X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga ja też zostawiłam ale zauważyłam że kreski zaczęły blaknac także chyba ta pamiatka mi nie zostanie, chociaż nie mam serca wyrzucić tego testu 😂

    Ale robimy sobie takie coś ze z każdego miesiąca wybieramy sb zdj z usg i dajemy do ramki takiej jednej dużej, poprostu przyklejamy pokolei i to zawisnie w kaciku małego 😊
    Taka oto pamiętka...

    Ja dziś sprzątam ostro, mężowi została łazienka bo od jakiegos czasu on się wzięł za łazienkę ale ja pozmywalam, poscieralam kurze, umylam podłogi, zmieniłam pościel, i wypralam zasłony teraz mąż wiesza i śmiech mnie zbiera ;D

    A wieczorek leniwie w domu, mieli wpaść znajomi ale koleżanke złapalo przeziębienie i nie wpadną, na miasto nam zabardzo nie chce się iść, może jutro skoczymy na jakiś deserek popołudniowy, później mąż ma nockę...

    A za tydzień idziemy na andrzejki, taka potancowka, a ja nie mam kiecki 🤦‍♀️

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 23 listopada 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 13:39

    nada, Why_not_now87, Kaga, Stookrotka, joana_aska89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nada wrote:
    Hejka

    U nas było totalnie niedietetyczne śniadanie dzisiaj. Najpierw tosty, potem gofry z bitą śmietaną i dżemorem 👌🏻👌🏻👌🏻.

    Następnym razem zrobię coś bardziej fit :p

    Samosiowa ten twój przepis brzmi mniam.

    Co do wyniku to trochę nie wierze. W poniedziałek mam termin @ zobaczymy jaki będzie wynik.
    To byla improwizacja :D wyszlo super ominelam wszystko co ,,niezdrowe"
    A na obiadek juz zrobilam zupke dyniową z grzankami i pestkami z dyni posypane pietrucha ;)
    Kasztanku tak bardzo mi przykro utrata rodzica jest zawsze bardzo ciezkim przezyciem duzo sily rozumiem Cie duzo siły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2019, 14:59

    Kasztanek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka, byłaś na tym 1800 gramów?
    Ja właśnie kupiłam bilety na jutro.

    Kasztanek! ❤️ Dużo siły! Tata patrzy na was z góry.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2019, 15:09

    Kasztanek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda była i szczerze?
    Jakoś nie podszedł mi ten film...
    Jak dla mnie za dużo metliku a najlepsze momenty są ujete w zwaistunie a jak się ogląda calos filmu to wcale tak to nie wygląda...
    Według mnie oczywiście...
    Nie był jakiś najgorszy ale powiem szczerze zapowiadał się dużo duzo lepiej a tu trochę takie zaskoczenie, jednak nic ciekawego heh...
    Maz prawie zasnął po 30 minutach haha
    I zastanawialiśmy się czy nie wyjsc
    Pod sam koniec się trochę rozkrecilo ale to już była końcówka filmu heh

    Kasztanek miło Cię "widzieć"
    Brakuje tutaj Ciebie i my tylko czekamy aż do nas powrocisz już na dobre...
    Jesteś ważna częścią naszego teamu ✊
    Co do taty bardzo mi przykro...
    Bez względu na to jakie relacje między wami były to jednak tato i zawsze w takich sytuacjach jest takie uczucie jakby odeszła jakąś cząstka nas...
    No i w sumie tak jest...
    Mam nadzieję że zapamietasz te wspaniałe chwile który napewno były i tato będzie nad Tobą czuwał ❣️

    Kasztanek lubi tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 23 listopada 2019, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanek <3 przykro mi. Może i kontakt słaby ale zawsze jakieś wspomnienia wspólne są. Liczę, ze niedługo wrócisz do nas na dobre :)

    Widziałam recenzje sfilmowanych tego filmu i brzmiało tak o. Podobno milion wątków.

    A sikacza nie sikałam :p ciagle to jakoś mało prawdopodobne się wydaje hehe zobaczymy w pon. Może faktycznie kupie. Żeby zobaczyć te tluste krechy w końcu

    Kasztanek lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanku w połowie czytania polubiłam post a potem widzę tą smutną wiadomość o tacie 🥺 wybacz. Bardzo mi przykro 😢
    Ale ale Wracaj do nas 😍

    Żanetka a masz coś na oku? Jakąś kreacje? Też szukam i na stronie sheclothes znalazłam dwie kiecki i muszę chyba zamówić 🙂 bo w centrum handlowym nie byłam od porodu 🙈

    A ja wam powiem ze trafiła nam się okazja wyjazdu do Japonii. Płatny tylko przelot + wiadomo zwiedzanie. Zrezygnowaliśmy bo wypad to w kwietniu a osoba która nas zaprasza nie lubi dzieci. I jak tu zostawić kruszynkę ma 2-3 tygodnie?
    Za 2 tyg zostaje z teściową na 3-4h, my idziemy na 50tke do lokalu z muzyką. Nie za bardzo chce ale widzę że mężowi chyba jest to potrzebne. A ja tylko myśle jak ten mój bąbelek wytrzyma beze mnie.
    Ale nie ma co histeryzować są telefony i w ciągu 1in można wrócić.

    Kasztanek lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 23 listopada 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka moj test ma nadal dwie mega intensywne kreski i lubię na niego spoglądać 😊

    Kasztanku myślałam ostatnio o Tobie. Bardzo mi przykro z powodu taty. Jakby nie było tata to tata. Ja z moim też miałam średni kontakt a nie raz uronie łzę (nie żyje już wiele lat), więc domyślam się co czujesz. Mam nadzieję, że niedługo do nas wrócisz i złapiesz jakiegoś ciążowego wiruska. 🥰

    Why ja już byłam w galerii 😁 przeszłam obie w centrum i szukałam tylko rzeczy dla małej, więc to już chore. Ja bym mojej teściowej ani na minutę nie zostawiła dziecka. Aż mną telepie jak się do niej zbliża, ale nie jestem jej fanką. Natomiast mojej mamie chyba nie miałabym problemu zostawić jej na 2 godzinki.

    Kasztanek, Why_not_now87 lubią tę wiadomość

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 23 listopada 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka czy możesz mi powiedzieć jakie badanie wykonaliście w kierunku tej bakterii męża ? To był wymaz z prostaty ? Czy posiew nasienia ? Nie wiem czemu ale prześladuje mnie myśl, że u nas może być podobnie, skoro żadne badania nie wskazują na nic innego konkretnego i nawet na usg nic nie było widać, wiadomo, że to może być gdzieś dalej coś zatkane.. Niby pytaliśmy lekarza o to czy to nie jakaś bakteria, ale on mówił, że badania w ogóle na to nie wskazują ..

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska gdy podstawowe badania nasienie wychodziły źle zrobiliśmy również posiew nasienia ale wyszło ok...

    Już myśleliśmy że coś innego jest wina ale androlog mam zasugerował jeszcze Wlansie wymaz z prostaty, pobrał mężowi od razu w gabinecie...

    I tu sie okazało że mąż ma bakterie Wlansie z tego wymazu z prostaty

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why nie mam kreacji haha
    Muszę skoczyć w tygodniu na sklepu i coś poszukać...

    Kaga mój niestety wyblakl
    Ale i tak nie wyrzuce 😊😂

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 23 listopada 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ciekawa co tam u Esti ! Nic się nie odzywa... mogłaby nam pokazać swoją malutką 💓

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaszatanku 😘 bardzo mi przykro z powodu taty 😘 niewaznd jaki noktakt, ale to zawsze tata ☹ sciskam Cię mocno 😘
    Czekam niecierpliwie kiedy wrocisz do nas, bo tesknie ❤ jestes czescia nas i nikt nawet nie pomyslalby o wykresleniu 😊

    Przygotowania do slubu ida dobrze.. z ubran brakuje mi cieplego bolerka, bielizny i bizuteri. W tym tygodniu mam zamiar cos kupic.
    Dekoracje itp zamowione 😊
    Wiecej pracy mamy kolo remontu, ale jeszcze troche i skonczy sie ten w kuchni i salonie 😊 pozniej dekorowanie i remont gory 😁

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 24 listopada 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why ja uwielbiam Japonie, byłam dwa razy :D chętnie bym wróciła jeszcze :) ale rozstać się z takim bobasem ciężko. Mój mąż mówi, że do 2 lat dzieciak za darmo lata wiec będziemy zwiedzać :P

    Asia u Ciebie widze dużo się dzieje :D nie ma czasu na nudę.

    U Esti był chyba chłopak, nie? Pewnie teraz za dużo obowiązków nowych żeby zajrzeć.

    a ja jutro beta..... ciekawe co to wyjdzie.

    PplPp1.png
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 24 listopada 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Sisska gdy podstawowe badania nasienie wychodziły źle zrobiliśmy również posiew nasienia ale wyszło ok...

    Już myśleliśmy że coś innego jest wina ale androlog mam zasugerował jeszcze Wlansie wymaz z prostaty, pobrał mężowi od razu w gabinecie...

    I tu sie okazało że mąż ma bakterie Wlansie z tego wymazu z prostaty

    Dziękuję. Czy do wymazu z prostaty trzeba się jakoś specjalnie przygotować?

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska wrote:
    Dziękuję. Czy do wymazu z prostaty trzeba się jakoś specjalnie przygotować?

    Sisska przygotować może nie, jedynie no nie jest to zbyt przyjemne badanie, mąż mówił że bolesne, później przez tydzień czuł ból przy oddawaniu moczu, no i samo badanie nieprzyjemne gdy no kręci tam patyczkiem...

    No ale trzeba było sprawdzić kazda wersję więc nie było wyjścia...

    Na wynik czekaliśmy 2 tygodnie...


  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 24 listopada 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Sisska przygotować może nie, jedynie no nie jest to zbyt przyjemne badanie, mąż mówił że bolesne, później przez tydzień czuł ból przy oddawaniu moczu, no i samo badanie nieprzyjemne gdy no kręci tam patyczkiem...

    No ale trzeba było sprawdzić kazda wersję więc nie było wyjścia...

    Na wynik czekaliśmy 2 tygodnie...

    OK. Dziękuję. Pewnie takie uczucie jak podczas pobierania wymazu do cytologi. Tak mi się skojarzyło jak napisałaś 😉 powiem mężowi o tym, a czy zrobi to badanie to już jego decyzja.

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Nada dzieje sie, ze nie wiem w co rece wlozyc..😅 dzis robilismy ogromne zakupy na nasza wyprawke.. i ozdoby swiateczne juz troche 😁😅😍

    Trzymam kciuki za jutrzejsza bete ❤
    Bedzie dobrze 😘😘😘

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 25 listopada 2019, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny 🙂
    Nie było mnie tu przez weekend. W sobotę przygotowałam randkę. Był łosoś i wino, kominek i świece.. Mielismy spędzić romantycznie wieczór i w ogóle a mój mąż.. Zjadł kolacje, wypił wino i poszedł spać.. 🤦‍♀️
    Nie ukrywam że trochę mi się przykro zrobiło, bo się starałam a on to zwyczajnie olał.. No ale cóż..

    W ogóle to miałam dziś straszną noc. Nie mogę się przestawić po tych nockach. Budzę się, mam koszmary, wstałam dziś z takim bólem głowy że masakra.. Mam nadzieję że kolejna będzie lepsza..

    A Wam jak minął weekend?

    Nada kciuki 🍀❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2019, 07:31

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh Milenka przykro mi, no rzeczywiście trochę nie fajnie to wyszło, też by mi się pewnie zrobiło przykro...
    Mam nadzieję że to odbijecie 😘

    Nada trzymam dzisiaj kciuki za wyniki 💞

‹‹ 707 708 709 710 711 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ