X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 04:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zrobilam test dzisiaj i wyszedl negatywny! Zalamka totalna! Do tego temperatura mi spadla z 97,5 wczoraj na 96,9 dzisiaj (mierze w Farenheitach). Nic juz z tego nie rozumiem!
    Poryczalam sie i tyle.

    Dlaczego w czwartek i piatek wyszly pozytywne, a dzisiaj negatyw? Mozliwe żeby dwa testy byly falszywie pozytywne? Zastanawiam sie czy test nie byl felerny, bo jak mocz dosiegnal kreski kontrolnej, to byla dziwnie blada, a pociemniala dopiero po jakichs 5 minutach. Przy poprzednich testach od razu krecha kontrolna byla ciemna, a testowa pojawila sie po okolo 5 minutach.
    Nie mam drugiego testu, zeby powtórzyć, a mąż mówi, ze czekamy do środy, jak kazala lekarka.

    Dzisiaj 33dc okresu ciagle nie mam, ale biore duphaston, wiec pewnie dopoki nie odstawie okres nie przyjdzie.
    Zalamana jestem :(

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi wrote:
    Dziewczyny, zrobilam test dzisiaj i wyszedl negatywny! Zalamka totalna! Do tego temperatura mi spadla z 97,5 wczoraj na 96,9 dzisiaj (mierze w Farenheitach). Nic juz z tego nie rozumiem!
    Poryczalam sie i tyle.

    Dlaczego w czwartek i piatek wyszly pozytywne, a dzisiaj negatyw? Mozliwe żeby dwa testy byly falszywie pozytywne? Zastanawiam sie czy test nie byl felerny, bo jak mocz dosiegnal kreski kontrolnej, to byla dziwnie blada, a pociemniala dopiero po jakichs 5 minutach. Przy poprzednich testach od razu krecha kontrolna byla ciemna, a testowa pojawila sie po okolo 5 minutach.
    Nie mam drugiego testu, zeby powtórzyć, a mąż mówi, ze czekamy do środy, jak kazala lekarka.

    Dzisiaj 33dc okresu ciagle nie mam, ale biore duphaston, wiec pewnie dopoki nie odstawie okres nie przyjdzie.
    Zalamana jestem :(
    Kochana może te co robilas ostatnio miały mniejsza czułość?od tego co robilas dzisiaj?idź na Bete albo kup test o czułości 10

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 05:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie....moja tempka dziś 36.9 małpy nadal nie ma już 2dni...miłego dnia

    ~Agnieszka lubi tę wiadomość

  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strażaczka90 wrote:
    Kochana może te co robilas ostatnio miały mniejsza czułość?od tego co robilas dzisiaj?idź na Bete albo kup test o czułości 10

    Test robilam ten sam, co wczesniej.
    Poszlam sprawdzic szyjke macicy i mam jakby plamienie, tzn. na palcach mialam taki ni to czerwony ni to brazowy śluz. Nie wyplywa jeszcze na zewnatrz, bo na bieliznie czy papierze toaletowym nie ma sladu, ale w srodku jest.
    Moge sie juz pożegnać z nadzieją. A tak sie cieszylam, ze sie nareszcie udalo :(

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • Kasia1993 Ekspertka
    Postów: 131 112

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi może powtórz test za dwa dni? Kup inny skoro miałaś wrażenie że ten był jakiś zepsuty...


    Strażaczka!! jakie wieści?

    f2w3yx8d0p5xyhbt.png

    iv09cwa1bez1cni9.png



  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nashi, też tak miałam. 3 pozytywne testy, a czwartego dnia @ (w terminie). Przykro mi :(

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Kasia1993 Ekspertka
    Postów: 131 112

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę na bete:) Trzymajcie kciuki:)Dziś test negatywny;/ ale tempka stoi w miejscu wczoraj był termin @ ale tak mi dziwnie ovu przesuneło... hmmm

    iza30, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    f2w3yx8d0p5xyhbt.png

    iv09cwa1bez1cni9.png



  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Nashi, też tak miałam. 3 pozytywne testy, a czwartego dnia @ (w terminie). Przykro mi :(

    Na razie @ nie przyszla, ale pewnie przylezie franca. Powinna przyjsc w sobote. Nie wiem czy przy dupku sie pojawi, czy dopiero po odstawieniu.

    Nie rozumiem tez czemu te dwa testy, zrobione dzien po dniu wyszly pozytywne? Czyzby hcg z zastrzyku tak dlugo sie utrzymalo? Jakos nie chce mi sie w to wierzyc, bo mialam tylko 5000j., wiec gora po 12 dniach juz by test nie wykryl. Specjalnie czekalam do 15 dpo z testem.
    A moze to poronienie? Nie wiem co myslec! Smutno mi :(

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1993 wrote:
    Jadę na bete:) Trzymajcie kciuki:)Dziś test negatywny;/ ale tempka stoi w miejscu wczoraj był termin @ ale tak mi dziwnie ovu przesuneło... hmmm

    Trzymam mocno!

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi wrote:
    Dziewczyny, zrobilam test dzisiaj i wyszedl negatywny! Zalamka totalna! Do tego temperatura mi spadla z 97,5 wczoraj na 96,9 dzisiaj (mierze w Farenheitach). Nic juz z tego nie rozumiem!
    Poryczalam sie i tyle.

    Dlaczego w czwartek i piatek wyszly pozytywne, a dzisiaj negatyw? Mozliwe żeby dwa testy byly falszywie pozytywne? Zastanawiam sie czy test nie byl felerny, bo jak mocz dosiegnal kreski kontrolnej, to byla dziwnie blada, a pociemniala dopiero po jakichs 5 minutach. Przy poprzednich testach od razu krecha kontrolna byla ciemna, a testowa pojawila sie po okolo 5 minutach.
    Nie mam drugiego testu, zeby powtórzyć, a mąż mówi, ze czekamy do środy, jak kazala lekarka.

    Dzisiaj 33dc okresu ciagle nie mam, ale biore duphaston, wiec pewnie dopoki nie odstawie okres nie przyjdzie.
    Zalamana jestem :(
    moze faktycznie poczekaj z dwa dni i powtorz test i zycze z calego serduszka zeby to byla ciaza!!!!

    kamisia lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strażaczka90 wrote:
    Witajcie....moja tempka dziś 36.9 małpy nadal nie ma już 2dni...miłego dnia
    rob testa!!!!!! zycze dwoch kresek grubych!!!! <3

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Nashi, też tak miałam. 3 pozytywne testy, a czwartego dnia @ (w terminie). Przykro mi :(
    ja tez tak kiedys mialam,maz wtedy pracowal za granica,zrobilam test wyszly dwie kreski po dwoch dniach chcialam jechac po jakies buciki i przekazac mezowi bo mial przyjechac ale nie zdazylam bo zaczal bolec mocno brzuch i zaczol sie okres :-(

    kamisia lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1993 wrote:
    Jadę na bete:) Trzymajcie kciuki:)Dziś test negatywny;/ ale tempka stoi w miejscu wczoraj był termin @ ale tak mi dziwnie ovu przesuneło... hmmm
    trzymam mocno kciukaski&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& daj znac kiedy wynik i daj znac jak wysoka beta ;-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane!!!!!! <3 <3 pije ktoras ze mna kawe??? :-)

    iza30, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki, forum wre, nadrobiłam ale tak po łebkach. Intensywny weekend był, więc nie było czasu siedzieć,ale w pracy to co innego ;)

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję, tylko skoczę włączyć ekspres:)

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Cześć dziewczynki, forum wre, nadrobiłam ale tak po łebkach. Intensywny weekend był, więc nie było czasu siedzieć,ale w pracy to co innego ;)
    czesc sloneczko :-) hm..ja teraz zagladam i doczytuje ile moge ale czasu malo bo pomiomo ze jestem w domu to ida swieta trzeba sprzatac itp. milego dnia!!!! fajna masz prace ze mozesz byc z nami na forum ;-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, wszyscy chorzy to korzystam z tego, że nikogo nie ma..
    Poza tym największy zajob w tym roku mam już za sobą, więc do końca roku muszę już tylko parę bieżących rzeczy pokończyć, w styczniu znowu się zacznie, więc korzystam puki mogę:)

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami przy herbacie z soczkiem malinowym i żegnam się też bo spadam do pracy :)za wszystkie dziś testujace trzymam mocno kciuki
    Nishi jestem, z Tobani wierzę że się uda!
    Kasia ściskam kciuki za udaną betę!
    Strazaczka musi się udać!
    Buziaki :) <3

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    Witam się z Wami przy herbacie z soczkiem malinowym i żegnam się też bo spadam do pracy :)za wszystkie dziś testujace trzymam mocno kciuki
    Nishi jestem, z Tobani wierzę że się uda!
    Kasia ściskam kciuki za udaną betę!
    Strazaczka musi się udać!
    Buziaki :) <3
    milego dnia agus <3

    iza30 lubi tę wiadomość

‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ