X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Tez sie kochane ciesze normalnie ten gin jest wart swoich pieniedzy teraz zaplacilam 60 euro za badanie usg krew recepte i skierowanie na nasienie a tamten by mnie skasowal 150 jak nie wiecej
    A mowilam Ci o nim od poczatku :P

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    A mowilam Ci o nim od poczatku :P
    no wiesz to nie chodzi o kase bo jesli tamten byl by dobry to pewnie bym do niego chodzila :)
    ale jak sie nadaje na papier do dupy to bez sensu jezdzic i wydawac kase :)
    Dobra ja spadam do pharmacy po leki :)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • Strokrotka Autorytet
    Postów: 358 444

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Kobietki,moze wesprzecie :) Tracąc nadzieje na dzidzie - jutro ma przyjsc @,test dzisiaj rano negatywny, nadal czuje sie fatalnie. Oprócz zwykłego choróbska, boli mnie brzuch od paru dni jak na okres i mam lekko wrazliwe piersi i sutki, czego po porodzie nie miałam ani razu. I co mnie zaskoczyło najbardziej: zauwazyłam na papierze lekko różowy śluz, którego już nie ma. Temp teraz 37,5... Wiem, ze szukam dziury w całym, ale tak bardzo bym chciałam zobaczyc już dwie kreseczki..

    qdkki09kap9gx968.png
    3i49io4pl4x7mtp0.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2387 1940

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strokrotka wrote:
    Drogie Kobietki,moze wesprzecie :) Tracąc nadzieje na dzidzie - jutro ma przyjsc @,test dzisiaj rano negatywny, nadal czuje sie fatalnie. Oprócz zwykłego choróbska, boli mnie brzuch od paru dni jak na okres i mam lekko wrazliwe piersi i sutki, czego po porodzie nie miałam ani razu. I co mnie zaskoczyło najbardziej: zauwazyłam na papierze lekko różowy śluz, którego już nie ma. Temp teraz 37,5... Wiem, ze szukam dziury w całym, ale tak bardzo bym chciałam zobaczyc już dwie kreseczki..


    to poczekaj na @ , jeśli nie będzie to test lub od razu beta ;)

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie kobitki zamowilam pizze:)i zycze Wam milego wieczorku:)))

    Anoolka, Karolcia23369 lubią tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej moje kobitki...a ja mykam na spotkanie klasowe z podstawowki :-)...dzis boli mnie brzuch i dziwne brazowe mam plamienua mam nadzieje ze rzaden stan zapalny sie nie przyplatał :-(....

    iza30 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonek a może to implantacja?? :)

    MIka my wczoraj zamawialiśmy pizze i dziś też zamawiamy ;)
    mamy pod opieką kolegę synka więc idziemy na prościznę z kolacją :) przy okazji my skorzystamy ;)

    stokrotka kurcze ja tez miałam takie plamienia przed @.. juz byłam pewna że upragniona ciąża a od lekarza wyszłam z lekami p/zapalnymi :/
    do tego @ mi sie spóźniała 3dni i mi nadziei narobiła niepotrzebnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za oknem śnieżny armagedon, znowu :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane a przy implantacji nie wystepuje czasem tylko rozowy sluz albo krew?
    bo ja o brazowych plamieniach nie slyszalam jako ze to implantacJA..

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to ciązy nie biore pod uwage :-)...
    Byly by cudnie ale moze to jakas nadzerka...

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    kochane a przy implantacji nie wystepuje czasem tylko rozowy sluz albo krew?
    bo ja o brazowych plamieniach nie slyszalam jako ze to implantacJA..

    ja gdzieś słyszałam że przy zagnieżdzeniu się zarodka przeważnie występuję śluz podbarwiony krwią tzn. zdecydowanie więcej jest krwi niż śluzu, ale to też jest sprawa indywidualna, bo jedna ma brązowe plamienia druga może mieć śluz z krwią ;)

    ilonek lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    ja gdzieś słyszałam że przy zagnieżdzeniu się zarodka przeważnie występuję śluz podbarwiony krwią tzn. zdecydowanie więcej jest krwi niż śluzu, ale to też jest sprawa indywidualna, bo jedna ma brązowe plamienia druga może mieć śluz z krwią ;)

    To jest wszystko zalezne od kazdej z nas :-)

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mykam kochane buziolki do jutra :-*

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Mykam kochane buziolki do jutra :-*

    życzę udanej imprezki ;)

    ilonek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny polecam program:http://tvnplayer.pl/programy-online/o-matko-odcinki,1211/

  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:)Mam nadzieje, ze milo wam mija dzień bo mi niestety nie:( zle sie zaczął od samego początku... Miałam dziś zajęcie na uczelni i już był stres bo czekały mnie 3 egzaminy. Około godziny 17 poczułam , że boli mnie w krzyżu. Nawet sobie pomyslałam wtedy, że boli mnie jak na @ ale nawet nie brałam tego pod uwagę bo cykl do tej pory miałam regularny jak w zegarku. Dojechałam do domu, poszłam do toalety a tam @ :( I to dość mocno już rozkręcona... Aż płakać mi się zachciało:( Nie wiem co to się porobiło, ale od samego początku ten cykl był dla mnie jakiś inny- dziwny. W środku cyklu również miałam 4 dniowe plamienie a dotychczas nigdy tak nie miałam:( W sumie mogłam się domyśleć że idzie @ bo temperatura mi dziś mocno spadła ( a w duchu rano się cieszyłam , że niby plamienie implantacyjne:(). Tak więc zaczynam nowy cykl. Muszę jak najszybciej zrobić te badania co endokrynolog mi zlecił bo czuje, że coś nie tak jest...

    PERELKA175
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też wczoraj @ przyszła niestety i weekend do bani :( w poniedziałek też chyba zrobię sobie badanka chociaż mój ginex mówi że nie potrzebuję ale na wszelki wypadek sama sobie zlecę nie bedę czekać na łaskę :)
    Też zaczynam nowy cykl i trzymam kciuki za nas wszystkie :)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi :( ale głowa do góry następnym razem się uda;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki, ja uciekam do mężusia i na kolacyjkę ;)

    Mam nadzieję, że nocka będzie spokojniejsza od dnia dzisiejszego;) papa....do usłyszenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej a ja byłam z męze pochodzić po sklepach za butami na zime dla mnie ale niestety ja jestem chyba za wybredna bo mi się buty nie podobaja:( ;) a teraz siedze i odpoczywam bo sie zmeczyłam chodzć po tych galeriach:D mam po sklepach takie uderzenia gorące ze chyba mi nie wskazane chodzic po sklepachd; a u was jak :0

    Nie załamujcie sie nie ten cykl to natepny bedzie udany:D

    iza30 lubi tę wiadomość

‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ