X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka fantastyczne wieści ❤ gratuluję i dużo zdrówka 😘
    A który masz dc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze, że poszła nowa fala ciąż, niech trwa jak najdłużej!

    joana_aska89, Żanetka93, MissKathy92, nada lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby ❤
    Tak bardzo trzymam kciuki 😍
    Musi się udać każdej z nas 😊 i to szybko 😊

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam nadzieje do końca roku zobaczyć 2 kreski😊😊
    Ale u nas grzmi, chmury granatowe, zaczynam się bać 😱😱

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś, tak jak mówiłaś, dostałam wypłatę, u nas zawsze jest do ostatniego dnia miesiąca, ale nigdy nie była później niż 26, ale teraz okazało się, że kadrowa była na urlopie i nie miał kto zrobić płac.
    A ja się już martwiłam głupia, że mam coś namieszane z ZUSem, bo dla mnie to czarna magia.
    I jestem zaskoczona, że wzięłam ją taką wysoką, ale chyba wzięli pod uwagę nagrody świąteczne i jeszcze nagrodę jaką dostałam za usprawnienie procesu, jednorazowo dostałam 10 tys. dodatkowe w zeszłym roku i chyba też weszło w średnią.

    U mnie też ciemno, rodzice dzwonili, że dotarli tam ma Warmię do tego hotelu Termy w Lidzbarku Warmińskim. A ja sobie siedzę sama z psem.
    Mąż przyjedzie jutro, bo od jutra ma urlop. Mógłby dzisiaj, ale że jest piłkarzem w okręgówce to jeszcze jutro ma mecz i przyjedzie pewnie po meczu.
    A może i lepiej, niech sobie chłopak ode mnie trochę odpocznie.

    Przeszukałam szafki w kuchni u mamy i znalazłam brzoskwinie, nie mam nic więcej, a zachciało mi się ciasta, to chyba zrobię takie kruche z budyniem i brzoskwiniami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zjadłam pół siatki moreli 🤷‍♀️🤷‍♀️

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda sprawdź czy masz budyń :D

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taką ogromną ochotę na sałatkę grecką z fetą z Lidla a tu muszę leżeć a mąż wróci na tyle pozno, że nie mam serca go do Lidla wysyłać. 😢 Kiedyś mialam Lidla pod nosem i na każdym tygodniu greckim kupowałam te fetę jak głupia.

    No dziewczyny starające się o ciążę - przed zajściem w ciążę warto się postarać przy premiach, nagrodach w pracy itd itp. Później wszytko idzie do średniej, ja dostaje teraz więcej niż normalnie pensje bym dostawała, bo wszytkie premie weszły w średnia. 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już to ogarnęłam, przepatrzyłam wszystkie szafki, lodówkę, zamrażarkę.

    A najbardziej mnie cieszy to, że tu u mamy mam dostęp do ekologicznych warzywek, owocków i jajek od szczęśliwych kurek z wolnego wybiegu :D

    Kaga to tak jak i ja, jestem zaskoczona tym, jaki miałam przelew! Wychodzi to mega korzystnie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2019, 16:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pyszota aż ja nabrałam ochoty na takie ciasto 😍

    Moje koleżanki też zawsze mówiły, że na zwolnieniu wychodziły dużo korzystniej 😊

    U mnie niestety na deszcz sie nie zapowiada... mi tak marzy się wreszcie niższa temp.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2019, 16:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka super ze sie udalo masz jakies rady dla staraczek? ;)
    Joana_aska89 rowniez gratuluje.
    Ja juz mam dosc tych upalow naprawde glowa boli duszno nic tylko bym spala po pracy czuje takie zmeczenie a wychodzac z roboty jeszcze dostaje cieplem w twarz :/ u mnie nie dlugo mija 3 miesiace okresu probnego zostal jeszcze miesiac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2019, 16:56

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba jednak się nie udało.....
    Teraz bylam w łazience i mam plamienie 😥😥😥😥

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana a masz luteine albo dupka w domu? Może prog spadł i dlatego? Dzwoń do gina, powie Ci co robić.

    Konstruktorko, gratuluję Ci 🙂

    Kasztanku, najważniejsze że znalazłaś punkt zaczepienia. Tak jak dziewczyny pisały, najgorzej gdy wszystko ok a ciąży brak. Powiedz mi jakie dokładnie badania robiłaś na mutacje? Zobaczysz że wszystko będzie dobrze.

    Kaś, ja też mam nadzieję że uda się jeszcze w tym roku. Trzymam się tej myśli kurczowo. Choć czasem dopada mnie zwątpienie..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joana_aska89 wrote:
    Konstruktorka fantastyczne wieści ❤ gratuluję i dużo zdrówka 😘
    A który masz dc?
    Dzisiaj 36 dzień cyklu wi3c mega początek bo ja mam owulacji później o jakiś tydzień;) mam nadzieję że wszystko dalej będzie w porządku ❤

  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa88 wrote:
    Konstruktorka super ze sie udalo masz jakies rady dla staraczek? ;)
    Joana_aska89 rowniez gratuluje.
    Ja juz mam dosc tych upalow naprawde glowa boli duszno nic tylko bym spala po pracy czuje takie zmeczenie a wychodzac z roboty jeszcze dostaje cieplem w twarz :/ u mnie nie dlugo mija 3 miesiace okresu probnego zostal jeszcze miesiac.
    Moja rada to brak rad 😂
    Ja na prawdę tego się teraz przez najbliższe 3 miesiące nie spodziewałam. Podrozowalismy dużo, żyliśmy pełna piersią bezydlrnia o staraniach bo podobno miało nie być szans A Tu proszę;)

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:42

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanku matko jak to skomplikowanie brzmi 😱
    Ja jeszcze trochę czekam. Jeśli zwiększoną dawką clo w następnym cyklu nie pomoże, ruszam z dalszymi badaniami. To nie może tak być ze mam swoje owulki, mąż nasienie ma ok, hormony mamy ok a ponad rok nie możemy zajść.. Gdzieś musi być problem.. Dziś składam zamówienie na miovelię i miovelie nac od następnego cyklu z tym ruszę, może coś to da..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pozdrawiam ze spaceru:

    8247e0d24e7b.jpg 3cf5076ccb3a.jpg 0a86e10d43db.jpg

    Żanetka93, Kasztanek, Iskierka87, Kaś28, Jane208 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda świetny pies 😊

    Joana trzymam kciuki aby to nie było nic strasznego ✊

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

‹‹ 562 563 564 565 566 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ