Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W styczniu🥂💏seksik dla rozgrzania, wrześniem dzidziuś do bujania👶🏼🤱🏼
Odpowiedz

W styczniu🥂💏seksik dla rozgrzania, wrześniem dzidziuś do bujania👶🏼🤱🏼

Oceń ten wątek:
  • Lolka997 Autorytet
    Postów: 1175 2917

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ALICE wrote:
    A moje nadzieję pękły jak banki mydlane... :/
    Beta 0.1...
    A @ nadal brak...
    Strasznie mi przykro, bo doskonale wiem co czujesz 🥺😭

    Starania o pierwszy cud od 04.2021
    Ja- 25, Leśniowski-Crohn (2 operacje), podejrzenie PCOS, LUF, IO :(
    On- 30, okaz zdrowia...

    28.01.2022 II
    14.02.2022 2 Ktośki na pokładzie 🥰
    24.02.2022 Ktosie... 💔😭

    05.2022 zaczynam walkę od nowa 💪
    13.05.2022- badanie drożności HyCoSy- OBYDWA DROŻNE 😍
    Maj zakończony 8 cm torbielą..

    06.2022- pierwsza stymulacja cyklu- Letrozol, pęcherzyk 23 mm na lewym jajniku ❤
    +Ovitrelle =pęcherzyk pęknięty + 2 cm torbiel krwotoczna
    Czerwiec zakończony betą o wyniku 1

    07.2022- Letrozol, pęcherzyk na prawym jajniku, Ovitrelle, po 48h niepęknięty, 2xOvitrelle
    Lipiec zakończony bielą na teście.

    08.2022- PIERWSZE PODEJŚCIE DO IUI+hirudoterapia ❤️

    Leki:
    3-7 dc- Letrozol, NAC
    do owulacji- dzięgiel chiński
    Ovitrelle
    stale- Euthyrox 25, inozytol, kurkumina
  • blackdeer Autorytet
    Postów: 650 1187

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mocno tulę wszystkie poranne niepowodzenia :
    😞 i bardzo mocno wierze, że się Wam uda :*

    Ja czekam już po pobraniu bety - okazało się, że krew zabierają po 12 więc wynik będzie dziś późno wieczorem lub jutro rano 🤷🏼‍♀️

    Lekko boli mnie jajnik prawy ale plamienia nadal brak.

    No to czekamy (jestem tak niecierpliwym człowiekiem ze mnie chyba skręci)

    Starania od 12.2018

    👩‍🦳Endometrioza III stopnia -laparoskopia
    🧔🏻słabe wyniki MSOME
    ___________________
    Cykle stymulowane od: 08.2018 do 10.2019- Clostilbegyt | Bemfola |Ovitrelle | Luteina | Acard | Estrofem

    •27.11.2019 Konsultacja w sprawie InVitro AMH 2,33.
    •Gonapeptyl Daily na wyciszenie endometriozy.
    •14.02.2020 - Menopur + Puregon
    •19.02.2020 - Ovitrelle
    •21.02.2020 - Punkcja - pobrano 7 pęcherzyków
    •24.02.2020 - transfer dwóch 3 dniowych zarodków
    •03.03.2020 - II kreski
    •04.03 BTHCG -41,7
    •06.03 135,4
    •09.03 403,00
    •12.03 pęcherzyk 9mm
    •20.03 mała pulsująca kropka
    •01.04 14 mm szczęścia i serduszko
    •11.2020 Córka 🎀
    ________________
    • 10.2021 zaczynamy starania o rodzeństwo - AMH 2,0

    • 15.01.2022 II kreski
    • 17.01 BTHCG 110
    • 19.01 BTHCG 282
    • 21.01 BTHCG 610
    • 25.01 pęcherzyk żółtkowy
    • 03.02 serduszko ❤️
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2580 3489

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przepraszam za wbicie bez pukania. Mam tylko pytanie do testujących odnośnie testów facelle tych w plastikowym opakowaniu, czy to prawda, że to oszusty ?

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • tylko_czytam Autorytet
    Postów: 515 955

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulalala wrote:
    U mnie beta 44, 12dpo. Wiem, że liczy się przyrost ale wydaje mi się jakoś nisko. No nic powtórzę w piątek i zobaczymy :-) tylko dziś robiłam o 7,30 a w piątek koło 12 będę robić, myślicie że nie ma to wpływu na wynik? 😀

    Gratulacje 🥳

    Godzina ma wpływ na wynik, może być tylko wyższa 😂 w tę stronę bym się nie martwiła zmiana godziny 😉 trzymam kciuki za super przyrost 🤞

    Ix2Tp2.png
    14.02- beta 674🥰
    15.03 - 1,9cm bejbika ❤️
    26.03 - 3,6cm ❤️
    12.04- 6,7 cm ❤️ USG prenatalne Ok
    22.04 - wyniki NIFTY- ryzyka niskie / babyGIRL🥰💖
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne wrote:
    Cześć dziewczyny, przepraszam za wbicie bez pukania. Mam tylko pytanie do testujących odnośnie testów facelle tych w plastikowym opakowaniu, czy to prawda, że to oszusty ?
    Bardzo często tak ale nie zawsze - z resztą już prawie każdy test kogoś oszukał :(

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Nati94 Autorytet
    Postów: 2346 4300

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne wrote:
    Cześć dziewczyny, przepraszam za wbicie bez pukania. Mam tylko pytanie do testujących odnośnie testów facelle tych w plastikowym opakowaniu, czy to prawda, że to oszusty ?
    Potrafią dać fałszywie pozytywny wynik, przerobiłam to niestety. Ktoś tu miał dość mocną kreskę a też ciąży nie było 🥺 ale wiesz, nie zawsze, może być ciąża. A pokaż test jeśli chcesz, może podpowiemy. Chodzi Ci o te z okienkiem?

    Córeczka: 05.2017
    Córeczka: 08.2020
    age.png


    💔11.2021 synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulalala wrote:
    U mnie beta 44, 12dpo. Wiem, że liczy się przyrost ale wydaje mi się jakoś nisko. No nic powtórzę w piątek i zobaczymy :-) tylko dziś robiłam o 7,30 a w piątek koło 12 będę robić, myślicie że nie ma to wpływu na wynik? 😀
    u mnie 13 dpo beta była 44,75 i ja zupełnie nie myślałam, że nisko tylko cieszyłam się, że zwiastuje ciążę :)
    17 dpo było już 379,9 a 19 dpo 842,5

    MałaStokrotka, Olo323, Ulalala, Patinka.k, Pani Ciasio, nick nieaktualny, Jedna_z_Wielu, Jo!Zio, Angelaaaa, Susanne, Koteczka82, Wojcinka, Marchewka lubią tę wiadomość

  • Beata123 Koleżanka
    Postów: 46 37

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Bardzo często tak ale nie zawsze - z resztą już prawie każdy test kogoś oszukał :(
    Mnie jeszcze facelle paskowy nigdy nie oszukał a robię po 3 testy co miesiąc prawie przez ostatnie półtora roku.

  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi, to zaczynam się po cichu cieszyć 😊

    Patinka.k, Jo!Zio lubią tę wiadomość


    3jgxs65gycn0347u.png
  • MałaStokrotka Autorytet
    Postów: 1055 1223

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko_czytam wrote:
    Czyli jesteś już conajmniej 18dni po owulacji?
    Jeśli tak to beta rzeczywiście dość niska jak na taki dpo
    A wczoraj testowałas?albo kilka dni wcześniej?
    Testowałam w sobotę, potem jeszcze w niedzielę i w poniedziałek (bo Mąż chciał zobaczyć, jak pojawia się 2ga kreska 😻). Tydzień wcześniej (po wynikach proga nie mogłam wytrzymać) wytestowałam sobie biel visira.
    Więc mam nadzieję, że to po prostu jeszcze wcześnie. Po prostu jak słyszałam o pięknych wynikach innych Dziewczyn tu na forum to się zmartwiłam, że u mnie tak malutko.. zastanawiam się cały czas, czy testować przyrost czy po prostu poczekać na wizytę u lekarza.
    Trochę już ochłonęłam i zdaję sobie sprawę co prawda, że jeszcze może być różnie. Boję się każdego bólu brzucha :( ale nawet nie plamię, a ja zawsze zaczynałam plamić już na parę dni przed okresem.
    no i wiem też, że Kruszynce nie służy stres - więc staram się nie myśleć za dużo.

    Patinka.k dziękuję ❤

    Patinka.k lubi tę wiadomość

    👧🏼 91 🧔‍♂️ 89 🐈 18

    2019 koniec nie-starań
    2021 starania ze wsparciem gin
    2022 cb 💔
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    I PICSI - 10.2025 - Menopur & Cetrotide & Pabi - Dexamethason ➡️ 23.10 pick up ➡️ 15🥚 ➡️ 💔😭
    II Ivf - 01.2026 ⛔️

    Ban na ivf na co najmniej 3 miesiące 😭 ➡️ zdrowie najważniejsze ❤️
  • kropka_123 Autorytet
    Postów: 438 732

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem właśnie po zabiegu histeroksopii, miałam robiona bez znieczulenia i myślałam, ze będzie gorzej a zabieg był w miarę komfortowy :)

    pluto_nova, blackdeer, Pani Ciasio, nick nieaktualny, Natka2, Lolka997, Aneta2506, Okinny, Koteczka82, jo_ana lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 29 👨 32

    starania od 06.2021

    czerwiec 2022 💔
    TSH -> euthyrox
    prolaktyna -> bromocorn
    histeroskopia -> 01.2022

    06.09 - beta 21 (10 dpo)
    10.09 - beta 206 😍
    15.09 - beta 1300 🍀
    29.09 - mamy ♥️
    12.10 - 2,19 człowieczka
    27.10 - 4,20 człowieczka
    07.11 - prenatalne


    abbf322214.png
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaStokrotka nie zauważałam, że wyszedł ci pozytywny test. Po prostu przeoczyłam. Czy chcesz, żebym Cię wpisała do naszego kalendarza z bobaskiem 👶🏼?

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • pluto_nova Autorytet
    Postów: 1559 4873

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    Ona30On32 wszystkiego dobrego ❤️

    Ja przy tsh wahającym się 2,06-2,72 dostałam euthyrox 25.

    Kciuki za bety i nowe ⏸❤️🤞🏼

    Dziękuję Wam za słowa otuchy i kciuki przed badaniem ❤️

    P.S przez to, że skupiam się mocno na dzisiejszym badaniu, nie stresuję się dzisiejszym (uwaga) egzaminem inżynierskim 😂 👩‍🏫👩🏼‍🔬
    Ale jeśli jeszcze macie ciutkę sił na małego kciukaska za egzamin - trzymajcie, a przyczynicie się do 1/2 mojego tytułu naukowego 😂❤️❤️❤️
    🤞🤞🤞

    Ona30on32 wszystkiego najlepszego! 💐🎂🥳🍾🎁🎉🎈

    Ona30on32 lubi tę wiadomość

    age.png
    ✅naturalne owulacje
    ✅Progesteron
    ✅TSH, FT3, FT4, anty-TPO, anty-TG
    ✅FSH, LH, Estradiol, Prolaktyna (3dc)
    ✅Niedobór białka S
    ✅Oporność na białko C
    ✅Antykoagulant tocznia
    ✅P/c p. kardiolipinie IgG i IgM
    ✅P/c p. beta2 glikoproteinie 1 IgA
    ✅mutacja V Leiden
    ✅mutacja genu protrombiny
    ✅ANA3

    ✅badanie nasienia

    ❌ PAI-1 4G układ homozygotyczny nieprawidłowy

    🧑🏼 syn 2006
    👧🏼 córka 2009
    💔 12.2021 cb
    💔 06.2022 cb
    💔 07.2022 cb
    💔 03.2023 cb

    8.12.2022 - operacja usunięcia niszy

    🍀11.04.23 - beta 5,4 (8dpo)
    🍀13.04.23 - beta 40,6 (10dpo) przyrost 820%
    🍀15.04.23 - beta 183,5 (12dpo) przyrost 372,5%
    🍀17.04.23 - beta 580,7 (14dpo) przyrost 202,7%
    🍀21.04.23 - beta 4061,7 (18dpo) przyrost 161,9%
    Będzie synek! 🩵
  • pluto_nova Autorytet
    Postów: 1559 4873

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartuSka wrote:
    Cześć dziewczyny 😊 Powtórzyłam test po 2 dniach i wyszło tak 😊 Jak myślicie isć na betę czy jeszcze poczekać? Nie chce się za bardzo nakręcać 🙈

    https://zapodaj.net/5505fb8769108.jpg.html
    https://zapodaj.net/2b1cb43e8839c.jpg.html
    Widać kreskę, leć na betę 😉 🤞

    milam lubi tę wiadomość

    age.png
    ✅naturalne owulacje
    ✅Progesteron
    ✅TSH, FT3, FT4, anty-TPO, anty-TG
    ✅FSH, LH, Estradiol, Prolaktyna (3dc)
    ✅Niedobór białka S
    ✅Oporność na białko C
    ✅Antykoagulant tocznia
    ✅P/c p. kardiolipinie IgG i IgM
    ✅P/c p. beta2 glikoproteinie 1 IgA
    ✅mutacja V Leiden
    ✅mutacja genu protrombiny
    ✅ANA3

    ✅badanie nasienia

    ❌ PAI-1 4G układ homozygotyczny nieprawidłowy

    🧑🏼 syn 2006
    👧🏼 córka 2009
    💔 12.2021 cb
    💔 06.2022 cb
    💔 07.2022 cb
    💔 03.2023 cb

    8.12.2022 - operacja usunięcia niszy

    🍀11.04.23 - beta 5,4 (8dpo)
    🍀13.04.23 - beta 40,6 (10dpo) przyrost 820%
    🍀15.04.23 - beta 183,5 (12dpo) przyrost 372,5%
    🍀17.04.23 - beta 580,7 (14dpo) przyrost 202,7%
    🍀21.04.23 - beta 4061,7 (18dpo) przyrost 161,9%
    Będzie synek! 🩵
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2580 3489

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny za odpowiedź. Od 2,5 roku nigdy nie zobaczyłam 2 kresek ma tescie, ale też po raz pierwszy używam facelle (dokladnie te z tym okienkiem). Niestety już się naczytalam o ich niewiarygodnosci, dobrze wiem, że z testami roznie bywa, więc nie pozostaje mi nic innego jak zrobić inny i jeżeli coś będzie, to pójść na bete. Wczoraj był cień cienia cienia cienia cienia, dzis gołym okiem widoczne, ale wciąż blade kreski.


    https://naforum.zapodaj.net/980123c5b266.jpg.html
    https://naforum.zapodaj.net/0452aea6451a.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2022, 12:22

    Pani Ciasio, Lolka997 lubią tę wiadomość

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • pluto_nova Autorytet
    Postów: 1559 4873

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ALICE wrote:
    A moje nadzieję pękły jak banki mydlane... :/
    Beta 0.1...
    A @ nadal brak...
    Przykro mi 😔

    age.png
    ✅naturalne owulacje
    ✅Progesteron
    ✅TSH, FT3, FT4, anty-TPO, anty-TG
    ✅FSH, LH, Estradiol, Prolaktyna (3dc)
    ✅Niedobór białka S
    ✅Oporność na białko C
    ✅Antykoagulant tocznia
    ✅P/c p. kardiolipinie IgG i IgM
    ✅P/c p. beta2 glikoproteinie 1 IgA
    ✅mutacja V Leiden
    ✅mutacja genu protrombiny
    ✅ANA3

    ✅badanie nasienia

    ❌ PAI-1 4G układ homozygotyczny nieprawidłowy

    🧑🏼 syn 2006
    👧🏼 córka 2009
    💔 12.2021 cb
    💔 06.2022 cb
    💔 07.2022 cb
    💔 03.2023 cb

    8.12.2022 - operacja usunięcia niszy

    🍀11.04.23 - beta 5,4 (8dpo)
    🍀13.04.23 - beta 40,6 (10dpo) przyrost 820%
    🍀15.04.23 - beta 183,5 (12dpo) przyrost 372,5%
    🍀17.04.23 - beta 580,7 (14dpo) przyrost 202,7%
    🍀21.04.23 - beta 4061,7 (18dpo) przyrost 161,9%
    Będzie synek! 🩵
  • Agata97 Przyjaciółka
    Postów: 89 60

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    Ona30On32 wszystkiego dobrego ❤️

    Ja przy tsh wahającym się 2,06-2,72 dostałam euthyrox 25.

    Kciuki za bety i nowe ⏸❤️🤞🏼

    Dziękuję Wam za słowa otuchy i kciuki przed badaniem ❤️

    P.S przez to, że skupiam się mocno na dzisiejszym badaniu, nie stresuję się dzisiejszym (uwaga) egzaminem inżynierskim 😂 👩‍🏫👩🏼‍🔬
    Ale jeśli jeszcze macie ciutkę sił na małego kciukaska za egzamin - trzymajcie, a przyczynicie się do 1/2 mojego tytułu naukowego 😂❤️❤️❤️
    Trzymam kciuki za zdany egzamin i za udane badanie 🍀🍀✊

    Domi_naturelover lubi tę wiadomość

    💏 - 06.06.2014 ➡️ 💒 15.09.2018
    👩‍🦰 - 24 l.
    starania o pierwsze 👶 od 07.2021
    ❌ PCO ➡️ PCOS
    ❌ AMH - 13.45 ng/mI
    ❌ progesteron w 22 dc. - 0.91 ng/mI
    ❌TSH - 3,61 -> endokrynolog -
    1. wizyta - USG tarczycy - idealne
    kolejna wizyta marzec 2022 r.
    ❌ testosteron - 48,66 ng/dl
    ❌ brak owulacji i menstruacji (luteina na wywołanie)
    ✔️ prolaktyna - 11,7 ng/mI
    ✔️ estradiol - 64,1 pq/mI
    ✔️ glukoza - 74 mg/dL
    ✔️ ATPO - 34,90 U/ml
    ✔️ SHBG - 64 nmol/l
    ❔ DHEA-S - 420,53 ug/dl
    Suplementacja: Prewenit Intensiv, OvulomedMax, witamina D3

    🧑 - 30 l.
    ✔️ morfologia - 4%
    ✔️ ruchliwość
    ❌ ilość - 9,8 mln/ml
    od 02.2022 - FertilMan Plus

    stymulacja zawieszona do marca - zbijamy TSH i poprawiamy nasienie

    marzenia o 👨‍👩‍👧‍👦 🙏
  • Patinka.k Przyjaciółka
    Postów: 86 85

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blackdeer wrote:
    Dzień dobry :)

    Trzymam kciuki dziś za Was wszystkie 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
    Ja na 11:20 lecę na II betę wiec pewnie wyniki wieczorem.

    Wczoraj plamienie było juz ciemno brązowe.
    Zobaczymy co bedzie dalej.
    Trzymam kciuki kochana 😍 będzie dobrze ! Jak ciemno brązowa to „stara” krew tak mi tłumaczył kiedyś jakiś lekarz

    blackdeer lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️- 1994
    👱🏻‍♂️- 1995
    👩🏼‍❤️‍👨🏼- 2016

    💒 - 10.2023r

    Córeczka 🎀- 06.2020 1cs
    11-01-2022 - ⏸ 2cs


    Beta; 13-01 - 64,4
    15-01 - 244
    18-01- 953
    31-01- 6+3tc jest bijące ❤️
    🧸🧸🧸🧸
  • Patinka.k Przyjaciółka
    Postów: 86 85

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne wrote:
    Dzięki Dziewczyny za odpowiedź. Od 2,5 roku nigdy nie zobaczyłam 2 kresek ma tescie, ale też po raz pierwszy używam facelle (dokladnie te z tym okienkiem). Niestety już się naczytalam o ich niewiarygodnosci, dobrze wiem, że z testami roznie bywa, więc nie pozostaje mi nic innego jak zrobić inny i jeżeli coś będzie, to pójść na bete. Wczoraj był cień cienia cienia cienia cienia, dzis gołym okiem widoczne, ale wciąż blade kreski.


    https://naforum.zapodaj.net/980123c5b266.jpg.html
    https://naforum.zapodaj.net/0452aea6451a.jpg.html
    Ja tam widzę dwie kreski 😃ja bym poleciała na Betę. Można robić o dowolnej porze dnia te badanie :) dawaj znać jaki wynik.

    👱🏻‍♀️- 1994
    👱🏻‍♂️- 1995
    👩🏼‍❤️‍👨🏼- 2016

    💒 - 10.2023r

    Córeczka 🎀- 06.2020 1cs
    11-01-2022 - ⏸ 2cs


    Beta; 13-01 - 64,4
    15-01 - 244
    18-01- 953
    31-01- 6+3tc jest bijące ❤️
    🧸🧸🧸🧸
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne wrote:
    Dzięki Dziewczyny za odpowiedź. Od 2,5 roku nigdy nie zobaczyłam 2 kresek ma tescie, ale też po raz pierwszy używam facelle (dokladnie te z tym okienkiem). Niestety już się naczytalam o ich niewiarygodnosci, dobrze wiem, że z testami roznie bywa, więc nie pozostaje mi nic innego jak zrobić inny i jeżeli coś będzie, to pójść na bete. Wczoraj był cień cienia cienia cienia cienia, dzis gołym okiem widoczne, ale wciąż blade kreski.


    https://naforum.zapodaj.net/980123c5b266.jpg.html
    https://naforum.zapodaj.net/0452aea6451a.jpg.html
    Kreska jest ładnie widoczna,delikatna,ale różowa. Mam nadzieję, że u Cb to jest to i zwiastuje 👶

‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ