Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W sierpniu🌞 komary🦟🦟 bzykają nad uchem, na wiosnę🌸🌺 będę już chodzić z brzuchem 🤰🏼🤰🏼
Odpowiedz

W sierpniu🌞 komary🦟🦟 bzykają nad uchem, na wiosnę🌸🌺 będę już chodzić z brzuchem 🤰🏼🤰🏼

Oceń ten wątek:
  • Malinowa92 Ekspertka
    Postów: 123 132

    Wysłany: 26 września 2023, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natt.yo. wrote:
    Ja podkarpackie 😊

    Ja również! 🤗

    Natt.yo. lubi tę wiadomość

  • Wron Kraa Autorytet
    Postów: 593 901

    Wysłany: 26 września 2023, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dolny Śląsk, ale pół życia mieszkałam w Poznaniu:)

    Chyba dostałam babybrain, wczoraj piekłam babeczki, dałam 1.5 łyzki sody zamiast łyżeczki. Wyszły mocno niejadalne, dzisiaj dałam im drugie życie - są bajaderki! Też macie zaćmienia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2023, 14:29

    Bezula lubi tę wiadomość

    👗36l. AMH 2.2
    👖37l.

    27.04.2023 💔 8tc
    19.03.2024 💖 córcia
  • MiaSakura Ekspertka
    Postów: 233 215

    Wysłany: 26 września 2023, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wron Kraa wrote:
    Ja dolny Śląsk, ale pół życia mieszkałam w Poznaniu:)

    Chyba dostałam babybrain, wczoraj piekłam babeczki, dałam 1.5 łyzki sody zamiast łyżeczki. Wyszły mocno niejadalne, dzisiaj dałam im drugie życie - są bajaderki! Też macie zaćmienia?

    taaaak, ja jestem strasznie głupiutka 🙈

    a jeśli chodzi o to skąd jesteśmy to ja Trójmiasto ☀️

    22.08.23 ⏸️🙏🏼

    10.05 witamy naszą wyczekaną Misię🥹♥️
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 26 września 2023, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wron Kraa ja ostatnio w pracy napisałam maila, dodałam załączniki i nie wysłałam 🤦🏻‍♀️ zorientowałam się jak po dwóch dniach nie dostałam odpowiedzi 🤦🏻‍♀️ teraz już ustawiłam potwierdzenie odbioru 😉
    A propo pracy - jeśli planujecie to jak długo zamierzacie jeszcze pracować? 😊

    Ja jestem z Mazur 🦋🐟⛵🚤⛱️

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 26 września 2023, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wron Kraa, Landrii, Natt.yo jak nastroje przed wizytami? 😊

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Wron Kraa Autorytet
    Postów: 593 901

    Wysłany: 26 września 2023, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Wron Kraa, Landrii, Natt.yo jak nastroje przed wizytami? 😊

    Miło że pytasz, ja jestem dziwnie spokojna. Pewnie mnie niepokoj dopadnie w nocy i nie zasnę jak ostatnio. Poszłam na długi spacer, teraz dziergam, jakoś głowę trzeba zająć.

    A wy? Landrii i Natt?

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    👗36l. AMH 2.2
    👖37l.

    27.04.2023 💔 8tc
    19.03.2024 💖 córcia
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 26 września 2023, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wron Kraa na pewno wszystko będzie dobrze 😘 wszystkie kciuki na pokładzie 🤞🏻🤞🏻

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Natt.yo. Autorytet
    Postów: 281 448

    Wysłany: 26 września 2023, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Wron Kraa, Landrii, Natt.yo jak nastroje przed wizytami? 😊

    Ja na spokojnie, dlatego że w poniedziałek widziałam dzidziusia 😊
    Będzie wszystko dobrze dziewczyny 🍀🤞
    Na którą macie? :)

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    👩- 24lat 🧑- 27lat
    - endometrioza 3 stopnia wykryta w 2020 roku
    - 20.08.2022 💒
    - starania od września 2022

    - 4 sierpnia test ciążowy pozytywny! Udało się! ❤️
    - 16 sierpnia pierwsza wizyta 0,45cm kropka
    - 30 sierpnia usłyszeliśmy serduszko, 2 cm naszego człowieczka ❤️

    - Mikołaj 💙 3 kwietnia 2024r, 57cm i 3240g 💙

    age.png
  • Wron Kraa Autorytet
    Postów: 593 901

    Wysłany: 26 września 2023, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie system jest dziwny, więc jakoś między 10 a 12:) a ty?

    👗36l. AMH 2.2
    👖37l.

    27.04.2023 💔 8tc
    19.03.2024 💖 córcia
  • Kobea Autorytet
    Postów: 497 588

    Wysłany: 26 września 2023, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też wchodzą jabłka,śliwki i kanapki z szynką i serem 😄 kawy nie pije, odrzuciło mnie całkowicie.

    Też jestem z Podkarpacia 🙂

    Trzymam kciuki za wizyty♥️

    Natt.yo. lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Natt.yo. Autorytet
    Postów: 281 448

    Wysłany: 26 września 2023, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wron Kraa wrote:
    U mnie system jest dziwny, więc jakoś między 10 a 12:) a ty?

    Ja dopiero na 17 :) trzymam kciuki 🤞🍀🍀

    👩- 24lat 🧑- 27lat
    - endometrioza 3 stopnia wykryta w 2020 roku
    - 20.08.2022 💒
    - starania od września 2022

    - 4 sierpnia test ciążowy pozytywny! Udało się! ❤️
    - 16 sierpnia pierwsza wizyta 0,45cm kropka
    - 30 sierpnia usłyszeliśmy serduszko, 2 cm naszego człowieczka ❤️

    - Mikołaj 💙 3 kwietnia 2024r, 57cm i 3240g 💙

    age.png
  • Natt.yo. Autorytet
    Postów: 281 448

    Wysłany: 26 września 2023, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobea wrote:
    U mnie też wchodzą jabłka,śliwki i kanapki z szynką i serem 😄 kawy nie pije, odrzuciło mnie całkowicie.

    Też jestem z Podkarpacia 🙂

    Trzymam kciuki za wizyty♥️

    U mnie też wchodzą jabłka, Śliwki, Gruszki, natomiast mięso w żadnej postaci i jutro będę pytać mojej gin czy nie zacząć brać żelaza, kawa też odpada, a przed ciążą jedyne o czym marzyłam po pracy to właśnie była kawa 🙈😂

    👩- 24lat 🧑- 27lat
    - endometrioza 3 stopnia wykryta w 2020 roku
    - 20.08.2022 💒
    - starania od września 2022

    - 4 sierpnia test ciążowy pozytywny! Udało się! ❤️
    - 16 sierpnia pierwsza wizyta 0,45cm kropka
    - 30 sierpnia usłyszeliśmy serduszko, 2 cm naszego człowieczka ❤️

    - Mikołaj 💙 3 kwietnia 2024r, 57cm i 3240g 💙

    age.png
  • Bezula Autorytet
    Postów: 477 365

    Wysłany: 27 września 2023, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Wron Kraa ja ostatnio w pracy napisałam maila, dodałam załączniki i nie wysłałam 🤦🏻‍♀️ zorientowałam się jak po dwóch dniach nie dostałam odpowiedzi 🤦🏻‍♀️ teraz już ustawiłam potwierdzenie odbioru 😉
    A propo pracy - jeśli planujecie to jak długo zamierzacie jeszcze pracować? 😊

    Ja jestem z Mazur 🦋🐟⛵🚤⛱️

    Ja nigdy na Mazurach nie byłam ale plany są! ⛵
    Co do pracy, to ja mam bardzo wygodną. Tylko dwa dni w biurze, reszta zdalnie, jestem menagerem, albo w sumie managerką, więc większość czasu i tak siedzę przed komputerem. Myślę, że dopóki będę się czuła dobrze, to będę. Może na 2 miesiące przed dam sobie wolne na wyprawkę, odpoczynek itd.

    1cs

    28.08 II kreski
    02.09 beta 132
    05.09 beta 589
    15.09 beta 14440, prog 69
    25.09 mamy serduszko 💗 1,3cm okruszka
    27.10 prenatalne I i 6,6cm dzidzi 😍
    22.12 prenatalne II i 326 g dziewczynki 🌸
    16.02 prenatalne III i 1180 g kruszyny
    27.03 mamy już 2300g 😍
    23.04 3150g

    👩🏻 31l.
    Leki: Hashimoto - Letrox 175
    Badania ✅ Suple: Preria Duo, wit D

    👱🏼‍♂️ 30l.
    Badanie nasienia ✅

    age.png
  • Bezula Autorytet
    Postów: 477 365

    Wysłany: 27 września 2023, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wron Kraa wrote:
    U mnie system jest dziwny, więc jakoś między 10 a 12:) a ty?

    Daj znać po, trzymam kciuki! <3

    1cs

    28.08 II kreski
    02.09 beta 132
    05.09 beta 589
    15.09 beta 14440, prog 69
    25.09 mamy serduszko 💗 1,3cm okruszka
    27.10 prenatalne I i 6,6cm dzidzi 😍
    22.12 prenatalne II i 326 g dziewczynki 🌸
    16.02 prenatalne III i 1180 g kruszyny
    27.03 mamy już 2300g 😍
    23.04 3150g

    👩🏻 31l.
    Leki: Hashimoto - Letrox 175
    Badania ✅ Suple: Preria Duo, wit D

    👱🏼‍♂️ 30l.
    Badanie nasienia ✅

    age.png
  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1986 1005

    Wysłany: 27 września 2023, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞🤞🤞 ja tez Podkarpacie

    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 27 września 2023, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w środę! 😊
    Ale dzisiaj emocjonujący dzień 🤩
    Dajcie koniecznie znać po wizytach, a my tu trzymamy kciuki z całych sił 🍀🤞🏻🤞🏻

    Bezula polecam Mazury ale żeby poczuć ich prawdziwe piękno radzę przyjechać albo tuż przed rozpoczęciem sezonu albo zaraz po jego zakończeniu 😊
    Ja planuję pracować maksymalnie do końca roku 😊 a później skupić się już na odpoczynku i przygotowaniach 😊😊

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Wron Kraa Autorytet
    Postów: 593 901

    Wysłany: 27 września 2023, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje miłe, jestem po, lekarz powiedział że widzi zdrowe dziecko:) Ryzyka trisomii niskie. Brzdąc nadrobił jeden dzień, machał rączkami i pierwszy raz słyszałam ❤️!

    Teraz idę na wizyte dopiero 18.10. Już do końca nie wrócę do pracy, muszę wyskrobać pożegnalny email:)

    Bezula, Natt.yo., Lipcowa, MiaSakura, Incognitka lubią tę wiadomość

    👗36l. AMH 2.2
    👖37l.

    27.04.2023 💔 8tc
    19.03.2024 💖 córcia
  • JaMiNi Autorytet
    Postów: 1986 1005

    Wysłany: 27 września 2023, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wron Kraa wrote:
    Moje miłe, jestem po, lekarz powiedział że widzi zdrowe dziecko:) Ryzyka trisomii niskie. Brzdąc nadrobił jeden dzień, machał rączkami i pierwszy raz słyszałam ❤️!

    Teraz idę na wizyte dopiero 18.10. Już do końca nie wrócę do pracy, muszę wyskrobać pożegnalny email:)
    Super ♥️ a już miałaś wyniki z krwi ?

    05.2023 👼🏻
    07.09 3,5 mm, mamy ♥️ zostań z nami okruszku 🫶
    19.09 1,79 cm 8+2 tc♥️
    02.10 3,33 cm 😍
    28.03.2024 35+2tc 2640g💙
    age.png
  • Wron Kraa Autorytet
    Postów: 593 901

    Wysłany: 27 września 2023, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaMiNi wrote:
    Super ♥️ a już miałaś wyniki z krwi ?
    Jeszcze nie

    👗36l. AMH 2.2
    👖37l.

    27.04.2023 💔 8tc
    19.03.2024 💖 córcia
  • Bezula Autorytet
    Postów: 477 365

    Wysłany: 27 września 2023, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wron Kraa wrote:
    Moje miłe, jestem po, lekarz powiedział że widzi zdrowe dziecko:) Ryzyka trisomii niskie. Brzdąc nadrobił jeden dzień, machał rączkami i pierwszy raz słyszałam ❤️!

    Teraz idę na wizyte dopiero 18.10. Już do końca nie wrócę do pracy, muszę wyskrobać pożegnalny email:)

    Super, cieszę się! A robiłaś tylko USG czy również oddawałaś krew na PAPPA?

    1cs

    28.08 II kreski
    02.09 beta 132
    05.09 beta 589
    15.09 beta 14440, prog 69
    25.09 mamy serduszko 💗 1,3cm okruszka
    27.10 prenatalne I i 6,6cm dzidzi 😍
    22.12 prenatalne II i 326 g dziewczynki 🌸
    16.02 prenatalne III i 1180 g kruszyny
    27.03 mamy już 2300g 😍
    23.04 3150g

    👩🏻 31l.
    Leki: Hashimoto - Letrox 175
    Badania ✅ Suple: Preria Duo, wit D

    👱🏼‍♂️ 30l.
    Badanie nasienia ✅

    age.png
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ