X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze ze cos tu sie popsul klimat..szkoda...ale ja zostane juz tutaj bo czuje sie oki,rozumie ze nie kazdy o kazdej porze tu siedzi i mi np.odpisze...jak wam minal dzien?? witam sie jeszcze raz!!!! <3 <3

    iza30 lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm..chyba jestem tu sama :-)

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    Czesc Nishi 3mam kciuki za Ciebie, niestety do mnie @ przyszedl dzisiaj
    przykro mi agus ze dostalas wredna ale glowka do gory za pare dni sie skonczy i zaczniesz nowy boj ;-)

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolkowa duszyczka wrote:
    no tak, ale coś było ok i teraz zmiana niewiadomo z jakiego powodu to tak jakoś słaby argument dla mnie :/ dziwne no ale dzieki za info
    masz przerywana linia bo masz plodny sluz po owulce..

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    Ja polecam testy owu z allegro, bo jednak dużo taniej. Pokazywały mi owu wtedy, kiedy powinna ona być.
    xxx
    "A w ogóle w moim przypadku to o kant d*** mogę te testy... w zeszłym cyklu wychodziły mi przez 10 dni pozytywne, w tym cyklu też już kilka mi wyszło pozytywnych, a wg temp. i tak owulki nie ma, więc sobie daruję i więcej ich nie kupię..."
    x
    Test owu to nie jest 100% pewność wystąpienia owulacji :), to może potwierdzić tylko monitoring cyklu, a druga sprawa to po pierwszym pozytywnym teście więcej się ich już w danym cyklu nie wykonuje bo nie ma to najmniejszego sensu, bo pozytywne mogą wychodzić od owu do końca cyklu nawet.
    Ale ja to wiem wszystko. Że nie dają pewności. I że pierwszy pozytywny i stop. Ale ten pierwszy pozytywny to powinien być tzw "pik lh" czyli max lh. A moje sobie sukcesywnie ciemniały i ciemniały. I w tym cyklu to samo. Więc jak owulka będzie w tym cyklu (ustalona np. na podstawie temp albo potwierdzona przez lekarza - 19.12 mam wizytę) i będzie ona później niż 36h po pierwszym pozytywnym teście owu, który u mnie miał miejsce 10.12, to nadal będę uważała, że o kant du** te testy... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2013, 19:26

    rybka lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Ale ja to wiem wszystko. Że nie dają pewności. I że pierwszy pozytywny i stop. Ale ten pierwszy pozytywny to powinien być tzn "pik lh" czyli max lh. A moje sobie sukcesywnie ciemniały i ciemniały. I w tym cyklu to samo. Więc jak owulka będzie w tym cyklu (ustalona np. na podstawie temp albo potwierdzona przez lekarza - 19.12 mam wizytę) i będzie ona później niż 36h po pierwszym pozytywnym teście owu, który u mnie miał miejsce 10.12, to nadal będę uważała, że o kant du** te testy... :)
    mi testy z allegro wychodza,i zawsze tylko przez jeden dzien mam pozytywny..mam do tego bol owulacyjny wiec wiem piate przez dziesiate kiedy jest owu ale wiem ze jednym wychodza innym nie...

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam przed zabiegiem ból owulacyjny. Jeden dzień, a właściwie to czułam pewnie pęknięcie pęcherzyka, bo to był taki kłujący ból trwający kilka minut. I wtedy się udało zafasolkować. Po zabiegu to jajniki mnie bolą już od końca @ i nic z tego nie wiem.. :P
    A testy są dobre, jak ktoś nie ma tak pofiskowanego organizmu jak ja - zbadam sobie to lh w przyszłym cyklu.
    W pierwszą ciążę też zaszłam dzięki testom :) Albo takie głupie szczęście miałam :P

    rybka lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Też miałam przed zabiegiem ból owulacyjny. Jeden dzień, a właściwie to czułam pewnie pęknięcie pęcherzyka, bo to był taki kłujący ból trwający kilka minut. I wtedy się udało zafasolkować. Po zabiegu to jajniki mnie bolą już od końca @ i nic z tego nie wiem.. :P
    A testy są dobre, jak ktoś nie ma tak pofiskowanego organizmu jak ja - zbadam sobie to lh w przyszłym cyklu.
    W pierwszą ciążę też zaszłam dzięki testom :) Albo takie głupie szczęście miałam :P
    ale mnie tak nieraz bola jajcory ze niemam klimatu do serduszkowania!!! :-( ale testy owulacyjne polecam..co do ciazowych z allegro mam zastrzezenie bo: WYCHODZI MI ZAWSZE TYLKO JEDNA KRESKA!!!! :-D

    stardust87 lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Też miałam przed zabiegiem ból owulacyjny. Jeden dzień, a właściwie to czułam pewnie pęknięcie pęcherzyka, bo to był taki kłujący ból trwający kilka minut. I wtedy się udało zafasolkować. Po zabiegu to jajniki mnie bolą już od końca @ i nic z tego nie wiem.. :P
    A testy są dobre, jak ktoś nie ma tak pofiskowanego organizmu jak ja - zbadam sobie to lh w przyszłym cyklu.
    W pierwszą ciążę też zaszłam dzięki testom :) Albo takie głupie szczęście miałam :P
    WIDZE ZE JESTESMY TYLKO WE DWIE ;-D

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka wszystkim :) dawno mnie tu nie było bo całe dwa dni na uczelni spędziłam ale teraz przez miesiąc spokój :)
    Co do testów ovulacyjnych to ja miałam i jeszcze mam z allegro, Z początku myslałam ze są jakies kiepskie bo nic nie wykazywały ale potem okazały sie dobre bo wyznaczyły mi ovu na około 23 dc i pewnie duża zasługa dzięki nim zaszłam w ciąże :)

    rybka lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    ale mnie tak nieraz bola jajcory ze niemam klimatu do serduszkowania!!! :-( ale testy owulacyjne polecam..co do ciazowych z allegro mam zastrzezenie bo: WYCHODZI MI ZAWSZE TYLKO JEDNA KRESKA!!!! :-D

    Rybko widocznie jeszcze sie nie udało zafasolkować i dlatego pokazują tylko jedną, mi wyznaczyły przy ciązy tyle ze nie od razu po około 16 dni po owu

    rybka lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    WIDZE ZE JESTESMY TYLKO WE DWIE ;-D

    We trzy bo i ja :)

    rybka lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o witam cie kasiu!!!!! i wszystkie inne co dolaczyly lub dolacza!!!! <3

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    widze ze cos tu sie popsul klimat..szkoda...ale ja zostane juz tutaj bo czuje sie oki,rozumie ze nie kazdy o kazdej porze tu siedzi i mi np.odpisze...jak wam minal dzien?? witam sie jeszcze raz!!!! <3 <3
    Nic sie niepopsulo :P jest oki
    U mnie dzis za szybko zlecialo ale calkiem milo a jak u was?

    rybka lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam IZA <3

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Rybko widocznie jeszcze sie nie udało zafasolkować i dlatego pokazują tylko jedną, mi wyznaczyły przy ciązy tyle ze nie od razu po około 16 dni po owu
    wiem sloneczko ze sie jeszcze nie udalo i ze pokazuja tylko jedna ale mam nadzieje ze juz niebawem zobaczymy wszystkie dwie!!!!

    iza30, Kasiula09 lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Nic sie niepopsulo :P jest oki
    U mnie dzis za szybko zlecialo ale calkiem milo a jak u was?
    witaj!!!!! u mnie tez zlecial dzien jak z procy ;-) szkoda ze tak szybko :-9 bylismy dzis z mezem na adoracji dla malzenstw..bylo slicznie i troszke placzliwie ;-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj kada <3

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    ale mnie tak nieraz bola jajcory ze niemam klimatu do serduszkowania!!! :-( ale testy owulacyjne polecam..co do ciazowych z allegro mam zastrzezenie bo: WYCHODZI MI ZAWSZE TYLKO JEDNA KRESKA!!!! :-D
    A to rzeczywiście beznadziejne te testy :D

    rybka lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co tu taka cisza....mnie strasznie macica boli maz mowi ze rosnie nasz obcy hehe

    iza30 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ