Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕
Odpowiedz

W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕

Oceń ten wątek:
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 29 marca 2022, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Czyli kto jutra sika razem ze mną? 🚽🚽🚽

    Kciuki będę pod kibelkiem 😍

    pluto_nova, Blond27, Monk@ lubią tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 29 marca 2022, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, tak bardzo bym chciała ujrzeć te dwie kreski. Mój mąż kilka lat temu, sceptyk chce mieć dzieci ale kiedyś... Szybciej mu się odwidziało niż myślał i widzę teraz jak mu na tym zależy... A najgorzej że to u niego może być coś nie tak ..... Ah żyćko 😟

    Monk@ lubi tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 29 marca 2022, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verliebtindich spełnienia marzeń 💛

    verliebtindich, Blond27, Monk@ lubią tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Emii Autorytet
    Postów: 486 318

    Wysłany: 29 marca 2022, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    Moje Drogie... ❤️
    Przepraszam za moją nieobecność przez cały miesiąc, ale było mi trudno odnaleźć się tutaj wiedząc, że u mnie szanse = 0 i czekam cierpliwie na zabieg histerolaparoskopii, po którym MOŻE zwiększą się moje szanse. Tak więc trochę Was podczytywałam, trochę siedziałam na wykresach. Poluzowałam TOTALNIE w tym cyklu - alkohol, fast-foody, serduszkowanie bez żadnych żeli, kubeczków. Część z Was, która zna mnie z poprzednich wątków wie, że walczyłam także o własną owulację, bo do tej pory ani razu nie dało się jej potwierdzić.
    No i tak w połowie cyklu piękny śluz, ogromny ból jajników ale to tyle, serduszkowanie 2 dni przed i przygotowanie do zabiegu.
    W czwartek miałam zabieg, w środę badali betę, oczywiście zero, bez niespodzianki. Zabieg minął, zdiagnozowali mi ADENOMIOZĘ, ale jajowody pod wysokim ciśnieniem udrożnili. MEEEGA ucieszyła mnie wiadomość o "ładnym" ciałku żółtym - PIERWSZA MOJA OWU, potwierdzona <3 Generalnie - słodko-gorzko ale pozytywnie.
    Będąc w szpitalu usłyszałam historię małego cudu - niedługo rodzi się dziecię poczęte 2 dni przed zabiegiem laparoskopii, nikt się nie spodziewał a się udało. Jakoś mnie wczoraj tknęło, w rzekomym 13-14dpo i stwierdziłam, aaa tyle tych testów to sobie siknę, chcę pozbyć się złudzeń, że cuda się zdarzają. 😂
    Siknęłam i... zobaczyłam ją, drugą kreskę. NIE CIEŃ, tylko kreskę. Zakręciło mi się w głowie a gardło ścisnęło... Za godzinę byłam już pod labo, aby poznać prawdę - oszukaniec, czy CIĄŻA. Krew oddałam, a siusiu zbierałam dzielnie dalej by sprawdzić kolejnym testem oraz testem innej firmy. I były, wyraźne kreski. Dla mnie jest to CUD. Przez obydwa niedrożne jajowody, cykl bezowulacyjny, po narkozę, zabieg i leki przeciwbólowe. I JEST, BETA 135,5 mlU/ml.
    To się może różnie skończyć, może to będzie cp, może narkoza i leki to było za dużo, może moje schorzenie okaże się zbyt dużym obciążeniem, ale kochane NIEMOŻLIWE MOŻE BYĆ MOŻLIWE.
    Słuchajcie swojego ciała, dbajcie o siebie i nie zawsze wierzcie medycynie i lekarzom w 100% ;) Ja jakbym uwierzyła, to byłabym w trakcie procedury in-vitro...
    Ja jeszcze do wczoraj wywracałam oczami na "cuda się zdarzają", ale może jednak.
    Nawet jeśli coś pójdzie nie tak, to wiem, że się DA. <3 Jutro powtórka bety, trzymajcie kciuki kochane! Dostałam najpiękniejszy prezent urodzinowy (26 marca dmuchaliśmy tort razem), lepszego nie mogłam sobie wymarzyć. ❤️ ❤️ ❤️

    Wielkie gratulacje♥️♥️♥️ Mam nadzieję że wszystko będzie ok, Mega mnie ucieszyla Twoja historia, dajesz nadzieję, jesli mogę chciałabym Cię o cos zapytac na priv,

    Domi_naturelover lubi tę wiadomość

    26.10.24 ⏸️ 🥹❤️
    26.10.24 beta hcg 144mlU/ml
    28.10.24 beta hcg 397 mlU/ml
    06.11.24 po wizycie : pęcherzyk ciążowy 11 mm, torbiel krwotoczna na jajniku 8cm
    20.11 12 mm człowieczka 🥹❤️ wg usg 7+3 157ud/min
    21.12 prenatalne
    23.12 kolejna wizyta
    preg.png
  • pluto_nova Autorytet
    Postów: 1559 4873

    Wysłany: 29 marca 2022, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Wiecie co, tak bardzo bym chciała ujrzeć te dwie kreski. Mój mąż kilka lat temu, sceptyk chce mieć dzieci ale kiedyś... Szybciej mu się odwidziało niż myślał i widzę teraz jak mu na tym zależy... A najgorzej że to u niego może być coś nie tak ..... Ah żyćko 😟
    Ujrzysz zobaczysz! U Nas też wszystko niby ok, a jednak nie zaskakuje... No raz zaskoczyło, ale biochem...

    Blond27, Monk@ lubią tę wiadomość

    age.png
    ✅naturalne owulacje
    ✅Progesteron
    ✅TSH, FT3, FT4, anty-TPO, anty-TG
    ✅FSH, LH, Estradiol, Prolaktyna (3dc)
    ✅Niedobór białka S
    ✅Oporność na białko C
    ✅Antykoagulant tocznia
    ✅P/c p. kardiolipinie IgG i IgM
    ✅P/c p. beta2 glikoproteinie 1 IgA
    ✅mutacja V Leiden
    ✅mutacja genu protrombiny
    ✅ANA3

    ✅badanie nasienia

    ❌ PAI-1 4G układ homozygotyczny nieprawidłowy

    🧑🏼 syn 2006
    👧🏼 córka 2009
    💔 12.2021 cb
    💔 06.2022 cb
    💔 07.2022 cb
    💔 03.2023 cb

    8.12.2022 - operacja usunięcia niszy

    🍀11.04.23 - beta 5,4 (8dpo)
    🍀13.04.23 - beta 40,6 (10dpo) przyrost 820%
    🍀15.04.23 - beta 183,5 (12dpo) przyrost 372,5%
    🍀17.04.23 - beta 580,7 (14dpo) przyrost 202,7%
    🍀21.04.23 - beta 4061,7 (18dpo) przyrost 161,9%
    Będzie synek! 🩵
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 29 marca 2022, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pluto_nova wrote:
    Ujrzysz zobaczysz! U Nas też wszystko niby ok, a jednak nie zaskakuje... No raz zaskoczyło, ale biochem...
    Ale z tego co widzę macie dwoje dzieci 😁😁więc jestem pewna, że u zaskoczy!

    pluto_nova lubi tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 29 marca 2022, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, cieszę się, że mogę być tym promyczkiem nadziei <3
    Emii wrote:
    Wielkie gratulacje♥️♥️♥️ Mam nadzieję że wszystko będzie ok, Mega mnie ucieszyla Twoja historia, dajesz nadzieję, jesli mogę chciałabym Cię o cos zapytac na priv,
    Jasne, śmiało pytaj, wysłałam zaproszenie <3

    Emii, Blond27, 910608, pluto_nova, verliebtindich, Monk@ lubią tę wiadomość

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2022, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Wiecie co, tak bardzo bym chciała ujrzeć te dwie kreski. Mój mąż kilka lat temu, sceptyk chce mieć dzieci ale kiedyś... Szybciej mu się odwidziało niż myślał i widzę teraz jak mu na tym zależy... A najgorzej że to u niego może być coś nie tak ..... Ah żyćko 😟
    Bardzo Ci tego życzę 😘abyś je ujrzała szybciej niż myślisz 😘

    Blond27, pluto_nova, Monk@ lubią tę wiadomość

  • Kori Ekspertka
    Postów: 217 393

    Wysłany: 29 marca 2022, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale błagam nie zlinczujcie mnie :) mam głupie pytanie 😖
    Gdzie mierzycie temperaturę żeby monitorować cykl :) dzisiaj przyszedł termometr i chciałabym przejść ten cykl z tempka :)

    Monk@ lubi tę wiadomość

    3xIUI wszystkie CB 💔

    Kariotyp Ok
    APS

    09.2022 rozpoczęcie stymulacji do in vitro
    ❄️❄️❄️❄️🥰
    10. 2022 Transfer 4aa❤️❄️🤞 6dpt beta<0,200 😭😫
    11.2022 Transfer 4BB🙏 8dpt beta <0,200 😔
    12.2022 transfer 3BB 4dpt ||
    8dpt 66,667
    10dpt 173,300
    16dpt 2853
    21dpt 7362?
    6tc pęcherzyk w macicy z bijącym serduszkiem, w tym samym dniu dochodzi do 🩸🩸i silnego bólu 💔😭
    04.2023 transfer 3cc ♥️6dpt beta 7,6 💔😞😭
    KONIEC ❄️😭
  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 29 marca 2022, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kori wrote:
    Dziewczyny, ale błagam nie zlinczujcie mnie :) mam głupie pytanie 😖
    Gdzie mierzycie temperaturę żeby monitorować cykl :) dzisiaj przyszedł termometr i chciałabym przejść ten cykl z tempka :)
    W pochwie, zaraz po przebudzeniu, o tej samej godzinie. 😊

    Domi_naturelover, Monk@ lubią tę wiadomość

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • cslza Autorytet
    Postów: 1526 1852

    Wysłany: 29 marca 2022, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta2506 wrote:
    Ale ty sie kochana uczepilas tego bobotestu 😂

    Bo się ładnie wybarwia :) chociaż slyszalam, że strumieniowe DOZ też kozackie są.

    Blond27, Monk@ lubią tę wiadomość

    31.01.2018 Synek 👦 40+3
    7tc [*] 04.2022
    25.02.2023 Bliźnięta 🧑👩 30+6
  • Kori Ekspertka
    Postów: 217 393

    Wysłany: 29 marca 2022, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka2 wrote:
    W pochwie, zaraz po przebudzeniu, o tej samej godzinie. 😊
    Bardzo dziękuje! ❤️

    Natka2, Monk@ lubią tę wiadomość

    3xIUI wszystkie CB 💔

    Kariotyp Ok
    APS

    09.2022 rozpoczęcie stymulacji do in vitro
    ❄️❄️❄️❄️🥰
    10. 2022 Transfer 4aa❤️❄️🤞 6dpt beta<0,200 😭😫
    11.2022 Transfer 4BB🙏 8dpt beta <0,200 😔
    12.2022 transfer 3BB 4dpt ||
    8dpt 66,667
    10dpt 173,300
    16dpt 2853
    21dpt 7362?
    6tc pęcherzyk w macicy z bijącym serduszkiem, w tym samym dniu dochodzi do 🩸🩸i silnego bólu 💔😭
    04.2023 transfer 3cc ♥️6dpt beta 7,6 💔😞😭
    KONIEC ❄️😭
  • Britta Autorytet
    Postów: 358 921

    Wysłany: 29 marca 2022, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milixx wrote:
    Koteczka82✊ Britta✊ wywołuje Was! Czy wy dzisiaj testowałyście? Jesteście wpisane w kalendarzu 🍀
    Hejka, testowałam wczoraj i biel. Dzisiaj nie miałam czasu rano, więc jak małpa nie przyjdzie wczesniej, to jutrzejszy ranek wchodzi w grę. Jak będzie vizir, to jadę do dyrekcji z rana złożyć wymówienie.
    Gratulacje!!! Wszystkim zafasolkowanym, ale szczególnie weterankom <3 jest nadzieja!

    marrrtini, Milixx, Domi_naturelover, Monk@ lubią tę wiadomość

    02.2021-11.2024 starania o #1
    Co zadziałało? Laparoskopia, stymulacja, lipiodol, nowenna pompejańska
    06.2025 cc, 31 tc, stan przedrzucawkowy, hipotrofia

    age.png

    06.2026 cb 💔6 tc

    +Niepłodna rodzi siedmioro+ 1Sm 1-2
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 29 marca 2022, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kori wrote:
    Dziewczyny, ale błagam nie zlinczujcie mnie :) mam głupie pytanie 😖
    Gdzie mierzycie temperaturę żeby monitorować cykl :) dzisiaj przyszedł termometr i chciałabym przejść ten cykl z tempka :)

    Ja mierze w ustach, ale dużo staraczek dopochwowo ☺

    Kori, Blond27, Monk@ lubią tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 29 marca 2022, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Wiecie co, tak bardzo bym chciała ujrzeć te dwie kreski. Mój mąż kilka lat temu, sceptyk chce mieć dzieci ale kiedyś... Szybciej mu się odwidziało niż myślał i widzę teraz jak mu na tym zależy... A najgorzej że to u niego może być coś nie tak ..... Ah żyćko 😟

    Całkowite zdrowe pary starają się nawet rok, także nie załamuj się ☺ jeszcze trochę i przyjdzie czas 💛

    Blond27, pluto_nova, marrrtini, Monk@ lubią tę wiadomość

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 29 marca 2022, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Ale z tego co widzę macie dwoje dzieci 😁😁więc jestem pewna, że u zaskoczy!
    Tak jak Aneta pisała, do roku i zdrowe pary potrzebują na ciążę :)

    Ja w 1 zaszłam po prawie 1.5 roku (na nic nie chorujemy) a teraz 2-3 cykle i się udaje ale na chwilę. Z dwojga złego wolałabym dłużej nie zachodzić a jak zajdę to w zdrową ciążę

    pluto_nova, Monk@, czarneniebo lubią tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • pluto_nova Autorytet
    Postów: 1559 4873

    Wysłany: 29 marca 2022, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Ale z tego co widzę macie dwoje dzieci 😁😁więc jestem pewna, że u zaskoczy!
    Biologicznie mam tylko ja 😝 Ale stary ma wybitnie ładne wyniki nasienia, więc nie wiem o co kaman 😂

    Monk@ lubi tę wiadomość

    age.png
    ✅naturalne owulacje
    ✅Progesteron
    ✅TSH, FT3, FT4, anty-TPO, anty-TG
    ✅FSH, LH, Estradiol, Prolaktyna (3dc)
    ✅Niedobór białka S
    ✅Oporność na białko C
    ✅Antykoagulant tocznia
    ✅P/c p. kardiolipinie IgG i IgM
    ✅P/c p. beta2 glikoproteinie 1 IgA
    ✅mutacja V Leiden
    ✅mutacja genu protrombiny
    ✅ANA3

    ✅badanie nasienia

    ❌ PAI-1 4G układ homozygotyczny nieprawidłowy

    🧑🏼 syn 2006
    👧🏼 córka 2009
    💔 12.2021 cb
    💔 06.2022 cb
    💔 07.2022 cb
    💔 03.2023 cb

    8.12.2022 - operacja usunięcia niszy

    🍀11.04.23 - beta 5,4 (8dpo)
    🍀13.04.23 - beta 40,6 (10dpo) przyrost 820%
    🍀15.04.23 - beta 183,5 (12dpo) przyrost 372,5%
    🍀17.04.23 - beta 580,7 (14dpo) przyrost 202,7%
    🍀21.04.23 - beta 4061,7 (18dpo) przyrost 161,9%
    Będzie synek! 🩵
  • pluto_nova Autorytet
    Postów: 1559 4873

    Wysłany: 29 marca 2022, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kori wrote:
    Dziewczyny, ale błagam nie zlinczujcie mnie :) mam głupie pytanie 😖
    Gdzie mierzycie temperaturę żeby monitorować cykl :) dzisiaj przyszedł termometr i chciałabym przejść ten cykl z tempka :)
    Ja tam na dole 😂🤭

    age.png
    ✅naturalne owulacje
    ✅Progesteron
    ✅TSH, FT3, FT4, anty-TPO, anty-TG
    ✅FSH, LH, Estradiol, Prolaktyna (3dc)
    ✅Niedobór białka S
    ✅Oporność na białko C
    ✅Antykoagulant tocznia
    ✅P/c p. kardiolipinie IgG i IgM
    ✅P/c p. beta2 glikoproteinie 1 IgA
    ✅mutacja V Leiden
    ✅mutacja genu protrombiny
    ✅ANA3

    ✅badanie nasienia

    ❌ PAI-1 4G układ homozygotyczny nieprawidłowy

    🧑🏼 syn 2006
    👧🏼 córka 2009
    💔 12.2021 cb
    💔 06.2022 cb
    💔 07.2022 cb
    💔 03.2023 cb

    8.12.2022 - operacja usunięcia niszy

    🍀11.04.23 - beta 5,4 (8dpo)
    🍀13.04.23 - beta 40,6 (10dpo) przyrost 820%
    🍀15.04.23 - beta 183,5 (12dpo) przyrost 372,5%
    🍀17.04.23 - beta 580,7 (14dpo) przyrost 202,7%
    🍀21.04.23 - beta 4061,7 (18dpo) przyrost 161,9%
    Będzie synek! 🩵
  • Babova Autorytet
    Postów: 2036 4991

    Wysłany: 29 marca 2022, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kori wrote:
    Dziewczyny, ale błagam nie zlinczujcie mnie :) mam głupie pytanie 😖
    Gdzie mierzycie temperaturę żeby monitorować cykl :) dzisiaj przyszedł termometr i chciałabym przejść ten cykl z tempka :)

    Ja mierzyłam wcześniej w ustach, ale od tego cyklu zaczęłam dopochwowo. :)

    Monk@ lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2022.
    1.10.2022 – ⏸ 🙏
    Beta 1.10. – 169,200, progesteron – 32,37
    Beta 3.10. – 399,130
    10.10. – pęcherzyk 6x7mm w macicy 🍀
    24.10. – 1cm Dzidziutka, jest serduszko! 💗
    7.11. – Dzidziut ma 2,3cm, rośnie zdrowo 💗
    2.12. – prenatalne – niskie ryzyka, w pełni zdrowy Dzidziutek ❤️
    2.01 – 200 gramów Synka 💙
    27.01 –połówkowe – zdrowy 400-gramowy Chłopiec 💙
    20.02 – 700 gramów ruchliwego Chłopczyka 🥰
    7.04 – USG III trymestru – 1634 gramy Syneczka 💙
    26.05 – 2800 gramów Szkraba gotowego do życia poza brzuchem 💙

    20.06 – Beniamin, 56 cm, 3190 g 🥰

    👩 27 l.
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto - euthyrox 88
    Regularne cykle
    Progesteron ✅
    Glukoza i insulina ✅
    Badania z 3dc ✅

    Pueria Duo, MagneB6 💊

    🧑 27 l.
    Wszystko w normie

    Solgar MaleMultiple 💊

    age.png
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 29 marca 2022, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kori wrote:
    Dziewczyny, ale błagam nie zlinczujcie mnie :) mam głupie pytanie 😖
    Gdzie mierzycie temperaturę żeby monitorować cykl :) dzisiaj przyszedł termometr i chciałabym przejść ten cykl z tempka :)
    Też uważam, że dopochwowo najlepiej, ale koniecznie o tej samej godzinie, najlepiej bez wstawania z łóżka. Pamiętaj jednak by na wieczór sobie zdezynfekować termometr i trzymać go np. w jakimś etui, byś nie "powkładała" sobie tam niepotrzebnie bakterii itp. ;) I koniecznie termometr z dwoma miejscami po przecinku

    Monk@, Kori lubią tę wiadomość

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
‹‹ 227 228 229 230 231 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ