X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:28

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanku właśnie nie mam wogole... 😫mam zbadać w czwartek progesteron i po tym lekarz stwierdzi czy była owulacja.. i czekac na @ a jesli nie przyjdzie to znow badanie kwri..
    Aż tak ogolnie bardzo nie boli.. ale dzis po ❤ to bylo tragicznie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Ja miałam pełen wrażeń długi weekend. Byliśmy u znajomych na kawce, później u innej znajomej w odwiedzinki. Piękne okolice na Mazurach o których nawet nie miałam pojęcia. Widoki i wszechobecny spokój wśród przyrody ogółem cudny wypoczynek :) Taki weekend to ja rozumiem.

    Teraz już powrót do szarej rzeczywistości i jutro do pracy. Tymczasem zastanawiam się nad zakupem zestawu startowego do hybryd bo moja lampa już ledwo zipie więc pora sprawić sobie nową :)

    A teraz sączę sobie zeróweczkę i życzę miłego popołudnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2019, 13:00

    Kasztanek, joana_aska89, Lajni85 lubią tę wiadomość

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:28

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joasiu mogły też pęcherzyki pęknąć i zrobić się torbiel krwotoczna.. Ja jak miałam torbiel i mnie bolało to tak samo gin mówiła żeby iść nawet na IP bo jajnik może się skręcić i będzie nie do uratowania, albo różne inne nieciekawe historie. Kasztanek dobrze mówi, zapisz się do gin na usg albo chociaż do niego napisz SMS co w takiej sytuacji masz robić..
    Mnie np pobolewa prawy jajnik, podczas ❤️ go dość mocno czułam i też myślałam że to torbiel ale okazało się że jednak nie a jajnik jest policystyczny więc też dlatego mógł mnie boleć..

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za rady..
    Jutro zadzwonię do ginekologa i spróbuje wcisnąć się gdzieś na wizytę. Mam nadzieje, ze się uda.. 😊

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już w domu😊 nogi bolą alw ogólnie wesele srednie. Muzyka do tańca w większości taka nie do tańczenia, alko srednie...

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim 🙂

    Jak tam po weekendzie? Żyjecie laski?

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry😊
    Ja już w drodze do pracy, dziś, jutro i urlop😊

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś jak się czujesz po imprezce? ;) plany na urlop?

    Ja po urlopie ale dziś na popołudnie więc póki co leżakuje 😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.. u mnie weekend udany. Bylam u narzeczonego na dozynkach. Pierwszy raz cos takiego widzialam. Organizacja troche lipna (ale oni dopiero zaczynają cos takiego organizowac, wiec z kazdym rokiem bedzie lepiej), ale sam przekaz sprawy super.
    Dziś ide do mojej pani dyrektor zapytac czy jest cla mnie etat od wrzesnia jednak... jesli nie to przenosze sie do przedszkola. Eh ... trzymajcie kciuki ❤
    Iskierko dobrze, ze popludnie 😊 ciezkie sa takie powroty od rana 😊
    Miłego poniedziałku 🍀

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:28

  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joana_aska89 wrote:
    Hej dziewczyny.. u mnie weekend udany. Bylam u narzeczonego na dozynkach. Pierwszy raz cos takiego widzialam. Organizacja troche lipna (ale oni dopiero zaczynają cos takiego organizowac, wiec z kazdym rokiem bedzie lepiej), ale sam przekaz sprawy super.
    Dziś ide do mojej pani dyrektor zapytac czy jest cla mnie etat od wrzesnia jednak... jesli nie to przenosze sie do przedszkola. Eh ... trzymajcie kciuki ❤
    Iskierko dobrze, ze popludnie 😊 ciezkie sa takie powroty od rana 😊
    Miłego poniedziałku 🍀
    Widzę że ten sam zawód ❤ mnie niestety z przedszkola chcą przerzucić na żłobek stąd tez decyzja o zmianie pracy 😊

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Ja odliczam dni do wakacji :D weekend był super. Środa wolna i wesele, czwartek urodziny u męża chrześnicy nad Wisełką ;D sympatycznie było ale umierałam skacowana. Piątek w pracy a wieczorem bylismy na koncercie Julii Pietruchy, sobota na działce u kuzynki. A niedziela już domowo. Zleciało szybko. Teraz tylko przeżyć te 3 dni i smażymy tyłki w Czarnogórze. Zamówiłam tą książkę o prof Debskim. Liczę, że dojdzie przed urlopem.

    PplPp1.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie po ovitelle bolały jajniki, ale nie aż tak bardzo. Współczuje :(

    U mnie była bardzo odczuwalna owulacja wczoraj i miałam dużo ochoty na seksy. Było bardzo sympatycznie. Raczej nic z tego, że się udało bo ze złej strony owulacja ale trochę przyjemności tez się należy :)

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka niestety jestem tylko pomoca 😊 i właśnie pan burmistrz stwierdził, że jest nas za dużo.. i padlo na mnie.. z tym, ze mam już zalatwiona prace w przedszkolu innym. Ale wolalabym zostać w mojej zerowce tutaj. No i niby może coś uda się, ale wiadome będzie jutro..

    Nada mialas świetny weekend 😊 a co do ❤ to masz racje, ze owu moze nie z tego ale przyjemnosci się troche nalezy 😊

    A co do jajnikow to je odczuwam, ale dziś już tragedii nie ma..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2019, 09:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w ten poniedziałkowy poranek, ja dzisiaj o 13:40 mam prenatalne!
    Trzymajcie kciuki mocno!

    joana_aska89, Żanetka93, MilusińskaMilena, MissKathy92, Jane208, Kasztanek, Stookrotka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanku ja niedługo planuje malowanie z tata w mieszkaniu.. Przyda nam sie pomoc a skoro masz doswiadczenie 😊 to moze wpadniesz? 😊a powaznie to planujemy je od 3 miesiecy i wlasnie odkladamy je ze wzg na to zmeczenie po 😁 no i ja jestem pedantka, więc wiadome ze malowanie i czystość nie idzie w parze 😂

    Ruda trzymam mocno kciuki 😊

    Kasztanek lubi tę wiadomość

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:29

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Kasztanku to wychodzi na to, ze to ja muszę biec z pomocą do Ciebie..
    U nas też w następnym roku szykuje sie remont domu u mojego tam gdzie będziemy mieszkać z treściami. I już na samą myśl jestem przerażona.
    Kasztanku trzymam kciuki, żeby remont nie dal Wam za mocno w kosc 😊

‹‹ 537 538 539 540 541 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ