X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Srasznie ciezko wytrzymac ;( tym bardziej jak ma sie kilka testow juz naszykowanych ;) maz tez mowi, wytrzymaj ;)

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I się poczułam olana, chyba się stąd wypisze ;)

    iza30 lubi tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    I się poczułam olana, chyba się stąd wypisze ;)
    HEHE NIE TY JEDNA SIE TAK POCZULAS

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    I się poczułam olana, chyba się stąd wypisze ;)
    a czemuz to poczulas sie olana????

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    Było trochę smutku, trochę złości ale... złapałam w ręce kercher i się wyzywalam w łazience :) ale teraz wieczorem znów tak trochę smutnawo.
    Rozumiem cie kochana, dobrze ze rozladowalas ta zlosc. Nastepnym razem aie uda, trzymam kciuki ;)

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    HEHE NIE TY JEDNA SIE TAK POCZULAS
    a ty czemu sie poczulas olana???? ;-) kurde to ja tez czuje sie olana ;-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    A ja miałam testy owy pozytywne przez 3 dni :) więc się działo w sypialni i mimo tego @ dziś mnie nawiedziła i do tego tak bolesna jak dawni nie była, tak jak pisałam przez ten ból człowiek czuje że żyje :)
    ja czesto jak mialam pozytywny test tez z mezem dzialalismy ostro i tez dupa blada byla..

    kamisia lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Srasznie ciezko wytrzymac ;( tym bardziej jak ma sie kilka testow juz naszykowanych ;) maz tez mowi, wytrzymaj ;)
    jak jestes taka niecierpliwa to sikaj najwyzej jak jeszcze ci niewyjdzie to bedziemy dalej czekac kciukac a ty dalej sikac ;-)

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czuje sie mega olana :-D spadam kochane!!!! do jutra!!!!! ;-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a szkoda gadac ale i tak tu wchodzę poczytać was , teraz i tak czasu nie będę miala

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Srasznie ciezko wytrzymac ;( tym bardziej jak ma sie kilka testow juz naszykowanych ;) maz tez mowi, wytrzymaj ;)
    tez tak miałam a potem placz był ale teraz co ma być to będzie mnie tak czas nie goni

    rybka, Ovulka lubią tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedziemy kciukac, sikac, plakac, znowu kciukac i tak w kolko hehe;) ja tez czasem sie cuje olana ale to chyba nie sposob na wszystko odpisac i ogarnac, tyle sie dodaje nowych wpisow ze przelatuja ze strony na strone, a my kochane nie mozemy sie stresowac... Bo to nam nie sprzyja !!!

    rybka, Kasiula09, iza30 lubią tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    dobra sloneczko ja tez mykam bo czas ucieka..jutro rano zajrze i mam nadzieje ze wy tez bedziecie ;-) dobranoc sloneczka milego wieczorku <3 <3 <3
    Hej kochana milegi wieczorku, odpoczywaj ;)

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    I się poczułam olana, chyba się stąd wypisze ;)
    Nie musisz być złośliwa

    Ovulka, rybka, Kasiula09, Jackie lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Bedziemy kciukac, sikac, plakac, znowu kciukac i tak w kolko hehe;) ja tez czasem sie cuje olana ale to chyba nie sposob na wszystko odpisac i ogarnac, tyle sie dodaje nowych wpisow ze przelatuja ze strony na strone, a my kochane nie mozemy sie stresowac... Bo to nam nie sprzyja !!!
    hehe ja już tak rok mam w czwartek mam wizyte u gina ale nie wiem czy pojde bo z mezem otwieramy sklep i jutro najpóźniej we wtorek po towar do niemiec i mogę na czwartek nie zdarzyć ;/ i przepadnie mi wizyta na która czekałam 2tyg. bo miałam @ a zas swieta za pasem wiec w styczniu w polowie bym dopiero się umowila lipe mam straszna

    rybka, Ovulka, iza30 lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    a szkoda gadac ale i tak tu wchodzę poczytać was , teraz i tak czasu nie będę miala
    pisz kochana o co chodzi!!!!

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka20 wrote:
    hehe ja już tak rok mam w czwartek mam wizyte u gina ale nie wiem czy pojde bo z mezem otwieramy sklep i jutro najpóźniej we wtorek po towar do niemiec i mogę na czwartek nie zdarzyć ;/ i przepadnie mi wizyta na która czekałam 2tyg. bo miałam @ a zas swieta za pasem wiec w styczniu w polowie bym dopiero się umowila lipe mam straszna
    No kochana to lepiej cos przeloz, i zrob tak zebys zdazyla, bo po roku staran to trzeba wszystko sprawdzic, musisz zadbac o siebie i te sprawy. Oczywiscie trzymam kciuki ze wszystko bedzie dobrze ;) i fasolka bedzie

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    pisz kochana o co chodzi!!!!
    Pewnie ze pisz, szybciutko. Po to jestesmy zeby sobie pogadac o wszytskim

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    pisz kochana o co chodzi!!!!
    no rzeczywiście trochę lipa na forum dziewczyny się obrazaja no ale ja tak samo czytam wszystko i nie da się tak szybko na wszystko odpisac

    Ovulka, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    No kochana to lepiej cos przeloz, i zrob tak zebys zdazyla, bo po roku staran to trzeba wszystko sprawdzic, musisz zadbac o siebie i te sprawy. Oczywiscie trzymam kciuki ze wszystko bedzie dobrze ;) i fasolka bedzie
    no na razie nie mam czasu badan porobić a jeszcze cale zycie przede mna wiec się nie martwię hehe wiesz chce mieć dziecko ale nie pragne go az tak bardzo bo nie chce zfiksowac i myslec ciagle o tym mam corke 2letnia teraz ten sklep wiec może niespodzianka sama przyjdzie

    Ovulka lubi tę wiadomość

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ