Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W sierpniu przy gwiazdach wypowiem życzenie, na wiosnę spełni się moje marzenie 🌠✨🍼🩷
Odpowiedz

W sierpniu przy gwiazdach wypowiem życzenie, na wiosnę spełni się moje marzenie 🌠✨🍼🩷

Oceń ten wątek:
  • Gnom Autorytet
    Postów: 670 1344

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleopatr4 wrote:
    Proszę Was dziewczyny, poradźcie w temacie badań.
    Czy jest optymalny czas na wykonanie badań tarczycowych?
    Ktoś wspominał ostatnio (nawet na moje pytanie) o reumatoidalnym zapaleniu stawów lub osteoporozie? Jakie badania witamin wykonać (poza antyccp i rf igm)?

    Karmienie wyssało ze mnie dużo, od 2 miesięcy każdego dnia bez ustanku bolą mnie kości. Dziś powiedziałam dość! Ciągle tylko bym spała, nie mam siły dla mojego maleństwa! A co dopiero teraz ciąża. Jak się nie uda to już wiem czemu, sorry, ale zaniedbałam suplementację poważnie. Kwasu foliowego nie mam prawie wcale😮‍💨

    Planuje sobie teraz zbadać poziomu witamin i dobrać na nowo suplementację. Obawiam się że to nie jest mój miesiąc dziewczyny. Coś mi tak podpowiada…

    Tarczycę badasz kiedykolwiek, to nie ma znaczenia. Tylko tam np choroba może trochę zaburzyć wyniki, więc lepiej po ewentualnej chorobie troszkę odczekać. Tylko zrób najlepiej od razu cały pakiet, nie tylko TSH.

    No i rano 7-10, na czczo.

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    ----
    🩷🍼

    preg.png
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai o kurde szok 🤯😍 Kiedy idziesz na betę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2025, 15:16

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai umówiłaś sie do tego swojego lekarza już czy jeszcze nie zdążyłaś? 🫣

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
  • Gnom Autorytet
    Postów: 670 1344

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawkowykompot wrote:
    To nie jest 6dpo, może owulacja była wcześniej.

    Gratuluję ounai!🥰

    U mnie dalej brak okresu, już chyba jestem 19 dpo, ale dopiero jutro będę testować o ile dzieciaki dadzą mi pojechać po test 🫣
    Edit u mnie 21 dpo 🫣 Myślę że 2 kreski to będzie już tylko formalność 😄

    No przecież to miałam na myśli, że nie ma szans że to 6dpo

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    ----
    🩷🍼

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17180 23901

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2025, 09:32

    Truskawkowykompot, Martt95, Luna11, mon08kow, Promyczek39 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Truskawkowykompot Autorytet
    Postów: 389 539

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Martt, Ty musisz byc nastepna! A wczoraj zachwycalam sie 6ciodniowym synkiem kuzynki. Chyba od noej ten brzuch. Matko, musze sie do lelarza zapisac. Az wziwlam psa i wyszlam na spacer ochlonac
    Bardzo się cieszę ❤️

    Ounai lubi tę wiadomość

  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam mindfucka o co chodzi, że tak szybko wyszły Ci takie mocne kreski 😅

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai może Ty miałaś dużo wcześniej owu 🙈

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • Remedios Autorytet
    Postów: 851 1043

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniale, gratulacje!!!!!!!

    Starania od 04.2025

    🤷🏽‍♀️30 lat
    Hashimoto, cechy adenomiozy

    🤷🏻‍♂️35 lat
    OAT
    Fragmentacja 26%

    IVF soon 🤞
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17180 23901

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2025, 09:32

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martt95 wrote:
    Ostatanio od znajomej usłyszałam że jestem szalona planując trzecią ciążę. Miło wiedziec ze jest nas więcej 😃😅

    Z tego co słyszałam to najgorzej jak się drugie pojawia i fakt u nas to był taki kryzys. Ponoć z każdym kolejnym jest łatwiej 😅 u nas nikt nie wie, że planujemy. Jak ja słucham jakie są komentarze na temat rodzin co mają trójkę i więcej to nie chce mi się nawaeet poruszać tematu... Choć jak się druga urodziła to mówiłam, że marze o jeszcze jednym to też się spotykałam z opiniami po co mi to, na co, trzeba kiedyś odżyć itd. Niestety na dzieci mamy określony czas kiedy możemy je mieć, a na resztę, tak jak i na odpoczynek przyjdzie w życiu czas :)

    Truskawkowykompot, Kociara_96, Martt95, kleopatr4, Marta.R. lubią tę wiadomość

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • Świeżynka97 Autorytet
    Postów: 273 729

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    20250803-145725.jpg

    Piękna niespodzianka! I piękny miesiąc 🥰

    Ounai lubi tę wiadomość

    👩1997
    ➡️Pcos + IO
    👉Starania naturalne od 05.2023
    👉W klinice od 05.2025
    ✅05. 2025 CB 💔
    ✅06.2025 ✖️
    ✅07.2025 CLO+menopur⏸
    👶03.04.2026 🩷Klara
  • Luna11 Autorytet
    Postów: 438 1117

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    20250803-145725.jpg

    Łał, aż mnie ciary przeszły. Gratulacje!!! ❤️

    Ounai lubi tę wiadomość

    👧 28

    ✨️ 09.12 pierwsze dwie kreski w 12 cs

    🌼 19.12 - CRL 0,77 mm okruszka
    🌼 08.01 - CRL 1,54 cm + ❤️
    🌼 16.01 - CRL 2,5 cm
    🌼 01.02 - nifty - zdrowy chłopczyk 💙
    🌼 13.02 - CRL 7,16 cm
    🌼 16.03 - 243 g (17+2)
    🌼 03.04 - 369 g (19+6)
    🌼 27.04 - 606 g (23+2)

    preg.png
  • Luna11 Autorytet
    Postów: 438 1117

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawkowykompot wrote:
    To nie jest 6dpo, może owulacja była wcześniej.

    Gratuluję ounai!🥰

    U mnie dalej brak okresu, już chyba jestem 19 dpo, ale dopiero jutro będę testować o ile dzieciaki dadzą mi pojechać po test 🫣
    Edit u mnie 21 dpo 🫣 Myślę że 2 kreski to będzie już tylko formalność 😄

    Pamiętam, że byłyśmy tyle samo dpo. Ja niestety trzeci dzień okresu. 🙄 Trzymam kciuki za Ciebie. Czekamy na zdjęcie testu! 😁

    Truskawkowykompot lubi tę wiadomość

    👧 28

    ✨️ 09.12 pierwsze dwie kreski w 12 cs

    🌼 19.12 - CRL 0,77 mm okruszka
    🌼 08.01 - CRL 1,54 cm + ❤️
    🌼 16.01 - CRL 2,5 cm
    🌼 01.02 - nifty - zdrowy chłopczyk 💙
    🌼 13.02 - CRL 7,16 cm
    🌼 16.03 - 243 g (17+2)
    🌼 03.04 - 369 g (19+6)
    🌼 27.04 - 606 g (23+2)

    preg.png
  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleopatr4 wrote:
    Proszę Was dziewczyny, poradźcie w temacie badań.
    Czy jest optymalny czas na wykonanie badań tarczycowych?
    Ktoś wspominał ostatnio (nawet na moje pytanie) o reumatoidalnym zapaleniu stawów lub osteoporozie? Jakie badania witamin wykonać (poza antyccp i rf igm)?

    Karmienie wyssało ze mnie dużo, od 2 miesięcy każdego dnia bez ustanku bolą mnie kości. Dziś powiedziałam dość! Ciągle tylko bym spała, nie mam siły dla mojego maleństwa! A co dopiero teraz ciąża. Jak się nie uda to już wiem czemu, sorry, ale zaniedbałam suplementację poważnie. Kwasu foliowego nie mam prawie wcale😮‍💨

    Planuje sobie teraz zbadać poziomu witamin i dobrać na nowo suplementację. Obawiam się że to nie jest mój miesiąc dziewczyny. Coś mi tak podpowiada…


    Kiedy ostatnio robiłaś badania? Niestety kp z nas mocno wyciąga, ja miałam taki kryzys i bóle stawów niecały rok po drugim porodzie, co się ze mną działo! Badania wyszły całkiem ok wtedy, kwasu foliowego nie badałam, ale pewnie szorował po dnie, patrząc na to, że w ub. Roku miałam tragiczny wynik. Wzięłam się ostro za dietę i suplementację, odzylam, niestety po powrocie do pracy znów się zaniedbałam, kwas podniosłam ładnie, ale za to ferrytyną i D3 zjechały i wróciły bóle stawów. Teraz jestem obstawiona suplami i pracuje nad dietą, która też kulała i po miesiącu już czuję się lepiej :)

    Jak wygląda Twoja dieta i suplementacja?

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • Truskawkowykompot Autorytet
    Postów: 389 539

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krolik wrote:
    Z tego co słyszałam to najgorzej jak się drugie pojawia i fakt u nas to był taki kryzys. Ponoć z każdym kolejnym jest łatwiej 😅 u nas nikt nie wie, że planujemy. Jak ja słucham jakie są komentarze na temat rodzin co mają trójkę i więcej to nie chce mi się nawaeet poruszać tematu... Choć jak się druga urodziła to mówiłam, że marze o jeszcze jednym to też się spotykałam z opiniami po co mi to, na co, trzeba kiedyś odżyć itd. Niestety na dzieci mamy określony czas kiedy możemy je mieć, a na resztę, tak jak i na odpoczynek przyjdzie w życiu czas :)
    My też się staramy o 3 i w sumie to bardziej ja chcę, bo mężowi to tak nie zależy. Ja to bym chciała 5 dzieci ale lata już lecą a chcę też zrobić coś dla siebie i na to też jest określony czas.

    Trzeba było działać jak miałam 20 lat, ale wtedy miałam pstro w głowie i z tamtym partnerem wariatem nie wytrzymałabym 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2025, 15:42

    Martt95 lubi tę wiadomość

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17180 23901

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2025, 09:32

    Truskawkowykompot, Luna11, Remedios, krolik, kikix0o, Martt95, Witynja, mon08kow, Ananabanana, nick nieaktualny, Promyczek39, Locus, bambusek-94, ferrytynka25, Nowa1991, ŚWIEŻYNKA97 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Truskawkowykompot Autorytet
    Postów: 389 539

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna11 wrote:
    Pamiętam, że byłyśmy tyle samo dpo. Ja niestety trzeci dzień okresu. 🙄 Trzymam kciuki za Ciebie. Czekamy na zdjęcie testu! 😁
    Ja biorę pod uwagę fakt, że mój najdłuższy cykl trwał kiedyś 72 dni także no tak napisałam trochę prześmiewczo bo bardziej się skłaniam ku tasiemcowi, nie dociera do mnie że mogłabym być w ciąży. Nie mam żadnych objawów z poprzednich ciąż, w ogóle nic, null, zero .

  • Truskawkowykompot Autorytet
    Postów: 389 539

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Jeszcze jeden zakropilam no bo co tak bedzie lezal i sie marnowal

    20250803-154246.jpg
    No ekstra, piękne krechy 🥰

  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Martt, Ty musisz byc nastepna!

    Właśnie myślę czy nie wysłać córeczek na nocowanke do babci bo im proponowała i chciały jechać. Myślę że skorzystałoby sie z tej wolnej chaty i podeszłoby sie zadaniowo do sprawy z rana i wieczorem 😈😅
    giphy.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2025, 16:56

    ŚWIEŻYNKA97 lubi tę wiadomość

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ