Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕
Odpowiedz

W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕

Oceń ten wątek:
  • cslza Autorytet
    Postów: 1526 1852

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    Dziewczyny, ze mną jest coś na odwrót 😂 Zamiast senności i spanka, to z każdym dniem coraz ciężej mi wieczorem zasnąć, a rano coraz wcześniej się sama budzę 🙈 Jestem tym typem, co musi spać 7,5-8h minimum, a od kilku dni budzę się po 6h i już nie usnę 😂 Dzisiaj wiercę się od 6 rano 😅 W każdym razie - miłego weekendu 😇❤️

    Mam to samo, aż jestem zła! Bo zamiast spać to mnie nosi, a wiem, że trzeba się wyspać teraz na zapas ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2022, 16:23

    Blond27, Domi_naturelover lubią tę wiadomość

    31.01.2018 Synek 👦 40+3
    7tc [*] 04.2022
    25.02.2023 Bliźnięta 🧑👩 30+6
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co że ja tez mam problem z zaśnięciem? Śpię dobrze cała noc ale zasnąć to chwila za nim uda... I teraz tak myślę że muszę wymienić pielęgnację twarzy bo tam krem z wit A... A usta mam też okropnie suche a zawsze używałam maści z witamina A... Polecicie coś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2022, 15:58

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Oliwia23 Autorytet
    Postów: 661 885

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Czuje, że to córka czy staraliście tak wstrzelić? W sumie my 💜 przed owulacją więc istnieje szansa na 👧, chyba tak jest a w owulację chłopiec?

    Możecie się śmiać, ale odkąd u moich 3 koleżanek sprawdził się chinski kalendarz płci tak też zaczęłam w to wierzyć 😅

    https://www.babyboom.pl/ciaza/przygotowania-do-ciazy/chinski-kalendarz-plci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2022, 16:06

    👱‍♀️27 lat
    💔6 tc 08.2020
    💔8 tc 03.2021

    👶Mikołaj 22.11.2022 💙
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie słyszałam o tym, ale wyszła mi dziewczynka 😁😁 Zobaczymy

    Oliwia23 lubi tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia23 wrote:
    Możecie się śmiać, ale odkąd u moich 3 koleżanek sprawdził się chinski kalendarz płci tak też zaczęłam w to wierzyć 😅

    https://www.babyboom.pl/ciaza/przygotowania-do-ciazy/chinski-kalendarz-plci

    A wiek jaki brać pod uwagę jak jestem przed urodzinami ?.niby w obydwu przypadkach wychodzi mi chłopiec 😁😁
    A jak spojrzałam żeby wyliczyć poprzednia ciążę to jakbym brała wiek przed urodzinami to by się zgadzało że dziewczynka jest 😁
    Więc takim kalendarzom nie ufam 🙈

    Blond27 lubi tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Oliwia23 Autorytet
    Postów: 661 885

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Nie słyszałam o tym, ale wyszła mi dziewczynka 😁😁 Zobaczymy

    Nawet lekarz do mojej przyjaciółki powiedział, że nie wie jak , ale to się sprawdza 😅

    Blond27 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️27 lat
    💔6 tc 08.2020
    💔8 tc 03.2021

    👶Mikołaj 22.11.2022 💙
  • Oliwia23 Autorytet
    Postów: 661 885

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    A wiek jaki brać pod uwagę jak jestem przed urodzinami ?.niby w obydwu przypadkach wychodzi mi chłopiec 😁😁
    A jak spojrzałam żeby wyliczyć poprzednia ciążę to jakbym brała wiek przed urodzinami to by się zgadzało że dziewczynka jest 😁
    Więc takim kalendarzom nie ufam 🙈

    Ale tam wpisujesz swoja datę urodzin.

    👱‍♀️27 lat
    💔6 tc 08.2020
    💔8 tc 03.2021

    👶Mikołaj 22.11.2022 💙
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia23 wrote:
    Ale tam wpisujesz swoja datę urodzin.

    Aa no to na tym mi pokazuje dziewczynkę a jak jest taki w formie tabeli to że chłopiec 🙈🙈

    Oliwia23 lubi tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Nie słyszałam o tym, ale wyszła mi dziewczynka 😁😁 Zobaczymy

    Mi pokazuje chlopiec, fajnie byloby gdyby sie sprawdzilo bo zawsze marzylam o chlopcu jako pierwszym☺️
    Ale wiadomo najwazniejsze, zeby bylo zdrowe❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2022, 16:27

    Oliwia23, Blond27 lubią tę wiadomość

  • Oliwia23 Autorytet
    Postów: 661 885

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Aa no to na tym mi pokazuje dziewczynkę a jak jest taki w formie tabeli to że chłopiec 🙈🙈

    W formie tabeli to nie wiem jak czytać właśnie że względu na uro.


    No nic, za parę tygodni wrócimy do tego i będziemy sprawdzać 😅

    Angelaaaa, Blond27 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️27 lat
    💔6 tc 08.2020
    💔8 tc 03.2021

    👶Mikołaj 22.11.2022 💙
  • Kalli95 Autorytet
    Postów: 1199 1562

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wyszedł chłopiec, mąż by się ucieszył, ja będę zadowolona z każdej opcji 😄

    Oliwia23, Angelaaaa, Blond27, Domi_naturelover, Anett93 lubią tę wiadomość

    6c04bbb91b.png
    06.2021 👼
    11.2021 👼
    25.10.2022 💙 Staś 2930 g 🧸
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalli95 wrote:
    U mnie wyszedł chłopiec, mąż by się ucieszył, ja będę zadowolona z każdej opcji 😄

    Ja to Ci powiem że też zawsze myślałam że faceci wolą mieć chłopca 😂 a od kiedy mamy córkę to dla męża się tylko ona liczy 🤷‍♀️ i 100% podobna do tatusia 🥴
    Dlatego ja chcę teraz synka 😂😂 ale wiadomo że najważniejsze żeby było zdrowe ♥️

    Kalli95, Blond27, Grażyna1820 lubią tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Kalli95 Autorytet
    Postów: 1199 1562

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle to strasznie fajne są takie głupotki 🤪 ciekawe na ile się to nam sprawdzi 😀

    Oliwia23, Blond27 lubią tę wiadomość

    6c04bbb91b.png
    06.2021 👼
    11.2021 👼
    25.10.2022 💙 Staś 2930 g 🧸
  • Kalli95 Autorytet
    Postów: 1199 1562

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Ja to Ci powiem że też zawsze myślałam że faceci wolą mieć chłopca 😂 a od kiedy mamy córkę to dla męża się tylko ona liczy 🤷‍♀️ i 100% podobna do tatusia 🥴
    Dlatego ja chcę teraz synka 😂😂 ale wiadomo że najważniejsze żeby było zdrowe ♥️
    Moj maz pracuje jako rolnik i no przepraszam, on nie chce syna tylko DZIEDZICA 😂😂😂 strasznie mam z tego ubaw bo los jest bardzo przewrotny

    Blond27, Domi_naturelover, Angelaaaa, Grażyna1820, Koteczka82, KiniuśiKinio lubią tę wiadomość

    6c04bbb91b.png
    06.2021 👼
    11.2021 👼
    25.10.2022 💙 Staś 2930 g 🧸
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jestem ciekawa, w rodzinie wiecej mamy kobiet, wiec zobaczymy.
    bedziemy sie cieszyc z kazdej opcji❤️

    W ogole clearblue mnie uspokoil. Zrobiony przed chwila, taka linie to nawet by moja babcia juz zobaczyla😅 w poniedzialek robie cyfrowy w takim razie, zawsze chcialam go zrobic, a brak kreski jakos nie dolowal mnie tak jakbym zobaczyla “not pregnant”

    https://zapodaj.net/e1a8711f219ce.jpg.html

    Kalli95, Oliwia23, cslza, Blond27, Mgdra, Angelaaaa, Grażyna1820, 2+3, Chrupka , Wojcinka, Blondyna.B, milam, Koteczka82, Ekta, Anett93 lubią tę wiadomość

  • Kalli95 Autorytet
    Postów: 1199 1562

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    Tez jestem ciekawa, w rodzinie wiecej mamy kobiet, wiec zobaczymy.
    bedziemy sie cieszyc z kazdej opcji❤️

    W ogole clearblue mnie uspokoil. Zrobiony przed chwila, taka linie to nawet by moja babcia juz zobaczyla😅 w poniedzialek robie cyfrowy w takim razie, zawsze chcialam go zrobic, a brak kreski jakos nie dolowal mnie tak jakbym zobaczyla “not pregnant”

    https://zapodaj.net/e1a8711f219ce.jpg.html
    Piekna kreska 😉 w ogóle nie wiedziałam że są niebieskie testy 😅 mało jeszcze o życiu wiem 😂

    nick nieaktualny, Blond27 lubią tę wiadomość

    6c04bbb91b.png
    06.2021 👼
    11.2021 👼
    25.10.2022 💙 Staś 2930 g 🧸
  • Kluska95 Autorytet
    Postów: 1626 2697

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej jak patrzę na ten kalendarz chiński to mojej siostrze sprawdzil się w obydwu ciążach 🙂

    Kalli95, Oliwia23, Blond27, Angelaaaa lubią tę wiadomość

    07.23 Misia 🩷👶
  • Oliwia23 Autorytet
    Postów: 661 885

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalli95 wrote:
    W ogóle to strasznie fajne są takie głupotki 🤪 ciekawe na ile się to nam sprawdzi 😀

    Tez tak uważam 😅 śmiałam się z koleżanki, u której w rodzinie same dziewczynki i sama byla pewna, ze bedzie córka, że chinski kalendarz ma rację i na następnym usg dostała zdjecie potwierdzające chłopca 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2022, 16:47

    Kalli95 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️27 lat
    💔6 tc 08.2020
    💔8 tc 03.2021

    👶Mikołaj 22.11.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalli95 wrote:
    Piekna kreska 😉 w ogóle nie wiedziałam że są niebieskie testy 😅 mało jeszcze o życiu wiem 😂

    Ja na samym poczatku tylko te robilam, pozniej stwierdzialam, ze szkoda kasy, ale chyba faktycznie lepiej wylapuja hormon, bo tansza wersja byla rano mniej widoczna🤔

    Moj tez wiem, ze wolalby w glebi duszy syna bo uwielbia pilke nozna🤣 ale dziewczynke bedzie na pewno rozpieszczac.

    Blond27, Kalli95 lubią tę wiadomość

  • cslza Autorytet
    Postów: 1526 1852

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    Tez jestem ciekawa, w rodzinie wiecej mamy kobiet, wiec zobaczymy.
    bedziemy sie cieszyc z kazdej opcji❤️

    W ogole clearblue mnie uspokoil. Zrobiony przed chwila, taka linie to nawet by moja babcia juz zobaczyla😅 w poniedzialek robie cyfrowy w takim razie, zawsze chcialam go zrobic, a brak kreski jakos nie dolowal mnie tak jakbym zobaczyla “not pregnant”

    https://zapodaj.net/e1a8711f219ce.jpg.html

    Gratulacje, piękne krechy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    31.01.2018 Synek 👦 40+3
    7tc [*] 04.2022
    25.02.2023 Bliźnięta 🧑👩 30+6
‹‹ 261 262 263 264 265 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ