X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    I przestrzegam przed wszytskimi lekami na zaparcia. One moga byc pomoca tylko w naprawde uporczywych zaparciach i od czasu do czasu.

    Czasami w pracy zastanawiam sie od czego jest uzanleznionych wiecej osob. Od produktow z senesem (np xenna) czy kropli do nosa xylometazolina... Niestety... Ida jak paczki w tlusty czwartek i malo kto chce slyszec, ze sie uzaleznil.


    Mi już lekarz kazał brać coś raz na dwa tygodnie na przeczyszczenie, dlatego kończy się na xennie....

    Wiem, ze za czesto nie mozna bo rozleniwiają jelita, ale co zrobić skoro już taki mój urok ? :/

  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 25 lutego 2019, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wszystko niby takie proste ale jak tak czlowiek szuka,czyta i myśli to zwariować mozna! Jedni zachodzą od tak A inni się starają starają i nic nie wychodzi BOŻE

  • Tasia888 Koleżanka
    Postów: 57 49

    Wysłany: 25 lutego 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni będzię do dobrze.
    Ja też mam taką koleżankę w pracy niby się blisko trzymałysmy ona prawie 10 lat starsza. Ale jak oni kupili mieszkanie my segment przyjaźń się urwała. Zero tematu o domach itp. Ja jestem otwarta nie zazdroszczę, cieszę się szczęściem innych. Wiadomo czasem sobie człowiek pomyśli też bym gdzieś pojechała. Ona z mężem dużo podróżuje zawsze jej mówię że piękne zdjęcia itp. Kiedyś pokazałam jej żyrandol z allegro nie za drogi. To gdzieś w rozmowie z innymi wtracila że ona to ma żyta dole za 1000 zł A nie jakieś z allegro. Ja to jakoś nie lubię kasy wydawać o tak. Jak mi się podoba coś takiego kupię takie jak drogie to też Ale nic na siłę. Kasa nie ma dla mnie znaczenia, metki też. Kiedyś jej powiedziałam że myślę co na górze w pokoju zrobić to powiedziała moglas nie kupować takiego domu... Teraz jestem w ciazy oni nie mają dzieci. Powiedziałam jej zapytała jak się czuje, kiedy termin. I cisza... ani razu nie zapytała jak się czuje.. tylko kiedy zwolnienie, czy ogarne coś itp. Wiem że może ją to boli bo nigdy nie mówiła że mają problem czy coś. Jest "puszysta", ale nie wiem czy ma jakies problemy. jak kiedyś gadałyśmy o dzieciach to ja mówiłam że mam czas A ona że czuje się młoda i ona i jej jajnik.. I tyle tematu. Mam w pracy kolezanke ktora wspomagala się przy 1 ciazy długo i bardzo medyczne teraz przy staraniach o 2 dziecko jest jeszcze gorzej. Nie miałam serca jej powiedzieć ale wolałam żeby dowiedziała jak sama jej powiem niż od innych. Bardzo sie ucieszyla pyta się jak się czuje co i jak.

    Lajni85 lubi tę wiadomość

    II kreski 10.01
    30.01 <3
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 25 lutego 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    I przestrzegam przed wszytskimi lekami na zaparcia. One moga byc pomoca tylko w naprawde uporczywych zaparciach i od czasu do czasu.

    Czasami w pracy zastanawiam sie od czego jest uzanleznionych wiecej osob. Od produktow z senesem (np xenna) czy kropli do nosa xylometazolina... Niestety... Ida jak paczki w tlusty czwartek i malo kto chce slyszec, ze sie uzaleznil.

    Codziennie pije activie, wczoraj było trochę lepiej. I pije duzo wody. Dołacze suszone śliwki!!!

    Byłam uzależniona od xylometazolin parę razy. Ostatnio brałam przez zapalenie zatok, które mam całą zimę :/ a teraz marimer baby mnie wyleczyl z wszystkich kropli :)

    Kaga lubi tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Tasia888 Koleżanka
    Postów: 57 49

    Wysłany: 25 lutego 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    I przestrzegam przed wszytskimi lekami na zaparcia. One moga byc pomoca tylko w naprawde uporczywych zaparciach i od czasu do czasu.

    Czasami w pracy zastanawiam sie od czego jest uzanleznionych wiecej osob. Od produktow z senesem (np xenna) czy kropli do nosa xylometazolina... Niestety... Ida jak paczki w tlusty czwartek i malo kto chce slyszec, ze sie uzaleznil.

    Wiesz że ja brałam te krople przez kilka lat? Codziennie przed snem...


    Na zaparcia śliwki suszone

    II kreski 10.01
    30.01 <3
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 25 lutego 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliwki mowia ze najlepsze na zaparcia...

    Fujjj ... I bleee....
    Nie lubie hehe

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemię lniane tez!

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 25 lutego 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Mi już lekarz kazał brać coś raz na dwa tygodnie na przeczyszczenie, dlatego kończy się na xennie....

    Wiem, ze za czesto nie mozna bo rozleniwiają jelita, ale co zrobić skoro już taki mój urok ? :/

    No niestety tak jak mowie czasami nie ma juz wyjscia.
    Podstawa w diecie przeciw zaparciom jest blonnik i woda. Mozesz sprobowac kupic np. Colon C czy jakis inny produkt z babka i sprobowac to pic lub dosypywac do jogurtow.
    A moze jakies czopki byc sprobowala. Np. eva qu? Sa bezpieczne nawet u kobiet w ciazy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2019, 16:37

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 25 lutego 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tasia u nas para za para zachodzimy, jedna wpadła. Miałam coś takiego jak cicha zazdrość, ale nigdy im źle nie zyczylam, tylko się cieszyłam... Jedna poronila dwa razy, zanim zaszła i po biochemicznej dzięki niej szybko doszłam do siebie... Teraz jest w 17tc i się cieszę. Kibicuje nam, żeby nam też się udało...
    A ta koleżanka pali, pije, niezdrowo się odżywia... I dziwi się, że leki nie działają...

    Tasia888 lubi tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 25 lutego 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nienawidze smaku suszonych sliwek, ale zawsze mialam problemy z jelitami. W ciazy sie nasilily. Odkad je wlaczylam zaparc nie mam.

    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 16:01

  • AleksandraKF Koleżanka
    Postów: 41 3

    Wysłany: 25 lutego 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Pisałam jakiś czas temu. W przyblizeniu: objawy ciąży, owu pozytywne, Beta w 28dc 1,9. Wyszła ciąża pozamaciczna, jajnikowa.

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 25 lutego 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni trzymam mocno kciuki żeby wszystko było w porządku i beta pięknie rosła ❤️
    Nie przejmuj się takimi ludźmi, niewarto. Teraz skup się na sobie i maleństwu ❤️

    Dziewczyny nie zapominajcie o takim grajdole jak świętokrzyskie, żeby i mnie smutno samej nie było :)

    Lajni85 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 25 lutego 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Krople na katar z xylo- czy oxymetazolina bardzo uznalezniaja. Nawet nie wieci ile osob nieswiadomie to aplikuje. Ja zawsze mowie stosowac max siedem dni a u dzieci krocej. Ale jak ktos codziennie przychodzi i wie ze jest uzalezniony i nic z tym nie robi? Nie wiem na co czeka. Moze na perforacje przegrody nosowej...

    To muszę chyba mężowi schować bo bardzo często korzysta z wszelkich psikaczy do nosa, a teraz przez wzgląd na pracę doszły kropkę nawilżające do oczu..

    Kaga lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko się z wami rozstać no :D

    Ja mam 164 cm wzrostu i 83 kg. Mam wrażenie że tyje nawet przez powietrze od tego cholerne go IO.

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 25 lutego 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba kciuki pomogły :) beta 168,2!!!!

    Stookrotka, MilusińskaMilena, Kaga, ABI90, Alexandra88, MissKathy92, MartitaS, blair., Phiczek, Tasia888, Żanetka93, Ag1988, Beti82, Furma, OlaaM, Why_not_now87, Jane208, Esti lubią tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 25 lutego 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni85 wrote:
    Chyba kciuki pomogły :) beta 168,2!!!!


    O matkooo ! Gratulacje !
    Ten wątek naprawdę jest wyjątkowy :))))

    Alexandra88, Lajni85 lubią tę wiadomość

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 25 lutego 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni cudownie i niech ta beta dalej pnie się w górę :) ❤️ wspaniała wiadomość

    Lajni85 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 25 lutego 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleksandraKF wrote:
    Hej dziewczyny. Pisałam jakiś czas temu. W przyblizeniu: objawy ciąży, owu pozytywne, Beta w 28dc 1,9. Wyszła ciąża pozamaciczna, jajnikowa.


    Ojejku czyli jednak :( bardzo mi przykro :(

    Lajni boska wiadomosc!!!! Super przyrost <3 jesienna mamusia :)

    Milena krople do oczu sa ok, niech uzywa. Ale o uzaleznieniu od kropli do nosa koniecznie poczytajcie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2019, 17:43

    Lajni85 lubi tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 25 lutego 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni85 wrote:
    Chyba kciuki pomogły :) beta 168,2!!!!


    Super wiadomości i przepiękna beta !!!! :)))) gratuluje ! :)))

    Stokrotka to prawda ten wątek ma w sobie magiczna moc ! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2019, 17:47

    Lajni85 lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 25 lutego 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do ludzkiej zawiści to przykre to jest jak ktoś potrafi zareagować na czyjeś szczęście. W szczególności jeżeli jest to ktoś bliski z naszego otoczenia - rodzina czy przyjaciele.

    U mnie żadna przyjaciółka nie wie ze mamy problemy z zajściem w ciąże, jakoś nie lubię rozmawiać na ten temat, nawet w sumie mamie swojej nie powiedziałam chociaż mamy bardzo dobry kontakt. To jest dla mnie ciężki temat i wzbudza u mnie bardzo dużo emocji.

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ