Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W styczniu🥂💏seksik dla rozgrzania, wrześniem dzidziuś do bujania👶🏼🤱🏼
Odpowiedz

W styczniu🥂💏seksik dla rozgrzania, wrześniem dzidziuś do bujania👶🏼🤱🏼

Oceń ten wątek:
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam taka zagwostke, może coś mi podpowiecie😔

    Teoretycznie owulacje powinna mi wypaść 5go stycznia (nie zdążyłam kupić testu owu w tym miesiącu)- wszystkie znaki na niebie wskazywały, ze była- charakterystyczny ból lewego jajnika, śluz jak przy owu.
    W niedziele zaobserwowalam taki mega ciągliwy, gesty śluz i takie „dziwne” odczucie w podbrzuszu (dziwne- bo nie umiem je opisać jakby trochę ból, trochę „kłucie”), dodatkowo dziwnie się czyje jakby było mi „slabo”.
    W poniedziałek straszny ból prawego jajnika, taki „owulacyjny” a dzisiaj od południa mnie tak boli podbrzusze jak na okres.
    Żeby nie było, nie wkręcam sobie objawów ciążowych, bo wiem ze to za szybko🙈
    Ale strasznie się boje, ze to znów jakiś torbiel albo coś poważniejszego 😕
    Jak myślicie?

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka2 wrote:
    Ja już nic nie rozumiem. Który jest pikiem? Bez sensu ...
    IMG-20220112-104806.jpg
    Moim zdaniem ostatni :-)

    Natka2 lubi tę wiadomość


    3jgxs65gycn0347u.png
  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska95 wrote:
    Niestety wzrost bety o 8% i muszę jechać na zastrzyk z metotreksatu :(

    Jesteśmy z Tobą kochana :-*

    Kluska95 lubi tę wiadomość


    3jgxs65gycn0347u.png
  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    7dpo to nie ma sensu, 10dpo może coś być ale nie musi. Bo do zagnieżdżenia dochodzi 6-12 dpo a dopiero po ok 48h od zagnieżdżenia beta rusza od 0 ☺️
    Dzięki za odpowiedź, to w takim razie nie będę robić chyba wcale 😅 Może 10dpo spróbuję zatestowac jedynie 😁


    3jgxs65gycn0347u.png
  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Dziewczyny czy może któraś z Was tak miała?
    Od 2/3 miesięcy miewam codzienne bóle/kłucie pod prawym żebrem. Nie wiem czy to wątroba, woreczek żółciowy ? Ktoś tak miał? Jakie badania warto by zrobić ? Trochę zaczyna mi to już przeszkadzać, ból nie jest straszny ale uporczywy, tym bardziej że trochę już to trwa.
    Myślę, że trzeba by było zrobić USG, ewentualnie badania z krwi-probu wątrobowe itp.

    jo_ana lubi tę wiadomość


    3jgxs65gycn0347u.png
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Dziewczyny czy może któraś z Was tak miała?
    Od 2/3 miesięcy miewam codzienne bóle/kłucie pod prawym żebrem. Nie wiem czy to wątroba, woreczek żółciowy ? Ktoś tak miał? Jakie badania warto by zrobić ? Trochę zaczyna mi to już przeszkadzać, ból nie jest straszny ale uporczywy, tym bardziej że trochę już to trwa.


    Polecam zrobić próby wątrobowe i nawet USG jamy brzusznej

    jo_ana lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, tak właśnie myślałam o próbach wątrobowych, tak więc zrobię jak będę w PL.

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Dziewczyny czy może któraś z Was tak miała?
    Od 2/3 miesięcy miewam codzienne bóle/kłucie pod prawym żebrem. Nie wiem czy to wątroba, woreczek żółciowy ? Ktoś tak miał? Jakie badania warto by zrobić ? Trochę zaczyna mi to już przeszkadzać, ból nie jest straszny ale uporczywy, tym bardziej że trochę już to trwa.

    Ja tak miałam, wyszła mi na gastroskopii żółć w żołądku. Biorę leki, tzn mam przepisane, ale jeszcze ich nie brałam narazie lecze się naturalnie, ale nic to nie daje... Czekam do testowania i później już raczej farmakologia. 20.01. idę na wyniki i odrazu zrobię próby wątrobowe.

    P. S. Co nie znaczy że ty musisz miec z tym problem.. Najlepiej sie przebadać..

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Kasik85 Autorytet
    Postów: 593 467

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam czuję żeby mnie też będzie 🐒 na dniach...ale to od następnego cyklu zabiorę się z moim lekarzem bo wyczytałam że mogę mieć niedomoge ciałka żółtego czy jakoś tak bo kilka dni przed 🐒 mam brązowe plamienie...na razie cisza ale myślę że 🐒czycha za rogiem...🤷‍♀️

    💏Razem 9 lat
    ♀️36
    ♂️41


    Starania o Nasze cudo ❤od lipca 2020 tak na luzie....
    Styczeń 2022 zaczynamy starania tak na 100%...
  • Kasik85 Autorytet
    Postów: 593 467

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka2 wrote:
    Ja już nic nie rozumiem. Który jest pikiem? Bez sensu ...
    IMG-20220112-104806.jpg
    Myślę że ostatni ale zrob jeszcze jeden i zobaczysz...

    💏Razem 9 lat
    ♀️36
    ♂️41


    Starania o Nasze cudo ❤od lipca 2020 tak na luzie....
    Styczeń 2022 zaczynamy starania tak na 100%...
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziewczyny, weźcie mnie opieprzcie (za przeproszeniem). Zatestowalam, jestem 8/9 dpo i widzę cień kreski 🤦‍♀️. Na bobo teście. Sama jestem zła na siebie... naprawdę, ale dzisiaj złapał mnie ból podbrzusza w pracy i ogromną ilość kremowego sluzu. Myślałam ze na okres juz, bądź nasilające się bóle tych moich jelit.. mam leki w domu i nie wiem czy mogę je brać.

    Walczę ze sobą czy nie iść do rossmana po facelle. Nawet się nie nastawiam, bardziej zła jeste na siebie. I przysięgam ze jak nic z tego nie będzie nie zatestuje w następnym miesiącu przed 🐵.

    Opierniczcie mnie 🥺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2022, 17:39

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Kasik85 Autorytet
    Postów: 593 467

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta2506 wrote:
    Kurde dziewczyny, weźcie mnie opieprzcie (za przeproszeniem). Zatestowalam, jestem 8/9 dpo i widzę cień kreski 🤦‍♀️. Na bobo teście. Sama jestem zła na siebie... naprawdę, ale dzisiaj złapał mnie ból podbrzusza w pracy i ogromną ilość kremowego sluzu. Myślałam ze na okres juz, bądź nasilające się bóle tych moich jelit.. mam leki w domu i nie wiem czy mogę je brać.

    Walczę ze sobą czy nie iść do rossmana po facelle. Nawet się nie nastawiam, bardziej zła jeste na siebie. I przysięgam ze jak nic z tego nie będzie nie zatestuje w następnym miesiącu przed okresem.

    Opierniczcie mnie 🥺
    Dawaj ten test tutaj...😁😁😁 chcemy ⏸⏸⏸⏸

    Olo323, Aneta2506 lubią tę wiadomość

    💏Razem 9 lat
    ♀️36
    ♂️41


    Starania o Nasze cudo ❤od lipca 2020 tak na luzie....
    Styczeń 2022 zaczynamy starania tak na 100%...
  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta tescior! 😁

    Dziewczyny gdzie i jak wyrwać najtańsza wycieczkę nawet na weekend. Zależy mi na kwietniu z racji 41 urodzin męża, bo w zeszłym roku na 49-stke Covid nas ostro dopadł niestety. Jakieś porady? 😁

    Aneta2506 lubi tę wiadomość

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3287 5562

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka2 wrote:
    Aneta tescior! 😁

    Dziewczyny gdzie i jak wyrwać najtańsza wycieczkę nawet na weekend. Zależy mi na kwietniu z racji 41 urodzin męża, bo w zeszłym roku na 49-stke Covid nas ostro dopadł niestety. Jakieś porady? 😁

    Kurcza noga, tego tak chyba nie będzie widać na zdjęciu... Idę do tego rossmana 🤦‍♀️. I jak coś to wtedy wstawię. Boże, widzisz i nie grzmisz...

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta2506 wrote:
    Kurde dziewczyny, weźcie mnie opieprzcie (za przeproszeniem). Zatestowalam, jestem 8/9 dpo i widzę cień kreski 🤦‍♀️. Na bobo teście. Sama jestem zła na siebie... naprawdę, ale dzisiaj złapał mnie ból podbrzusza w pracy i ogromną ilość kremowego sluzu. Myślałam ze na okres juz, bądź nasilające się bóle tych moich jelit.. mam leki w domu i nie wiem czy mogę je brać.

    Walczę ze sobą czy nie iść do rossmana po facelle. Nawet się nie nastawiam, bardziej zła jeste na siebie. I przysięgam ze jak nic z tego nie będzie nie zatestuje w następnym miesiącu przed 🐵.

    Opierniczcie mnie 🥺
    Pokazuj test 😁🤞

    Aneta2506 lubi tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta2506 wrote:
    Kurde dziewczyny, weźcie mnie opieprzcie (za przeproszeniem). Zatestowalam, jestem 8/9 dpo i widzę cień kreski 🤦‍♀️. Na bobo teście. Sama jestem zła na siebie... naprawdę, ale dzisiaj złapał mnie ból podbrzusza w pracy i ogromną ilość kremowego sluzu. Myślałam ze na okres juz, bądź nasilające się bóle tych moich jelit.. mam leki w domu i nie wiem czy mogę je brać.

    Walczę ze sobą czy nie iść do rossmana po facelle. Nawet się nie nastawiam, bardziej zła jeste na siebie. I przysięgam ze jak nic z tego nie będzie nie zatestuje w następnym miesiącu przed 🐵.

    Opierniczcie mnie 🥺

    A ja powiem tak. Ruszaj do rossmana na po test i sikaj rano 😈😈 A teraz pokazuj nam tu szybko ten bobo test 🤔🍀

    Aneta2506 lubi tę wiadomość

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka2 według mnie ten ostatni owulaka jest chyba najbardziej pozytywny. Widać że owulacja czeka na Twojego męża.. Udało się dzisiaj coś podziałać 💕💕🔥? 😊

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska95 jestem z Tobą 😊 trzymaj się kochana 😘

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam do domu. Cały dzień byłam w Warszawie. Załatwiałam sprawy związane z syna zabiegiem za 3 tygodnie. Dobrze mi taki wyjazd zrobił bo chociaż przez chwilę nie myślałam o objawach ciążowych 😆 A tylko weszłam do domu i oczywiście już się dopatruje objawów 🤦‍♀️🤣

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milixx wrote:
    Natka2 według mnie ten ostatni owulaka jest chyba najbardziej pozytywny. Widać że owulacja czeka na Twojego męża.. Udało się dzisiaj coś podziałać 💕💕🔥? 😊
    Udało udało, także jestem szczęśliwa 😂

    Milixx, Nati94, Olo323, Blondyna.B, Koteczka82, Jedna_z_Wielu, Paulina666, Emii, Jo!Zio, Domi_naturelover, Aneta2506 lubią tę wiadomość

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ