X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 29 marca 2020, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez ogladalam HP 😁 uwielbiam 🥰

    Megson cudowne uczucie 🥰❤

    Nada chalka brzmi pysznie 😋😍

    Miss super, ze udalo Wam sie troche dotlenic 😊

    Milenka oby było dobrze 😚 i @ nie przyszla ✊

    megson91 lubi tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenko, tak bardzo trzymam kciuki, oby to było właśnie "to" ❤️

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 29 marca 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka trzymam kciuki za te 2 lata bez alko 😊

    Megson piękne są takie pierwsze wyczuwalne ruchy dzidziusia ❤️ pod koniec ma się ich dość ale po porodzie się tęskni 😊 zapamietuj takie chwile :)

    Nada i jak tam chałeczka? :D mam nadzieję że pyszna

    A my siedzimy w domku :) Amelka tak z dnia na dzień stala się taka ruchliwa że masakra 🙈 przewraca się na wszystkie strony i nie można z niej oka spuścić, dziś zwiała z maty i pobiła sobie głowę na podłodze mimo że byłam 10cm od niej 🤦 poza tym od wczoraj ładnie bierze swoje nóżki do buzi :) to niesamowite jak dzieci szybko wszystkiego się uczą 😊
    Mąż zatynkowal i pomalował sufit, jutro będę sprzątać tak dokładnie :)

    Udanego dnia dla Was 😘

    megson91 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 29 marca 2020, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson, to musiało być niesamowite uczucie ❤️

    W ogóle Stookrotka się coś nie odzywa.. Martwię się, mam nadzieję że wszystko u nich ok..

    Miss zapowiada Ci się pracowity dzień 🙂 mała Amelka to już duża pannica, zanim się obejrzysz będzie Ci buszować po szafkach ❤️

    Dziewczyny, ten brak @ to na pewno nie ciąża.. Przecież test już by wyszedł.. Niech ten cykl się już skończy, dziś 50dc, mam dość 🤦‍♀️

    Ja byłam na chwilę u rodziców, mama mi drozdze załatwiała bo to towar jeszcze bardziej ekskluzywny niż papier toaletowy 🤣 u nas na zapisy 🤣🤣🤣
    Jutro będzie chlebek, chałka i może bułeczki ❤️

    megson91 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 29 marca 2020, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka tak sobie mysle o tym, ze masz takie dziwne cykle po stymulacji.
    Moze warto gdyby jednak sie nie udalo zapytac o to tego nowego lelarza.
    Ja swoje owulacje mam pozno. Przy stymulacji letrozole jak Ty mialam 1 tab. Niby monitoringi mialam od 8 dc, bo on czesto przyspiesza. U mnie np planowane zawsze bylo dawkowanie od 2 do 8 dc. Lekarz po pecherzyku ocenial i w np w szczesliwym cylu sierpniowym to kazal mi brac nawet do 12dc wlacznie. A 13 dc mialam zastrzyk ovitrelle a wiadome, ze on tez daje kopa pecherzyk do wzrostu i pekniecia. Owulacja wtedy byla chyba 15dc.
    Takze moze u Ciebie tez pomogloby przedluzenie brania Twojej dawki...
    Moj lekarz zawsze to bral pod uwage, ze troche one pomocy jeszcze potrzebuja. A nie ze koniec stymulacji, bo tak jest ksiazkowo itp. Podchodzil do tego indywidualnie.

    A co do cykli bezowulacyjnych. To u mnie czesto bylo tak ze jeden wypadal. I @ przychodzila dopiero w terminie kolejnej. Gdyby ta wcześniejsza byla o czasie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2020, 17:22

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 29 marca 2020, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, w poprzednim cyklu przy tej dawce owu miałam ładnie w 15dc, wszystko grało. W tym cyklu może byłoby inaczej gdyby lekarz podszedł do tematu jak trzeba i gdybym miała monit z prawdziwego zdarzenia.. Bo przecież wstawiłam się na monitoring w 11dc tak jak było umówione, tam inny lekarz.. Po endo stwierdza że już po owulacji (do tej pory nie mogę się temu nadziwić- jak?), lewego jajnika nie znalazł więc niby jak miało być cokolwiek widać. Każe za 7dni zrobić badanie proga. W razie ciąży już miałam nie wracać do kliniki, gdyby jednak ciąży nie było miałam wrócić w 3dc. Tyle.. I powiedzcie mi, jak mam teraz takiemu lekarzowi zaufać ponownie..

    Tak zrobię Asiu, że zapytam nowego lekarza co dalej, co zmienić i w ogóle.. Może rozszerzymy diagnostykę, myślę o immuno i laparoskopi.. Ale zobaczymy.. Mam nadzieję że mi nie przełożą tej majowej wizyty.. Powiedziałam wczoraj mężowi, będę dotąd szukać lekarza aż znajdę takiego który nam pomoże. Musi się w końcu udać. Tylko niech ta cholerna @ już przyjdzie

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 29 marca 2020, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka mamy taki sam plan- szukać do skutku.

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 29 marca 2020, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dobry lekarz to narazie najlepszy kierunek, tylko ciezko go nalezc..
    Oby kwiecien to byl miesiąc kiedy sie uspokoi i wszystko wroci do normy..

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 29 marca 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, aktualizacja, @ właśnie przyszła.. No prawie.. Na razie tylko plamie.

    Powiem Wam że z jednej strony cieszę się że nie muszę brać w tym cyklu leków itd, odpocznę trochę psychicznie.. Z drugiej strony szkoda mi jednak cyklu i korci mnie trochę żeby mimo wszystko wziąć stymulacje, tak na własną rękę bez monitoringu.. W końcu teraz też można powiedzieć nie miałam monitoringu.. I nie wiem..

    Zrobiłam dziś w końcu paznokcie ❤️ no dobra, na razie tylko prawą rękę 😅 poprzednie miałam 5tygodni 😅

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 29 marca 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenko ja kiedyś miałam 7 tygodni 😁

    Właśnie ogladam stulecie winnych i aż ciarki mnie przechodzą bo jest teraz czas II wś. I też zastanawiam sie o co chodzi z tą Anna Winna i jej wizjami...

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2020, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś, my też oglądamy Stulecie Winnych.
    A książka jest mega super, polecam, w szpitalu jak leżałam to czytałam bo dostałam od męża na Mikołajki, dwie części.

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 29 marca 2020, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka mi nigdy sie tyle nie trzymaly 😊
    Nie wiem ja chyba wolalabym odpuscic. Glowa troche odpocznie, a samemu to wlasnie nie wiesz ile brac dni itp. Czy ilosc. I zawsze jest ryzyko, a gdyby cos bylo nie tak to teraz tez ciezko dostac sie do lekarza.

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 30 marca 2020, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny 🙂

    Umrę dzisiaj, serio, tak mnie brzuch dziś nawala.. Ale cieszę się że już jest. Naprawdę byłam już zmęczona.. 50 dniowy cykl, masakra..

    Asia też tak sobie pomyślałam, chyba jednak dam sobie spokój w tym cyklu.. Zobaczymy co przyniesie, jaki będzie..

    Wstaję zaraz i idę kucharzyć ❤️

    W ogóle macie jakieś sprawdzone przepisy na szparagi? Kupiłam ostatnio i dziś będę robić 🙂 nigdy jeszcze nie jadłam 😅

    Milego dnia dziewczyny, całusy dla maluszków od cioci 😙😙😙

    MissKathy92, joana, megson91 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 30 marca 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    My się witamy i życzymy miłego i spokojnego dnia 😘

    Zachecilyscie mnie do tego serialu :) ostatnio widziałam reklamę i miałam oglądać ale zapomniałam 🙈 gdzieś może znajdę na necie i obejrzę ;)

    Milenka wiadomo że cyklu szkoda ale lepiej odpocznij od leków choć ten jeden cykl :) jejku mam nadzieję że trochę to się uspokoi i normalnie będzie można się dostać do lekarza w razie czego... No to co teraz się dzieje to porażka :/ takie czasy :(
    A szparagów sama bym chętnie spróbowała bo też nigdy nie jadłam :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 30 marca 2020, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss ja się skusiłam w biedrze bo po 4zl były 😅 jak nie będą mi smakować to mi nie będzie szkoda że to takie drogie 😅

    A teraz wzięłam się za kucharzenie, na blat startują drożdże i mąka i będzie Chleb, a potem bułeczki ❤️

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2020, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane jak sie macie ❤️

    Podczytuje Was ale nie zawsze mam co naskorobac...

    Bo albo nie mam czasu sie rozpisac a tak po lebkach to nie chce
    Albo zasypiam z tel w rece 🤯

    Maly zaczal wariowac i zabiera caly nasz czas
    Doszlismy do wniosku ze to czlowiek ktory lubi towrzystwo

    Doslownie

    Nie zostawisz go samego bo wydziwia

    A jak wie ze ktos obok siedzi i sie patrzy na to co on wyprawia to jest zadowolony mimo ze udaje ze nie wie ze my sa obok 😅😅😅

    Mama wyslala mi dzis zdj bieli przed domem ☺️

    Musze sie ogarnac i wyjsc po bulki i do apteki bo skonczylo sie pare rzeczy mi z kremow i witaminy ☺️

    megson91 lubi tę wiadomość

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 30 marca 2020, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka ostatnio robilam pierwszy raz szparagi, jak bylam u taty. Mąż mi upolwal w biedrze.
    Zrobilam omlet, pyszota. Dla mnie w smaku jak fasolka szparagowa prawie 😊

    Ciekawe co u Emdar...

    Zanetka fajnie, ze u Was wszystko dobrze 😘

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 30 marca 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś pierwszy dzień w domu i glupieje... ciągle myślę co wymyśla i czy bede miała do czego wracać...

    Milenko 50 dni to dlugo. A próbowałaś z tym ovarinem? Czytałam mase pozytywnych opini, że pomagał na takie długie cykle tylko pierwsze efekty sa po okolo 3 miesiacach.
    To jest chore, żeby w tym kraju mieć taki problem Z dostaniemy się do dobrego lekarza

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 30 marca 2020, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś ja brałam ovarin, inofem i Miovelie. Nie zauważyłam po tym najmniejszej różnicy. W tym cyklu to coś ta stymulacja namieszała.. Albo mój organizm się bardzo przed nią broni.. Muszę się zebrać i zrobić krzywą cukrową i insulinową. Może wrócę do mety.. Na tym jajniki lepiej reagowały..
    Jak poszłam do kliniki to mój lekarz kazał mi odstawić przez zanieczyszczenie, twierdząc że to za duże ryzyko a meta mi nie pomoże zająć w ciążę.. Ale może warto spróbować.. Albo zaczekam. Zobaczę jak organizm zachowa się teraz bez żadnych wspomagaczy, a potem będę rozmawiać z ginem. Już nie mogę się doczekać wizyty. Mam tyle pytań że chyba będę musiała sobie wszystkie spisać 😅

    No i w czerwcu mam endokrynologa.. Jeśli mi nie odwołają wizyty..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 30 marca 2020, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj np poprzedni lekarz bardzo chwalil, ze meta pomaga w zajsciu i uregulowaniu cyklu..

    Megson a jak wogole maz w nowej pracy??

    megson91 lubi tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
‹‹ 967 968 969 970 971 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ