X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • KamilaPD Przyjaciółka
    Postów: 144 33

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati , trzymaj się, po burzy zawsze przychodzi słońce :)
    Ja dzisiaj test owu pozytywny więc mam nadzieję że mój mąż podoła. Od kilku dni strasznie to bolą plecy, chyba od siedzącej pracy i od niewygodnego materaca. Na szczęście jutro już śpimy w nowym łóżku na lepszym materacy więc mam nadzieję, że mu przejdzie :)

    Kas, przypomniałaś mi, że też bym się musiała przejść na hybrydy, ale totalnie brak czasu na razie. Chociaż odrost już jest... masz pomysł na jakiś fajny kolorek?

  • Nati88 Przyjaciółka
    Postów: 111 29

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila trzymam kciuki za mily wieczor;)

    08.08.2019 💔 poronienie samoistne 6 tydz
    09.07.2020💔 zabieg łyżeczkowania w 11 tyg,serduszko przestalo bić
    🇧🇪 DE
    On Orthomol, witaminy prenatalne dla meżczyzn
    Ona Lthyrohxin, Wit D, wit. prenatalne, niedoczynność tarczycy
  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki !

    Wyjechaliśmy z mężem na 4 dni nad jezioro. Trochę odpoczęłam :)
    W poniedziałek wracam do pracy po 2 tygodniowym urlopie... 😩 ale.. wizytę mam 28.08 i planuje iść na zwolnienie. Pracuje w zakładzie gdzie produkują chemię gospodarcza a to na pewno nie jest zdrowe.
    Muszę powiedzieć o dzidzi szefowi w poniedziałek.
    Ogólnie to nie czuje się najlepiej, mam mdłości, jestem senna, boli mnie żołądek i nie mogę jeść, mam też delikatne pobolewanie w dole brzucha i straszną wrażliwość na zapachy 🤢 piersi też bolą. Pierwszy trymestr nie jest dla mnie łaskawy ani trochę.

    NATI , bardzo mi przykro ☹️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2019, 16:29

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Stookrotko cieszę się że wypoczeliście i spedziliście razem trochę czasu 🙂
    Przykro mi że źle się czujesz, ale to też dobry znak że z dzidzią wszystko dobrze. No i proszę, zaczynasz już 3 miesiąc, jak to szybko leci ❤️

    Kamila, obyś przybyła do nas za dwa tygodnie z radosnymi nowinami ❤️

    Stookrotka lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati tak bardzo mi przykro 😔
    Ale wierzę, że niedługo znów się uda i szczęśliwie odnosić ❤

  • KamilaPD Przyjaciółka
    Postów: 144 33

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stookrotka, koniecznie mów szefowi, nie ma co się narażać. Mówią, że ciąża to nie choroba ale po co męczyć siebie i dzidziusia zwłaszcza, gdy masz do czynienia z takimi substancjami? I tak na co dzień dużo chemii nas otacza to co sobie dokładać.

    Dzisiaj łóżko w nowym domu przeszło chrzest bojowy, to może przyniesie szczęście:)

    Stookrotka, joana_aska89, Żanetka93 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila oby chrzest lozka był początkiem II na teście 😁

    U nas też od wczoraj się działo 😋 także nie robię sobie nadziei za dużych, ale iskierka nadziei zawsze jest..

    Kto jutro też ma wolne??

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wolną, ja 🙋‍♀️
    Ale o 5 pobudka i jedziemy do gina 🙂

    O matko a u nas co się dzieje ostatnio.. Mojemu mężowi urlop dobrze służy, aż iskry lecą 😂
    Powiedziałam mu już że takiego go chce na płodne a najlepiej zawsze 😁

    KamilaPD lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi,to ja chyba mojego znów muszę wysłać na urlop jesli tskie będą efekty 😊 czyli to nie byla zasluga kwasnicy? 🤣
    Trzymam kciuki😊

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety do pracy idę...
    Mój mąż nie ma siły na nic od tygodnia, może w sobotę coś mu się odmieni

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, witam się z Wami z poczekalni w szpitalu. Czekam aż przyjdzie lekarz i zrobi mi usg. Strasznie się boję że usłyszę "przykro mi nie było owulacji, proszę odstawić duphaston".
    W ogóle wczoraj podczas ❤️ czułam prawy jajnik, teraz też mnie lekko boli, czy to normalne 11/12dpo? Żeby to tylko nie była torbiel..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka kciuki 😘

    Ja bardzo często czuje jajniki przed już po owu i nigdy nic tam nie było. Może to jajnik, z którego owu była 😊

    U Nas dziś pochmurno. Wczoraj posprzątałam, poprasowalam i jeszcze na pazury pojechałam 😊 Dziś jadę na stopy😁 kupiłam sobie paletke cieni z catrice blazing bronze i te cienie są piękne 😊 wczoraj testowałam je z baza pod cienie i cudo 😊😊😊

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka trzymam kciuki ✊

    Mi ovu wyznaczyło owu na wtorek.. czyli nici z tego cyklu, bo ❤ bylo w sobote a pozniej sroda. Tak dziwnie, bo zastrzyk podalam we wtorek popołudniu, więc może pęcherzyki same pekły.. choc wczoraj mnie mocno bolaly i liczylam, ze to owu..

    Kaś podziwiam Cię za malowanie się cieniami 😊 u mnie po ich użyciu wyglądam jak clown 🤣 stwierdzam, ze opanowanie tej sztuki jest poza moimi mozliwosciami 🤣

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki ❤️
    Wracam z wieściami - DOBRYMI. Owu jak najbardziej była ale zaskok bo z lewego jajnika. A to dziwne bo 17dc pecherzyk dominujący 22mm był na prawym a na lewym tylko 17mm. Ale słuchajcie, moje endo ma w tej chwili 2cm! Uf ułożyło mi, teraz czekam na efekty. Mam brać cały czas dupka, gdyby @ się spozniała mam testować. Gdyby jednak @ przyjdzie, kontunuuje clo tylko od 2dc 1x1. A raczej będzie @ bo dziś już spadek tempki..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2019, 07:54

    joana_aska89, Why_not_now87 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka brawo 😊 fantastyczne wiesci od rana😍 a co do @ mysle, ze poki jej nie ma to jest nadzieja ❤

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh zaczynam świrować. Zapierałam się nogami i rękami żeby się nie nakręcać, gdy tylko zaczynałam marzyć że to może być ten cykl, siłą woli wracałam znów na ziemię.. A dziś.. Narobiłam sobie tak ogromnej nadziei.. Wracając do domu aż mi się płakać chciało, w sumie nie wiem czemu, czy z tej bezsilności, czy właśnie wielkiej nadziei.. Wpatrywałam się w to zdjęcie usg jakbym miała taką moc żeby je zaczarować, żeby okazało się tym szczęśliwym.. Mój lewy jajnik obudził się po 8 miesiącach snu, w dodatku rok temu ten "szczęśliwy" cykl również był z lewego jajnika. @ wypada mi równo rok po biochemicznej, do tego nasza rocznica.. Cudownie by było gdyby ten 13, rocznicowy cykl okazał się zwieńczeniem naszych dotychczasowych smutków.. Ehh coś czuję że we wtorek przejdę załamanie..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :D

    Ja też pracuje :)

    Milenka głową do góry :*
    Ovu było to super wiadomość
    Pomysł sobie ze jesteście na dobrej drodze
    A dopóki nie ma okresu wszystko się może zdarzyć ;*
    Wiem że najbardziej boli rozczarowanie gdy się ma wielką nadzieję a tu bum...
    Dlatego myśl w innych aspektach
    Pomysl że jesteś bliżej celu niż miesiąc temu :*

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka nawet jeśli cykl nie zakończy się maleństwem to i tak będzie jakieś zwycięstwo bo ruszył lewy jajnik :)

    Joanna ja też nie umiem się malować a cienie testowałam wraz z bazą jak się trzymają. Trzymały się super i faktycznie baza jeszcze bardziej wydobywa ich piękno :)

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka rozumiem doskonale, ale trzeba wierzyć, że może rzeczywiście się uda... 😊 nie zalamuj sie, zajmij czyms mysli. Wiem, że łatwo powiedzieć, ale tutaj chyba innego wyjścia nie ma..
    Najgorzej jest wyłączyć głowę..

‹‹ 535 536 537 538 539 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ