Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 🎃 w październiku fiku miku, latem bobas na kocyku 🎃
Odpowiedz

🎃 w październiku fiku miku, latem bobas na kocyku 🎃

Oceń ten wątek:
  • MojaMałaBlondyneczko Autorytet
    Postów: 868 593

    Wysłany: 9 października 2021, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzlo wrote:
    Mój mówi, żebym nic nie mówiła, bo nie podpiszą ze mną 😀 właśnie mówił czy nie mam kogo podpytać w pracy z koleżanek, ale tak naprawdę one wszystkie tam pracują z 20-25 lat i boje się jednej powiedzieć żeby dalej nie poszło 😖
    No nie nie,.mówić nic na pewno nie można nikomu, w takich miejscach nie ma.tajemnic😂
    Po stażu dostaniesz pewnie na czas określony, przedłuży się do dnia porodu... No ale po macierzyńskim pewnie już miejsca dla Ciebie nie będzie? Więc tak czy siak lepiej zaczekać i dostać tę umowę 🧐 przynajmniej nie zostaniesz bez kasy na czas ciąży...

    Zuzlo , Gosiaczkova, Britta lubią tę wiadomość

    09.2019 synek 😍

    28.09.2021 beta 715 💙

    UgcQp2.png[/url]
  • Zuzlo Autorytet
    Postów: 1160 786

    Wysłany: 9 października 2021, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milkana wrote:
    Tylko teraz pytanie jaka umowę dostaniesz, na czas próbny, na określony, czy na stałe 🤔 ale jaka by nie była będziesz zabezpieczona chociaż na czas ciąży w najgorszym przypadku.

    Jeju tego nie wiem właśnie, kiedyś kiedyś rozmawiałam z szefem i weszliśmy na ten temat to powiedział, że jeśli bym chciała pracować to byłabym już ma stałe 🤔 ale nie wiem jak to jest kurczę! Nie wiem jak to wyglada w tych instytucjach państwowych czy najpierw musi być na okres próbny mimo, że byłam na stażu 🤔

    córka - 2018 ✨
    syn - 2022 ✨
  • Milkana Autorytet
    Postów: 705 517

    Wysłany: 9 października 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzlo wrote:
    No właśnie państwowa instytucja baaardzo nie lubiana przez ludzi 😂😅 więc wszystko już wiecie chyba! W państwowej tak jest, że na zastępstwo dopiero mogą wziąć kogoś jak urodzę? Czy na moim chorobowym już?
    Ja tez w państwowej, nielubianej haha. Jeśli chcesz to napisz jaka to firma jeśli nie to nie pisz, ale może ta sama co moja to Ci może cos doradzę. U nas jest tak ze na macierzyńskim przychodzi ktoś na zastępstwo, ale tez nie zawsze bo centrala nie zawsze wyrazi zgodę. Wiec czasami jesteśmy dwa lata z obowiązkami tej osoby.

    Zuzlo lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko od 10/2020 na luziku
    od 01/2021 starania z testami owu i dokładną obserwacją
    Cykle regularne co 32 dni

    13.09- beta 147 :)

    gannvfxm94uozd8n.png
  • MojaMałaBlondyneczko Autorytet
    Postów: 868 593

    Wysłany: 9 października 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzlo wrote:
    No właśnie państwowa instytucja baaardzo nie lubiana przez ludzi 😂😅 więc wszystko już wiecie chyba! W państwowej tak jest, że na zastępstwo dopiero mogą wziąć kogoś jak urodzę? Czy na moim chorobowym już?
    Na chorobowym po 30 dniach chyba ... I najkorzystniej dla nich jakbyś już nie wracała bo im to zaburzy to zastępstwo😉 mi tak powiedzieli 🤪

    Zuzlo lubi tę wiadomość

    09.2019 synek 😍

    28.09.2021 beta 715 💙

    UgcQp2.png[/url]
  • Alicjaa18 Koleżanka
    Postów: 94 16

    Wysłany: 9 października 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim 😊
    Jeśli ktoś testuje to powodzonka 🤞
    Ja melduje przyjście @ wczoraj. Nie wiem czy to ten bromergon dziala ale doatalam dzień wcześniej. Czy to możliwe że on skraca cykl?

  • Zuzlo Autorytet
    Postów: 1160 786

    Wysłany: 9 października 2021, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milkana wrote:
    Ja tez w państwowej, nielubianej haha. Jeśli chcesz to napisz jaka to firma jeśli nie to nie pisz, ale może ta sama co moja to Ci może cos doradzę. U nas jest tak ze na macierzyńskim przychodzi ktoś na zastępstwo, ale tez nie zawsze bo centrala nie zawsze wyrazi zgodę. Wiec czasami jesteśmy dwa lata z obowiązkami tej osoby.

    Pozwoliłam sobie dodać Cię do przyjaciółek! Bo napisze na priv, jeśli mogę 😀

    Gosiaczkova, Milkana lubią tę wiadomość

    córka - 2018 ✨
    syn - 2022 ✨
  • Gosiaczkova Autorytet
    Postów: 285 311

    Wysłany: 9 października 2021, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzlo wrote:
    Mój mówi, żebym nic nie mówiła, bo nie podpiszą ze mną 😀 właśnie mówił czy nie mam kogo podpytać w pracy z koleżanek, ale tak naprawdę one wszystkie tam pracują z 20-25 lat i boje się jednej powiedzieć żeby dalej nie poszło 😖

    To widzę ma podobny tok myślenia do mnie :)
    Według mnie powinnaś go posłuchać - spróbować podpytać przy jakiejś okazji (np jakby rozmawiały o kimś kto ma dziecko itp, nie otwarcie w takim razie skoro nie ufasz im) a jeżeli by się nie udało to dobrze byłoby poczekać do umowy na stałe. Nie wiem jak to z umowami na czas określony - napewno jest przedłużana do porodu ale chyba później zus wypłaca zasiłek macierzyński. O ciąży zawsze możesz się późno dowiedzieć.. zdarzają się przecież przypadki, że do porodu kobieta nic nie wie (u mojej mamy w szpitalu był ostatnio taki ewenement).

    Starania o 1🤱👶 od maja 2021

    Wcześniej 10 lat tabletek anty ❌

    W międzyczasie puste 🥚 płodowe
    (łyżeczkowanie 9 tydz)

    Psia mama 🐕🐩 x2

    30.09.2021 -> ⏸
    1.10.2021 -> ⏸; beta 85,910 mIU/ml
    2.10.2021 -> beta 142,7 mIU/ml
    6.10.2021 -> 620 mIU/ml
    8.10.2021 -> pęcherzyk 5 mm 🥰
    ...
    12.05.2022 -> Majusia ur 35 tc 💖

    Morfologia 👍
    TSH 👍
    Glukoza ❌😔 101,11
    HCV 👍
    HIV 👍
    Toksoplazmoza 👍
    Kiła 👍
    Różyczka👍

    Kolejne starania o rodzeństwo dla 🐣 maj 2026

    Amh 0,6 ng/ml
    Endometrioza 😶
    FSH 8,5
    LH 4,3
    Estradiol 26,89
    prolaktyna 27,13
    DHEA-SO4 516,5
    testosteron 62
    SHBG 27
    17-OHP 2,7 (norma <1)
    androstendion 4,27
    kortyzol 16
    testosteron wolny 3,74
  • Pani Miśka Autorytet
    Postów: 1011 1078

    Wysłany: 9 października 2021, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2022, 16:33

  • Zuzlo Autorytet
    Postów: 1160 786

    Wysłany: 9 października 2021, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojaMałaBlondyneczko wrote:
    No nie nie,.mówić nic na pewno nie można nikomu, w takich miejscach nie ma.tajemnic😂
    Po stażu dostaniesz pewnie na czas określony, przedłuży się do dnia porodu... No ale po macierzyńskim pewnie już miejsca dla Ciebie nie będzie? Więc tak czy siak lepiej zaczekać i dostać tę umowę 🧐 przynajmniej nie zostaniesz bez kasy na czas ciąży...

    Z tymi umowami na czas określony jest rożnie! Z tego co słyszałam u nas jedna osoba która przyszła dostała najpierw umowę na 1,5 roku, więc nie wiem jak to wyglada w przypadku ciąży? Jeśli kończyłaby się np na macierzyńskim?

    córka - 2018 ✨
    syn - 2022 ✨
  • Milkana Autorytet
    Postów: 705 517

    Wysłany: 9 października 2021, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzlo wrote:
    Pozwoliłam sobie dodać Cię do przyjaciółek! Bo napisze na priv, jeśli mogę 😀
    Oki ☺️

    Zuzlo lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko od 10/2020 na luziku
    od 01/2021 starania z testami owu i dokładną obserwacją
    Cykle regularne co 32 dni

    13.09- beta 147 :)

    gannvfxm94uozd8n.png
  • Pani Miśka Autorytet
    Postów: 1011 1078

    Wysłany: 9 października 2021, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2022, 16:33

    Kira lubi tę wiadomość

  • Zuzlo Autorytet
    Postów: 1160 786

    Wysłany: 9 października 2021, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczkova wrote:
    To widzę ma podobny tok myślenia do mnie :)
    Według mnie powinnaś go posłuchać - spróbować podpytać przy jakiejś okazji (np jakby rozmawiały o kimś kto ma dziecko itp, nie otwarcie w takim razie skoro nie ufasz im) a jeżeli by się nie udało to dobrze byłoby poczekać do umowy na stałe. Nie wiem jak to z umowami na czas określony - napewno jest przedłużana do porodu ale chyba później zus wypłaca zasiłek macierzyński. O ciąży zawsze możesz się późno dowiedzieć.. zdarzają się przecież przypadki, że do porodu kobieta nic nie wie (u mojej mamy w szpitalu był ostatnio taki ewenement).

    Umowę na okres stały nie na czas określony?

    A wiecie może jak jest z chorobowym? Wyliczają na podstawie ostatnich 12 miesięcy?

    córka - 2018 ✨
    syn - 2022 ✨
  • Sparky Autorytet
    Postów: 2057 2809

    Wysłany: 9 października 2021, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Miśka wrote:
    U mnie dziś 12 dpo, temperatura bardzo wysoko a test negatywny, zero cienia. W tym cyklu 4 facellaki pięknie nie pokazują falszywych cieni, zero złudzeń 😭

    O nie 😔 A wykres masz taki piękny 😭

    🩵 2022
    🩷 2024
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3407 2349

    Wysłany: 9 października 2021, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie dziś 5dpo i zaczyna mi się dłużyc czas do testowania 😁😅

    age.png
  • Pani Miśka Autorytet
    Postów: 1011 1078

    Wysłany: 9 października 2021, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2022, 16:33

  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3407 2349

    Wysłany: 9 października 2021, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaa18 wrote:
    Cześć wszystkim 😊
    Jeśli ktoś testuje to powodzonka 🤞
    Ja melduje przyjście @ wczoraj. Nie wiem czy to ten bromergon dziala ale doatalam dzień wcześniej. Czy to możliwe że on skraca cykl?
    Jeden dzień różnicy, to żadna różnica, w pelni w normie, więc tak naprawdę mógł to zrobić po prostu Twój organizm :)
    A bromergoj sam w sobie raczej na cykl nie wpływa, natomiast obniżenie prolaktyny już tak.

    age.png
  • a.ky.ska Autorytet
    Postów: 271 524

    Wysłany: 9 października 2021, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! 😘
    U mnie dzisiaj temp. w dól, brzuch boli jak nie wiem więc pewnie dzisiaj albo jutro przyjdzie 🐵 nie wiem no co liczyłam.... 😔 ale cóż nie można miec wszystkiego od razu.
    Będę starać się wejść w nowy cykl że spokojem, na pewno chce się mniej stresować staraniami 🤞 dzisiaj mam imprezkę urodzinową dziadka więc spokojnie 🍷🍷
    W tygodniu zrobię brakujące badania, mąż skoczy na badanie nasienia 🤭 i zaczynam brać clo od 3 dnia 💪

    Trzymam kluski za dzisiejsze sikanice!
    Postaram się Was po weekendzie nadrobić 😘🥰

    💑+😺
    11 cs - 2cs z CLO.
    3.12 - 12 dpo ⏸
    5.01 Dwa maluszki 🥰
    👶 1,99 cm 💕👶 1,92 cm 💕
    07.07.2022 (34+4)
    💖Oliwia 1920g 💖Lilianna 2620g
  • Zuzlo Autorytet
    Postów: 1160 786

    Wysłany: 9 października 2021, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milkana wrote:
    Oki ☺️

    Jeszcze nie mogę napisać do Ciebie wiadomości 😖

    córka - 2018 ✨
    syn - 2022 ✨
  • Gosiaczkova Autorytet
    Postów: 285 311

    Wysłany: 9 października 2021, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzlo wrote:
    Umowę na okres stały nie na czas określony?

    A wiecie może jak jest z chorobowym? Wyliczają na podstawie ostatnich 12 miesięcy?

    Najlepiej by było na stałe, ale jak dostaniesz na określony to też dużo lepiej niż nic :)

    Normalnie wyliczają na podstawie 12 miesięcy, nie wiem jak w przypadku gdy ktoś pracuje krócej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2021, 09:52

    Zuzlo lubi tę wiadomość

    Starania o 1🤱👶 od maja 2021

    Wcześniej 10 lat tabletek anty ❌

    W międzyczasie puste 🥚 płodowe
    (łyżeczkowanie 9 tydz)

    Psia mama 🐕🐩 x2

    30.09.2021 -> ⏸
    1.10.2021 -> ⏸; beta 85,910 mIU/ml
    2.10.2021 -> beta 142,7 mIU/ml
    6.10.2021 -> 620 mIU/ml
    8.10.2021 -> pęcherzyk 5 mm 🥰
    ...
    12.05.2022 -> Majusia ur 35 tc 💖

    Morfologia 👍
    TSH 👍
    Glukoza ❌😔 101,11
    HCV 👍
    HIV 👍
    Toksoplazmoza 👍
    Kiła 👍
    Różyczka👍

    Kolejne starania o rodzeństwo dla 🐣 maj 2026

    Amh 0,6 ng/ml
    Endometrioza 😶
    FSH 8,5
    LH 4,3
    Estradiol 26,89
    prolaktyna 27,13
    DHEA-SO4 516,5
    testosteron 62
    SHBG 27
    17-OHP 2,7 (norma <1)
    androstendion 4,27
    kortyzol 16
    testosteron wolny 3,74
  • Edith 19 Autorytet
    Postów: 429 195

    Wysłany: 9 października 2021, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzlo jeśli jesteś na stażu i masz dostać umowę i to jest państwowa instytucja to na pewno pierwsza umowa jest na czas określony.

    JA 34 ON 35

    Starania od 1/2020
    0 ciąż

    Ja
    PCOS, Hashimoto
    badania hormonalne ok
    jajowody drożne
    I IUI 3/2023 - nieudana
    4/2023 - pierwszy raz stymulacja lamettą - cykl bezowulacyjny
    mam nadzieję ze 9/2023 podejdziemy do drugiej IUI

    ON
    badania hormonalne ok
    morfologia 0% poprawiona suple -> 4%

    Czekamy na NASZ CUD

    "Wszystko wali się
    a ja nie mogę biec
    może ten deszcz udaje łzę
    minie ten sen i będzie ok..."
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ