X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W styczniu🥂💏seksik dla rozgrzania, wrześniem dzidziuś do bujania👶🏼🤱🏼
Odpowiedz

W styczniu🥂💏seksik dla rozgrzania, wrześniem dzidziuś do bujania👶🏼🤱🏼

Oceń ten wątek:
  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 16 lutego 2022, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DoMcia wrote:
    Hej dziewczyny 😁 ja sie bardziej teraz udzielam na lutowym. W styczniu się nie udało ale za to w lutym 😍 wizute mam dopiero w czwartek za tydzień i mam nadzieję że będzie maly ktosiek 😁 boję się cholernie bo dwie ostatnie ciążę niestety nie zakończyły się pomyślnie.. trzymajcie mocno kciuki!!!

    Brzuch też mnie czasami boli tak samo sutki i brodawki zrobiły się większe i ciemniejsze(też bolą) a i temperatura podwyższona 37.6-37.9.
    Super, że się udało! ☺️ Trzymam mocno kciukiz a wizytę i czekam na dobre wieści ☺️

    DoMcia lubi tę wiadomość


    3jgxs65gycn0347u.png
  • Patinka.k Przyjaciółka
    Postów: 86 85

    Wysłany: 17 lutego 2022, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z dolegliwości to mdłości i zdarzyły się wymioty piersi już mniej prawie w ogóle i tylko uczucie nabrzmiałego brzucha 😂 prenantalne myśle ze w połowie marca będę mieć zrobione i test Pappa. Mój lekarz jest certyfikowanym od prenantalnych i wysyła jeszcze na krew 😃

    Ja czasem podczytuje na lutowym wątku dużo tam się dzieje 😃 tutaj cichutko bo każda pewnie walczy z Mdłościami 😞

    👱🏻‍♀️- 1994
    👱🏻‍♂️- 1995
    👩🏼‍❤️‍👨🏼- 2016

    💒 - 10.2023r

    Córeczka 🎀- 06.2020 1cs
    11-01-2022 - ⏸ 2cs


    Beta; 13-01 - 64,4
    15-01 - 244
    18-01- 953
    31-01- 6+3tc jest bijące ❤️
    🧸🧸🧸🧸
  • Madżi88 Autorytet
    Postów: 1093 788

    Wysłany: 17 lutego 2022, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie były troszkę mdłości bardziej to co tydzień mam ochotę na inne rodzaje jedzenia.. raz przez tydzień były jajka potem wędlina potem warzywa potem sałata🤷🤷cały czas na zmianę jest mi ciepło i zimno.. no i dostałam mega syfki na twarzy.. piersi jakąś od początku nie bolały wyjątkowo bardzo także tylko sutki odczuwam.. no i faktycznie czuje jakbym miała balonik w brzuchu na dole.. no i uspokaja mnie ten detektor.. tętno coraz lepiej słychać 🥰🥰🥰

    malinowamamba95 lubi tę wiadomość

  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 17 lutego 2022, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znów zaczęłam dzień od siedzenia nad kibelkiem, najgorzej jest rano jak jeszcze nie ma czym wymiotować 😨 później w dzień trochę lepiej. No ale takie uroki, jakoś trzeba przetrwać 💪 macie jakieś sprawdzone sposoby na mdłości i wymioty? Słyszałam o migdałach ale na mnie nie działa.

    malinowamamba95 lubi tę wiadomość


    3jgxs65gycn0347u.png
  • Ona30on32 Autorytet
    Postów: 266 426

    Wysłany: 17 lutego 2022, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po badaniach wszystko jest w jak najlepszym porządku 😊 maluszek mierzy już 4,5cm😊 teraz muszę się umówić na prenatalne a kolejna wizyta u mojej lekarki 28.03

    Ulalala, Patinka.k, malinowamamba95, Pani Ciasio lubią tę wiadomość

    72bac9f820.png
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 17 lutego 2022, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulalala wrote:
    A ja znów zaczęłam dzień od siedzenia nad kibelkiem, najgorzej jest rano jak jeszcze nie ma czym wymiotować 😨 później w dzień trochę lepiej. No ale takie uroki, jakoś trzeba przetrwać 💪 macie jakieś sprawdzone sposoby na mdłości i wymioty? Słyszałam o migdałach ale na mnie nie działa.

    Spróbuj z samego rana zanim wstaniesz z łóżka zjeść chociazby sucha bulke albo bulke z jakimś serkiem śmietankowym czy cos. Mi pomagała cola dużo, po niej mi sie dobrze odbilo i nie mialam takich mdłości ani wymiotów. Dziewczyny polecaja tez pić imbir ponoć tez bardzo pomaga. A przede wszystkim nie doprowadzaj sie do uczucia głodu bo właśnie wtedy najbardziej męczyły mnie te mdłości i wymioty jak nie zjadlam nic z samego rana. Jadlam od razu po przebudzeniu i było wporzadku

    Patinka.k, malinowamamba95 lubią tę wiadomość

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Madżi88 Autorytet
    Postów: 1093 788

    Wysłany: 17 lutego 2022, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Spróbuj z samego rana zanim wstaniesz z łóżka zjeść chociazby sucha bulke albo bulke z jakimś serkiem śmietankowym czy cos. Mi pomagała cola dużo, po niej mi sie dobrze odbilo i nie mialam takich mdłości ani wymiotów. Dziewczyny polecaja tez pić imbir ponoć tez bardzo pomaga. A przede wszystkim nie doprowadzaj sie do uczucia głodu bo właśnie wtedy najbardziej męczyły mnie te mdłości i wymioty jak nie zjadlam nic z samego rana. Jadlam od razu po przebudzeniu i było wporzadku
    Jednak u ciebie dziewucha ?? Ale jaja z chłopaka dziewucha 😂😂😂

    malinowamamba95 lubi tę wiadomość

  • Patinka.k Przyjaciółka
    Postów: 86 85

    Wysłany: 17 lutego 2022, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prevomit trochę mi pomógł , cola bekam jak stary chłop po niej 😅 No i jedzenie małych porcji tak jak napisała dziewczyna wyżej 😊 ja już dostałam czopki Torecan rano jak wezmę bo czuje ze jest kiepsko to starcza na cały dzień. Nie mam jakiś super apetytów ze pochłaniam wielkie ilości bardziej jem jak wróbelek 😒 a zawsze jadłam za trzech łakomczuch ze mnie 😅

    No właśnie miał być synek a tu dziewczynka ? 😃😍

    Mój lekarz mówił ze dopiero powie koło 17tyg tak jak przy pierwszej ciąży żeby nie było pomyłek 😃
    Jak się czujesz? Masz już cos kupione ? 🥰

    malinowamamba95 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️- 1994
    👱🏻‍♂️- 1995
    👩🏼‍❤️‍👨🏼- 2016

    💒 - 10.2023r

    Córeczka 🎀- 06.2020 1cs
    11-01-2022 - ⏸ 2cs


    Beta; 13-01 - 64,4
    15-01 - 244
    18-01- 953
    31-01- 6+3tc jest bijące ❤️
    🧸🧸🧸🧸
  • malinowamamba95 Autorytet
    Postów: 304 725

    Wysłany: 17 lutego 2022, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Ja się nie odzywałam bo mnie strasznie rozkłada. Dodatkowo spadłam ze schodów :/ pojechałam szybko na wizytę prywatnie do lekarza u którego już byłam bo akurat wskoczył wolny termin i z dzidziolem na szczęście wszystko ok. Serduszko bije, ponad centymetr dzidziola już jest wiec jestem spokojniejsza. Ale za to dalej mnie rozkłada… byłam już na teście covid ale negatywny.
    A to mój dzidź.

    9-D470599-6-C6-F-4-FC1-8-A36-F019-FD02952-B.jpg

    Z objawów ciążowych to jedynie mam mdłości ale nie jakieś bardzo mocne, brak apetytu albo jadalnym tylko sałatkę makaronowa z szynka, ogórkiem kiszonym innymi warzywami i majo.
    Chciałabym odciążyć trochę męża, synkowi idą 5tki i w nocy jest noszenie a ja nie daje rady nosić tego małego olbrzymka. 🙈😅

    Patinka.k, Lolka997 lubią tę wiadomość

    9EY7p2.png
    👩🏻26
    euthyrox 75, homa 1,1, inozytol, b12, foliany, acard75, neoparin 0,4, duphaston
    👦🏻 34
    🤰🏻 🧒🏻13.04.2020 Wojtuś, 3700g, 61 cm, SN
    🤰🏻😇1cs, wrzesień 2021, poronienie zatrzymane 7tc, zabieg
    🤰🏻😇👧🏻2cs, marzec 2022, poronienie zatrzymane 10tc/13tc, poronienie samoistne plus zabieg
    🤰🏻👧🏻 Rozalia 10.12.22 3300g, 59 cm , SN zakończone CC

    PAI-1 hetero
    MTHFR C667T hetero
  • Patinka.k Przyjaciółka
    Postów: 86 85

    Wysłany: 17 lutego 2022, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowamamba95 wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Ja się nie odzywałam bo mnie strasznie rozkłada. Dodatkowo spadłam ze schodów :/ pojechałam szybko na wizytę prywatnie do lekarza u którego już byłam bo akurat wskoczył wolny termin i z dzidziolem na szczęście wszystko ok. Serduszko bije, ponad centymetr dzidziola już jest wiec jestem spokojniejsza. Ale za to dalej mnie rozkłada… byłam już na teście covid ale negatywny.
    A to mój dzidź.

    9-D470599-6-C6-F-4-FC1-8-A36-F019-FD02952-B.jpg

    Z objawów ciążowych to jedynie mam mdłości ale nie jakieś bardzo mocne, brak apetytu albo jadalnym tylko sałatkę makaronowa z szynka, ogórkiem kiszonym innymi warzywami i majo.
    Chciałabym odciążyć trochę męża, synkowi idą 5tki i w nocy jest noszenie a ja nie daje rady nosić tego małego olbrzymka. 🙈😅

    Cieszę się ze nic się nie stało jak spadłaś ze schodów 😘
    Mnie tez jakby coś miało rozłożyć dreszcze zimno zaraz ciepło i ból głowy 😒

    Łącze się w bólu mojej ostatnio przebiła się 4 ostatnia a były dramaciki nocno-dniowe nie miałam wtedy sił bo najgorsze mdłości 😕 liczę ze piątki wyjdą raz dwa i syrop przeciwbólowy da radę 😀

    👱🏻‍♀️- 1994
    👱🏻‍♂️- 1995
    👩🏼‍❤️‍👨🏼- 2016

    💒 - 10.2023r

    Córeczka 🎀- 06.2020 1cs
    11-01-2022 - ⏸ 2cs


    Beta; 13-01 - 64,4
    15-01 - 244
    18-01- 953
    31-01- 6+3tc jest bijące ❤️
    🧸🧸🧸🧸
  • Madżi88 Autorytet
    Postów: 1093 788

    Wysłany: 18 lutego 2022, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowamamba95 wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Ja się nie odzywałam bo mnie strasznie rozkłada. Dodatkowo spadłam ze schodów :/ pojechałam szybko na wizytę prywatnie do lekarza u którego już byłam bo akurat wskoczył wolny termin i z dzidziolem na szczęście wszystko ok. Serduszko bije, ponad centymetr dzidziola już jest wiec jestem spokojniejsza. Ale za to dalej mnie rozkłada… byłam już na teście covid ale negatywny.
    A to mój dzidź.

    9-D470599-6-C6-F-4-FC1-8-A36-F019-FD02952-B.jpg

    Z objawów ciążowych to jedynie mam mdłości ale nie jakieś bardzo mocne, brak apetytu albo jadalnym tylko sałatkę makaronowa z szynka, ogórkiem kiszonym innymi warzywami i majo.
    Chciałabym odciążyć trochę męża, synkowi idą 5tki i w nocy jest noszenie a ja nie daje rady nosić tego małego olbrzymka. 🙈😅
    Dobrze że ci się nic nie stało.. ja to tak się boje takich rzeczy .. ogólnie mam w sobie bardzo dużo strachu o ciążę .. jakoś jak byłam te 11lat temu w ciąży to aż tak się nie martwiłam wiedziałam że będzie dobrze a tutaj chucham i dmucham 🤦🤦 ehh człowiek im starszy tym bardziej się przejmuje.. 🤷🤷🤷

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 18 lutego 2022, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madżi88 wrote:
    Jednak u ciebie dziewucha ?? Ale jaja z chłopaka dziewucha 😂😂😂

    Tak, dzieciak sobie ze mna pogrywa 🙈😂
    Mam nadzieję, że juz nic sie nie zmieni 🤭

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • DoMcia Koleżanka
    Postów: 44 115

    Wysłany: 18 lutego 2022, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a od którego tygodnia miałyście jakieś objawy? Dzisiaj rozno 5 tydzień a tylko sutki bola brodawki większe czasami piersi ciągną i brzuch zaboli

  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 18 lutego 2022, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DoMcia wrote:
    Dziewczyny a od którego tygodnia miałyście jakieś objawy? Dzisiaj rozno 5 tydzień a tylko sutki bola brodawki większe czasami piersi ciągną i brzuch zaboli
    No to się jeszcze ciesz brakiem męczących objawów 😅 ja w pierwszych ciążach całą ciążę miałam bez nudności i wymiotów a w tej od 7 tygodnia non stop praktycznie 😨

    Lolka997 lubi tę wiadomość


    3jgxs65gycn0347u.png
  • DoMcia Koleżanka
    Postów: 44 115

    Wysłany: 18 lutego 2022, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulalala wrote:
    No to się jeszcze ciesz brakiem męczących objawów 😅 ja w pierwszych ciążach całą ciążę miałam bez nudności i wymiotów a w tej od 7 tygodnia non stop praktycznie 😨


    To może i mnie dopadnie 6-7 tydzień. Wiesz w każdej ciąży wymiotowałam i to takie trochę dziwne dla mnie teraz 🤣 chyba wolę mieć miłości bo po dwóch stratach człowiek wariuje hahah

  • Lolka997 Autorytet
    Postów: 1175 2917

    Wysłany: 18 lutego 2022, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu, jaki 6/7 tydzień… 😂🥴
    Szczęściary! 😂❤️
    U mnie mdłości i senność od pozytywnego testu i trwają ciagle. Doszedł straszny ból piersi i brodawek 🙊

    Starania o pierwszy cud od 04.2021
    Ja- 25, Leśniowski-Crohn (2 operacje), podejrzenie PCOS, LUF, IO :(
    On- 30, okaz zdrowia...

    28.01.2022 II
    14.02.2022 2 Ktośki na pokładzie 🥰
    24.02.2022 Ktosie... 💔😭

    05.2022 zaczynam walkę od nowa 💪
    13.05.2022- badanie drożności HyCoSy- OBYDWA DROŻNE 😍
    Maj zakończony 8 cm torbielą..

    06.2022- pierwsza stymulacja cyklu- Letrozol, pęcherzyk 23 mm na lewym jajniku ❤
    +Ovitrelle =pęcherzyk pęknięty + 2 cm torbiel krwotoczna
    Czerwiec zakończony betą o wyniku 1

    07.2022- Letrozol, pęcherzyk na prawym jajniku, Ovitrelle, po 48h niepęknięty, 2xOvitrelle
    Lipiec zakończony bielą na teście.

    08.2022- PIERWSZE PODEJŚCIE DO IUI+hirudoterapia ❤️

    Leki:
    3-7 dc- Letrozol, NAC
    do owulacji- dzięgiel chiński
    Ovitrelle
    stale- Euthyrox 25, inozytol, kurkumina
  • Patinka.k Przyjaciółka
    Postów: 86 85

    Wysłany: 18 lutego 2022, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś mi lekarz powiedział ze on się cieszy ze mam mdłości i wymiotuje bo wyrzut hormonów i dla niego to znak ze dzieje się prawidłowo. Oczywiście dał potem te czopki na mdłości. W pierwszej od 7 tyg miałam mdłości i wymioty do samego końca 😅 a teraz 9tydzien i nie ma tragedii porównując.
    W pierwszej mogłam sobie bimbać spać leżeć do woli a teraz zapomnij o tym 😅 20 miesięczna córka na pokładzie wiec bawić się trzeba jeść zrobić ogranac ☹️ Właśnie skończyłam składać 5 pralek prania 😅😅😅 No także tego.. pierworodna jak drzemkę ma to leżę i pachnę z nią 😀

    👱🏻‍♀️- 1994
    👱🏻‍♂️- 1995
    👩🏼‍❤️‍👨🏼- 2016

    💒 - 10.2023r

    Córeczka 🎀- 06.2020 1cs
    11-01-2022 - ⏸ 2cs


    Beta; 13-01 - 64,4
    15-01 - 244
    18-01- 953
    31-01- 6+3tc jest bijące ❤️
    🧸🧸🧸🧸
  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 18 lutego 2022, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak pierwsza ciąża to luksus w kolejnych nie ma już tak dobrze także jak ktoś może to korzystajcie dziewczyny 😀


    3jgxs65gycn0347u.png
  • DoMcia Koleżanka
    Postów: 44 115

    Wysłany: 18 lutego 2022, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie to moja 4 ciąża więc mdłosci i wymioty mi nie straszne 🤣 tylko właśnie dziwi mnie brak jak zawsze były chyba że pokażą się później. Człowiek juz sobie wkręca że może znowu jest coś nie tak😅

  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 20 lutego 2022, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ☺️ Jak tam się czujecie? U nas spokojny, leniwy weekend, nawet mdłości trochę mniejsze.

    Patinka.k lubi tę wiadomość


    3jgxs65gycn0347u.png
‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ