X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 05:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda super ♥️

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobrych wieści😊
    Ja wczoraj poszlam do szefowej, że na dzis chce świadectwo pracy bo ide na urlop i wyjeżdżam a ona z takim zdziwieniem to już nie przyjdziesz do Nas?? Eh...

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🙂 czuję się dziś jak wrak człowieka, głowa mnie okrutnie boli, spałam 5h.. Do tego dziś zrobiłam test, oczywiście nie wyszło nic czego bym się nie spodziewała. Biel w polu testowym aż razi w oczy. Miałam czekać kilka dni ale stwierdziłam że nie ma sensu się nakręcać i zadręczać tym czy się udało czy nie. Czekam więc sobie teraz na @ i zaczynam kolejny cykl na clo. Ciekawe co nowego wniesie..

    Miłego dnia wszystkim 😘

    P.S. Macie jakieś przepisy na szybki obiad? Jakieś zupy albo coś innego 🙂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka na szybki obiad to najlepiej jakieś makarony. Może ze szpinakiem, kurczakiem i fetą?
    Ja najcześciej jak nie mam czasu, a coś trzeba zrobić to podsmażam pierś z kurczaka, do tego warzywa na patalnię i do tego jakiś ryż.

    Ja to dzisiaj robię naleśniki z serem białym i borówkami, a do tego mam zupę kartoflankę z wczoraj.
    Nie chce mi się stać dzisiaj przy garach, bo jestem niesamowicie słaba.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka zupa z cukinii.. choc u mnie najczęściej na szybko to robię makaron z pomidorami i bazylia lub piersią kuraka, szpinakiem i suszonymi pomidorami.
    A co do testu to mocno tule ❤ nowy miesiąc, nowa szansa 😊
    U mnie dziś barszcz czerwony z wczoraj. Nieskromnie powiem, ze wyszedl pyszota 😍 ale ja uwielbiam barszcz, więc może stąd mój zachwyt 😁

    Kaś rozumiem doskonale.. szefowie to czasem jakby byli z innej planety.. ja nadal czekam na decyzje co ze mna.. eh..

    Po pracy ide do mojej przyjaciółki pierwszy raz ja odwiedzę od porodu. Malutka ma 1.5 miesiąca i już nie mogę doczekać się jak ja przytule 😍

    Udanego wtorku 🍀

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doberek 🙂

    Milenka przykro mi ale nie załamuj się nowy cykl nowe nadzieje i nowa siła do działań 🙂

    Ja wczoraj miałam papryczki nadziewane mięsem mielonym i serem a dziś może rosół się zrobi bo dawno zupy nie było.

    Po mału szykuje się do pracy i miłego dnia Wam życzę 🌷

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka tule ❤️

    Co do jedzonka jak dzisiaj będę robić faszerowana paprykę
    Farsz z kaszy gryczanej

    I moze zapiekane z cukinii 😊

    Dziewczyny mam taką energię że aż mnie roznosi hehe

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zdecydowałam się na żurek. Też dawno zupy nie gotowałam.. Makarony na razie idą w odstawkę bo wczoraj lazania była..
    Co do testu, to cóż, nie ukrywam że jest mi mega przykro. Mało brakowało a bym się rozkleiła przy mężu, ale staram się być twarda.
    Do serca wzięłam sobie słowa Żanetki że z każdym cyklem jestem bliżej celu i to jakoś podnosi mnie na duchu ❤️

    joana_aska89, Żanetka93, nada lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:30

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie, jesteście cudowne ❤️

    Kasztanku trzymam mocno kciuki żeby wszystko poszło po Twojej myśli 🍀

    Jeśli chodzi o gotowanie to ja jak najbardziej lubię, zwłaszcza że długo walczylam żeby przejść na własną kuchnie a nie całe życie na garnuszku teściowej. Mimo że mam mniej czasu przez to, czuję się z tym dużo lepiej.

    Kasztanek, joana_aska89 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena przykro :/ ale może za miesiąc? Każdy okres bliżej celu. Jaki w ogóle jest u was plan? Bierzesz clo i progesteron, tak? Ja się zastanawiam, czy ta krew to nie owulacja. Ale na tyle lat, kiedy mam okres pierwszy raz mi się to zdarzyło. Aż nie poszłam na jogę, bo stwierdziłam, że nie ma cos się forsować (no i trochę z lenistwa), wrócę z urlopu i rzucam się w wir ćwiczeń.

    Na szybkie obiady, zgadzam się, że.makaron najlepszy. Szpinak, feta, suszone pomidory i kurczak jak jesz mięso :) kurcze zurek nie brzmi totalnie jak prosty obiad haha ja wczoraj zrobiłam pizze, pół na pół z maki pszennej i pełnoziarnistej i wyszła pycha. Taka totalnie resztkowa. ale mniam. Na dzisiaj jeszcze jest, na kolacje. W ogóle ciasto zrobiłam w lidlomixie i wyszło lepsze niz zwykle :O

    Umówiłam się do diabetologa, ale dopiero polowa września.

    Kasztanek kciuki.

    Kasztanek, joana_aska89 lubią tę wiadomość

    PplPp1.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:30

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raczej nie , bo by pewnie gin ostatnio zobaczyla. No i nic mnie tam nie boli. Wydaje mi sie, ze to owulacja. Powiem jej przy nastepnej wizycie.

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też plamiłam w trakcie cyklu, ale to dlatego że miałam mięśniaki, więc ekspertem też nie jestem, bo jak je usunęłam to wszystko wróciło do normy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/267cb89df6f06.jpg.html

    Maz wymyślił :D

    Kurcze co do plamien ja też znawca nie jestem bo nigdy nie miałam ale jak gdyby coś było nie tak to na usg byłoby widać
    Wiec może hormony?

    Właśnie Ruda jak teraz twój miesniak?

    Kasztanek, MilusińskaMilena, joana_aska89, Iskierka87 lubią tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam, żurek robi się sam praktycznie 😁 zrobię dziś i będzie na dwa dni. Potem wymyślę jakieś mielone może bo też dawno nie było. Ostatnio ściągnęłam sobie apke z przepisami i tam też będę buszować. Jestem na etapie nakręcania męża na Lidlomixa 😁 o i odkryłam nową fajną rzecz. W niedzielę robiłam soki malinowe w słoiki i jak ktoś lubi domowe owocowe czy warzywne soczki to polecam sokownik, bardzo fajna sprawa, robi się szybko i bezboleśnie 🙂

    U nas clo + dupek po owu aż do momentu wystąpienia @. Na razie jeszcze po jednej tabletce, ale w przyszłym cyklu już dawka będzie 2x1. Zastanawiałam się nad tym czy nie odstawić już dupka skoro i tak pozamiatane ale obawiam się ogromnego pmsu więc będę brać tak jak gin kazał, aż zacznę krwawić..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zobaczymy. Śluz ciagle trochę różowy. Owulacja z niedrożnego jajowodu wiec może wie te jajka jakoś przebiły xd no nic przed wyjazdem i tak nie zdążę pójść.

    Lidlomix super sprawa :D tylko warto na promocje poczekać. a ja zapomniałam obiadu do pracy :(

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienia się zdarzały po ❤️ nie często ale czasem występowały.

    Milenka to gin Ci kazał brać dupka aż do @? Ja zawsze @ dostawałam z odstawienia dupka bo podczas brania to by raczej się nie pojawiła.

    Żanetka gdzie zamawiałaś bodziaka? Fajowy 🙂

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:30

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka to mąż sobie takie coś wymyślił i zamówił
    Na zamówienie szyja dany napisać
    Maz sobie wymyślił taki plus z tyłu jeszcze będzie imię :D

    I on to zamawial że strony na allegro sprawdzę później z jakiej dokładnie :)

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

‹‹ 540 541 542 543 544 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ