X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda daj znać jak po badaniach! Jestem pewna , że wszystko dobrze 😊
    Miss - śliczna dziewczynka ❤️

    Milenka , trzymam kciuki 😉 Ja testowałam dopiero 3dni po @.

    Za tydzień mam druga wizytę u gin. Przebieram nóżkami z niecierpliwością, chciałbym już posłuchać ❤️

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, to nie smutasek tylko poważna osóbka, wiedziała że jej zdjęcie robią ❤️😍

    Stookrotko, dziękuję za kciuki, cały czas czekam i wariuję..

    Ruda, czekamy.. 🍀

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss cudny widok ❤️ 🙂

    Ruda właśnie jak po wizycie?

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja jestem po, ale jeszcze jakieś zakupy, coś tam jeszcze i zeszło sporo czasu.

    Dzidzia ma wszystko w porządku, ryzyko wad genetycznych jest BARDZO niskie, więc na chwilę obecną wiemy, że jest maleństwo zdrowe i wszystko z nim w porządku.
    Pan doktor wykonujący badanie powiedział, że na tym etapie bardzo ciężko określić płeć i przed 15-17 tygodniem to trochę wróżenie z fusów. Bliżej jednak do Helenki, bo nie widać małego siusiaka.
    Ale wiadomo, to nie jest przesądzone.

    Najważniejsze, że wszystko dobrze :)
    Dziękuję za te wszystkie kciuki!

    Stookrotka, Żanetka93, Iskierka87, Kaś28, joana_aska89, Kasztanek, MilusińskaMilena, MissKathy92, nada, Why_not_now87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda super że wszystko wporzadku ❤️

    To najwspanialsze co można usłyszeć

    A co plci to u nas było tak że lekarz pow że zależy jak bd ułożony płód no i od sprzętu równiez

    U nas akurat maly tak się ułożył że było widać wszystko więc od razu dowiedzieliśmy się że chłopak

    Dbaj o pannice będzie łamać męskie serca ❤️
    No mojego synka może oszczędzić hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2019, 18:25

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ! Uwielbiamy takie wiadomości 😊

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda no i pięknie! Najważniejsze że z dzidzia wszystko dobrze a płeć nie ma znaczenia bo i tak będzie to wyczekane i ukochane serduszko rodziców 😘

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka, Ty robiłaś w końcu Pappa?
    Ja odpuszczam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda nie nie robiłam:)
    Rozmawiałam z lekarzem sam stwierdził że to tylko statystyki które nic nie wnoszą
    Wiec nie zrobiłam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mi powiedzieli to samo, a jeszcze jakby coś wyszło tam nie bardzo to bym miała stres już do końca.

    Aaaa i tp teraz już mam wyznaczony na 23 luty, ale przez to, że u mnie na 100% cc to będzie to jakoś 2-3 tygidnie wcześniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2019, 18:43

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, Ruda super wieści 😊😊😊

    My chwilowo odpuszczamy ze staraniami, kiedyś bedzie dane mi zobaczyć dwie kreski ale pewnie muszę jeszcze na to poczekać ☺

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:30

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss to super, ze wszystko jest dobrze z dzidzia 😊 minka przeslodka 😍

    Ruda ciesze się z Toba, ze wszystko dobrze ❤

    Kaś napewno będzie dane a może takie odpuszczenie sprawi, ze wlasnie wtedy zaskoczy? 😁

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • Nulqa Ekspertka
    Postów: 136 89

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy progesteron 13 ng/ml w 7 / 8 dni po owulacji jest ok ? czy jednak za niski ?

    1c9d649ec9752ed178aec608a57423f4.png

    30tc- 06.06.2018 [*]
    8tc - 15.10.2018 [*]
    7tc- 12.09.2019 - ciąża bezzarodkowa
  • Nati88 Przyjaciółka
    Postów: 111 29

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoras z was miala sytuacje ze ovufriend zle wyznaczył dni plodne? jestem po wczesnym samoistnym poronieniu( 09.08, 5 tydz) , friend wyznaczył najpierw dni płodne od 21.08. jednak od wczoraj jest tez zielone, owutesty wczoraj i w sobote pozytywne, dzis negatywny,tempka rośnie ale jeszcze za malo, nie wiem co o tym myslec i jal to interpretować, miala ktoras z was taka sytuacje? podaje link do fotki jak to wyglada wg frienda z dzis

    https://zapodaj.net/89930bcc9cc9d.jpg.html

    08.08.2019 💔 poronienie samoistne 6 tydz
    09.07.2020💔 zabieg łyżeczkowania w 11 tyg,serduszko przestalo bić
    🇧🇪 DE
    On Orthomol, witaminy prenatalne dla meżczyzn
    Ona Lthyrohxin, Wit D, wit. prenatalne, niedoczynność tarczycy
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ostatnio trochę mniej pisze, ale ciągle Was podczytuje i mocno kibicuje. Milenka trzymam kciuki ☺️ oby to był szczęśliwy cykl. 😊 Kaś w końcu się uda na pewno. Może maleńka przerwa dobrze Wam zrobi a może życie Was zaskoczy.

    Miss już gratulowalam, więc jeszcze gratulacje dla Rudej za udaną wizytę. Ja pappy też nie robiłam i nie żałuję. 🙂

    Dziś chyba dzień wizyt, bo ja też miałam. Moja córa leży sobie głową w dol przygotowana na porod (uff okulista nie skazał mnie na cesarkę). Ma już ponad 2100 g 🥰 patrzę na jej zdjęcie i czekam z utęsknieniem.

    Iskierka87, Kasztanek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest normalnie hit, dzisiaj coś tam sobie żartowaliśmy z mężem, bo nasz znajomy jest fizjoterapeutą i cały czas zmienia dziewczyny. To ja mówię tak, że te wszystkie laski na niego lecą, bo pewnie ma sprawne palce i się śmieję.
    Na to mój mąż: a ja mam sprawnego penisa.
    Ja mu odpowiadam: Kto Ci tak powiedział?
    A jego risposta na to: no przecież dziecko zrobiłem.

    I taki dumny jak paw z "arbuzem" pod pachami chodzi.
    Głupek!

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    No właśnie mi powiedzieli to samo, a jeszcze jakby coś wyszło tam nie bardzo to bym miała stres już do końca.

    Aaaa i tp teraz już mam wyznaczony na 23 luty, ale przez to, że u mnie na 100% cc to będzie to jakoś 2-3 tygidnie wcześniej.

    Super ze badania okej ;D Ja mam urodziny 23 lutego :D

    Dziewczyny ale się wystraszyłam. Poszłam dzisiaj na trening i zmachalam się bardzo. Ale było fajnie mimo wszystko. A teraz zobaczyłam krew w śluzie. Taka grudkę :/ mocno czerwona i nie wiem co się dzieje :///

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss śliczna córeczka 😍 jescze momencik i będzie z Wami!
    Ruda super wieści 💪🏼😘

    Ja mam pytanie ciążowe, może któraś w dalekiej ciąży tak ma.
    Od wczoraj mam skurcze dziwne jak na okres, nawet czasem uważam ze coś boli tam tam. Brzuch twardy. CZytalam o skurczach przepowiadających ale nie wiem czy to te (pewnie tak i panikuje). W razie W spakowałam się dzisiaj. Ruchy na szczęście intensywne powiedziałabym ze mało z brzucha nie wyskoczy. Teraz mąż ma dwie nocki (dziś i jutro) i jestem sama. Czy któraś ma cos podobnego?

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why ja jakiś czas temu miałam takie bóle jak na okres, pytałam położnej to mówiła że to normalne na takim etapie ciąży bo wiadomo wszystko się jeszcze rozciąga bo dzidzia intensywnie rośnie :)
    Ważne by takie bóle nie były regularne i połączone z bólem w krzyżu- tak mi to tłumaczyła położna :)
    Jednak jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości czy to normalne to myślę że warto to skonsultować z lekarzem lub podjechać na izbę przyjęć bo lepiej sprawdzić kilka razy za dużo niż raz za mało :)
    Mnie teraz też już brzuch twardnieje ale czuję to tak jakby dziecko się przeciagalo :) I nie wiem czy to skurcze przepowiadajace czy po prostu dziecko :)

    Why_not_now87 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
‹‹ 539 540 541 542 543 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ