Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W sierpniu przy gwiazdach wypowiem życzenie, na wiosnę spełni się moje marzenie 🌠✨🍼🩷
Odpowiedz

W sierpniu przy gwiazdach wypowiem życzenie, na wiosnę spełni się moje marzenie 🌠✨🍼🩷

Oceń ten wątek:
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17180 23901

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2025, 09:33

    Witynja, mon08kow, assialbnn lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Jeszcze jeden zakropilam no bo co tak bedzie lezal i sie marnowal

    20250803-154246.jpg

    Ounai po tych testach to u Ciebie serio ten biochem to był jednak zdrową ciążą. Aż poszłam siknąć na test, bo miałyśmy w tym samym czasie te biochemy i przestraszyłam się żeby zaraz nie przegapić ewentualnej ciąży, ale u mnie wszystko książkowo jak cykl normalny przebiega bez objawów ciąży, także wynik mnie nie zaskoczył 🤣 Może miałaś jakąś torbiel i pękła? Może były dwa zarodki ? Umawiaj się do lekarza już powinno być ❤️ i trzymam mocno kciuki za Kropeczka 🥰

    Remedios, Witynja, kleopatr4 lubią tę wiadomość

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawkowykompot wrote:
    My też się staramy o 3 i w sumie to bardziej ja chcę, bo mężowi to tak nie zależy. Ja to bym chciała 5 dzieci ale lata już lecą a chcę też zrobić coś dla siebie i na to też jest określony czas.

    Trzeba było działać jak miałam 20 lat, ale wtedy miałam pstro w głowie i z tamtym partnerem wariatem nie wytrzymałabym 🤣

    Do tej pory też myślałam, że to ja bardziej naciskałam, bo ja już wcześniej chciałam, mąż mówił, że nie ma opcji. W końcu powiedziałam, że nie wiem ile czasu mi jeszcze zostało (mama miała menopauzę dość szybko), mamy najlepszy okres w życiu, nie chce dłużej czekać i tkwić w pracy która chce zmienić, a jestem w niej, bo on się ciągle waha i w sumie zgodził się, ale nie czułam tego, że chce. Chyba dopiero po tym biochemie do niego dotarło, że chce 😅 pogadaliśmy i w końcu poczułam, że jesteśmy w tym razem :) Ma już nawet plany jak poukładać mieszkanie, przegląda samochody🤣

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • karolina_1 Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Jprdl, dziewczyny w ciazy jestem!
    Gratulacje!

    👩 29 🧔‍♂️ 34

    8cs

    Misja :👩‍🍼
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krolik no patrz... Ja też po trzeciej ciazy nie pilnuje wrócić juz do pracy w której teraz jestem 🫣

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
  • Ssilvia Autorytet
    Postów: 1627 1952

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai gratulacje. 🥳🥳🥳

    Dziewczyny wszystkie się kiedyś doczekamy !!

    Jak kiedyś tak napisałam to Siesiepy mi napisała że nie wszystkie i co ? Mówiłam że wszystkie !!🥳

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2025, 16:35

    kikix0o, Mardotka, Ounai, Remedios, krolik, Mika1992, ŚWIEŻYNKA97 lubią tę wiadomość

    ✨ 32 lata 🎀 | On 34 – wyniki OK 🦸‍♂️✨

    🌿 Hashimoto
    💛 czas starań - 12 miesiecy

    💊 Leczenie & suplementy
    • 🦋 Euthyrox (T4) 75 mcg
    • 📉 Dostinex – prolaktyna z 23 ➝ 11 ng/mL w 1 miesiąc
    • ☀️ Witamina D, 💉 B12 (z 250 ➝ w górę)
    • 🧠 DHEA, NAC, ubichinol, melatonina – na owulację 🌸
    • 💊 Acard 100 mg w II fazie + Encorton 5 mg

    ✅ Badania & wyniki
    Profil antyfosfolipidowy – OK
    Trombofilia – wykluczona (PAI hetero)
    AMH – 2.9 🌟
    Helicobacter & pasożyty – brak 🚫
    MUCHA & cytologia – prawidłowe 🧫💖
    Ferrytyna - 90 ng/mL
    🔄
    Jajowody – drożne ✅

    29.09.2025 - pierwsze USG 6 mm + ❤️
    15.10 - drugie USG 2.23
    Czekamy na dziewczynkę 🥹
    age.png
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ssilvia wrote:
    Ounai gratulacje. 🥳🥳🥳

    Dziewczyny wszystkie się kiedyś doczekamy !!

    Jak kiedyś tak napisałam to Siesiepy mi napisała że nie wszystkie i co ? Mówiłam że wszystkie !!🥳

    Dopóki się nie poddamy, to ja też myślę że wszystkie ❤️

    Ssilvia, Kameleon lubią tę wiadomość

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a myślicie, że jeśli w 25dc w ogóle nie czuję piersi, to jest jakaś szansa na to, że może jednak się udało? U mnie tkliwe 🍒 to coś co zawsze się pojawia, dlatego jestem zdziwiona, że nic nie czuję 🤔
    W sumie to tak wygląda, jakbym się ani na ciążę, ani też na okres nie szykowała xd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2025, 16:45

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Ssilvia Autorytet
    Postów: 1627 1952

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Dziewczyny a myślicie, że jeśli w 25dc w ogóle nie czuję piersi, to jest jakaś szansa na to, że może jednak się udało? U mnie tkliwe 🍒 to coś co zawsze się pojawia, dlatego jestem zdziwiona, że nic nie czuję 🤔
    W sumie to tak wygląda, jakbym się ani na ciążę, ani też na okres nie szykowała xd

    Jest szansa. Czytałam mnóstwo komentarzy gdzie dziewczyny opisywały i to nie ma nic wspólnego.

    Ja miałam cykle gdzie miałam wysoki progesteron i brak bólu piersi a w innym, niski o był ból piersi. Zależy też od estradiolu. Mnóstwo czynników, ale na pewno nie powsinnas tylko na to patrzeć 😉

    kikix0o lubi tę wiadomość

    ✨ 32 lata 🎀 | On 34 – wyniki OK 🦸‍♂️✨

    🌿 Hashimoto
    💛 czas starań - 12 miesiecy

    💊 Leczenie & suplementy
    • 🦋 Euthyrox (T4) 75 mcg
    • 📉 Dostinex – prolaktyna z 23 ➝ 11 ng/mL w 1 miesiąc
    • ☀️ Witamina D, 💉 B12 (z 250 ➝ w górę)
    • 🧠 DHEA, NAC, ubichinol, melatonina – na owulację 🌸
    • 💊 Acard 100 mg w II fazie + Encorton 5 mg

    ✅ Badania & wyniki
    Profil antyfosfolipidowy – OK
    Trombofilia – wykluczona (PAI hetero)
    AMH – 2.9 🌟
    Helicobacter & pasożyty – brak 🚫
    MUCHA & cytologia – prawidłowe 🧫💖
    Ferrytyna - 90 ng/mL
    🔄
    Jajowody – drożne ✅

    29.09.2025 - pierwsze USG 6 mm + ❤️
    15.10 - drugie USG 2.23
    Czekamy na dziewczynkę 🥹
    age.png
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai tak sobie jeszcze cicho mysle... historia lubi sie powtarzać. Twojej mamie x czasu temu lekarz nie wypatrzył ciazy a teraz podobna sytuacja wychodzi ze jest z tobą 🫣✊🏼❤️

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17180 23901

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2025, 09:33

    kikix0o lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Truskawkowykompot Autorytet
    Postów: 389 539

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Dziewczyny a myślicie, że jeśli w 25dc w ogóle nie czuję piersi, to jest jakaś szansa na to, że może jednak się udało? U mnie tkliwe 🍒 to coś co zawsze się pojawia, dlatego jestem zdziwiona, że nic nie czuję 🤔
    W sumie to tak wygląda, jakbym się ani na ciążę, ani też na okres nie szykowała xd
    Ja nic nie czuję, w pierwszej ciąży czułam piersi bolały przed każdą miesiączką, a w ciąży to już bolały mnie 2 miesiące.No i po porodach to już wcale mnie piersi nie bolą przed okresem. W kolejnej ciąży tak lekko coś czułam, że nie pamiętam czy to był ból czy mrowienie i to chyba 1 dzień. Późniejszy brak objawów tłumaczę tym, że organizm już zdążył przyzwyczaić się do zmian hormonalnych...

  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Dziewczyny a myślicie, że jeśli w 25dc w ogóle nie czuję piersi, to jest jakaś szansa na to, że może jednak się udało? U mnie tkliwe 🍒 to coś co zawsze się pojawia, dlatego jestem zdziwiona, że nic nie czuję 🤔
    W sumie to tak wygląda, jakbym się ani na ciążę, ani też na okres nie szykowała xd

    No pewnie :) trzymam kciuki, kiedy testujesz? 😏

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • Promyczek39 Ekspertka
    Postów: 185 190

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Jeszcze jeden zakropilam no bo co tak bedzie lezal i sie marnowal

    20250803-154246.jpg[/QUOTE

    Super. Życie potrafi tak pięknie zaskoczyć 🩷

    👩40 l. 🧔‍♂️41 l.

    👶 Wrzesień 2024 córeczka ( udało się w 2 cs ) Nasz mały cud ❤️

    Maj 2026 cb💔

    Starania o drugie dziecko 🤞👶 zaczynamy 15 cs
    Czekamy na nasz drugi cud
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17180 23901

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2025, 09:34

    Remedios, Luna11 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Remedios Autorytet
    Postów: 851 1043

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Dobra, czyli gdyby to krwawienie bylo rzeczywiscie cb, to dzis mialabym 17dc, no to kurcze nie ma szans na takie ciemne testy z popoludniowego moczu. Tamten cykl zaczal sie 21 czerwca czyli co? Jestem jak te patomatki co nie zaczajają, że są w ciąży? Wg tego wychodzi mi tp na 28 marca i jestem w 6+1.

    No to teraz dam wam wiecej powpdow do wkrecania sobie, bo jednak mozna krwawic mocno i byc w ciazy haha

    Szok. Ciekawa jestem co powie lekarz po usg. Twoja historia z ostatnich tygodni to niezły rollercoaster

    Starania od 04.2025

    🤷🏽‍♀️30 lat
    Hashimoto, cechy adenomiozy

    🤷🏻‍♂️35 lat
    OAT
    Fragmentacja 26%

    IVF soon 🤞
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krolik wrote:
    No pewnie :) trzymam kciuki, kiedy testujesz? 😏

    W środę, bo to spodziewany dzień małpy a podejrzewam że owulacja była późno, bo pik albo moment przed pikiem wyłapałam na testach owu dopiero 26/27 lipca :)

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Dobra, czyli gdyby to krwawienie bylo rzeczywiscie cb, to dzis mialabym 17dc, no to kurcze nie ma szans na takie ciemne testy z popoludniowego moczu. Tamten cykl zaczal sie 21 czerwca czyli co? Jestem jak te patomatki co nie zaczajają, że są w ciąży? Wg tego wychodzi mi tp na 28 marca i jestem w 6+1.

    No to teraz dam wam wiecej powpdow do wkrecania sobie, bo jednak mozna krwawic mocno i byc w ciazy haha

    Kuzynka męża krwawiła bardzo mocno, przez krwiaka, ale ciążę utrzymała, moze i tak jest u Ciebie :) W sumie nie mam pojęcia na jakim etapie ciąży mogą wychodzić takie mocne krechy :)

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ssilvia wrote:
    Ounai gratulacje. 🥳🥳🥳

    Dziewczyny wszystkie się kiedyś doczekamy !!

    Jak kiedyś tak napisałam to Siesiepy mi napisała że nie wszystkie i co ? Mówiłam że wszystkie !!🥳
    Ale ja mam dużo znajomych które dalej łapią się pod "nie wszystkie" i niestety część z nich ma jeszcze mniejsze szanse albo starają się już dużo dłużej. 😔 Więc wciąż podtrzymuje. 😵

    Belia, aszin, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Ssilvia Autorytet
    Postów: 1627 1952

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Ale ja mam dużo znajomych które dalej łapią się pod "nie wszystkie" i niestety część z nich ma jeszcze mniejsze szanse albo starają się już dużo dłużej. 😔 Więc wciąż podtrzymuje. 😵

    Hehe wiem, ja jak narazie też się łapie w to ale pozytywne nastawienie pomaga 🙂

    ✨ 32 lata 🎀 | On 34 – wyniki OK 🦸‍♂️✨

    🌿 Hashimoto
    💛 czas starań - 12 miesiecy

    💊 Leczenie & suplementy
    • 🦋 Euthyrox (T4) 75 mcg
    • 📉 Dostinex – prolaktyna z 23 ➝ 11 ng/mL w 1 miesiąc
    • ☀️ Witamina D, 💉 B12 (z 250 ➝ w górę)
    • 🧠 DHEA, NAC, ubichinol, melatonina – na owulację 🌸
    • 💊 Acard 100 mg w II fazie + Encorton 5 mg

    ✅ Badania & wyniki
    Profil antyfosfolipidowy – OK
    Trombofilia – wykluczona (PAI hetero)
    AMH – 2.9 🌟
    Helicobacter & pasożyty – brak 🚫
    MUCHA & cytologia – prawidłowe 🧫💖
    Ferrytyna - 90 ng/mL
    🔄
    Jajowody – drożne ✅

    29.09.2025 - pierwsze USG 6 mm + ❤️
    15.10 - drugie USG 2.23
    Czekamy na dziewczynkę 🥹
    age.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ