X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, wpisz ta pierwsza.

    Ja tez nie rozumiem o co dziewczyny sie obrażają. Ja tez nie zawsze dostane odpowiedź na pytanie i nie czuje sie odrzucona. Nikt nie siedzi non stop na forum.

    Ania_84, ~Agnieszka, Unlike, iza30, rybka lubią tę wiadomość

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi wrote:
    Ania, wpisz ta pierwsza.

    Ja tez nie rozumiem o co dziewczyny sie obrażają. Ja tez nie zawsze dostane odpowiedź na pytanie i nie czuje sie odrzucona. Nikt nie siedzi non stop na forum.
    Dobra wprowadzilam zmieny i zazncazylam ignor tempk :) bo inne dziewczyny maja podobne zdanie :) dziekuje ;)

    rybka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    ooo... chwile was człowiek spuści z oka i juz takie cyrki :)
    ja też się często czuje olana i już nie raz o tym pisałam, ale coż w takim natłoku spraw nie zawsze ma się okazje odpisać.. sama mam ostatnio rozplanowany czas prawie co do minuty więc jak wpadam to sprawdzam czy u was wszystko dobrze, odmelduje się i uciekam.. :)

    ewelinka na wątku gdzie nigdy nie jest się olanym jak pisałaś nie zawitam, bo ja juz jedno maleństwo mam więc wygląda na to że to temat nie dla mnie.. :/

    Zreszta zakładanie nowego wątku jest dla mnie bez sensu, już przerabiamy drugi, tam było źle i tu niedobrze... czy tam będzie lepiej? jeśli tak to przez ile?

    Malinka a na kiedy planujecie otwarcie??

    Iza jak noga? :) do kiedy masz gips?

    uciekam myć się i działać :) chociaż czuję się przeziębiona i ochota licha :/ to pewnie przez te cholerne okna które myłam... jutro chyba musze przelecieć to balkonowe, mimo iż niedziela to nie będę potem już miała kiedy...

    buziaki!! <3

    Edytka witaj! bardzo mi przykro z powodu tego co przeszłaś... nawet nie mogę sobie wyobrazić jak taka strata boli... trzymam kciuki za to by teraz już wszystko było dobrze i jak najszybciej udało wam się powiększyć rodzinkę :) my staramy się od czerwca :)
    no jak dobrze pojdzie to po niedzieli już

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    No ba...kawke trzeba wypic :-*
    hehe zaprosiłam cie na fb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak wogole to czesc dziewczyny nie dawno wstaliśmy z mezem jeszcze przeziębienie nas zlapalao czujemy się jak falki hehe lece pranie zrobić bo czasu nie miałam przez te pare dni

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma się co kłócić i obrażać, trzeba dbać o wątek i tyle :) trochę luzu :) jak ktoś Was pominie to się trzeba przypomnieć a nie uciekać i obrażać ją też jestem czasem olewana ale bez przesady :) dbajmy o wątek i będzie dobrze :) :) miłej niedzieli Kochane, ja zdycham z bólu dalej.

    Ania_84, iza30, rybka, myszkaazi lubią tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • Kasia1993 Ekspertka
    Postów: 131 112

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja już kończę rosołek i drugie danie tez się zapieka w piekarniku... Dziś brzuch boli troche w sumie z moich obliczeń małpa dziś... moim wykresem kiedy ovu mi wyznaczył owulace proszę się nie sugerować bo nie mierzyłam przez pół cyklu tempki i nie ma porównania z wczesniejszymi bo dla mnie to normalnie szok ze wyznaczył mi owu na 22 aa dzis przesunął na 26 dzien.

    rybka lubi tę wiadomość

    f2w3yx8d0p5xyhbt.png

    iv09cwa1bez1cni9.png



  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki.
    Dziś mam masakryczny humor, a raczej brak humoru. Jajniki mnie bolą, a może macica, nie wiem sama, głowa też. Jakieś smuty mnie dopadły.. Obiad muszę iść robić, a siły nie mam się podnieść z przed tego komputera;)

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    ooo... chwile was człowiek spuści z oka i juz takie cyrki :)
    ja też się często czuje olana i już nie raz o tym pisałam, ale coż w takim natłoku spraw nie zawsze ma się okazje odpisać.. sama mam ostatnio rozplanowany czas prawie co do minuty więc jak wpadam to sprawdzam czy u was wszystko dobrze, odmelduje się i uciekam.. :)

    ewelinka na wątku gdzie nigdy nie jest się olanym jak pisałaś nie zawitam, bo ja juz jedno maleństwo mam więc wygląda na to że to temat nie dla mnie.. :/

    Zreszta zakładanie nowego wątku jest dla mnie bez sensu, już przerabiamy drugi, tam było źle i tu niedobrze... czy tam będzie lepiej? jeśli tak to przez ile?

    Malinka a na kiedy planujecie otwarcie??

    Iza jak noga? :) do kiedy masz gips?

    uciekam myć się i działać :) chociaż czuję się przeziębiona i ochota licha :/ to pewnie przez te cholerne okna które myłam... jutro chyba musze przelecieć to balkonowe, mimo iż niedziela to nie będę potem już miała kiedy...

    buziaki!! <3

    Edytka witaj! bardzo mi przykro z powodu tego co przeszłaś... nawet nie mogę sobie wyobrazić jak taka strata boli... trzymam kciuki za to by teraz już wszystko było dobrze i jak najszybciej udało wam się powiększyć rodzinkę :) my staramy się od czerwca :)


    Hej Karmelek z noga lepiej juz mnie boli, nawet umie juz stanac na ten gips czyli chyba jest dobrze a gips do 30 grudnia mam pozniej dowiem sie co i jak czy sie zroslo czy nie :)

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jak mija niedziela my z mezem w lokalu hehe kończymy sprzątanie mebelki już mamy fajnie to wygląda już się nie mogę doczekać jak do niemiec pojedziemy po towar hehe

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi wrote:
    Ania, wpisz ta pierwsza.

    Ja tez nie rozumiem o co dziewczyny sie obrażają. Ja tez nie zawsze dostane odpowiedź na pytanie i nie czuje sie odrzucona. Nikt nie siedzi non stop na forum.
    Wiadomo ze nie siedzi non stopa ale jesli jest tak za kazdym razem olewana to sory
    Rybka co mi ostatnio odpisala a na poczatku watku bylo napisane no ale coz bedzie tak samo jak ze starym

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2013, 14:59

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny
    Ja dopiero teraz zajrzalam z rana nie mialam na nic czasu, wstalam przed 9 pozniej kosciol przyjechalam zjedlismy obiadek za chwile jedziemy z synem na urodziny do znajomych, wiec wpadlam sie przywitac.
    Malinka trzymam mocno kciuki oby jak najlepiej wam poszlo.

    Agnieszka tak trzeba dbac o watek to napewno sie uda ja juz nigdzie sie nie przenosze bo z poprzednim watkiem bylo to samo zaczelo sie psuc i co, chwile pozniej i nastepnego by nie bylo.
    Te ktore chca zostaja tu i to najwazniejsze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2013, 14:57

    rybka lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra ja narazie ucieka bede pozniej milej niedzieli :)

    rybka lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Wiadomo ze nie siedzi non stopa ale jesli jest tak za kazdym razem to sory

    Ja najczesciej wchodze na forum raz, dwa razy dziennie. Czasami gubie sie w postach, bo w ciagu jednego dnia tyle postow przybędzie, ze ciezko ogarnosc, szczegolnie, jesli śledzi sie kilka wątków. Moze lepiej powtórzyć pytanie, jeśli nie uzyskało sie odpowiedzi. Czasami pytanie umknie w natłoku postów.

    rybka lubi tę wiadomość

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi wrote:
    Ja najczesciej wchodze na forum raz, dwa razy dziennie. Czasami gubie sie w postach, bo w ciagu jednego dnia tyle postow przybędzie, ze ciezko ogarnosc, szczegolnie, jesli śledzi sie kilka wątków. Moze lepiej powtórzyć pytanie, jeśli nie uzyskało sie odpowiedzi. Czasami pytanie umknie w natłoku postów.
    tak ale skoro sie nadrabia komentarze jak sa zaleglosci to ciezko dac jak sie widzi odpowiedz? bo chyba nie . Ja wiem ze nie ma nieraz dziewczyn i komentarz zostaje a pozniej jak sa dziewczyny olewaja komentarz a przeciez komentarz byl na koncu bo nikogo nie bylo a pozniej zostaje dawno w tyle bo nikt nie odpowiedzial czyli zostal olany

    Wiec nikogo nikt tu nie trzyma na sile wiec nie rozumie po co te komentarze z waszej strony napisalysmy wczesniej i nie tylko ja jedna wiec tym dziewczynom ktore miedzy soba pisza zostana
    tak samo bedzie jak na tamtym watku

    Powodzenia !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2013, 15:18

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, jaki tu klimat dziś króluje :/ Ktoś się czuje obrażony i ignorowany, co się dzieje? Wiadomo, że się cały dzień nie siedzi na forum, potem ciężko nadrobić wszystkie wpisy, ale jak są jakieś ciężkie pytania czy wątpliwości to się odpisuje nawet kilka godzin później. Trzeba tylko poczekać. Skąd takie negatywne emocje, luzik dziewczynki:)

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Wow, jaki tu klimat dziś króluje :/ Ktoś się czuje obrażony i ignorowany, co się dzieje? Wiadomo, że się cały dzień nie siedzi na forum, potem ciężko nadrobić wszystkie wpisy, ale jak są jakieś ciężkie pytania czy wątpliwości to się odpisuje nawet kilka godzin później. Trzeba tylko poczekać. Skąd takie negatywne emocje, luzik dziewczynki:)
    juz kochana napisalam wczesniej ze wiadomo ze ktos nie siedzi 24 h na ovu ale duzo jest takich kjomentarzy bez odpowiedzi do tej pory :/
    I caly czas olewane Wiec to byl moj ostatni komentarz na tym watku :/
    Dziekuje
    Zycze wam z calego serca zeby u kazdej z was zrobilo sie zielono <3
    Buziaki milego popoludnia pa

  • Fasolkowa duszyczka Koleżanka
    Postów: 45 39

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heej słuchajcie zwariuje zaraz, wpisując dziś tepkę rano zauważyłam ale dopiero teraz że ovu z ciągłej zmieniło mi dzień owulacji na przerywaną linię, ej o co kaman?? Ktoś tu ze mną w kotka i myszkę się bawi.... zaczynam się stresować już :/ Pomóżcie, wytłumaczcie

    brokatowy-mis.gif9ewn3e3k5668t40y.png f2w3vfxmxlrzenkc.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę dziewczynki trzeba patrzeć na sygnały płynące z ciała a nie tylko na Ovu, bo to jest tylko program komputerowy, który jak każdy program ma wiele ograniczeń. Każdy organizm jest inny, a program ma tylko parę wytycznych na podst. których dokonuje obliczeń.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolkowa duszyczka wrote:
    heej słuchajcie zwariuje zaraz, wpisując dziś tepkę rano zauważyłam ale dopiero teraz że ovu z ciągłej zmieniło mi dzień owulacji na przerywaną linię, ej o co kaman?? Ktoś tu ze mną w kotka i myszkę się bawi.... zaczynam się stresować już :/ Pomóżcie, wytłumaczcie
    zaznaczylas sluz wodnisty i datego zmienil na przerywana

    Fasolkowa duszyczka lubi tę wiadomość

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ