X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕
Odpowiedz

W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕

Oceń ten wątek:
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3918 4515

    Wysłany: 6 kwietnia, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co słychać ? 🤗

    KlaraJa lubi tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Nati94 Autorytet
    Postów: 2343 4296

    Wysłany: 9 kwietnia, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u nas czas leci jak szalony, Staś jeszcze nie chodzi(dziewczyny też późno zaczęły) ale wszędzie się wspina i chodzi i biega przy meblach. Ja zostałam w pracy, którą podjęłam już wtedy na pół roku Stasia, pracuje ile chce i kiedy chce i to nas ratuje z opieką.. A co u Was? Wątek umarł, każdy nie ma czasu..

    KlaraJa lubi tę wiadomość

    Córeczka: 05.2017
    Córeczka: 08.2020
    age.png


    💔11.2021 synek
  • Chrupka Autorytet
    Postów: 307 880

    Wysłany: 12 kwietnia, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej 😊
    No właśnie strasznie tutaj pusto, cicho. Szkoda, bo fajnie byłoby poczytać co tam u was i bobasów 😊

    U nas wszystko kręci się wokół wykańczania mieszkania. Może do wakacji uda się przeprowadzić 💪
    Laura też jeszcze nie chodzi. Wychodzi jej druga dolna czwórka i dolne dwójki, więc jest ciekawie. Nauczyła się jęczeć i czasami mam dość wysłuchiwania tego jak jej coś nie pasuje 😂

    Angela, a co tam u Ciebie? 😊

    KlaraJa, pp2018 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2021
    ♀️26 ✅ Posiewy, hormony, biopsja endometrium ❌Hiperprolaktynemia czynnościowa
    ♂️29✅ Badanie nasienia, przewlekły stan zapalny prostaty wyleczony

    🍀10cs
    25.05.2022 ⏸ 10dpo

    04.02.2023 Laura 💖 3370g 51cm
  • KlaraJa Autorytet
    Postów: 749 1345

    Wysłany: 14 kwietnia, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas obecnie trzydniówka 🤦‍♀️ na szczęście gorączka minęła i wyszła wysypka, także Olek już zachowuje się normalnie, bo przez kilka ostatnich dni było ciężko… gorączka ponad 39 stopni, brak apetytu, senność, brak chęci na zabawę. W czwartek musieliśmy go zawieść wcześniej do żłobka, był marudny ale myśleliśmy że chodzi o wczesną godzinę ale koło 13 zadzwonili że gorączkuje i nie chce jeść, także w piątek poszliśmy do lekarza, lekarka z wyników krwi stwierdziła że to wirus i mieliśmy działać objawowo. Od wczoraj nie ma gorączki a wyszła wysypka, także ma być już tylko lepiej 🤞
    A tak w życiu to wróciłam do pracy, Olek bardzo lubi chodzić do żłobka, Panie mówią, że nie ma z nim żadnych problemów, lubi się bawić, próbuje nawiązywać jakieś kontakty z innymi dziećmi, jest odważny (zaczepia starsze dzieciaki 😅), jak go odbieram to rzuca wszystkim co ma w rękach i biegnie do mnie, uwielbiam po niego przychodzić 🥹 zaczął chodzić jakoś od połowy stycznia, chwilę przed roczkiem postawił pierwszy krok ale tak całkowicie sam zaczął chodzić właśnie koło 13m, teraz wyciągnął jeździk od teściów i całkiem nieźle mu idzie 😊 jak nie przejawia pierwszych zachowań „buntu dwulatka” to jest wesoły, uwielbia się wspinać na łóżka, kanapy, fotele, jest ciekawski, wejdzie w każdą szparę i wyciągnie coś o czym nie miałam wcześniej pojęcia że mam 🙈 gdyby tylko przestał wkładać wszystko do buzi to byłoby super 😅 a co tam u Ciebie Anglaaa? Nati, Chrupka fajnie, że się tutaj odezwałyście 😊

    Chrupka lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka od końca 08.2021r.👫

    👩:
    PCOS 😒; wysokie AMH 16,2; wysokie androgeny ❌

    🧑:
    Wszystkie parametry nasienia w normie ✅

    Udało się!😍
    11.12.2022 - Synek jest już z nami ❤️ waga 3940g, 60cm, 10/10 😊


    age.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3918 4515

    Wysłany: 20 kwietnia, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heej 🥰 od stycznia mąż i dziewczynki dużo chorują 😕 pod koniec lutego wylądowałam z Alą w szpitalu..
    Ja też znalazłam dorywcza pracę żeby trochę kasy wpadło więc mąż też trochę więcej czasu ma z dziewczynami 😅 od września Maja idzie do przedszkola więc zobaczymy jak to będzie i z chorobami też 😂

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


‹‹ 710 711 712 713 714
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ