Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W sierpniu przy gwiazdach wypowiem życzenie, na wiosnę spełni się moje marzenie 🌠✨🍼🩷
Odpowiedz

W sierpniu przy gwiazdach wypowiem życzenie, na wiosnę spełni się moje marzenie 🌠✨🍼🩷

Oceń ten wątek:
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ssilvia wrote:
    🩷

    Bardzo do mnie trafiło co napisałaś! To prawda, że często ludzie patrząc z boku uważają, że ten drugi "dostał wszystko na tacy". Natomiast nikt nie widzi tego, jaką swoją walkę codziennie rozgrywa kazdy i jakie wybory podejmuje, zeby byćblizej swoich marzeń.
    Ja również wierzę, ze w koncu los sie uśmiechnie do każdej z Nas!

    Ssilvia, kikix0o, krolik lubią tę wiadomość

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
  • Promyczek39 Ekspertka
    Postów: 185 190

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ssilvia wrote:
    Dużo zalezy od osobistych przeżyć każdej osoby. Ja osobiście wszystko co osiągnęłam i osiągam jest ciężką walką i zaciskaniem zębów.

    Wyszłam z bardzo biednego domu i bez specjalnej edukacji. Skończyłam tylko liceum. Dzisiaj żyjemy dobrze i nie brakuje nam pieniędzy. Ale zaczynałam od sprzątania w hotelu w Szkocji a mój mąż od mycia szyb.

    Walczę o zdrowie bo mam hashimoto i czuję się świetnie. Walczę żeby nie mieć otyłości jak moja mama - a jak tylko sobie odpuszczam to tyje. Walczę o małżeństwo żeby było szczęśliwe - mój mąż też zresztą.

    I strasznie mnie denerwują osoby co myślą że wszystko co mam to po prostu rzut szczęścia albo przypadek a oni tego szczęścia nie mają więc nic nie robią.

    Może się myle ale myślę że może być podobnie z ciążą. Dam z siebie wszystko i nie odpuszczę - chyba że już nie będzie szans to wtedy to zaakceptuje (AMH lub jakaś diagnoza). Ale czuję że jeszcze mam sporo do zrobienia i to nie będzie tak szybko 🩷

    Myślę, że łączysz dwie piękne cechy. Pozytywne nastawienie i działanie, życzę Ci żeby one doprowadziły Cię do realizacji marzeń tych związanych z byciem Mamą i wszystkich innych ❤️🤞

    Ssilvia, kikix0o lubią tę wiadomość

    👩40 l. 🧔‍♂️41 l.

    👶 Wrzesień 2024 córeczka ( udało się w 2 cs ) Nasz mały cud ❤️

    Maj 2026 cb💔

    Starania o drugie dziecko 🤞👶 zaczynamy 15 cs
    Czekamy na nasz drugi cud
  • Lianaa Autorytet
    Postów: 643 919

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, wpadłam się przywitać w nowym wątku, wow ile stron
    😮 powodzenia życzę w tym miesiącu, mam nadzieję, że będzie dużo gwiazdek!
    Ja nie zapisuję się na testowanie, średnio też mam obecnie czas na forum, bo zaczęłam się ostro uczyć 😱
    Ale wpadnę z updatem no i będę zerkać co uwas 💖
    Trzymam za was kciuki!

    kikix0o lubi tę wiadomość

    👩🏼‍💼31 🤵🏽 28 🗓️4 CS

    18.08.25 ⏸️ 🤫🙏🙌
    •Utrogestan - plamienie w 7HBD


    21.08.25 •BETA 1488
    10.09.25 • 7+1 HBD 10,6mm z ❤️ 🪲
    24.09.25 • 9+2 HBD 2,7 cm 🦐 172 ❤️
    13.10.25• I prenki: ryzyka: preeklampsja 1:24; reszta:niskie 😍08.12.25 •II prenatalne - D 🩵
    age.png
  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleopatr4 wrote:
    Kurde aż wstyd przyznać bo ja dbalam o to bardzo, ale ostatnio się badałam po porodzie… w grudniu… i było ok
    Miesiąc temu b12, ferrytyna, d3 ładnie, kwas foliowy 2 jednostki🙃🙃🙃
    Jem baaardzo dobrze, dużo słońca, kiszonki, kefiry, buraczki własne, antyoksydanty pitu pitu. Z supli zrezygnowałam na rzecz diety pół roku temu🤡 dziś mam tylko d3k2 i omegę. No ale trzeba będzie ogarnąć wsyztsko ponownie. Ma sa kra… zażenowałam się sobą bo na własne życzenie teraz jestem w bólu

    Przed ciążami też mi tylko dieta wystarczała, czasem magnez suplementowałam i piłam olej lniany. Jadłam mega zdrowo i dużo się ruszałam, ale widzę, że po ciążach i kp bez supli jest ciężko dodatkowo gonitwa codzienna, praca 🤷

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro przed pracą biegnę na betę, ale nastawienie mam bardziej złe niż dobre 🫣 zobaczymy jak będzie, ale proszę o kciuki 🥰

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Ja jutro przed pracą biegnę na betę, ale nastawienie mam bardziej złe niż dobre 🫣 zobaczymy jak będzie, ale proszę o kciuki 🥰


    Aaaa ja mam przeczucie, że bedzie dobrze! 😇

    Kitkat lubi tę wiadomość

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
  • Luna11 Autorytet
    Postów: 438 1117

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Ja jutro przed pracą biegnę na betę, ale nastawienie mam bardziej złe niż dobre 🫣 zobaczymy jak będzie, ale proszę o kciuki 🥰

    Trzymamy! 🤞🏻🤞🏻🤞🏻 ❤️

    Kitkat lubi tę wiadomość

    👧 28

    ✨️ 09.12 pierwsze dwie kreski w 12 cs

    🌼 19.12 - CRL 0,77 mm okruszka
    🌼 08.01 - CRL 1,54 cm + ❤️
    🌼 16.01 - CRL 2,5 cm
    🌼 01.02 - nifty - zdrowy chłopczyk 💙
    🌼 13.02 - CRL 7,16 cm
    🌼 16.03 - 243 g (17+2)
    🌼 03.04 - 369 g (19+6)
    🌼 27.04 - 606 g (23+2)

    preg.png
  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ssilvia wrote:
    Dużo zalezy od osobistych przeżyć każdej osoby. Ja osobiście wszystko co osiągnęłam i osiągam jest ciężką walką i zaciskaniem zębów.

    Wyszłam z bardzo biednego domu i bez specjalnej edukacji. Skończyłam tylko liceum. Dzisiaj żyjemy dobrze i nie brakuje nam pieniędzy. Ale zaczynałam od sprzątania w hotelu w Szkocji a mój mąż od mycia szyb.

    Walczę o zdrowie bo mam hashimoto i czuję się świetnie. Walczę żeby nie mieć otyłości jak moja mama - a jak tylko sobie odpuszczam to tyje. Walczę o małżeństwo żeby było szczęśliwe - mój mąż też zresztą.

    I strasznie mnie denerwują osoby co myślą że wszystko co mam to po prostu rzut szczęścia albo przypadek a oni tego szczęścia nie mają więc nic nie robią.

    Może się myle ale myślę że może być podobnie z ciążą. Dam z siebie wszystko i nie odpuszczę - chyba że już nie będzie szans to wtedy to zaakceptuje (AMH lub jakaś diagnoza). Ale czuję że jeszcze mam sporo do zrobienia i to nie będzie tak szybko 🩷

    Jakbym o sobie czytała, totalnie Cię rozumiem, czasem coś co wydaje się, że dostajemy od losu jest po prostu usłane ciągłą walką :) tule i wierzę, że uda się :) Bardzo dużo osób odsunęłam od siebie, m.in takich wg. ktorych nic nigdy nie robiłam, spadło mi z nieba. Też mam za sobą pracę za granicą jako sprzataczka, trudne dzieciństwo i nie zawsze kolorową dorosłość. Ale to wszystko hartuje i umacnia :) Doceniam co mam teraz i też ciągle walczę, też o to żeby za parę lat nie obudzić się z jeszcze większą liczbą kilogramów i jeszcze bardziej oporną tkanka tłuszczową na nogach.

    Ssilvia lubi tę wiadomość

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • Promyczek39 Ekspertka
    Postów: 185 190

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Ja jutro przed pracą biegnę na betę, ale nastawienie mam bardziej złe niż dobre 🫣 zobaczymy jak będzie, ale proszę o kciuki 🥰
    Będzie dobrze. Trzymam kciuki 🤞❤️ I bardzo wierzę że jak jutro otrzymasz wyniki to już będziesz mogła zacząć cieszyć się Malenstwem, które zamieszkało w Twoim brzuszku.
    Z własnego doświadczenia powiem Ci ze tez czasem czułam niepokój w ciazy ale starałam się bardzo cieszyć tym stanem bo wiadomo stres niewskazany. I kilka osób które miało dzieci powiedziało mi Wiesz teraz już tak będzie, już do końca życia będziesz się martwić. I tak jest martwimy się o dziecko, ale ważne by te zmartwienia nie przysłaniały nam radości. Niech ona stanie się Twoim głównym uczuciem każdego dnia i choć chwile zmartwienia będą to niech nie zabierają tak wiele Twojej energii. I tego Ci życzę i oczywiście kciuki są 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2025, 21:09

    Kitkat, kikix0o, Luna11 lubią tę wiadomość

    👩40 l. 🧔‍♂️41 l.

    👶 Wrzesień 2024 córeczka ( udało się w 2 cs ) Nasz mały cud ❤️

    Maj 2026 cb💔

    Starania o drugie dziecko 🤞👶 zaczynamy 15 cs
    Czekamy na nasz drugi cud
  • Ssilvia Autorytet
    Postów: 1627 1952

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe słowa kochane ☺️🙂 cieszę się że znalazłam to forum ❤️

    Promyczek39, krolik, kikix0o lubią tę wiadomość

    ✨ 32 lata 🎀 | On 34 – wyniki OK 🦸‍♂️✨

    🌿 Hashimoto
    💛 czas starań - 12 miesiecy

    💊 Leczenie & suplementy
    • 🦋 Euthyrox (T4) 75 mcg
    • 📉 Dostinex – prolaktyna z 23 ➝ 11 ng/mL w 1 miesiąc
    • ☀️ Witamina D, 💉 B12 (z 250 ➝ w górę)
    • 🧠 DHEA, NAC, ubichinol, melatonina – na owulację 🌸
    • 💊 Acard 100 mg w II fazie + Encorton 5 mg

    ✅ Badania & wyniki
    Profil antyfosfolipidowy – OK
    Trombofilia – wykluczona (PAI hetero)
    AMH – 2.9 🌟
    Helicobacter & pasożyty – brak 🚫
    MUCHA & cytologia – prawidłowe 🧫💖
    Ferrytyna - 90 ng/mL
    🔄
    Jajowody – drożne ✅

    29.09.2025 - pierwsze USG 6 mm + ❤️
    15.10 - drugie USG 2.23
    Czekamy na dziewczynkę 🥹
    age.png
  • Promyczek39 Ekspertka
    Postów: 185 190

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ssilvia wrote:
    Dziękuję za miłe słowa kochane ☺️🙂 cieszę się że znalazłam to forum ❤️
    Życzę by już niebawem to zdjęcie Twojego testu z dwiema kreseczkami zagościło na forum 🤞❤️ a w Twoim brzuszku zamieszkało Maleństwo 🩷🩵

    Ssilvia, kikix0o lubią tę wiadomość

    👩40 l. 🧔‍♂️41 l.

    👶 Wrzesień 2024 córeczka ( udało się w 2 cs ) Nasz mały cud ❤️

    Maj 2026 cb💔

    Starania o drugie dziecko 🤞👶 zaczynamy 15 cs
    Czekamy na nasz drugi cud
  • Roma95 Ekspertka
    Postów: 135 226

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś widziałam spadającą gwiazdę 💫
    Chyba nie muszę mówić, jakie było życzenie 😊

    kikix0o, Fox, kleopatr4, Imazolka, Luna11, karolina_1 lubią tę wiadomość

    Starania od 07.2025
    25.10.2025, 11dpo ⏸️
    27.10.2025, 13 dpo Beta 93,0 mlU/ml
    preg.png
  • emilgiana Autorytet
    Postów: 272 523

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zwrot akcji! @Ounai gratulacje 🩷🌷
    I również @Kitkat i @Świeżynka97 🩷🌷 pięknie

    Starania na luzie od 01.2022r.
    Starania mega na poważnie od 01.2024r.
    🙋🏻‍♀️ 27 lat
    PCOS, IO 😬
    Stymulacja w różnych kombinacjach Lametta, Aromek, Clostilbegyt, Ovitrelle ❌
    TSH: 4,57 ulU/ml 😬 06.2025
    TSH: 2 ulU/ml ✅ 09.2025
    Jajowody drożne ✅
    Metformax 3000 🙃
    10.2025r. Włączony euthyrox 25
    Brak naturalnych owulacji ❌
    🙋🏼 30 lat
    Budowa, ilość, ruchliwość ✅
    Morfologia: 6% 💪🏻✅
  • Kirby Autorytet
    Postów: 327 511

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w wątku lipcowym jedna z Was podrzuciła link do strony, przez którego można kupić badania m.in. w alabie w niższych cenach. Czy mogłybyście przypomnieć jak się nazywała ta strona? Nie mogę się dokopać

    Starania od 07.2024
    💁‍♂️✅

    03.25 Hashimoto 👨‍⚕️
    04.25 ANA9 ➡️ PPJ (ANA23) ⚠️
    06.25 biopsja endometrium ⚠️ ➡️ antybiotyk
    08.25 ferrytyna ⬇️ suplementacja
    09.25 drożność z lipiodolem ✅
    24.10.25 ⏸️🥹
    25.10.25 β-hCG - 29,8 mlU/ml
    27.10.25 β-hCG - 98,0 mlU/ml
    30.10.25 β-hCG - 418,7 mlU/ml
    07.11.25 β-hCG - 11621,8 mlU/ml

    💊 Pueria Uno, Letrox 25, Ultragestan

    preg.png
  • Klaudia k Autorytet
    Postów: 262 249

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ssilvia wrote:
    Dziękuję za miłe słowa kochane ☺️🙂 cieszę się że znalazłam to forum ❤️
    Widziałam to zdjęcie suplementów Twojego męża. Ja kupiłam wczoraj korzeń maca, ekstrakt w tabletkach, bo mi już samej przez mojego męża libido spada. Stwierdziłam więc że zobaczymy czy to działa i muszę powiedzieć że wzięłam wczoraj i dzisiaj i czuję się inaczej, normalnie czuję się jakaś napalona 😅 od jutra suplementuje to mojemu, bo w tej chwili bierze suplement z żeń szeniem peruwiańskim, tribulus i maca, ale tej macy jest tam mniej bo tylko 200mg w ekstrakcie 5:1. Może jak dostanie samą macę w większej dawce to będzie różnica, teraz kupiłam mące w ekstrakcie 10:1 i bierze się tego 2x600 mg czyli 1200mg dzienie. Babka w zielarskim mówiła że jej koleżanka ma męża z Peru i w Peru w celu pro plodnosciowym normalnie biorą to i kobiety i mężczyźni.

    Ssilvia lubi tę wiadomość

    K 👩&L👨
    Ja:
    B12: maj: 413 | czerwiec: 523 | sierpień : 701|grudzien: 802
    D3: maj: 37,6 | czerwiec: 42,9 | sierpień: 85,7|grudzien: 60
    Ferrytyna: maj:16,9 | czerwiec: 44,2 | sierpień: 55,7
    Kwas foliowy: maj: 6,53 | czerwiec: 12,2 | sierpień : 14,1| grudzień: 30
    2dc
    FSH: czerwiec: 5,55 |
    LH: czerwiec: 5,3 |
    Testosteron: czerwiec : 43 (8,4-48,1)
    SHBG: czerwiec: 55,7 (32,4-128)
    Insulina: czerwiec: 9,8 (2,6-24,9)
    Glukoza: czerwiec: 88 (70-99)
    AMH: 46,9[6,56]( brak objawów PCos)
    18.11.2025 poronienie chybione,
    5.01.26 beta 31
    7.01.26 beta 84
    12.01.26 beta 1247
    14.01.26 beta 2327
    19.01.26 beta 9732
    preg.png
  • Ssilvia Autorytet
    Postów: 1627 1952

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia k wrote:
    Widziałam to zdjęcie suplementów Twojego męża. Ja kupiłam wczoraj korzeń maca, ekstrakt w tabletkach, bo mi już samej przez mojego męża libido spada. Stwierdziłam więc że zobaczymy czy to działa i muszę powiedzieć że wzięłam wczoraj i dzisiaj i czuję się inaczej, normalnie czuję się jakaś napalona 😅 od jutra suplementuje to mojemu, bo w tej chwili bierze suplement z żeń szeniem peruwiańskim, tribulus i maca, ale tej macy jest tam mniej bo tylko 200mg w ekstrakcie 5:1. Może jak dostanie samą macę w większej dawce to będzie różnica, teraz kupiłam mące w ekstrakcie 10:1 i bierze się tego 2x600 mg czyli 1200mg dzienie. Babka w zielarskim mówiła że jej koleżanka ma męża z Peru i w Peru w celu pro plodnosciowym normalnie biorą to i kobiety i mężczyźni.

    Ja biorę kilka dni i też czuję przypływ libido - to znaczy jakby to powiedzieć jestem mniej niechętna 🤣🤣 szczerze żeby zainicjować to prawie mi się nie zdarza ale teraz jak mąż chce to nawet się zgadzam 🤣 biedny chłop

    Mam nadzieję że po kilku tygodniach zadziała na maxa ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2025, 21:38

    ✨ 32 lata 🎀 | On 34 – wyniki OK 🦸‍♂️✨

    🌿 Hashimoto
    💛 czas starań - 12 miesiecy

    💊 Leczenie & suplementy
    • 🦋 Euthyrox (T4) 75 mcg
    • 📉 Dostinex – prolaktyna z 23 ➝ 11 ng/mL w 1 miesiąc
    • ☀️ Witamina D, 💉 B12 (z 250 ➝ w górę)
    • 🧠 DHEA, NAC, ubichinol, melatonina – na owulację 🌸
    • 💊 Acard 100 mg w II fazie + Encorton 5 mg

    ✅ Badania & wyniki
    Profil antyfosfolipidowy – OK
    Trombofilia – wykluczona (PAI hetero)
    AMH – 2.9 🌟
    Helicobacter & pasożyty – brak 🚫
    MUCHA & cytologia – prawidłowe 🧫💖
    Ferrytyna - 90 ng/mL
    🔄
    Jajowody – drożne ✅

    29.09.2025 - pierwsze USG 6 mm + ❤️
    15.10 - drugie USG 2.23
    Czekamy na dziewczynkę 🥹
    age.png
  • Remedios Autorytet
    Postów: 851 1044

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirby wrote:
    Dziewczyny, w wątku lipcowym jedna z Was podrzuciła link do strony, przez którego można kupić badania m.in. w alabie w niższych cenach. Czy mogłybyście przypomnieć jak się nazywała ta strona? Nie mogę się dokopać

    badamysie.pl

    Powiem dziewczyny że mam stresa przed jutrzejszym testowaniem jak przed jakimś sprawdzianem w szkole 🤣

    Kirby, Kitkat lubią tę wiadomość

    Starania od 04.2025

    🤷🏽‍♀️30 lat
    Hashimoto, cechy adenomiozy

    🤷🏻‍♂️35 lat
    OAT
    Fragmentacja 26%

    IVF soon 🤞
  • Klaudia k Autorytet
    Postów: 262 249

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Remedios wrote:
    badamysie.pl

    Powiem dziewczyny że mam stresa przed jutrzejszym testowaniem jak przed jakimś sprawdzianem w szkole 🤣
    A mi się teraz przypomniało że widziałam w Synevo promocje chyba do końca sierpnia - co czwartek można za 1 zł zrobić morfologię z rozmazem. Może komuś się przyda ta informacja

    Remedios, Kirby lubią tę wiadomość

    K 👩&L👨
    Ja:
    B12: maj: 413 | czerwiec: 523 | sierpień : 701|grudzien: 802
    D3: maj: 37,6 | czerwiec: 42,9 | sierpień: 85,7|grudzien: 60
    Ferrytyna: maj:16,9 | czerwiec: 44,2 | sierpień: 55,7
    Kwas foliowy: maj: 6,53 | czerwiec: 12,2 | sierpień : 14,1| grudzień: 30
    2dc
    FSH: czerwiec: 5,55 |
    LH: czerwiec: 5,3 |
    Testosteron: czerwiec : 43 (8,4-48,1)
    SHBG: czerwiec: 55,7 (32,4-128)
    Insulina: czerwiec: 9,8 (2,6-24,9)
    Glukoza: czerwiec: 88 (70-99)
    AMH: 46,9[6,56]( brak objawów PCos)
    18.11.2025 poronienie chybione,
    5.01.26 beta 31
    7.01.26 beta 84
    12.01.26 beta 1247
    14.01.26 beta 2327
    19.01.26 beta 9732
    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Podsumowanie mojego cyklu 😁

    26 lipca pik LH, to był 17 dzień cyklu. Więc teoretycznie dziś 7dpo, okres ma przyjść za 3 dni.
    Objawy? Temp. w pochwie wczoraj i dziś 37 stopni, wysypało mnie na twarzy, śluz raz jest lepki kremowo-żółtawy a raz wodnisty jak dzisiaj.
    Brak objawów z podbrzusza czy piersi 😀

    Czuję się jak w ciszy przed burzą, jest tak dziwnie normalnie 🤷🏼‍♀️ Testuję 6 sierpnia, w dzień planowanej małpy i będę wtedy 10dpo.

    Apki pokazywały owulkę na 23 a widocznie była 27, więc się opóźniło, chociaż ja tym testom owu nie wierzę w 100%
    Jeśli przesunęła ci się owulacja to okres też. Faza lutealna jest stała (jeśli nie masz problemów). Okres planowo dostaniesz 3-4 dni później niż przewidujesz.

    kikix0o, Gnom lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Promyczek39 Ekspertka
    Postów: 185 190

    Wysłany: 3 sierpnia 2025, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Remedios wrote:
    badamysie.pl

    Powiem dziewczyny że mam stresa przed jutrzejszym testowaniem jak przed jakimś sprawdzianem w szkole 🤣

    Zatem trzymam kciuki za dwie kreseczki ❤️🤞

    👩40 l. 🧔‍♂️41 l.

    👶 Wrzesień 2024 córeczka ( udało się w 2 cs ) Nasz mały cud ❤️

    Maj 2026 cb💔

    Starania o drugie dziecko 🤞👶 zaczynamy 15 cs
    Czekamy na nasz drugi cud
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ