Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W walentynki były hece ❤️ więc na betę w marcu lecę 🏃🏻‍♀️
Odpowiedz

W walentynki były hece ❤️ więc na betę w marcu lecę 🏃🏻‍♀️

Oceń ten wątek:
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 8 marca 2025, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    A ja jednak zostawię iskierkę nadziei. Beta od jakiegoś poziomu startuje, a więc wynik 3 może wskazywać na początkowy jej etap. Przecież zazwyczaj negatywna beta oznaczana jest przez lab jako <0,2. Powiem tylko tyle, że na forum znam dwie dziewczyny, które miały wynik w okolicy 4 i obie później urodziły z takiej bety dziecko 😛. Istotne jest to, co się stanie za dwa dni, tzn czy będzie przyrost.

    Hehe a takich historii to nie znałam przyznam szczerze, myślałam, że negatywną to jest poniżej 5 po prostu, nie no chwilę sobie popłakałam, wyrzuciłam emocje z siebie i już mi lepiej, przyrostu nie będę robić, poczekam na @ i tyle, jest piękna pogoda, mamy wolna chatę bo młoda u mojego brata więc zamierzamy wykorzystać ten weekend dla siebie 😁

    nick nieaktualny, almost.there, DreamBee lubią tę wiadomość

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • kitka_ Autorytet
    Postów: 589 783

    Wysłany: 8 marca 2025, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Mam wyniki, beta 3, niestety wczoraj był oszukaniec 🤷‍♀️ czekam na małpiszona w poniedziałek i jedziemy z ostatnim cyklem

    Przykro mi 🫂
    Oby ten ostatni cykl okazał się szczęśliwym 🍀🌱

    Darrika lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze od czerwca 2023
    35l.👱🏻‍♀️ 33.👨

    03.2024 💔 9tc

    07.24 cytologia, hpv negatywny (zabieg konizacji w 2022)✅
    10.24 hormony OK, jajowody drożne✅
    11.24 biocenoza, MUCHa✅ badania nasienia ✅
    12.24 histeroskopia i biopsja endo ✅
    02.25 - 06.25 4xIUI ❌

    30.08 ⏸️ naturals
    15.09 7mm, serduszko ❤️ 6+4
    02.10 2.4cm Misia 🐻 9+1
    23.10 5.8cm Bobaska, 157 💓
    19.12 ponad 300g Szczęścia 🩵
    preg.png
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 8 marca 2025, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam wyniki bety, wynik 4,72…

    assialbnn, eM 🌺, karczoch321, snieżka, ellevv, Meggi_**, S_va_88 lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2025, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    A ja jednak zostawię iskierkę nadziei. Beta od jakiegoś poziomu startuje, a więc wynik 3 może wskazywać na początkowy jej etap. Przecież zazwyczaj negatywna beta oznaczana jest przez lab jako <0,2. Powiem tylko tyle, że na forum znam dwie dziewczyny, które miały wynik w okolicy 4 i obie później urodziły z takiej bety dziecko 😛. Istotne jest to, co się stanie za dwa dni, tzn czy będzie przyrost.

    W sumie też się nad tym zawiesiłam na moment, bo jak robiłam ostatnio i nie było definitywnie ciąży to wyszła klasyczna <0,2 i zaczęłam się zastanawiać od czego zależy ten wynik 3. Bo wydawało mi się, że zawsze wychodzi poniżej 1.

    edka85 lubi tę wiadomość

  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 8 marca 2025, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Marzycielka mam nadzieję, że chociaż Ty nam tu rozpromienisz dzień swoja betą piękna, czekamy 🤞☘️😍

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2025, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Dziewczyny, mam wyniki bety, wynik 4,72…
    Kurczę, tulę 🫂 i trzymam kciuki mocno, żeby to był ten case, o którym pisała edka i jeszcze się rozkręci🤞🏻🩷 co te marcowe bety takie nieśmiałe…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2025, 15:22

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

  • ater Autorytet
    Postów: 734 2111

    Wysłany: 8 marca 2025, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam nadzieję, że te Wasze bety to pomyłki i się rozkręcą. Trzeba nam takich cudów 🤍✨

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2025, 15:24

    Darrika, Marzycielka94, Haniaxoxo lubią tę wiadomość

    32🧝‍♀️33🧔🏻‍♂️
    starania od II.24
    pamiętaj jak wiele masz w sobie siły!✨
    ❕MTHFR hetero, PAI hetero
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 8 marca 2025, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Dziewczyny, mam wyniki bety, wynik 4,72…


    Jezuuuu co jest. :( przytulam kochana 🫂

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 8 marca 2025, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeden raz w życiu miałam taka niższą betę pamiętam jak dzień po tym mega krwawieniu co się zaczęło 5 dni po wysikanych 2 kreskach, poszłam na badanie to miałam 5,6 chyba jakoś no i okres dalej leciał i biochem. Tak to nie robiłam nigdy, żeby był wynik typu 0,2 więc raczej w głowie zawsze, że jak poniżej 5 to pozamiatane

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2025, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjaciel chat gpt jeszcze mówi, że może być za krótko po implantacji. I stąd niższy wynik 🤞🏻

    almost.there, Darrika, Marzycielka94, Olisska lubią tę wiadomość

  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 8 marca 2025, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Ja jeden raz w życiu miałam taka niższą betę pamiętam jak dzień po tym mega krwawieniu co się zaczęło 5 dni po wysikanych 2 kreskach, poszłam na badanie to miałam 5,6 chyba jakoś no i okres dalej leciał i biochem. Tak to nie robiłam nigdy, żeby był wynik typu 0,2 więc raczej w głowie zawsze, że jak poniżej 5 to pozamiatane

    Ja startowałam z betą 4.38, a wg labu pozytywna była powyżej 5,3 - więc może jeszcze nie wszystko stracone, nie puszczam kciuków dopóki nie ma małpy 🥺

    nick nieaktualny, Darrika, Marzycielka94, Polczi5, Meggi_**, DreamBee, Vergeet lubią tę wiadomość

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 8 marca 2025, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Dziewczyny, mam wyniki bety, wynik 4,72…
    Przykro mi 😫

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 8 marca 2025, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wchodziłam od czwartku na forum i miałam przez cały weekend też nie wchodzić ale coś mi nie dawało spokoju, z tyłu głowy cały czas że Darrika ma testować 😅 no i weszłam. Kurczę Darrika z jednej strony mi przykro że ta beta 3 a z drugiej ja też zawsze przy negatywnej miałam zapis <2,5 więc a nóż widelec jeszcze za wcześnie? Absolutnie nie chcę robić fałszywej nadziei, po prostu tak mocno trzymam kciuki 🥹🤞🏻

    Ale podziwiam też za ten rozsądek, zjedz dziewczyno dziś wszystko na co masz ochotę 😁

    Darrika, DreamBee lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 8 marca 2025, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Testy na wtorek zostały zakupione 🤞🏻
    Tak mocno kciuków nigdy nie trzymałam. 💪💪💪💪

    Darrika, Marzycielka94, ellevv, kitka_ lubią tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 8 marca 2025, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo ellevv musi uratować sytuację we wtorek, pełna mobilizacja kciuków wtedy będzie 😁🤞

    Marzycielka94, nick nieaktualny, ellevv lubią tę wiadomość

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • eM 🌺 Autorytet
    Postów: 1239 2511

    Wysłany: 8 marca 2025, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka, Darika, może wyłapałyscie bardzo wczesną ciążę. Może dopiero wszytsko rozkręca. Nie ma malpiszona, piłka w grze. Trzymamy tu wszystkie kciuki. 🤞🤎

    Marzycielka94, Olisska, Darrika, Nadzieja32 lubią tę wiadomość

    👩'95 👨'94
    👦08.2020 👼07.2022👦02.2024

    ⏳01.2025 starania o 👶
    ⏸️18.08.2025 (10dpo)
    🤰19.08.25 - beta - 14.3, prog 20
    🤰21.08.25 - beta - 55,4
    🤰23.08.25 - beta - 148
    🤰27.08.25 - beta - 848, prog 12
    🤰04.09.25 - 6+0 - 0,288 cm z serduszkiem ❤️
    🤰18.09.25 - 8+0 - 1,59 cm 🫛
    🤰15.10.25 - 11+6 - 5,5 cm 👶
    🤰21.10.25 - prenatalne, 7 cm zdrowy dzidziuś 👶
    🤰12.11.25 - wstydzioch 🫣
    🤰10.12.25 - córeczka 🥹🌸
    🤰16.12.25 - połówkowe - 418g dziewczynki 🦋
    🤰11.02.26 - 28+6 - 1500g 🦋
    🤰24.02.26 - USG III trymestru ❤️
    __________________________
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy, niewydolność ciałka żółtego.

    preg.png
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 8 marca 2025, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, staram się być dobrej myśli i nie składać jeszcze broni, ale jak zobaczyłam ten wynik to łzy mi same poleciały. A taki ładny miał to być dzień kobiet 🥹

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 794 1590

    Wysłany: 8 marca 2025, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Dzięki dziewczyny, staram się być dobrej myśli i nie składać jeszcze broni, ale jak zobaczyłam ten wynik to łzy mi same poleciały. A taki ładny miał to być dzień kobiet 🥹
    Trzymam kciuki za ciebie i darrike że te maluszki dopiero się wgryzają ❤️

    Marzycielka94, Darrika lubią tę wiadomość

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 8 marca 2025, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Hehe a takich historii to nie znałam przyznam szczerze, myślałam, że negatywną to jest poniżej 5 po prostu, nie no chwilę sobie popłakałam, wyrzuciłam emocje z siebie i już mi lepiej, przyrostu nie będę robić, poczekam na @ i tyle, jest piękna pogoda, mamy wolna chatę bo młoda u mojego brata więc zamierzamy wykorzystać ten weekend dla siebie 😁
    Jedna z nich to MalaEw, była ze mną na wątku "idzie jesień...". Pamiętam jak odebrała wynik 4 i kazała wpisać sobie nieudany cykl. No a 8 miesięcy później urodziła syna.

    Marzycielka94, Darrika, nick nieaktualny, DreamBee, Haniaxoxo lubią tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2700 7562

    Wysłany: 8 marca 2025, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Dziewczyny, mam wyniki bety, wynik 4,72…

    Kurczę może faktycznie się rozkręca. Naprawdę oby tak było ♥️

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ