.23 1,5 cm dzidzi i jest serduszko ❤️
    22.06.23 [wizyta kontrolna przez plamienia] 2,44 cm i bije ❤️
    03.07.23 wizyta 4 cm i bije ❤️
    12.07 14:00 prenatalne
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2022, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalli95 wrote:
    Czesc w czwartek 👋
    Dziewczyny mogę prosić o pół kciuka dzisiaj o 15.30 na moją wizytę? 🥺 Dzisiaj wg om 6+4 więc może będzie serduszko i mam nadzieję ze jest ok ale przeżywam ten dzień juz od tygodnia to na pewno i chyba w głowie wszystkie scenariusze tej wizyty sobie odtworzylam żeby się przygotować psychicznie 🤯
    Obiecałam sobie ze jak bedzie ok to przestane panikować 😅 ciekawe jak z tym będzie...

    Mocno ✊🏻✊🏻✊🏻

    Kalli95 lubi tę wiadomość

  • Grażyna1820 Autorytet
    Postów: 522 1143

    Wysłany: 17 marca 2022, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogę prosić o dopisanie 🤰na 11.03 ?
    Beta rośnie pięknie wiec raczej już nic się jie zmieni . Przynajmniej mam taka nadzieje ❤️

    2+3, Angelaaaa, daruśka, Agwinka, Kofii, _Luna_, Zamieszana93, RoZyCzK4, AlfaCentauri, Kalli95, MałaStokrotka, MałaMk, nick nieaktualny, Natka2, Pfry, Monia94, Anett93, nick nieaktualny, Koteczka82, pluto_nova, Kluska95, Emii, Ta.aga.ta, geotrupinae lubią tę wiadomość

    Pcos, cukrzyca, hashimoto.
    10.03.2022 ⏸
    03.11.2022 w 37tc+3
    Staś ❤️
    2950g❤️
    53 cm ❤️
    7e1fd75fb2.png
  • cuddlemuffin Autorytet
    Postów: 723 1096

    Wysłany: 17 marca 2022, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalli 95 trzymam kciuki, będzie wszystko dobrze, zobaczysz! wrzuć potem zdjecia Kropka

    Angelaaa no co z tą Twoją betą ja nadal tu czekam z kciukami

    a u mnie nadal brak @ i szyjka wysoko, czekam na rozwój sytuacji

    Angelaaaa, 2+3, Kalli95 lubią tę wiadomość

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 17 marca 2022, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jeszcze dłużej będą liczyć moją betę 😂😂😂

    Za godzinę jedismey z córką do neurologa tak się stresuje że zaraz to zawału dostanę, serce to mi zaraz pęknie ☹️😓

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • daruśka Przyjaciółka
    Postów: 113 276

    Wysłany: 17 marca 2022, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziś bez cienia
    popołudniu zadzwonie do gin może mnie jakos jutro przyjmie

    👩🏻 27 👨🏼30
    👧🏼 Nikola 13.07.2018 - stan przedrzucawkowy, małowodzie - na szybko cc w piątek 13-ego 🙈😊

    jeden jajowód ❌

    Starania o rodzenstwo 👶 od 03.2021




    03.01.22 badania w 3dc
    badania nasienia 02.2022 wszystko w normie


    czerwiec/lipiec 2022. 3 stymulowany
    5-9 dc letrozole
    8-12dc estrofem

    Prenatal Uno
    Wit. D 4000
    Zestaw witamin B
    Wit C
    Olej z wiesiołka do owu
    Wit E
    Euthyrox 75/100
  • cuddlemuffin Autorytet
    Postów: 723 1096

    Wysłany: 17 marca 2022, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o rany Angelaaa a czemu taki stres, mała ma jakieś objawy?

  • Kofii Autorytet
    Postów: 1513 2689

    Wysłany: 17 marca 2022, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2023, 11:01

    🙋🏻‍♀️29🙋🏻33

    2023 💙👶🏻

    23.11 ⏸️ 💖
    24.11 beta 2148
    26.11 beta 5693
    preg.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 17 marca 2022, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cuddlemuffin wrote:
    o rany Angelaaa a czemu taki stres, mała ma jakieś objawy?

    Tak. Zawinili przy porodzie. Za długo czekali z CC i była niedotleniona w 8 miesiącu okazało się że był krwotok do główki i przez to są komory i przesten między nimi są powiększone i przez to główka jest większa. Zwolniło się tempo rozwoju
    Teraz trzeba liczyć na to że nic się nie powiększa 😞😞

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ