X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    To się nie da nie nastawiac, przynajmniej u mnie :) ale pozytyw jest tego taki że przynajmniej jestem kompatybilna z moją tep dziś spadla i dziś okres :) będę ją teraz mierzyć od początku a nie od połowy cyklu ;)

    Hej Niusia :)
    Ja też zaczęłam dopiero mierzyć, ale przestałam jak mnie to przeziębienie złapało, bo uznałam, że wynik i tak nie będzie jakiś miarodajny (nie wiem jak to określić) Ja to właśnie tak się nie nastawiam jak Ty. Niby jeszcze nie zaczęliśmy się tak oficjalnie starać, ale nawet przy zabezpieczaniu się, to co cykl się zastanawiałam, czy może jednak i rozczarowywałam jak przyszła @

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    To mnie przykro było przez chwilę a potem się najnormalniej po babsku wkurwilam :)
    Masz rację! Wkurz się, zajdź w ciążę i wykop tego wrednego @ na wczasy na Syberii!!!! :D Pokaż mu gdzie jego miejsce :D

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Masz rację! Wkurz się, zajdź w ciążę i wykop tego wrednego @ na wczasy na Syberii!!!! :D Pokaż mu gdzie jego miejsce :D
    Muszę tak właśnie zrobić :) :) zresztą czego ja się spodziewałam przy pierwszym cyklu starań, i znając swoje "szczęście"

    gann3e3k07a442mt.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhhh...ważne, żebyś czerpała z tego przyjemność :D No wiesz, ja to zasadniczo jeszcze się nie staram...bo mój mąż chce się troszkę wstrzymać...ale jak mu mówię, że chyba jestem w ciąży (tak, żeby go podpuścić i sprawdzić jego reakcję), to mówi, że by się strasznie cieszył i tak z jednej strony to chciałby już, ale jak ma możliwość wstrzymania się, to woli się wstrzymać. A mówią, że kobiety to takie skomplikowane...

    rybka lubi tę wiadomość

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie :) ja chciałam podejść do tego na zasadzie odstawiamy zabezpieczenie i niech się dzieje, ale ja jakość coraz bardziej czuje chęć posiadania Maluszka i może datego, do tego moja przyjaciółka zaszła teraz w ciążę po roku starań więc to mnie przerazilo że tak długo trzeba czekać, muszę zrobić badania krwi bo w tym cyklu złe się czułam i boję się ze może moja tarczyca się znów obudziła :( a to nie będzie fajne

    rybka lubi tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga a co mas z tarczyca ?? - bo ja mam niedoczynnosc - coprawda wyniki mam w normie ale tylko dlatego ze biore leki :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA jak czytam niektóre historie forumowiczek, to też się troszkę martwię. Zawsze to się wydawało takie proste. W zasadzie osobiście nie znałam nikogo, kto nie może mieć dzieci, albo miał problemy z zajściem w ciążę. A jak pojawiłam się tutaj, żeby mniej więcej coś poczytać o staraniach, to te historie mnie przytłoczyły. Faktycznie trzeba mieć sporo szczęścia, żeby zajść w ciążę w pierwszym cyklu... A wiek też robi swoje, chociaż ja mam dopiero 24 lata, ale czas tak szybko leci. Musiałam trochę nacisnąć na męża...nie chcę mieć później do nikogo żalu, jak będą problemy związane z wiekiem.

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadczynność, ale od 2 lat mam spokój, nawet leków nie biorę, tylko ze teraz się naorawde źle czułam i boję się ze to może to dziadostwo :/ zrobię badania z ciekawości. Smutno...

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Jak mi sie nic dzisiaj nie chce. Czuje sie jak balon bez powietrza. Mialam dzisiaj w planach robienie faworkow, ale nie wiem czy mi sie bedzie chcialo.
    Poza tym brzuch mnie boli i biegam co chwilke do toalety sprawdzić czy czasem @ nie przylazla, bo mi jakos dzisiaj "mokro".

    Jutro mam zamiar powtorzyc sikacza, chociaz lekarka kazala czekac do srody. Mam stracha, ze tym razem wyjdzie negatywny i dostane @. A moj maz mnie wkurza, bo chcialam isc na bete, a on sie uparl i nie. Mowi, ze robimy co lekarka każe. Wymarudzilam jutrzejszy test, inaczej musialabym czekac do srody. :/

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    JA jak czytam niektóre historie forumowiczek, to też się troszkę martwię. Zawsze to się wydawało takie proste. W zasadzie osobiście nie znałam nikogo, kto nie może mieć dzieci, albo miał problemy z zajściem w ciążę. A jak pojawiłam się tutaj, żeby mniej więcej coś poczytać o staraniach, to te historie mnie przytłoczyły. Faktycznie trzeba mieć sporo szczęścia, żeby zajść w ciążę w pierwszym cyklu... A wiek też robi swoje, chociaż ja mam dopiero 24 lata, ale czas tak szybko leci. Musiałam trochę nacisnąć na męża...nie chcę mieć później do nikogo żalu, jak będą problemy związane z wiekiem.
    Właśnie, ja znam takie historie ze swojego podwórka, i coraz częściej się martwię że u mnie będzie podobnie, mam 28 lat i ciraz częściej myślę ze może mogłam wcześniej o tym pomyslec, chodź toeretycznie niby nic takiego się jeszcze nie stało. No zobaczymy, teraz cieszę się ze znalazlam to forum bo jakoś tak łatwiej chodź faktycznie część histori jest bardzo smutna :(

    gann3e3k07a442mt.png
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Nishi 3mam kciuki za Ciebie, niestety do mnie @ przyszedl dzisiaj

    gann3e3k07a442mt.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lepiej zrob dla czystego spokoju i sumienia :) - ja lecze sie na niedoczynnoscod 4 lat - po dwoch latachh babka mi odstawila leki - bo mialam piekne wyniki - nawet wtedy schudnlam 20 kg - po odstawieniu - przez pol roku bylo ok- pozniej ... masakra- okres zatrzymał mi sie tak ze w ciagu roku mialam tylko w lutym i w pazdzierniku - wywolywany ...przytylam 25kg ..a ze wtedy mialismy przygotowania do slubu to nigdy nie mialam czasu - w koncu zrobilam badania poszlam doinnego lekarza i od maja okres wrocil :) ja schudnlam 15 kg i ogolnie lepiej sie czuje - no i TSH spadlo z 5,17 na 1,84 - wiec juz przy takim mozna spokojnie sie starc o dzidzie ;)

    Co do wieku to ja mam 29 lat ..no juz niedlugo 30 :) - mam nadzieje ze w koncu sie uda- bo troche mnie to przeraza ..tyl ze u nas dochodzi probblem meza- bo wyniki nasienia tez nie sa powalajace. wiec trzeba probowac :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    lepiej zrob dla czystego spokoju i sumienia :) - ja lecze sie na niedoczynnoscod 4 lat - po dwoch latachh babka mi odstawila leki - bo mialam piekne wyniki - nawet wtedy schudnlam 20 kg - po odstawieniu - przez pol roku bylo ok- pozniej ... masakra- okres zatrzymał mi sie tak ze w ciagu roku mialam tylko w lutym i w pazdzierniku - wywolywany ...przytylam 25kg ..a ze wtedy mialismy przygotowania do slubu to nigdy nie mialam czasu - w koncu zrobilam badania poszlam doinnego lekarza i od maja okres wrocil :) ja schudnlam 15 kg i ogolnie lepiej sie czuje - no i TSH spadlo z 5,17 na 1,84 - wiec juz przy takim mozna spokojnie sie starc o dzidzie ;)

    Co do wieku to ja mam 29 lat ..no juz niedlugo 30 :) - mam nadzieje ze w koncu sie uda- bo troche mnie to przeraza ..tyl ze u nas dochodzi probblem mez to będza- bo wyniki nasienia tez nie sa powalajace. wiec trzeba probowac :D

    Ja chciałabym zrobić wszystkie badania u siebie i u męża, ale obawiam się ze jak powiem lekarzowi ze staramy się pierwszy cykl i nic ale że chcę badania to mnie wysmieje, zresztą najpierw to mój Mąż pewnie każe mi się popukac po czole jak walne mu hasłem zrób badanie nasienia. Ale siebie przebadam z ciekawości, raz na jakiś czas trzeba i teraz to zrobię.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki! :)

    nishi ja bym nie wytrzymała i codziennie test robiła, a mój mąż nie miał by w tej kwesti nic do powiedzenia :)

    Ania już pisałam Ci na wątku grudniówek że mam nadzieje iż ten dzisiejszy test miał faktycznie za duża jeszcze czulość mi u ciebie wygląda na 28 dc na zagnieżdzenie więc tą 25czułościa jeszcze nie wyjdzie.

    co do wieku to u mnie to napewno prawda :/ w pierwsza ciążę jak miałam 20tat zaszłam w 2cyklu, w drugą w wieku 25lat zaszłam w pierwszym cyklu ( niestety nie była szczęśliwa :( ) a teraz już 7cykl leci, a lat mam 27...

    Agnieszka przykro mi :( mam nadzieję że tym razem pójdzie lepiej!! :) trzymam kciuki!


    little frog trzymam kciuki za Ciebie!!

    mi ostatnio @ spóźniła się 3dni.. a takich mi nadziei skubana narobiła.. :/ za to w tym cyklu napewno się na niej zemszczę i wykopię ją z roboty na 9miesięcy! :)

    Ania_84, iza30 lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie na szczescie nie bylo z tymproblemow- miesiac po slubie ( a do tej pory nie staralismy sie zreszta nawet stwierdzilismy ze damy sobie pol roku po slubie i dopieor zaczniemy ) ja poszlam do gin prywatnie bo zatrzymal mi sie wlasnie wtedy okres zrobila mi usg i poweidziala ze jajniki wygladaja na policystyczne i ze sa marne szanse na ciaze i jelsi zaczniemy planowac to musze zaczac odrazu leczene min pol roku przed planowana ciaza- oczywiscie ja w ryk w domu opowiedzialam to mezowi a ze w rodzinie meza szwagierka leczyla sie w klinice leczenia nieplodnosci to stwierdzlismy ze wcisniemy kit ze staramy sie od min pol roku i tak tez zrobilismy :) - w tym kraju niestety trzeba nie raz sklamac
    ostrzeglam meza ze beda chcieli mu zrobic badanie nasienia - na co odp to dobrze zrobimy bo nawetjesli cos wyjdzie nie tak to bedziemy mieli czas na leczenie.
    poszlismy maz dostal skierowanie na badania , ja zostalam polozona na 4 dni do szpitala na wszystkie badania bo lekarz stwierdzil ze skoro jest podejrzenie POCS , mam niedoczynnosc tarczycy plus epilepsje to niema co czeaj bo im szybciej tym lepiej :)
    Co sie okazalo- mezow wyszly kiepskie wyniki- ale to podobno przez infekcje - leczenie infekcji bagatela 3 miechy plus 3miechy na regenracje kijanek :) poki co jestesmy na etapie czekania jeszcze miesiaca na to zeby sie zregenerowaly ...
    Dwa okazalo sie ze moje pcos - jest lekkie i wystarczy podreperowac tarczyce ... wiec pol roku leczenia prawie za nami zarowno mojego jak i meza .. wiec teraz w sumie startujemy na czystko :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    hej dziewczynki! :)

    nishi ja bym nie wytrzymała i codziennie test robiła, a mój mąż nie miał by w tej kwesti nic do powiedzenia :)

    Ania już pisałam Ci na wątku grudniówek że mam nadzieje iż ten dzisiejszy test miał faktycznie za duża jeszcze czulość mi u ciebie wygląda na 28 dc na zagnieżdzenie więc tą 25czułościa jeszcze nie wyjdzie.

    co do wieku to u mnie to napewno prawda :/ w pierwsza ciążę jak miałam 20tat zaszłam w 2cyklu, w drugą w wieku 25lat zaszłam w pierwszym cyklu ( niestety nie była szczęśliwa :( ) a teraz już 7cykl leci, a lat mam 27...

    Agnieszka przykro mi :( mam nadzieję że tym razem pójdzie lepiej!! :) trzymam kciuki!


    little frog trzymam kciuki za Ciebie!!

    mi ostatnio @ spóźniła się 3dni.. a takich mi nadziei skubana narobiła.. :/ za to w tym cyklu napewno się na niej zemszczę i wykopię ją z roboty na 9miesięcy! :)
    Karmelku ale ja robilam tescik o czulosci 10 dlatego jakos nie wierze w to - ale poczekam nic innego mi nie pozostaje ;) oby test sie mylil :)

    A za wykopanie na 9 miesiecy @ trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2013, 10:05

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kochane:)))milej ndz:)Agnieszka nie martw sie, to poczatki takze w nastepnym sie uda cyklu:)sciskam Cie:)

    iza30 lubi tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Agnieszka wrote:
    Czesc Nishi 3mam kciuki za Ciebie, niestety do mnie @ przyszedl dzisiaj

    Dzieki! Nie martw sie, jesli moja ciaza sie potwierdzi zaraz przybiegne zarażać. Na pewno zlapiesz zarazka ;)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika czemu testu nie robisz??

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki i napewno bedzie dobrze :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ